زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۰۷۶
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ ب.ظ، توسط diamond_71.)
سلام دوستان روز همگی بخیر

دوستان من هنوز شروع نکردم بخونم اصلا نمیدونم چطور شروع کنم چکار کنم Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۰۷۷
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۲ ق.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۵ ب.ظ)diamond_71 نوشته شده توسط:  سلام دوستان روز همگی بخیر

دوستان من هنوز شروع نکردم بخونم اصلا نمیدونم چطور شروع کنم چکار کنم Sad
برنامه ریزی کنید درسا رو تقسیم کنید اول اونایی که زمان بیشتری میبره بعد اونایی که به نسبت اسانتره و زودتر جمع میشه. تست زدنی هم سعی کنید خودتون سوالات رو حل کنید و تا حد امکان به حل المسایل نگاه نکنید.
بخووونییید تست بزنییییید فقط
موفق باشید

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تک بچه خیلی ظلمه. اصلا خود بچه به کنار، خاله و عموی و عمه و دایی بچه توقع دارن از شما. نمیشه که فقط دایی یه نفر بود. Tongue
عموی کیه ؟ من ندارم Smile
------------
دیگه کم کم نسل خاله، دایی، عمه و عمو در حال انقراضهSmile

امروز هر چی میدیدم همش با خودم میگفتم ایا میدانستید Undecided مغزم خسته شدConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , diamond_71
ارسال: #۳۹۰۷۸
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اومده میگه این پاش بو میده. آخه پسر و انقدر سوسول. اصلا بوی پا برا مرده. Cool

: ))))))))

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امروز هر چی میدیدم همش با خودم میگفتم ایا میدانستید Undecided مغزم خسته شدConfused

: )))))))

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۹۰۷۹
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تک بچه خیلی ظلمه. اصلا خود بچه به کنار، خاله و عموی و عمه و دایی بچه توقع دارن از شما. نمیشه که فقط دایی یه نفر بود. Tongue
عموی کیه ؟ من ندارم Smile
عموی همون عمو هست منتها به زبان عربی. مثل اخوی و ابوی. Tongue

(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۵۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  امروز هر چی میدیدم همش با خودم میگفتم ایا میدانستید Undecided مغزم خسته شدConfused
از آثار مخرب این تاپیک.
حالا آیا میدانستید فایرفاکس در حال ساخت برازور دیگری با سرعت اجرای بالا می باشد؟
دیگه این رو ۱۰۰٪ نمی دانستید. اما من نه تنها می دانستم، بلکه در خبرنامه اش هم عضو می باشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۰۸۰
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا آیا میدانستید فایرفاکس در حال ساخت برازور دیگری با سرعت اجرای بالا می باشد؟
دیگه این رو ۱۰۰٪ نمی دانستید. اما من نه تنها می دانستم، بلکه در خبرنامه اش هم عضو می باشم.
فایرفاکس کوانتوم؟
ارسال: #۳۹۰۸۱
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا آیا میدانستید فایرفاکس در حال ساخت برازور دیگری با سرعت اجرای بالا می باشد؟
فایرفاکس کوانتوم؟
آری
گویا شما میدانستید Big Grin

بزرگترین اختراع بشر نه ترانزیستور و نه اسلحه بود بلکه پیتزا بودTongue
[تصویر:  444143_175171.dcd2bccce7d5761b43dab5d4d151add6.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۳۹۰۸۲
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان
من دیروز ۲۵۰گیگ اطلاعات هاردم خراب شده.. داشتم تمامی اطلاعات را روی هارد ذخیره میکردم وقتی کپی انجام شده کابل اتصال usbهارد به لپ تاپ قطع شد یکهو و دیگه توی درایو هاردم که میرم پیغام میاد که : this driver is destroyed .از دیشب تا حالا دارم ریکاوری میکنم حدود ۱۰گیگ تا حالا برگشته ولی روی pdf ها که میزنم توی باز شدنشون خطا میده و روی فیلمها هم که میزنم باز میکنه ولی چیزی نشون نمیده ولی همچنان حجم اون فیلم را توی properties نوشته مثلا ۱۲۰مگ. یعنی حجمش هست ولی باز نمیکنه. چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. ۲۵۰گیگ فقط فیلم زبان و آموزشی زبان داشتم Sad
ارسال: #۳۹۰۸۳
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۴۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حالا آیا میدانستید فایرفاکس در حال ساخت برازور دیگری با سرعت اجرای بالا می باشد؟
فایرفاکس کوانتوم؟
آری
گویا شما میدانستید Big Grin
اقا سپاس ها که ۵۰ تا نشد ادامه میدین Smile
الانم که دیدید میدانستیمCool
اگه اقای ریمن تقلب نکرده باشند Tongue
------
آیا میدانستید استاد میتونه بیاد سر کلاس یه دفه بگه کوییز داریم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , blackhalo1989
ارسال: #۳۹۰۸۴
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۳ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من دیروز ۲۵۰گیگ اطلاعات هاردم خراب شده.. داشتم تمامی اطلاعات را روی هارد ذخیره میکردم وقتی کپی انجام شده کابل اتصال usbهارد به لپ تاپ قطع شد یکهو و دیگه توی درایو هاردم که میرم پیغام میاد که : this driver is destroyed .از دیشب تا حالا دارم ریکاوری میکنم حدود ۱۰گیگ تا حالا برگشته ولی روی pdf ها که میزنم توی باز شدنشون خطا میده و روی فیلمها هم که میزنم باز میکنه ولی چیزی نشون نمیده ولی همچنان حجم اون فیلم را توی properties نوشته مثلا ۱۲۰مگ. یعنی حجمش هست ولی باز نمیکنه. چکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید. ۲۵۰گیگ فقط فیلم زبان و آموزشی زبان داشتم Sad
انا لله و انا الیه راجعون TongueBig Grin

ارسال: #۳۹۰۸۵
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۵ ب.ظ
آقای بلک یعنی راهی دیگه وجود نداره؟؟
پس چرا فیلمها را حجم براشون نشون میده ؟
بعضیشون را ۰kbمیزنه میدونم دیگه منقرض شدن. ولی اونها که حجم براشون مشخص هست چی؟
ارسال: #۳۹۰۸۶
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۰۸۷
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  آقای بلک یعنی راهی دیگه وجود نداره؟؟
نمیدونم واقعا.
من یه هارد داشتم که بدسکتور گرفت و خودم دستی خواستم درستش کنم نتونستم در نتیجه بیخیالش شدم.
اما من خیلی پیشو نگرفتم. به جاش نحوه استفاده مو از کامپیوتر تغییر دادم.
شما پیگیری کنید شاید درست بشه.

پ.ن: اون جوابه (انا لله و انا الیه راجعون) مزاح بود.

ارسال: #۳۹۰۸۸
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۳ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۶ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  الان که نگاه میکنم ۲۶۰گیگ آموزش زبان دارم ولی هیچ وقت بهشون سر نزدم
تازه الان میخوام رمان به زبان انگلیسی دانلود کنم و بخونم
با pdf راحتین؟ من که چشمم اذیت میشه
اگر تهرانید میتونید به انتشارت جنگل بروید و کتاب تهیه کنید قیمتشونم مناسبه.
البته به شهرهای دیگه هم میفرستند
یک رمان هم معرفی کنم
The fault in our stars - John Green
ارسال: #۳۹۰۸۹
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(11 مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  آقای بلک یعنی راهی دیگه وجود نداره؟؟
نمیدونم واقعا.
من یه هارد داشتم که بدسکتور گرفت و خودم دستی خواستم درستش کنم نتونستم در نتیجه بیخیالش شدم.
اما من خیلی پیشو نگرفتم. به جاش نحوه استفاده مو از کامپیوتر تغییر دادم.
شما پیگیری کنید شاید درست بشه.

پ.ن: اون جوابه (انا لله و انا الیه راجعون) مزاح بود.

نحوه استفادتون از کامپیوتر چطوری تغییر دادید؟
این هارد مال لپ تاپ قبلیم بود که دادم به تعمیراتی ها گذاشتنش تو باکس و کابل usb بهش وصل کرد که اکسترنال شد. گاهی قطعی وصلی داشت ولی باهاش میساختم که این دفعه حالمو گرفته بدجور
ارسال: #۳۹۰۹۰
۱۱ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  نحوه استفادتون از کامپیوتر چطوری تغییر دادید؟
این هارد مال لپ تاپ قبلیم بود که دادم به تعمیراتی ها گذاشتنش تو باکس و کابل usb بهش وصل کرد که اکسترنال شد. گاهی قطعی وصلی داشت ولی باهاش میساختم که این دفعه حالمو گرفته بدجور
چیزی رو ذخیره نمی کنم. هر موقع خواستم همون موقع دانلود می کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close