زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۷۰۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۲۸ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  به فضانورد فشار وارد میشه؟!
مگه در فضا فشار کمتر از روی زمین نبود؟
برای خارج شدن از زمین و رسیدن به مدار بهشون شتاب وارد میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۷۰۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه زمانی سایت نارنجی مجموعه مطالبی در مورد فرمول ۱ منتشر می کرد که در نهایت در یه pdf جمع آوری کرد. اون pdf رو میتونید از اینجا دانلود کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیشنهاد می کنم حتما بخونید. واقعا جالبه.
چند تا از قسمت های جالب کتاب:
- شاسی یه ماشین فرمول یک فقط حدود ۳۵ کیلوگرم وزن داره.
- به علت شرایط آیرودینامیکی، در تئوری یه اتوموبیل فرمول یک با سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعت میتونه روی سقف یه تونل بدون اینکه سقوط کنه حرکت کنه.
- برای نشستن و بیرون اومدن راننده، باید فرمان ماشین رو در بیارن.
- به طور متوسط هر راننده در هر مسابقه ۴ کیلوگرم از وزن خود را از دست میده.

خلاصه ببینید دیگه چه مطالب جالبی داره. Smile
این جمله سباستین فتل رو دوست داشتم، ازش پرسیدن دوست داری شوماخر بشی؟ گفت نه میخام فتل بشم. SmileCool
عاالی
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۷۰۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ب.ظ، توسط sss.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جلسخ دفاعه یا عروسیه؟! [تصویر:  huh.gif]
بیشتر به اینکه به محیط علمی شبیه باشه به مکانی برای تفریح میمونه!
فکر کنم در آینده نه چندان دور جلسه دفاع با تم و ...
ارسال: #۳۸۷۰۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۲۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جلسخ دفاعه یا عروسیه؟! [تصویر:  huh.gif]
بیشتر به اینکه به محیط علمی شبیه باشه به مکانی برای تفریح میمونه!
فکر کنم در آینده نه چندان دور جلسه دفاع با تم لینوکس و ...

جلسه دفاعیه مقدمه ای برای عروسی Big Grin
ارسال: #۳۸۷۰۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
wubba lubba dub dub
ارسال: #۳۸۷۰۶
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  یه بار یه دفاعی رفتم موقع سوال پرسیدن اساتید شد داور خارجی در حالی که موز در دهان داشت سوال هم می پرسیدDodgyUndecided
خیلی ضایعس به نظرمConfused
داشتم فکر می کردم اون میوه ها دکورن..یعنی استادها استفاده نمی کنن که این طور که شما گفتین انگار اصلا دکور نیستن
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , RangiRangi
ارسال: #۳۸۷۰۷
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط so@.)
یک از هم اتاقیام که میخواست دفاع کنه آموزش دانشکده اشون بهش گفته بود حداقل چهار نوع میوه بخر و شیرینی خامه ای بخره و نوشیدنی هم رانی و آب معدنی بخر Big Grinداداشای دوستم میدون بار دارن داخل کرمان کلی میوه فرستاده بودن بعد از دفاع هر شب اتاق ما مهمونی بود .
یه دفاع رفتم که پسره فقط کیک و تکدانه داد و بین اساتید و دانشجوها اصلا تبعیض قائل نشده بود Smile
یه استاد داریم که داخل جلسه دفاع فقط در حال خوردن بعضی وقتا حس میکنم از سومالی اومده
من جلسه دفاعم آدامس خرسی میدم خاطره ساز بشه Smile)))

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , RangiRangi
ارسال: #۳۸۷۰۸
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۰۰ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۴۰ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  یه بار یه دفاعی رفتم موقع سوال پرسیدن اساتید شد داور خارجی در حالی که موز در دهان داشت سوال هم می پرسیدDodgyUndecided
خیلی ضایعس به نظرمConfused
داشتم فکر می کردم اون میوه ها دکورن..یعنی استادها استفاده نمی کنن که این طور که شما گفتین انگار اصلا دکور نیستن
تا سهمشونو تموم نکنند از صندلی بلند نمیشنSmile

(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  یک از هم اتاقیام که میخواست دفاع کنه آموزش دانشکده اشون بهش گفته بود حداقل چهار نوع میوه بخر و شیرینی خامه ای بخره و نوشیدنی هم رانی و آب معدنی بخر Big Grinداداشای دوستم میدون بار دارن داخل کرمان کلی میوه فرستاده بودن بعد از دفاع هر شب اتاق ما مهمونی بود .
یه دفاع رفتم که پسره فقط کیک و تکدانه داد و بین اساتید و دانشجوها اصلا تبعیض قائل نشده بود Smile
یه استاد داریم که داخل جلسه دفاع فقط در حال خوردن بعضی وقتا حس میکنم از سومالی اومده
اخه میگفتن ممنوعه اصن که انقد تجملاتی بشه چیشد پس این قانون؟Undecided

(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  wubba lubba dub dub
Is this a song or sth?Smile۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۳۸۷۰۹
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۰۴ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۵۲ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  یک از هم اتاقیام که میخواست دفاع کنه آموزش دانشکده اشون بهش گفته بود حداقل چهار نوع میوه بخر و شیرینی خامه ای بخره و نوشیدنی هم رانی و آب معدنی بخر Big Grinداداشای دوستم میدون بار دارن داخل کرمان کلی میوه فرستاده بودن بعد از دفاع هر شب اتاق ما مهمونی بود .
از مصادیق شان دانشجو همیناست. مگر استاد خونش با بقیه فرق داره که میوه اون با بقیه فرق داشته باشه؟
نه که اساتید خیلی فعال هستن و واقعا هم کار علمی می کنن!

سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , pioneer01 , ezra , ele
ارسال: #۳۸۷۱۰
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط crevice.)
اکسپت با طعم ایمپکت ۱/۳۲ از ژورنالی ک دوستش دارم Tongue

(۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۳۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم تا قبل کانادا از امام زاده صالح اونورتر نرفته بودم Smile)
الان سه برابر عمر گذشته ت حالشو ببر بجاش. Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , sss , blackhalo1989 , salam5 , pioneer01 , RangiRangi , ele
ارسال: #۳۸۷۱۱
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط salam5.)
چند وقت پشم دوستمون از جلسه دفاع ش عکس گذاشته بود با همه خانواده و دوستان، با لباسای پلو خوری و مدل موی آنچنانی، ژست عکس فلان
واقعا خنده م گرفت

اساتید ما که هیچی نخوردن، فقط چون سر ظهر بودن دیدن چایی گذاشتیم کلی ذوق زده شدن، همونو فقط خوردن فک کنم
یکی از داورا گه از قبل تذکر میده که جلسه رو ساده برگزار کنید

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , pioneer01 , RangiRangi
ارسال: #۳۸۷۱۲
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
تابناک: تعرفه‌های جدید اینترنت مخابرات توسط وزیر ارتباطات رونمایی شد:

[تصویر:  443512_s2lh_photo_2017-09-22_14-45-01.jpg]

آقا می نخوایم کسی به نفعمون کار کنه باید کیو ببینیم؟! من از همین تعرفه فعلی اینترنت رضایت دارم و نمیخوام عوض بشه. نمیخوام کسی به نفع من کار کنه. عجب گیری افتادیما! AngryAngryAngry

سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , pioneer01 , adel71
ارسال: #۳۸۷۱۳
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۳۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۵۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  چیزی که ذهن منو بیشتر درگیر کرده سیاسته نه خود تسلا !
...
فکر می کنم این مسائل عمق خیلی بیشتری از اینها داره. از مسائل فرهنگی بگیرید تا موقعیت خاصی که میتونه وجود داشته باشه (مثلا حاصل از جنگ آمریکا و اسپانیا یا حتی جنگ جهانی اول)
یا ملاحظات اقتصادی یا سیاسی یا ... . به علاوه فکر می کنم آدم هایی هستن که زمینه پژوهشیشون همین مسائله.
شما که این سوالات رو پرسیدید، من یه سوال دیگه میپرسم. چرا تسلا به جای انگلیس یا فرانسه (که قدرت های اون زمان بودن) رفت آمریکا؟

بله ریشه های عمیقی داره, و من خیلی دوست دارم به این ریشه های عمیقش برسمCool
اما کار سختیه

راجع به جنگ هایی که گفتید
شاید جنگ ها برسر مهاجرت افرادی مثل اینشتین تاثیر داشته
اما تسلا رو بعید میدونم !!
چراکه حتی جنگ امریکا و اسپانیا هم بعد از مهاجرت تسلا بوده ! جنگ جهانی که جای خود !

ابته شاید مبارزات استقلال طلبانه ی بنجامین فرانکلین و جورج واشینگتن (که اونم حدود یه قرن قبلش بوده) و بنا گذاشتن یک کشور نو به اسم ایالت متحده در این مهاجرت ها تاثیر داشته !

به این واژه ی " نـو " که گفتم توجه کنید !
اصلاً چرا همین نـو بودن موثر نبوده باشه ؟!!!

ارسال: #۳۸۷۱۴
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۴:۵۷ ب.ظ
وبلاگ نویسی وقت گیره آیا؟
ارسال: #۳۸۷۱۵
۳۱ شهریور ۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
اگه بچه مدرسه ای در اطرافتون دارید برید شعر "مدرسه ها وا شده" رو براش بخونید و برید رو اعصابش [تصویر:  443517_smiling-face-with-horns_1f608.png]

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۸۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۶ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close