زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۰۸۱
۲۹ تیر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خورشید خانم هم گند قضیه رو در آورده دیگه Dodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۰۸۲
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۱۶ ق.ظ
هر موضوعی ممکنه احتیاج به بررسی بیشتر داشته باشه زود تصمیم نگیریم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۶۰۸۳
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۵ ب.ظ، توسط elect.)
Exclamation هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.........

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5
ارسال: #۴۶۰۸۴
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  [تصویر:  sad.gif]چشم انتظاری تو بیمارستان واقعا سخته
ان شالله خبر عافیت و سلامتی بشنوید
توکل اتون به خدا

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۶۰۸۵
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  Sadچشم انتظاری تو بیمارستان واقعا سخته

امیدوارم هرچه سریعتر خبر خوب بشنوید و بهبود پیدا کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۶۰۸۶
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من خودم به شخصه اعتقادی به قسمت ندارم ادم هر تصمیمی بگیره می تونه انجامش بده الان شما تصمیم بگیر برو مشهد یه بلیط بگیر برو این دیگه قسمت نمی خواد
من اعتقاد دارم
من که می ترسم با چنین چیزهایی در بیفتم و به مبارزه با هاشون برخیزم میشه شمایه امتحانی بکنی همین الان بلیط بگیری بری مشهد و اگه برگشتید نتیجه را بگید که قسمت مهمه یا تصمیم گیری خود انسان

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۶۰۸۷
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۳۹ ب.ظ، توسط gogooli.)
یک ویدیو آموزشی در سایتی آپلود شده بود الان حذف شده. با web cache می تونم وارد اون صفحه شوم ولی نیاز به لاگین دارد برای دانلود. کسی پیشنهادی دارد؟
ارسال: #۴۶۰۸۸
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط crevice.)
"تنهایی" هیچ جذابیتی نداره ://
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۶۰۸۹
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
به نظرم یکی از روش های موفقیت امتحان کردنه . مثلا ی کاری رو میخواید انجام بدید اول از همه در ابعاد کوچک تر امتحانش کنید بعد تلاش کنید برای هدف اصلی! دوتا مثال بزنم : ۱- مثلا میخوام کنکور بدم اول از همه حتی شده بدون مطالعه یک کنکور آزمایشی میدم ببینم چالش هاش چیه و چیا باید یاد بگیرم تا موفق بشم . ۲- میخوام برای کار خارج از کشور اقدام کنم ، اول چندتا مصاحبه معمولی میکنم که ببینم چه مواردی نیازه یاد بگیرم!
یکی از درجا زدن هایی که توی اطرافیانم میبینم دقیقا از همین ناشی میشه . طرف میخواد آزمون زبان شرکت کنه و کلی کتاب گرفته داره میخونه و میخونه و میخونه ، ازش که میپرسی حالا آزمونی که میخوای بدی چطوریاس فقط میدونه باید چهار مهارت رو تاحدی بلد باشه....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۰۹۰
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  "تنهایی" هیچ جذابیتی نداره ://
تنها نباش با دوستات تنهاییت رو پر کن

یا ازدواج کن

(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(29 تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  من خودم به شخصه اعتقادی به قسمت ندارم ادم هر تصمیمی بگیره می تونه انجامش بده الان شما تصمیم بگیر برو مشهد یه بلیط بگیر برو این دیگه قسمت نمی خواد
من اعتقاد دارم
من که می ترسم با چنین چیزهایی در بیفتم و به مبارزه با هاشون برخیزم میشه شمایه امتحانی بکنی همین الان بلیط بگیری بری مشهد و اگه برگشتید نتیجه را بگید که قسمت مهمه یا تصمیم گیری خود انسان
من چند شب پیش یهویی تصمیم گرفتم برم شهرستان ( اردبیل ) فرداش رفتم مرخصی گرفتم همون لحظه بلیط گرفتم رفتم .
ارسال: #۴۶۰۹۱
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخه بچه با اون سن باید بشینه پشت ماشین؟ که بعد بزنه ماشین ما رو لت و پار کنه؟ پولش به درک. وقت و انرژی ای که از من گرفته میشه ...

سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۶۰۹۲
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ ب.ظ
گر تو با بد، بد کنی پس فرق چیست؟!

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۴۶۰۹۳
۳۰ تیر ۱۳۹۷, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخه بچه با اون سن باید بشینه پشت ماشین؟ که بعد بزنه ماشین ما رو لت و پار کنه؟ پولش به درک. وقت و انرژی ای که از من گرفته میشه ...

سلام.

نگران احوال شدم. خودتون حال‌تون خوبه ان‌شاءاللّٰه؟

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۶۰۹۴
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخه بچه با اون سن باید بشینه پشت ماشین؟ که بعد بزنه ماشین ما رو لت و پار کنه؟ پولش به درک. وقت و انرژی ای که از من گرفته میشه ...

سلام.

سلام
بله. موقع تصادف تو ماشین نبودیم.

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۰۹۵
۳۱ تیر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۵۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۴۶ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(30 تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آخه بچه با اون سن باید بشینه پشت ماشین؟ که بعد بزنه ماشین ما رو لت و پار کنه؟ پولش به درک. وقت و انرژی ای که از من گرفته میشه ...

سلام.

سلام
بله. موقع تصادف تو ماشین نبودیم.

خدا رو شکر.
در پناه خدا باشید.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close