زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۹۹۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۹ ق.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  ولی یه چیزی همیشه اذیتم می‌کند که اینها فکر می‌کنند روشنفکر هستند و اهل علم و فرهنگ و ادب و ... و بقیه یک مشت بی فرهنگ بیشعور بی کلاس هیچی نفهم ....
بله کاملا همین طوره.
می دونید خیلی از پزشکا از همون اول آدم های پر مدعایی بودند که رفتن دنبال پزشکی .همه ما دوران دبیرستان شاگرد اول بودیم و کشش رشته تجربی را داشتیم ولی براساس علاقه رشته ریاضی را انتخاب کردیم حالا خودم را نمیگم ولی کسی که برق شریف خونده اگه تجربی بود هم پزشکی می آورد.
چه قدر ار فضای جامعه و کشورم خسته ام کاش منم اون قدر توان علمی داشتم که اپلای کنم و برای مدت ها دور باشم ......

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , gogooli , pioneer01 , sss
ارسال: #۳۷۹۹۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۲۱ ب.ظ، توسط WILL.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  ولی یه چیزی همیشه اذیتم می‌کند که اینها فکر می‌کنند روشنفکر هستند و اهل علم و فرهنگ و ادب و ... و بقیه یک مشت بی فرهنگ بیشعور بی کلاس هیچی نفهم ....
بله کاملا همین طوره.
می دونید خیلی از پزشکا از همون اول آدم های پر مدعایی بودند که رفتن دنبال پزشکی .همه ما دوران دبیرستان شاگرد اول بودیم و کشش رشته تجربی را داشتیم ولی براساس علاقه رشته ریاضی را انتخاب کردیم حالا خودم را نمیگم ولی کسی که برق شریف خونده اگه تجربی بود هم پزشکی می آورد.
چه قدر ار فضای جامعه و کشورم خسته ام کاش منم اون قدر توان علمی داشتم که اپلای کنم و برای مدت ها دور باشم ......
اپلای به یه مقدار برنامه‌ریزی و پشتکار نیاز داره، اگه واقعا می‌خواهید اپلای کنید، هدفش را بذارید برنامه بریزید، مطمئنا می‌تونید
حالا یکی بعد از یه سال یکی بعد از دوسال کار ، یکی MIT یکی هم یکی از دانشگاه‌های انگلیس یا فرانسه

زندگی در فضای باز کشورهایی که ادعای فضای باز را دارند که خیلی تجربه خوبیه، کشور ما حتی ادعای فضای باز فکری را هم ندارد

پاورقی: دیشب خواب خرس دیدم

چه کنیم که دل کسی را نشکنیم
چه کنیم که از خودمان در امان بمانیم
چه کنم که دل نشکنم
چه کنم که قضاوت نکنم ، خشم نگیرم، کسی از من نرنجد
چه کنم به کسی اجازه ندهم پا در حریم دلم گذارد، چه کنم بتوانم از دل خودم دفاع کنم
چه کنم نه ظالم باشم نه مظلوم

hey , try to become assertive
instead of saying ... do what great people have done

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , pioneer01
ارسال: #۳۷۹۹۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۴:۵۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
حوصله توضیح دادن حرفامو به بعضیا ندارم
نمیدونم چرا به جای گریه در برابر حرف بعضیا خندم میگیره :|
هر چی بیشتر بدونی و بفهمی بیشتر در عذابی...

Wanna leave
--------------------
نمیدونم چرا دانشگاه هایی که دوست نداشتم رو اصن انتخاب کردم، طبق قانون دنیا همونا هم درمیان:\

(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۱:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(01 شهریور ۱۳۹۶ ۰۷:۲۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  ولی یه چیزی همیشه اذیتم می‌کند که اینها فکر می‌کنند روشنفکر هستند و اهل علم و فرهنگ و ادب و ... و بقیه یک مشت بی فرهنگ بیشعور بی کلاس هیچی نفهم ....
بله کاملا همین طوره.

این خیلی بده که بعضیا فکر می کنند خودشان خیلی میفهمند و بقیه هیچی نمیفهمند ( چقدر کتابی شد)
حالا یه سری از این تجربی ها خودشون رو نژاد برتر میدونن، اصن فک میکنن چه کار کردن رفتن تجربی
دیده شده طرف انسانی خونده و الان دکتری داره بعد میاد معدل مهندسی رو با خودش مقایسه میکنه، در این حد
محتوای مغز( در صورت وجود) : معدل کارشناسی مهندسی نرم افزار( دانشگاه دولتی) = معدل دکتری زبان ( دانشگاه غیر انتفاعی)= ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , RASPINA
ارسال: #۳۷۹۹۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۵۹ ب.ظ
این بنرهای تبلیغاتی که توی مانشت زدین به شدت غیر اصولی و بد طراحی شدن بیشتر بدرد سردر مغازه میخوره تا اینکه بزنی توی سایت الان این کنفرانس نمیدونم چی چی که اون وسط هی خاموش روشن میشه آدم فرصت نمیکنه بخونه که چی هست یا این بنر چشمک زن دکتر یوسفی فقط چشم رو اذیت میکنه خب داداش من این دوتا کامپیوتر که الاکلنگ بازی میکنن رو اعصابه قربونت برم. بطور کلی از هر چیزی یه سری اطلاعات گنگ و مختصر داریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , dr.a_AI , nlp@2015 , RASPINA , pioneer01 , diligent , big cloud , sss
ارسال: #۳۸۰۰۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۵۱ ب.ظ، توسط dr.a_AI.)
Rainbow RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
هعییییییییییییییی
چه روزای سختی رفت و سخت تر اومد Sleepy

بعد مدت ها اومدم مانشت. این امضاعه اومد زیر متن . عه عه من این نظرا رو داشتم یه دوران. اوخیییی. به قول دوست سختی های زندگی آدمو از پا میندازه و فکرا رو عوض. البته در مورد امضا اولیه ایییییییی درست. ولی دومیه ... !!!

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده ، بازی‌های پنهان غم مخور
-------------------------------------------------
۹۹ درصد از مواردی که نگرانشان هستید هرگز اتفاق نخواهند افتاد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , naser.71
ارسال: #۳۸۰۰۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ
واقعا حالم از ریاکاری بعضیا بد میشه. طرف کلا چادری نیست بعد برای گرفتن یه شغل با اینکه چادر اجباری نیست برای مصاحبه با چادر میاد یا انگشتر عقیق دستشون میکنن صرفا برای اون کارHuh

سپاس‌گزاری شده توسط: KISH , pioneer01 , ele , naser.71 , RASPINA , M3t30r , sss
ارسال: #۳۸۰۰۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ، توسط KISH.)
سلام
من اصلا شما رو درک نمیکنم.
خیلی خنده داره وقتی بچه رو میذاری جلوش. بعد پایین میکشه بعد شروع میکنه به قیچی کردن دور و برش.
تموم که شد یه حلقه میندازه دور گردنش .
فقط همین . این که هنر نیست
یا این که با انبردست کاری با یارو میکنه که موقع کشیدن مثل گوسپند بع بع بع میکنه
اینم شد کار؟
قدیما این شغل رو هر کی انتخاب میکرد از روی ناچاری بود چون خیلی پرت بود
به این فک کن ببین قدیما این اشخاص چه کسایی بودن؟
خیلی سخته.. خیلی
هرکسی نمیتونه این کارا رو بکنه
نمیتونین یه لحظه موقع قیچی کردن سرش ، بچه داره تو گوشت جیغ میکشه سرت بترکه
یا موقع کشیدن داره زیر زبونش تو رو فحش میده.

یه رئیس بانک یا بیمارستان یا هر کی ، هر قشری
مجبوره منت یه مهندس رو بکشه کارشو را بندازه.
همه شون مجبورن دودستی سرپا وایسن تا کار مهندس تموم بشه بعد بشینن.
(ارتباطات ماهواره ای . شبکه. چاپگر . سرور . سیستم های امنیتی . .................................................
........................... از پول شمار گرفته تا سیستم زکات کمیته امداد........ )

سپاس‌گزاری شده توسط: M3t30r
ارسال: #۳۸۰۰۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  واقعا حالم از ریاکاری بعضیا بد میشه. طرف کلا چادری نیست بعد برای گرفتن یه شغل با اینکه چادر اجباری نیست برای مصاحبه با چادر میاد یا انگشتر عقیق دستشون میکنن صرفا برای اون کارHuh

حالا سوال مصاحبه کننده: شما همیشه چادر سر می کنید؟!
خب انتظار داره چی بشنوه؟! Huh
اینم معیار پذیرش دانشجو :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , M3t30r
ارسال: #۳۸۰۰۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۸ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۸۰۰۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ)۳ngineer نوشته شده توسط:  حالا سوال مصاحبه کننده: شما همیشه چادر سر می کنید؟!
خب انتظار داره چی بشنوه؟! [تصویر:  huh.gif]
اینم معیار پذیرش دانشجو :|
توی مصاحبه امام صادق دختره میگفت من کاملا مسایل اجتماعی رو دنبال میکنم بعد میگفت لوگو فیسبوکو نمیشناسم، یا تو خونه جلو برادر ۷ساله ام چادر سر میکنم! با هر جمله هم گل از گل مصاحبه گر شکفته میشد :-|

این لینک رو هم ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا محتوی آموزشی که این همه ازش ایراد میگیرن کاملا متناسب با اهداف موردنظر طراحی شده، بی کوچکترین نقص
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۰۰۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
عجب قرعه ای شد! Cool
چه بازی هایی بشه تو همین مرحله گروهی! Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۸۰۰۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب قرعه ای شد! Cool
چه بازی هایی بشه تو همین مرحله گروهی! Smile

چیشد؟! آگاه سازی کنید ؟! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۰۰۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۵ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  کارفرمای ما چتر بازه . . .
چتر ها خیلی گرونن حیف، دلم نمیاد بخرم . . .
اما بسی عجیبه چتر بازی!!!!
چتر بازی همون پاراگلایدره؟ اگه همونه عالیــــه

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۸۰۰۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۶ ب.ظ)KISH نوشته شده توسط:  سلام
من اصلا شما رو درک نمیکنم.
خیلی خنده داره وقتی بچه رو میذاری جلوش. بعد پایین میکشه بعد شروع میکنه به قیچی کردن دور و برش.
تموم که شد یه حلقه میندازه دور گردنش .
فقط همین . این که هنر نیست
یا این که با انبردست کاری با یارو میکنه که موقع کشیدن مثل گوسپند بع بع بع میکنه
اینم شد کار؟
...

شما حالتون خوبه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۳۸۰۱۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۵۳ ب.ظ
جای شما خالی امشب رفتم کنسرت سنتی. به دعوت یکی از آشنایان بود وگرنه من پول مفت ندارم برا کنسرت رفتن والااا
تا حالا چندتا کنسرت سنتی رفتم واقعا حال و هوام عوض میشه. روحم جلا داده شده.
هرچند من تا آخر برنامه نمیدونستم اینها کی هستن دارن کمانچه و تمبک و ساز میزنن (اینقدر بی ذوقم من Smile)) ) آخر برنامه فهمیدم آقای سعید فرجی پور و پژمان حدادی نوازندگان معروف کشورمون هستن که در دنیا هم مطرح هستن :Smile)) بازم خوبه مجری معرفیشون کرد وگرنه پیگیر نبودم بفهمم کی هستن :Smile دارم روی خودم کار میکنم از زمختی بیرون بیام !
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5 , sss , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close