زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۷۵۱
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۰۴ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  من قبلا در شبانه روز حداقل ۱۰-۱۱ ساعت میخوابیدم
اصن تعریف حداقلو اساسی تغییر دادین Smile
این حداقل شما, از حداکثر ما هم بیشتره
این چند وقت ۴ ساعت در شبانه روز میخوابم, تا جمعه که بیهوش بشم اونم نهایتش بشه۸,۹ ساعت, دلم سوخت برا خودمUndecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , pioneer01
ارسال: #۴۲۷۵۲
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۴۲ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آلّه شونم (خاله جونم)! [تصویر:  smile.gif]
پسرک زبون‌باز [تصویر:  smile.gif]
خواهر زاده منم با گفتن حاله ... و گرفتن دست من دلم را آب میکرد و خلاصه هر چی میخواست در اختیارش میذاشتم حتی میشد دانشگاه نمیرفتم
پ ن :هیچ وقت فکر نمی کردم یه روز دلم برای دانشگاه دوران کارشناسی ام تنگ بشه.
پ ن :چه قدر دلم میخواست الان ۱۶ سالم بود یه نوجون مغرور که فرصت انتخاب های درست تری را داره

گوگل برای شما هم باز نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۲۷۵۳
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۰۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب ایده های نابی:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

واقعیت افزوده !!

چه ترجمه ی مزخرفی !
کی این ترجمه ی واژگان نوظهور درست میشه ! پیر شدیم !

به هرحال
جوونتر که بودم در تخیلاتم اون ایده ی عینک رانندگی رو طراحی کرده بودم!
البته ایده ی من تحت شبکه بود, پیشرفته تر بود [تصویر:  450135_129fs370785.gif]
مثلاً تو عینکه میشد ماشین هایی که تو جاده از پشت پیچ و گردنه و .. دارن میان رو دید !
چه خیال پرداز بودیم ما واسه خودمون ! [تصویر:  450135_145fs63704.gif]

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۲۷۵۴
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
Nevermind
ارسال: #۴۲۷۵۵
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ، توسط crevice.)
بچه هایی که پایتون کار کردن؛ یه مجموعه فیلم آموزشی مَشتی واسه پایتون لازم دارم. زبونش مهم نیس فارسی یا انگلیسی باشه. ولی ترجیح میدم انگلیسی باشه.
پیشاپیش تشکرناکم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۲۷۵۶
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که پایتون کار کردن؛ یه مجموعه فیلم آموزشی مَشتی واسه پایتون لازم دارم. زبونش مهم نیس فارسی یا انگلیسی باشه. ولی ترجیح میدم انگلیسی باشه.
پیشاپیش تشکرناکم
مجموعه آموزشی پایتون اثر استاد سامان ب Cool

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , crevice
ارسال: #۴۲۷۵۷
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ
هلگرام آزاد نشد هیچ ،مانشتم هیلتر کردن Dodgy

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۲۷۵۸
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که پایتون کار کردن؛ یه مجموعه فیلم آموزشی مَشتی واسه پایتون لازم دارم. زبونش مهم نیس فارسی یا انگلیسی باشه. ولی ترجیح میدم انگلیسی باشه.
پیشاپیش تشکرناکم
مجموعه آموزشی پایتون اثر استاد سامان ب Cool
اتفاقا من همه رو از بلک گرفتم،
به نظرم سایتا بهترن از فیلم های آموزشی
با شروع از سایت خود پایتون
====
فیلم های مقدماتی درکِ برنامه نویسی جادی خوبه، ولی دیگه خیلی ساده س،
====
هر کدی هم که سرچ کنی با سایت های تازه ای آشنا میشی، و کم کم تمامِ آموزش ها رو میتونید خیلی زود تکمیل کنید برا خودتون،
البته این نظر منه
ارسال: #۴۲۷۵۹
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۱ ب.ظ
جالبه با آی پی باز میشه ولی واسه آدرس هیلترشکن میخواد Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۲۷۶۰
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط Saman.)
یه چیزی هم بگم در مورد ادیتور ها،
اتم و pycharm و چندتا ادیتور هم داریم که توو لینوکس میتونید کار کنید،
اتم روو اعصاب بود موقع تابع نوشتن
ادیتور خودِ پایتونم بده،
ترمینال لینوکسم که میگن پشتیبانی میکنه دقیقا مشابه همون ادیتور پایتون میشه،
pycharm به نظرم از همه بهتره
ارسال: #۴۲۷۶۱
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۰۹ ب.ظ
آقای crevice حتما پایتون را الان که میخواهید یاد بگیرید توی لینوکس هم یاد بگیرید. حتما در آینده براتون صددرصد لازم میشه
من خودم یکسری فیلم از فرادرس دارم. خوب بودن. فقط کافیه سرچ بزنید و با جزوه هایی که هست یاد بگیرید.من حدودا یک هفته ای یاد گرفتمش. اینقدر آسون هست که زمان نمیگیره یادگیریش
حتما هم برطبق گفته آقای بیگ میری، pychram را نصب کنید و کار کنید. اگر خواستید تا لینک دانلودش را خدمتتون بفرستم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice
ارسال: #۴۲۷۶۲
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۱۸ ب.ظ
امروز وقتی که جنازه ی تنها عمه ام رو به خاک می سپردن حس تلخی داشتم

این همه بدو بدو و تلاش، مدارا، زحمت، قناعت، صبر و بردباری با رفتارهای همسر ،
تلاش برای بزرگ کردن بهترین فرزندان راحت تموم شد، در یک ثانیه تموم شد،

انگار اصلا این شخص وجود نداشت ??
چون برای درست کردن زندگی همسر و فرزندانش از تمام رویاهاش گذشته بود و اثری از خودش بجا نگذاشته بود

دوستان خواسته هامون رو در اولویت بگذاریم که بعد مرگ مثل بزرگان تاریخ تا سالها رحمت دیگران نصیب حالمون شه
اگه به علایقمون برسیم و تلاش کنیم براشون بی شک درتاریخ ماندگار خواهیم بود

رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود
رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Saman , so@ , ezra , sss , The BesT , salam5 , SepidehP , kambiz , pioneer01 , Sakura , RASPINA
ارسال: #۴۲۷۶۳
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۰۹ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  آقای crevice حتما پایتون را الان که میخواهید یاد بگیرید توی لینوکس هم یاد بگیرید. حتما در آینده براتون صددرصد لازم میشه
من خودم یکسری فیلم از فرادرس دارم. خوب بودن. فقط کافیه سرچ بزنید و با جزوه هایی که هست یاد بگیرید.من حدودا یک هفته ای یاد گرفتمش. اینقدر آسون هست که زمان نمیگیره یادگیریش
حتما هم برطبق گفته آقای بیگ میری، pychram را نصب کنید و کار کنید. اگر خواستید تا لینک دانلودش را خدمتتون بفرستم Smile
لینوکسم اگر کار کردید(حس میکنم خفن تر از این حرفا باشید ولی Big Grin ،جناب crevice رو میگم ) که خوب، اگر کار نکردید ، فقط و فقط جادی، توو درس دادنش اینقدر مثال میاره که دقیقا با تمامِ جوانب آشنا میشید،یه کتابم داره خودش، انگلیسیه، من پرینت گرفتم و سیمی کردم،یه کتاب اصلی هم هست،مال جادی کافیه به نظرم،
لینکای همه رو هم گذاشتم،
بعد من نظرم اینه که اول بریزی روی ماشین مجازی، لینوکسی ها اعتقاد دارن که مستقیم بپری تووش و کلا با ویندوز بدرود کنی که کاملا موافقم، ولی من خودم موقعیت نداشتم و انداختم روو ماشین مجازی،

جادی که رات انداخت خودت دست به کار میشی با سرچ فراواااان، ثبت اسناد شهرمون پشتیبان میخواد، خداشاهده دوستم از حسودی بهم نمیگه، وگرنه میتونم کارشون رو راه بنذازم که آدم از تهران نیارن،
حالا یه روز که میرفتم کلاس، برگشته بهم میگه فلانی چه توزیعی برای پشتیبانی و سرور خوبه، منم همه ی اطلاعات رو دادم حقیقتش، اما انصافا کمی مردونگی میکرد میتونستیم با همکاری پشتیبان بشیم
ادمین سیستمم در حد همون Lpic1 با استناد به حرف جادی، کافیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , The BesT
ارسال: #۴۲۷۶۴
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که پایتون کار کردن؛ یه مجموعه فیلم آموزشی مَشتی واسه پایتون لازم دارم. زبونش مهم نیس فارسی یا انگلیسی باشه. ولی ترجیح میدم انگلیسی باشه.
پیشاپیش تشکرناکم
مواد لازم
آشنایی با لینوکس
pychram
وجود اینترنت
دانستن سینتکس پایتون که فوق العاده راحت هستش
وبعد شروع به کد زدن Smile
من اولین زبان برنامه نویسی هستش که باهاش احساس خوبی دارم از شی گرایی متنفرمSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice , The BesT
ارسال: #۴۲۷۶۵
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۴ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۱۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه هایی که پایتون کار کردن؛ یه مجموعه فیلم آموزشی مَشتی واسه پایتون لازم دارم. زبونش مهم نیس فارسی یا انگلیسی باشه. ولی ترجیح میدم انگلیسی باشه.
پیشاپیش تشکرناکم
مواد لازم
آشنایی با لینوکس
pychram
وجود اینترنت
دانستن سینتکس پایتون که فوق العاده راحت هستش
وبعد شروع به کد زدن Smile
من اولین زبان برنامه نویسی هستش که باهاش احساس خوبی دارم از شی گرایی متنفرمSmile

دقیقا،
من کد خوب که میزدم، یکی باید منو از توو کوچه میاورد خونه از خوشحالی،Big Grin
آخه خیلی حیاتی بود، که من تمام تمرینات دانشجو ها رو حل میکردم،و کزدم انصافا
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۷۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close