زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۹۳۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ق.ظ، توسط mostafaheydar.)
این هم از اخرین یا یکی مونده به اخرین رئیس جمهور ایران !!!

البته همه ی نقشه حضور حداکثری در انتخابات بود که به حول قوه ی الهی حاصل شد نتیجه مهم نبود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۹۳۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۲۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  به عنوان پانوشت: هدف این تاپیک درواقع درد و دل هایی بوده که برای پشت کنکوری ها وجود داشته نه بررسی مشکلات کشور.

درد و دل های یک پشت کنکوری ارشد قطعا رابطه مستقیمی با مشکلات کشور هم داره. انتظار نداشته باشیم دانشجوی موفق در کنکور نسبت به مسائل مهم کشورش بی تفاوت و منفعل باشه. البته نظر شخصی بود‌ و شاید بقیه اینطور فک نکنن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , عزیز دادخواه , moslem73421 , RASPINA , sss
ارسال: #۳۶۹۳۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  دوستان لطفا بحث رو سمت سیاسی نکشونید. من خودمم طرفدار یکی از کاندیداها هستم اما تمایل ندارم از مانشت برای اهداف تبلیغاتی استفاده کنم. بنظرم هر جایی کاربرد خودش داره.

ممنون.

سلام
من اومده بودم که یه چیز مهم Smile))) رو تبریک بگم که اینو دیدم بدجور Stop کردم! Cool

من خیلی محدودیت ایجاد نکردم. فقط یک بحث رو جلوش گرفتم. در خصوص کامنت های شما:
ممنون که اجازه ندادید مانشت توی دوره انتخابات دچار حاشیه های بی ثمر بشه. به عنوان یک عضو کوچک مانشت موافقم که بجز مباحث کنکوری کل مباحث حاشیه ای از جمله هر چی میخواهد...! ازدواج جوانان!! و غیره حذف بشه و مانشت کاملا یک مرجع تخصصی و تماما مفید برای پشت کنکوری ها باشه.
ارسال: #۳۶۹۳۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۲۴ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(30 اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  به عنوان پانوشت: هدف این تاپیک درواقع درد و دل هایی بوده که برای پشت کنکوری ها وجود داشته نه بررسی مشکلات کشور.

درد و دل های یک پشت کنکوری ارشد قطعا رابطه مستقیمی با مشکلات کشور هم داره. انتظار نداشته باشیم دانشجوی موفق در کنکور نسبت به مسائل مهم کشورش بی تفاوت و منفعل باشه. البته نظر شخصی بود‌ و شاید بقیه اینطور فک نکنن.

بله، منظورم از اون قسمتش بود که صرفا مرتبط با کنکوره والا مشکلات جوان ها نیاز به گفتن نداره و همه میدونن!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۶۹۳۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط Riemann.)
از ۹ تا ۱۲ شب تقریبا پشت سیستم بودم یا کد میزدم یا کد میخوندم یا مقاله میخوندم. گرفتم خوابیدم ولی از شدت خستگی و گرما خوابم نمیبرد :| دوباره بیدار شدم و اومدم پشت سیستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۹۳۶
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۴۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از ۹ تا ۱۲ شب تقریبا پشت سیستم بودم یا کد میزدم یا کد میخوندم یا مقاله میخوندم. گرفتم خوابیدم ولی از شدت خستگی و گرما خوابم نمیبرد :| دوباره بیدار شدم و اومدم پشت سیستم.
خسته نباشید....
یه وقتایی کار زیاد هم حس خوبی داره
منم دلم میخواد سرم شلوغ باشه کارو یادگیری و کد زدن.........

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۹۳۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , diligent , Riemann , SepidehP , kilookiloo , Hopegod , melodi726 , gogooli
ارسال: #۳۶۹۳۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
چه قدر حرف تو دلم دارم ولی آره اینجا یه سایت علمیه
جای بحث سیاسی نیست
دیگه هیچ کس هم حال و حوصله خوندن غصه و غم بقیه را نداره

ولی انگار از یه جایی اعضای سایت با هم یه خانواده شدن. در کنار رفع اشکال درسی و معرفی منابع .بین سوالاتشون دغدغه ها و ناراحتی ها یا یه روزایی خوشی هاشون را به خونه اشون آوردن .....و بقیه با اونا همدردی کردند

من مانشت را بسیار دوست دارم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Hopegod , sss
ارسال: #۳۶۹۳۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
خبر آمد خبری در راه است
ارسال: #۳۶۹۴۰
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۱۴ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اینجا افرادی هستند که وقتی در مورد موضوعی صحبت میکنند
لحن صحبت ، جدیت و میزان تسلط و علاقشون بقیه افراد رو هم به اون موضوع علاقه مند میکنه
وقتی که میخواستم واسه کنکور بخونم زبان صفر بودم (صفر مطلق) و با اینکه مدت زمان کمی درس خوندم با حرف های آقای بهنام
۳۲۰ برگه از جعبه لایتنرم بیرون اومده که روی هر کدوم به طور متوسط ۶ کلمه بود جدای از ۵۰۴ و کلی متن های دیگه
کنکور بیشتر از ۸۰ زدم و الان هم این زبان خوندن ادامه دارد.
کاش لینک حرفاشون رو بدید یا اگه خصوصی بوده آقا بهنام اینجا هم بنویسند ماهم استفاده کنیم Heart البته مدتیه که شروع کردم و با انرژی میخونم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۶۹۴۱
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  اینجا افرادی هستند که وقتی در مورد موضوعی صحبت میکنند
لحن صحبت ، جدیت و میزان تسلط و علاقشون بقیه افراد رو هم به اون موضوع علاقه مند میکنه
وقتی که میخواستم واسه کنکور بخونم زبان صفر بودم (صفر مطلق) و با اینکه مدت زمان کمی درس خوندم با حرف های آقای بهنام
۳۲۰ برگه از جعبه لایتنرم بیرون اومده که روی هر کدوم به طور متوسط ۶ کلمه بود جدای از ۵۰۴ و کلی متن های دیگه
کنکور بیشتر از ۸۰ زدم و الان هم این زبان خوندن ادامه دارد.

چهخوب که همچین کسایی هنوز هم ستن
کاش بیان واسه ما هم بگن ما هم مثه شما انرژی بگیرم زبان بخونیم . خوندنش وقت گیره ولی بنظرم بدون کلاس خیلی سخته یاد گیریشCool
ارسال: #۳۶۹۴۲
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۸:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۰ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۶۹۴۳
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  فکر کنم خودم هم آمادگی هدایت به سوی زبان رو داشتم Big Grin
در صفحه "آمادگی واسه کنکور ۹۶" بود و بیشتر واسه کنکور میگفتند. ولی اینکه با دقت و ساده و با حوصله جواب میدادند در تصمیم گیری کمک کردند وگرنه متد خاصی رو معرفی نکردند.
.
.
کاشکی بین بچه هایی که تسلط خوبی بر زبان دارند یکی میومد و اینجا واسه بچه های با انگیزه ای که میخوان از تابستونشون بیشترین استفاده رو ببرن یه برنامه روزانه واسه خوندن زبان معرفی میکرد.
من خودم ی برنامه ریزی خیلی ساده کردم . اول لغات ۵۰۴ رو دارم میخونم البته انگلیسی به انگلیسی . چندتا فایده ای که تا الآن متوجهش شدم اینه که اولا لغات بیشتری رو با استفاده از کلمات هم معنی یا توضیحات داده شده یاد میگیرید دوما بعضی کلمات هستند که تو زبان فارسی خیلی خیلی شبیه به هم معنی شده اند ولی وقتی توضیح انگلیسیش رو میخونید دقیقا میفهمید که هرکدوم کجا کاربرد دارند! بعد هم ی کاری که همین امروز شروع کردم نگاه کردن ویدئوهای سایت EngVid هستش . فعلا ویدئو های لغتش رو میخوام نگاه کنم و به اینصورته که میاد راجع به ی موضوع صحبت میکنه و لغاتش رو با لغات ساده ای که اکثرا بلدیم توضیح میده مثلا floods رو شاید معنیش رو ندونیم ولی میاد میگه سرریز آب به ناحیه ای که معمولا آب پوشش نمیده رو میگن floods . هم listening شما رو تقویت میکنه هم لغات رو . البته دروس مربوط به listening و writing و گرامر و ... داره.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , Hopegod , diligent , sss
ارسال: #۳۶۹۴۴
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۰:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۳۶۹۴۵
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۱۱:۳۲ ب.ظ
من تو انگلیسی لغتهایی که تو یه آهنگ یا فیلم یا کتاب داستان یا توی متن با مثال یاد میگیرم خیلی بیشتر یادم میمونه. اما مکالمه یه مرحله سخت تره. تمرین خیلی بیشتری میخواد. چند سال پیش نرم افزاری بود learn to speak English خیلی دوسش داشتم . برا تمرین مکالمه خوبه. البته گوش دادن listening کتابا خیلی موثره.
هرچی میرم جلو حس می کنم باید با شتاب زیادی سطح انگلیسیمو ببرم بالاتر.دوست دارم با همون کتاب و گوش دادن listening و تو dictionary گشتن یاد بگیرم نه با نرم افزار . اما نمیدونم چه کتابی رو بخونم.چندتا کتابم دارم مثلا تافل و آیلتس اما اصلا نگاشون نکردم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close