زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۸۰۱
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
اینکه بعد از یه هفته بی خبری واست یه جک بفرسته
اینکه ۳روز بعد رو استوریش کامنت بذاری
و امروز هرچقدر خودتو نگه داری که بهش پیام ندی و بذاری چند روز بگذره ،نشه و یه استیکر بفرستی...

به نظرم عشق فقط گفتن "دوست دارم" نیست
میتونه خیلی ریز هوای همو داشتن باشه!
یه جوری که با خودت میگی عمرن بهم فک نمیکنه و سوپرایزر میشی از اون حجمِ صبر و خودداریش..

شاید واسه همینه که دیگه مثل اون موقعا بی قراری نمیکنم!
با اینکه میدونم انقدر دوره که فردا تصادفی تو خیابون نمیبینمش ،ولی یه آرامشی کنار این دلتنگی هست ،یه ایمان قلبی که میگه همه چیز خوب پیش میره..

پ.ن: میدونم اینجا وبلاگ شخصیم نیست، فقط میخواستم ثبت کنم این حسُ واسه روز مبادا
و خب دور از چشم خودش! (جز اینجا همه ی جاهای دیگه رو بلده)

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , ANGEL* , pioneer01 , salam5 , ele , SepidehP
ارسال: #۴۰۸۰۲
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
به همین برکت قسم جیرجیرک داره الان تو حیاط خونمون میخونه !! ۲ رو مونده به آذر !!

سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL*
ارسال: #۴۰۸۰۳
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عه چه جالب. مثل بقیه کاربرا، شما رو هم تو دنیای واقعی با نام کاربری صدا میزنن.
مثلا موقع بیدار کردن میگن: مایلستون بیدار شو. چقدر میخوابی. لنگ ظهر شد. مایلستون![تصویر:  tongue.gif]

والا من تاحالا تا لنگ ظهر نخوابیدم Smile ولی بعله همینطوره، دست خودم نیست، اسمم اینترنشناله! Smile هرجای دنیا که رفتین (استنفورد، ام‌آی‌تی و...) فقط کافیه بگین Milestone، سریع منو نشون می‌دن! Big GrinSmile

(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۵۷ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  مورد داشتیم ۱۰۰ میلیون اومده تو حسابش
فرداش بازداشتش کردن

مُسلم خانِ ۷۳۴۲۱، برادر گرامی، شما مثال بهتری نداشتی واسه زدن؟ |: یه دور از جونی هم می‌گفتی خب! DodgySmile

(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جسارتا عرض میکنم ؛ شاید میخواستن کمک کنن به زلزله زده ها اشتباهی به حساب شما ریختن :دی آخه این روزها زیاد پول داره تو بانکهای کشور جابجا میشه [تصویر:  cool.gif]

کمک به زلزله زدگان؟! |:
نه بابا، منبعش مشخص شد! سه سال پیش واسه یکی هاست و دامنه خریده بودم تازه پولمو بهم پس داده! |: اونم بدون کارمزد! |: (:

(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۷ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  با اینکه میدونم انقدر دوره که فردا تصادفی تو خیابون نمیبینمش ،ولی یه آرامشی کنار این دلتنگی هست ،یه ایمان قلبی که میگه همه چیز خوب پیش میره..

قشنگ بود...
در کنار این "ایمان قلبی" که هرکسی ازش برخوردار نیست، شما یه ویژگی متمایزکننده دیگه هم داری به اسم "انرژی مثبت" که با وجود اینا می‌شه واسه رسیدن به هرچیزی تو دنیا امید داشت، جنگید و بهش رسید، مطمئنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , pioneer01 , ANGEL* , alma1988 , SepidehP , big cloud
ارسال: #۴۰۸۰۴
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به همین برکت قسم جیرجیرک داره الان تو حیاط خونمون میخونه !! ۲ رو مونده به آذر !!
خوندن جیرجیرکا اومدن فصل خاصی رو نشون میده ینی؟

(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نه بابا، منبعش مشخص شد! سه سال پیش واسه یکی هاست و دامنه خریده بودم تازه پولمو بهم پس داده! |: اونم بدون کارمزد! |: (:
سه سال؟؟؟!! رفته بودین به خوابش یا متحول شده؟ Big Grin
ما ک سایت درست کردیم ....Dodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , Milestone
ارسال: #۴۰۸۰۵
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
خدا را شکر یه مدت بی دغدغه شدم
با خیال راحت میام مانشت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۸۰۶
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۴ ب.ظ
جیرجیرگ
قورباغه
ملخ
.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL*
ارسال: #۴۰۸۰۷
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۷ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به همین برکت قسم جیرجیرک داره الان تو حیاط خونمون میخونه !! ۲ رو مونده به آذر !!
خوندن جیرجیرکا اومدن فصل خاصی رو نشون میده ینی؟
تا جایی که من میدونم حشرات وقتی هوا سرد میشه ناپدید میشن. احتمالا منظور کاربر ezra این بوده که در محل زندگی ایشان هنوز هوا به اندازه کافی سرد نشده است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , big cloud , ezra
ارسال: #۴۰۸۰۸
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  به همین برکت قسم جیرجیرک داره الان تو حیاط خونمون میخونه !! ۲ رو مونده به آذر !!

مگسا و پشه هام هستن مگه نباید الان تو خواب پاییزی باشنBig Grin

دوستان فعال اینجارو به لیست دوستام اضافه کردم الان میام میبینم چند نفر آنلاینن حس خوبیهSmile

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , ezra
ارسال: #۴۰۸۰۹
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۷ ب.ظ
امروز توی دیوار یه چیز فروختم Smile)

اینقدر هم ارزون فروختم که توی نیم ساعت اول ۴ نفر زنگ زدن و نفر اول برنده مسابقه شد Smile
ارسال: #۴۰۸۱۰
۲۸ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۵۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۲۸ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  دوستان فعال اینجارو به لیست دوستام اضافه کردم الان میام میبینم چند نفر آنلاینن حس خوبیهSmile

آره خیلی کاره جالبیه Big Grin الان من ۴تا دوست آنلاین دارم Angel

پ.ن۱: شد ۶تا
پ.ن۲: حالا ۵تا Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ANGEL* , crevice
ارسال: #۴۰۸۱۱
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۸۱۲
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۱۲:۵۴ ق.ظ
حس میکنم توی حلقه ی لوپ قرار گرفتم :| هر چی هم کانترو میبرم بالا، لعنتی داستانِ شرط خروجش درست نمیشه. پروگرامر این حلقه البته احمق نبوده، دزد سر گردنه بوده :| -_-
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۱۳
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط The BesT.)
این محرم و صفر هم بسلامتی تموم شد. فکر کنم فاز غمیگنم مال همین ایام بود. همش از در خونه بیرون میرفتیم صدای روضه از خونه ها میومد. دیروز صبح خداشاهده ساعت۹صبح داشتم میرفتم بیرون از کوچه پایینی صدای روضه میومد.آخه امام حسین هم راضی نیست اینجوری. آدم هنوز تو خوابی که دیشب دیده داره سیر میکنه گریه اش نمیاد آخه -_-

خداروشکر حس خوبی دارم الان. دلم یه خرید جانانه میخواد. هیچ چیز نمیتونه به اندازه خرید حال یه دختر را خوب کنه... خرید را بچسب آدم اغنا میشه به والله قسم Smile

دلم عروسی هم میخواد راستی... چشم نزنم خودمو حالم خوبه.
ایشالله حال شما هم خوب باشه Smile

جناب crevice حلقه لوپ هم یه break بندازید توش بیایید بیرون از حلقه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , so@ , SepidehP , ANGEL* , big cloud , salam5 , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۱۴
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  این محرم و صفر هم بسلامتی تموم شد. فکر کنم فاز غمیگنم مال همین ایام بود. همش از در خونه بیرون میرفتیم صدای روضه از خونه ها میومد. دیروز صبح خداشاهده ساعت۹صبح داشتم میرفتم بیرون از کوچه پایینی صدای روضه میومد.آخه امام حسین هم راضی نیست اینجوری. آدم هنوز تو خوابی که دیشب دیده داره سیر میکنه گریه اش نمیاد آخه -_-

خداروشکر حس خوبی دارم الان. دلم یه خرید جانانه میخواد. هیچ چیز نمیتونه به اندازه خرید حال یه دختر را خوب کنه... گور بابای شکست عشقی. خرید را بچسب آدم اغنا میشه به والله قسم Smile
منم دوسه روز افسرده بودم هم بخاطر اون زلزله و هم از غریبی و هم از این که کدم خطا میده .

خرید خیلی خوبه اونم تنهایی البته نه برای خودت برای دیگران خریدن Smile چون برای خودت حداقل دونفر باید باهات باشن که بتونن نظر بدن Smile کلا با خرید برای خودم مشکل دارم همیشه خواهرم میرفت برام میخرید و من استفاده میکردم Smile
منم امروز رفتم برای دو تا نی نی پسر لباس خریدم یکی یک ساله اون یکی یه هفته اش میشه Smile خرید لباس بچه خیلی لذت بخش و اما سخت، از چند نفر اوکی بودن سایزشو پرسیدم تا مطمئن شدم Big Grin

خدایش لباسای دختر بچه ها چقدر خوشگل و متنوع هستش، چیه لباس پسر بچه Big Grin ولی این لباسایی که گرفتم خیلی گوگولینBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ele , SepidehP , ANGEL* , RASPINA
ارسال: #۴۰۸۱۵
۲۹ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۳۶ ق.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جناب crevice حلقه لوپ هم یه break بندازید توش بیایید بیرون از حلقه Smile
من میخام ولی نمیزارن (:
(۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  این محرم و صفر هم بسلامتی تموم شد.
بدترین شکنجه ماه محرم و صفر قیمه هاش هست :|
مادرم دیده دیگه ایام کم کم تمومه، یه هفته س کلا شامو تعطیل کرده و اسااسی عذاداریم با قیمه ها :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , ANGEL*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close