زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۳۹۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۴:۴۱ ب.ظ
سلام
برای انتخاب رشته ارشد، ترتیب مهمه؟
مثلا من دانشگاه x رو انتخاب اول بزنم شانس قبولیم در اون دانشگاه بیشتر از وقتی هست که همونو در انتخاب پنجم بزارم؟
یا فرقی نداره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۳۹۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۳۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Metoo نوشته شده توسط:  این روزها بغضی تو گلومه, قلبم مچاله شده, اتفاق تازه ای نیست ولی دردش هر بار تازه است. هر توییت رو که میخونم با تک تک سلول های بدنم با تک تک اعصابم درد و رنج و غمشو حس میکنم.

سلام. بنظر من این اتفاق ناخوشایندی که برات اتفاق افتاده را به کسی مثل دوست صمیمی بگو. اینکه سالهاس مخفی اش کرده بیشتر بهت فشار روحی میاد. گفتنش خیلی تخلیه روحی ات میکنه. دوست صمیمی که بتونی براش ماجرا را بگی خیلی میتونه تسکین دهنده دل آزرده ات باشه.
بعد هم اتفاقی بود که نامردی کردن ولی شما بیشتر از این نمک روی زخم خودت نپاش. با ماجرا کنار بیا هرچند میدونم خیلی سخته. به آینده خودت امیدوار باش شما میتونی شرایط خوبی برای خودت رقم بزنی. اینکه فکر میکنی نمیتونی دیگه ازدواج کنی از ذهنت بیرون کن. اتفاقی که برات افتاده را با فردی که باهاش آشنا میشی در میان بگذار و فکر نکن از طرف همه طرد بشی. من فکر میکنم بیشتر فشار روحی بخاطر تنهایی و منزوی شدن خودت باعث شده شرایط را برای خودت تلخ کنی. من نمیگم اتفاق کمی بوده ولی باید قدرتمندتر از قبل حرکت کنی. از ناامیدی دور بشو و مطالب امیدوارکننده و انگیزشی بخون.
یکی از مهمترین ضربه هایی که بهم خورده اینه که اعتماد کردن سخت و تقریبا غیر ممکن شده, برای من مساله ای نیست اما اگر روزی این راز فاش بشه خانواده ام ضربه بیشتری می خورن.
منزوی نیستم, با خنده باهاش جنگیدم من اون همکلاسی بودم به بقیه روحیه میداد و میخندوندشون, در واقع این طوری به خودم تسلی میدادم تا اونا.
حتی اگر بخوام بگم هم کلی زمان میبره که بتونم حداقل اعتمادی به اون آدم پیدا کنم و بعد معلوم نیست چه واکنشی ببینم و چه پیامدهایی داشته باشه, آدمی که بعد مدتها که بهش علاقه مند شدی و تونستی اعتماد کنی بهش, رهات کنه یا نه بگه میپذیرم ولی یه روزی کنایه ای بزنه یا هر چی. ریسکشو یه بار به جون خریدم و هرگز تکرار نمیکنم.

خیلی ها باهام همدردی کردن ولی تا حالا حتی یه نفرم نبوده که حس کنم درد منو فهید, این خوشحالم میکنه چون برام این معنا رو داره که اونا تو دوران رشدشون مثل من آسیب ندیدن. یه چیزایی دیگه جبران نمیشه ولی میشه جلوی اتفاقای شوم بعدی رو گرفت.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , diligent , Avril89
ارسال: #۴۵۳۹۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Metoo نوشته شده توسط:  این روزها بغضی تو گلومه, قلبم مچاله شده, اتفاق تازه ای نیست ولی دردش هر بار تازه است. هر توییت رو که میخونم با تک تک سلول های بدنم با تک تک اعصابم درد و رنج و غمشو حس میکنم.
میبینم که خیلی های تجربه های خیلی تلختر از تجربه من داشتن ولی تجربه من هم خیلی تلختر از توان تحملم بود. من هیچ گناهی نداشتم جز این که یه بچه بودم که پدر و مادرش فکر میکردن میتونن به بستگانشون اعتماد کنن, فکر میکردن فقط باید مواظب غریبه ها بود. هر چند که از غریبه ها هم در امان نبودم. اما وقتی یه آشنا, یه فامیل باشه دردش خیلی خیلی بیشتره. شاید هیچ وقت کسی این دردو نفهمه مگه این که خودش هم قربانی باشه که کاش هیچ کس هیچ وقت نفهمه.
سالها گذشت انقدر گشتم و خوندم تا تونستم خودمو باور کنم که تو بیگناه بودی, تو بچه بودی, ضعیف و ناتوان, حتی نمیفهمیدی چه اتفاقی داره میافته, حتی انقد کوچیک که پدر و مادرت فکر نمیکردن تو اون سن برات اتفاق بیافته. به خودم میگفتم تو مواظب باش , اگه کوتاهی شد در حق تو, اگه اشتباه شد تو نباید بذاری تکرار شه, اما خود احمقم هم روش مسخره ای که سالها یاد گرفته بودم تکرار کردم, وقتی اون دختر کوچولو معصوم بهم اعتماد کرد و خواست بگه بهم تو همون جمله اول بهش گفتم هیس. لعنت به من, خودمو بارها و بارها سرزنش کردم ولی خب زمان به عقب برنمیگرده.
.....
واقعا خیلی خوبه که تا اینجا طاقت آوردین و پیشرفت کردین و نذاشتین توی باتلاق سیاه افسردگی فرو برید و هم بالاخره راهی پیدا کردید که خودتونو خلاص کردین، قبول دارم که حداقل تو ایران معمولا بهتره به کسی اعتماد نکنید و بهش نگید چون شاید اگه بفهمه به جای تسکین درداتون دردای جدیدی به زندگیتون اضافه کنه، ولی تا جایی که میتونید تو فضای مجازی ازش بگید و با افرادی که تجربه های مشابه داشتن حرف بزنید و خودتونو خالی کنید، واقعا بی تاثیر نیست، من خودم همیشه از دردام و مسائلی که رنجم میدن توی فضای مجازی مینویسم و خیلی کمکم میکنه، به خصوص اینکه غریبه هایی پیدا میشن که اونا هم تجربه مشابه داشتن و همو درک میکنیم. یک حقیقتی هم راجع به درد(و شاید تمام احساسات و تجربه ها) وجود داره اونم اینه که هرچی بیشتر بهش فکر کنی و به یاد بیاری بیشتر تو رو توی بغل خودش میکشه، میدونم لایه های درد خیلی زیاده و کمتر زجر کشیدن آسون نیس،خودم هم تجربه مشابه شما داشتم، ولی چرا میگید فقط مرگ شفاست؟ چرا افرادی مثل ما باید تمام زندگیشون خراب بشه درحالیکه گناهی نکردن و افرادی مثل متجاوزا و مزاحما با خیال راحت و خوبی و خوشی به زندگیشون ادامه بدن و سهمشونو از زندگی داشته باشن؟مگه بیشتر از یه زندگی داریم؟ بیاید قوی باشیم و به خودمون اجازه ندیم خاطر یه مشت...از حق خودمون بگذریم، حق زندگی عادی داشتن. #metoo
 سپاس‌گزاری شده توسط: Metoo
ارسال: #۴۵۳۹۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۳۸ ب.ظ)free soul نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۷ ق.ظ)Metoo نوشته شده توسط:  این روزها بغضی تو گلومه, قلبم مچاله شده, اتفاق تازه ای نیست ولی دردش هر بار تازه است. هر توییت رو که میخونم با تک تک سلول های بدنم با تک تک اعصابم درد و رنج و غمشو حس میکنم.
میبینم که خیلی های تجربه های خیلی تلختر از تجربه من داشتن ولی تجربه من هم خیلی تلختر از توان تحملم بود. من هیچ گناهی نداشتم جز این که یه بچه بودم که پدر و مادرش فکر میکردن میتونن به بستگانشون اعتماد کنن, فکر میکردن فقط باید مواظب غریبه ها بود. هر چند که از غریبه ها هم در امان نبودم. اما وقتی یه آشنا, یه فامیل باشه دردش خیلی خیلی بیشتره. شاید هیچ وقت کسی این دردو نفهمه مگه این که خودش هم قربانی باشه که کاش هیچ کس هیچ وقت نفهمه.
سالها گذشت انقدر گشتم و خوندم تا تونستم خودمو باور کنم که تو بیگناه بودی, تو بچه بودی, ضعیف و ناتوان, حتی نمیفهمیدی چه اتفاقی داره میافته, حتی انقد کوچیک که پدر و مادرت فکر نمیکردن تو اون سن برات اتفاق بیافته. به خودم میگفتم تو مواظب باش , اگه کوتاهی شد در حق تو, اگه اشتباه شد تو نباید بذاری تکرار شه, اما خود احمقم هم روش مسخره ای که سالها یاد گرفته بودم تکرار کردم, وقتی اون دختر کوچولو معصوم بهم اعتماد کرد و خواست بگه بهم تو همون جمله اول بهش گفتم هیس. لعنت به من, خودمو بارها و بارها سرزنش کردم ولی خب زمان به عقب برنمیگرده.
.....
واقعا خیلی خوبه که تا اینجا طاقت آوردین و پیشرفت کردین و نذاشتین توی باتلاق سیاه افسردگی فرو برید و هم بالاخره راهی پیدا کردید که خودتونو خلاص کردین، قبول دارم که حداقل تو ایران معمولا بهتره به کسی اعتماد نکنید و بهش نگید چون شاید اگه بفهمه به جای تسکین درداتون دردای جدیدی به زندگیتون اضافه کنه، ولی تا جایی که میتونید تو فضای مجازی ازش بگید و با افرادی که تجربه های مشابه داشتن حرف بزنید و خودتونو خالی کنید، واقعا بی تاثیر نیست، من خودم همیشه از دردام و مسائلی که رنجم میدن توی فضای مجازی مینویسم و خیلی کمکم میکنه، به خصوص اینکه غریبه هایی پیدا میشن که اونا هم تجربه مشابه داشتن و همو درک میکنیم. یک حقیقتی هم راجع به درد(و شاید تمام احساسات و تجربه ها) وجود داره اونم اینه که هرچی بیشتر بهش فکر کنی و به یاد بیاری بیشتر تو رو توی بغل خودش میکشه، میدونم لایه های درد خیلی زیاده و کمتر زجر کشیدن آسون نیس،خودم هم تجربه مشابه شما داشتم، ولی چرا میگید فقط مرگ شفاست؟ چرا افرادی مثل ما باید تمام زندگیشون خراب بشه درحالیکه گناهی نکردن و افرادی مثل متجاوزا و مزاحما با خیال راحت و خوبی و خوشی به زندگیشون ادامه بدن و سهمشونو از زندگی داشته باشن؟مگه بیشتر از یه زندگی داریم؟ بیاید قوی باشیم و به خودمون اجازه ندیم خاطر یه مشت...از حق خودمون بگذریم، حق زندگی عادی داشتن. #metoo
منم موافقم که تو واقعیت نگیم ولی تو مجازی ناشناس بنویسیم ازش, هم خودمون سبک میشیم, هم دیگرانی آگاهدمیشن, هم همدرد پیدا میشه, هم شاید یکی مثل همون آدم اون طرف ماجرا هم بخونه و به خودش بیاد , شاید اونم فهمید اشتباهشو تلاش کرد جبران کنه.
هر چقدر بخوای فراموش کنی چیزایی هست که یادت بندازه, یه خبر, یه آدم ناجور که تو تاکسی کنارت نشسته, یا حتی پیامهای ناشناس با مضمون ناخوشایند
نمیدنم شاید برای من این باشه, هر درمان و راه حلی هم باشه فقط مسکنه نه درمان واقعی
دلم برای اون آدمها هم میسوزه, چون خیلیاشون هم یه زمانی تو جایگاه قربانی بودن, گاهی اونها هم واقعا دلیل اصلیشون ناآگاهی بوده
متاسفم که شما هم شرایط مشابهی رو تجربه کردین کاش نسل های بعدی هیچ وقت نفهمن این دردو
 سپاس‌گزاری شده توسط: free soul
ارسال: #۴۵۳۹۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ ب.ظ
تا روز مرگ فرصت داریم با خودشناسی عمیق، خودمون رو بشناسیم و اول از همه، خودمون بتونیم با خودمون حرف بزنیم و حرف خودمونو درک کنیم و بفهمیم
نه برنجونیم نه برنجیم
بعضی وقتا، فک می‌کنم تبدیل می‌شم به یه آدم مکانیکی، یه هوش مصنوعی ساده که در مقابل محرک‌ها، عمل‌هایی رو انجام میده و فقط همین.
یا یه فکر شلوغ و دل پر از فکر...

واقعیتی که ما می‌بینیم هم ساخته فکر خودمونه، یه واقعیت مجازی یا یه واقعیت افزوده و یا ترکیبی که با حقیقت یکی نیست.
کمتر مطمئن باشیم و بیشتر تکیه کنیم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۴۵۳۹۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۴ ب.ظ، توسط Metoo.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ب.ظ)sanaz777 نوشته شده توسط:  نمیدونم دیگه کجای این دنیا گناه مردان (مرد؟) رو میندازن گردن هر آدم دیگه‌ای حتی خود قربانی! اگه اینجوری نمیپوشیدی! اگه فلان جا نمیرفتی! اگه اونجوری نمیخندیدی! اگه اونجوری آرایش نمیکردی! اگه دیر وقت نمیرفتی! اگه یکی دیگه تو فضای مجازی برهنه نمیشد(!!!) اگه اگه اگه .... من و شمایی که حال اونها رو تجربه نکردیم چطور میتونیم انقدر ساده نظر بدیم! دیگه حالم داره از این طرز تفکر و سایر تفکرات احمقانه بهم میخوره. باید رفت
اول به مردانگی و مرام خودم و سایر مردا و پسرای مانشتی که میشناسم افتخار میکنم. لازمم نیست مردانگیمو به شخصی ثابت کنم و در آینده هم فقط یه دختره که تفکرش درباره من مهمه. بعنوان یک جنس مردانه از نوع بیان شما و تعمیم به کل دادن گناه فرضی به مردان(!!!!!) ناراحت شدم. البته زیاد مهم نیست، هر کسی آزاده توی نوع تفکرش و حرف زدنش. جنس زنانه هم عاری از گناه و نقص و ... نیست، و قرار نیست همه زنا دوباره برگردن بهشت، کما اینکه مردان. خواستم قصه خیانت یه زنو اینجا بگم اما دیدم درست نیست و ...

(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۴ ب.ظ)Metooب۰۷۲ نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۲ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  جناب میتو شما از حرفای من ناراحت شدین؟
من به شما توهینی کردم؟؟
خیر, از کجای متن من این برداشتو کردین؟
تشکر از جوابتون

متاسفم که باورتون رو خدشه دار میکنم ولی اینجا هم از جامعه جدا نیست, من خودم اینجا پیام های آزاردهنده دریافت کردم و از دختران دیگه هم شنیدم مشابه شو
سخته ولی نمیشه به شناخت ها اعتماد کرد, میگن مادر آدم بهتر از همه آدمو میشناسه ولی من از زبون مادر همین آدم شنیدم که داشته به چشم پاکی پسرش افتخار مبکرد, دنیای عجبیه هییییی.
قسمت دیگه پیام تونو من هم اشاره کردم بله متجاوز میتونه زن باشه, زن خاین هم داریم, ولی هنوزم درصد کمتری دارن با این که داره بیشتر میشه.
نفهمیدم هنوز علت برداشت شما رو, حدس میزنم از این که گفتم اون موقع رعایت میشد این برداشتو کردین, بله رعایت حریم مهمه ولی بازم تضمینی نیست.
ارسال: #۴۵۳۹۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۵ ب.ظ، توسط Riemann.)
واقعا ٬٬٬٬
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۵۳۹۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
بهتون توصیه میکنم پست یکی مونده به آخر خانوم مهشید ابارشی(روانشناسی خوندن دانشگاه تهران) توی پیج اینستاگرام خودشون یعنی Organic_minded رو بخونید و هر جایی که تونستید نشر بدید اون پست رو....واقعا هضم این قضیه سخته...این هشتگ MeToo# هم واقعا موهای تن آدم رو سیخ میکنه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۵۳۹۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۳۹ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۲۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا ٬٬٬٬

برای ی آدم خسته که درس های الگوریتمیش خوبه و کلا مباحث مربوط به هوش مصنوعی رو دوست داره و ممکنه قصد اپلای داشته باشه پیشنهادش میکنید ؟
ارسال: #۴۵۴۰۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  برای ی آدم خسته که درس های الگوریتمیش خوبه و کلا مباحث مربوط به هوش مصنوعی رو دوست داره و ممکنه قصد اپلای داشته باشه پیشنهادش میکنید ؟
don't know
ارسال: #۴۵۴۰۱
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ ب.ظ)milad72r نوشته شده توسط:  سلام
مثلا من دانشگاه x رو انتخاب اول بزنم شانس قبولیم در اون دانشگاه بیشتر از وقتی هست که همونو در انتخاب پنجم بزارم؟
یا فرقی نداره

این سوال رو کجا باید بپرسم؟
ارسال: #۴۵۴۰۲
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ)BashirXm نوشته شده توسط:  اول به مردانگی و مرام خودم و سایر مردا و پسرای مانشتی که میشناسم افتخار میکنم. لازمم نیست مردانگیمو به شخصی ثابت کنم و در آینده هم فقط یه دختره که تفکرش درباره من مهمه. بعنوان یک جنس مردانه از نوع بیان شما و تعمیم به کل دادن گناه فرضی به مردان(!!!!!) ناراحت شدم. البته زیاد مهم نیست، هر کسی آزاده توی نوع تفکرش و حرف زدنش. جنس زنانه هم عاری از گناه و نقص و ... نیست، و قرار نیست همه زنا دوباره برگردن بهشت، کما اینکه مردان. خواستم قصه خیانت یه زنو اینجا بگم اما دیدم درست نیست و ...

Huh من نمیدونم چی باعث شده که به خودتون بگیرین!!! اگه دقت کنین نوشتم گناه مردان یعنی اون مرد خطایی کرده و برای همین علامت تعجب گذاشتم چون به عقیده من کسی که همچین کاری میکنه مرد نیست! اصلا بحث خیانت نیست الان بحث تعرض به یک فردی هست که بی گناهه و این یک طرفس! در صورتی که خیانت بین دو نفری صورت میگیره که هر دو نفر با رضایت رابطه ای رو برقرار میکنن و دو طرفس! کسی هم نگفته خانم ها بی گناه هستند. اما در این بحث باز به نظر من کسی که ازش سو استفاده میشه و به اصلاح قربانیه بی گناه هست حالا خانم باشه یا آقا.

Stop talking. Start walking
ارسال: #۴۵۴۰۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۵ ب.ظ)milad72r نوشته شده توسط:  
(11 خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۱ ب.ظ)milad72r نوشته شده توسط:  سلام
یا فرقی نداره

این سوال رو کجا باید بپرسم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۴۰۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ، توسط Skyrim.)
سلام به همه
یه سوال در مورد جایگزین‌های KDTree برای پیدا کردن نزدیکترین همسایه دارم، زمان مناسبی نیست که تاپیک مجزا بزنم، احتمالا اصلا دیده نشه. اگر اطلاعاتی دارید لطف کنید و راهنمایی کنید ممنون میشم. HeartAngel

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۴۵۴۰۵
۱۲ خرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
<br /><br /><br /><br /><br /><br />
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close