زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۹۶۱
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۲۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بحث خیلی پیچیده س، منطق م توش هیچ جایی نداره
خیلی کم میبینم اطراف دوست داشتنای ساده که زندگی رو قشنگ کنن
هرکی اطرافم درگیر عشقه روز به روز داره شکسته تر میشه، انگار اولش عشقه ولی بعدش تبدیل میشه به وابستگی و ترس از دست دادن و ترس آینده

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , blx , Riemann
ارسال: #۳۶۹۶۲
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  اگر کسی از حرفم داستان درست نکنه خوبه
اما حس میکنم همه ی مهندسای کامپیوتر افسرده باشن

من به شخصه هم مریضم و هم افسرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۶۹۶۳
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ
درونگرایی با افسردگی یکیه ؟ به نظرم اکثر افرادی که توی کامپیوتر غرق شدن درونگرا هستند

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۹۶۴
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ
نه ربطی به مهندس کامپبوتر نداره.
من تو بچه های تربیت بدنی هم که همش دور همن و ورزش میکنن افسردگی دیدم.
برا علت افسردگی به دنبال علت درونی باشید نه بیرونی.
هر چی هست از ذهن و فکر خود آدمه.
افسردگی ریشه ی ژنتیکی هم داره و بعضی ژن ها زودتر افسرده میشن. هرکس باید خودشو بشناسه و با توجه به شرایط روحی خودش سعی کنه درگیر مشکلات و اشتباهات نشه.
مشکلیه که همه تو زندگیشون چند بار بهش دچار میشن مخصوصا زندگیه مدرن و پیچیده امروزی.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , Saman
ارسال: #۳۶۹۶۵
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۱۵ ب.ظ
عجب زرشک پلو با مرغ خوشمزه ای بود، کاش دوتا گرفته بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , blx , Hopegod
ارسال: #۳۶۹۶۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۹۶۷
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من به شخصه هم مریضم و هم افسرده
بیماری را تحویل نگیر
جدی هم نگیر
فقط دنبال درمان باش
امید داشته باش...
کسی که مریض میشه باید خیلی با روحیه باشه

توی اینترنت هم دنبال علایم بیماری اتون نگردید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , Happiness.72
ارسال: #۳۶۹۶۸
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ
(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ق.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  بحث خیلی پیچیده س، منطق م توش هیچ جایی نداره
خیلی کم میبینم اطراف دوست داشتنای ساده که زندگی رو قشنگ کنن
هرکی اطرافم درگیر عشقه روز به روز داره شکسته تر میشه، انگار اولش عشقه ولی بعدش تبدیل میشه به وابستگی و ترس از دست دادن و ترس آینده
اول؛ بدون منطق که نمیشه، منتهی منطقمون شاید درست نباشه یا شایدم نمیتونیم روی اصول منطقی مورد نیاز خودمون با هم، تفاهم کنیم و ...!
دوم؛ عشقوفوبیا Dodgy

(۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  اگر کسی از حرفم داستان درست نکنه خوبه
اما حس میکنم همه ی مهندسای کامپیوتر افسرده باشن
کامپیوتر با بقیه فنیا فرق داره واقعا! ولی اینکه افسرده باشه لزوما نه بابا، به نظر من افسردگی آدما بیشتر به دنیای درون خودشون و لایف استایلشون مربوطه. حالا ازین لحاظ که بچه های کامپیوتر شاید بیشتر درون گرا باشن خوب احتمالا بیشتر مستعد افسردگی باشن.
وقتی میگیم افسرده آدم یاد یه دیوونه روانی میفته که خیلی عجیب غریبه Big Grin دوست دارم بجای یک کلمه مثل افسردگی از یه عبارات جایگزین استفاده کنم برای اشاره به اون حالت؛ مثلا میشه گفت "خودفراموشی" یا "انزوای غمگینانه" یا "شکست درون" . جالب اینه که بعضیا با این حالت برای خودشون سرخوشن، شاید منم جزوشون باشم Undecided
منظورم و بد گفتم فک کنم
منظورم این بود که تو ماجراهایی عشقی، منطق نیست(نه تو بحث)
یعنی هرچی آدم خودشو و احساس شو بالا پایین میکنه قاعدتا نباید بعضیا رو دوست داشت، ولی تو دوسشون داری، طرف هیچ نکته مثبتی م نداره، هیچ کدوم از ملاک های ترو نداره ولی باز دوسش داری
شایدم اصن اشتباهه که تو عشق دنبال منطق میگردم
این بیت بهترین توصیفیه که از عشق دیدم(تیغ تیز در کف یک مست)
آن که دستور زبان عشق را بی گزاره در نهاد ما نهاد
خوب میدانست تیغ تیز را در کف مستی نمیبایست داد

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , blx
ارسال: #۳۶۹۶۹
۰۲ خرداد ۱۳۹۶, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۰۷ ب.ظ، توسط miss.rad.)
گفت کتابامو بنداز تو حیاط خونه ام منم همین کارو کردم فکر کنم کتابا خراب شد الان عذاب وجدان گرفتم حیف اون کتابای نازنین

این بیت بهترین توصیفیه که از عشق دیدم(تیغ تیز در کف یک مست)
آن که دستور زبان عشق را بی گزاره در نهاد ما نهاد
خوب میدانست تیغ تیز را در کف مستی نمیبایست داد
[/quote]

چقدر تعبیر قشنگی Confused
ارسال: #۳۶۹۷۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۶:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۱۶ ق.ظ، توسط mostafaheydar.)
------------------
ارسال: #۳۶۹۷۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۱۰:۱۴ ق.ظ
من مردهای سرد را دوست دارم، مثل ِ نفس کشیدن بعد از یک آدامس اکالیپتوس...تلخِ تلخ. نوعی ترکیب ِ عطر و قهوه است.(بماند که عطر هرگز با بوی قهوه مخلوط نمیشود!! ) همیشه دستشان را در جیب هایشان می گذارند، همیشه یک جور قهوه سفارش می دهند...از قبل همه چیز پیش بینی شده است، حتی ظرافت حرکت ِدست هایش دور ِ فنجان. حتی تُن صدایش وقتی نام ِ تو را می برد یا نام دوستش را . من مردهای سرد را دوست دارم، جوری رفتار می کنندکه انگار این آخرین فرصت دوست داشتن است. آغاز ندارند . همیشه میانه ی راهند...کلمات شیرین به کار نمی برند و برای "عزیزم"هایشان حساب وکتاب دارند. همانها که این عزیزم ها تکه کلامشان نیست؛ همان ها که وقتی دلگیری یک لیوان چای کنارت مینوشند و سکوت را، "دستهایت"را.. می فهمند..
من مردهای سرد را دوست دارم ، با طعم یک آهنگ فرانسوی ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx , همیلا , Menrva
ارسال: #۳۶۹۷۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۱:۲۵ ب.ظ
عجب چایی خوشمزه ای بود،‌برم یکی دیگه واسه خودم بریزم Big Grin
ارسال: #۳۶۹۷۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
......
ارسال: #۳۶۹۷۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  حالا که نتایج اومده چایی بیشتر میچسبه [تصویر:  cool.gif]
نتایج چی؟
ارسال: #۳۶۹۷۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۶, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
......
 سپاس‌گزاری شده توسط: blx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close