زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۵۶۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۵ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  عجیبه که عربی دوس دارین. تا حالا ندیده بودم کسی بگه من عربی دوس دارم. البته به جز مذهبی ها که میگن مثلا به خاطر قران و ایناست.
چرا عجیبه؟! عربی یکی از درسای محبوب دوران مدرسه ام بود. همیشه از این درس بهترین نمره کلاس میشدم.
(۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه غذای جدیدم یاد گرفتم درست کنم در عرض ۱۰ دقیقه. تمامی چیز میزای ته مونده ی یخچالو +برنجای مونده رو بریزی توی قابلمه دو تا گوجه م رنده کنی بریزی روش. سیرم بریزی که بوگیری کنه(بوی کپکا مزاحم میل کردن نشه) [تصویر:  biggrin.gif]
خدایی نکنین این کارُ با خودتون : ) کپک، سمّه Confused
یه جور سبزیه دیگه فک نکنم مشکلی باشه خوردنشHuhHuh
codin اینطوری فایده نداره باید ازدواج کنی تا خانومت برات قورمه سبزی بپزه ( اگه بلد باشه Sad ) Confused
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۵۶۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۸ ق.ظ
سلام دوستان.
دکتر آرمین تهمتن از اساتید دانشگاه امیرکبیر هستن ؟
ما یه کلاس آموزشی باهاشون داشتیم گفتن که مدیرگروه کامپیوتر امیرکبیر هستن !

ارسال: #۴۶۵۶۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۸ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
نه اصلا اسمشون رو نشنیدم. مدیر گروه هم شخص دیگری استSmile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۴۶۵۶۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  سلام دوستان.
مدیر گروه برای ایشون کم هست، ایشون رئیس دانشگاه هستند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگر قبل از دوره گفتند، تهدید به شکایت کنید و پول‌تون رو پس بگیرید.

رسما مملکت بچاپ بچاپ شده. کانالای تلگرامی پر شده از آموزش تضمینی مکالمه‌ی زبان انگلیسی در ده روز (روو خوب نقطه‌ای دست گذاشتند: تنبلی و بی‌عاری عده‌ای کثیر) و حتی صداسیما پر از دکتر و پروفسور شده که اسمشون رو انگلیسی گوگل می‌کنی ارور ۴۰۴ می‌ده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud , Milad_Hosseini , virtual girl , Happiness.72
ارسال: #۴۶۵۶۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط big cloud.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  رسما مملکت بچاپ بچاپ شده. کانالای تلگرامی پر شده از آموزش تضمینی مکالمه‌ی زبان انگلیسی در ده روز (روو خوب نقطه‌ای دست گذاشتند: تنبلی و بی‌عاری عده‌ای کثیر) و حتی صداسیما پر از دکتر و پروفسور شده که اسمشون رو انگلیسی گوگل می‌کنی ارور ۴۰۴ می‌ده.
دقیقا، عمده ترین بچاپ بچاپ و مشکل هم مربوطه به شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام که دنبال کننده های یه نفر باعث میشن جو گیر بشه و فک کنه چه خبره، حتی آبدارچی معروف هم قصد داره با هزینه نفری ۴۰ تومن، آموزش معروف شدن در شبکه های اجتماعی را بده، بیخ کار تا این حده که ایشون فکر میکنن در این زمینه اکسپرت هستن و هر کسی حرف مخالفی میزنه به شدت باهاش برخورد میشه!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , αɾια , virtual girl
ارسال: #۴۶۵۶۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  یه جور سبزیه دیگه فک نکنم مشکلی باشه خوردنش[تصویر:  huh.gif][تصویر:  huh.gif]
نه سبزی نور میخواد که فتوسنتز کنه. اینو بخونین

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۶۵۶۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بیخ کار تا این حده که ایشون فکر میکنن در این زمینه اکسپرت هستن و هر کسی حرف مخالفی میزنه به شدت باهاش برخورد میشه!!!

تو ایران که کاری نداره تو پیج پابلیک هر روز عکس بزار از اینو اون، مردم ایران از سر کنجکاوی فالو میکنن، دیگه بخوای کولاک کنی باید چندتا فحش هم بدی و دیوونه بازی در بیاری، از فرداش اکستنشن تهرانی پیشنهاد تبلیغات میده

Stop talking. Start walking
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , big cloud , αɾια
ارسال: #۴۶۵۶۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۰۵ ب.ظ
بزرگترین اشتباه اینه که فکر میکنی همیشه فرصت هست

یه کانالی که عضو بودم فرستاده بود. من این جمله رو قشنک حسش میکنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , diligent , αɾια , anne.shirley , adel71
ارسال: #۴۶۵۶۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  بزرگترین اشتباه اینه که فکر میکنی همیشه فرصت هست

یه کانالی که عضو بودم فرستاده بود. من این جمله رو قشنک حسش میکنم.

همیشه فرصت هست ولی خب خیلی چیزای دیگه هم هست.....Sad

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۶۵۷۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۲۶ ب.ظ
امروز همکارم اومد گفت روزت مبارک تا چندثانیه فکر میکردم که روز مهندس ک ۵ اسفنده تا دیگه خودش گفت روزجهانی چپ دست هاست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۶۵۷۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۳۵ ب.ظ
کاربر بلک کجایی بیا ببین چی برات آوردم Big GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۶۵۷۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۲۵ ب.ظ
رفیق!
زمین خوردی بلندت میکنم، اگه نتونستم خودمم زمین میخورم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۵۷۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ
با ی فرد تحصیل کرده و موفق که خیلی هم عقایدش روشنفکرانه و خوبه صحبت میکردم این حرف رو زد که وقت تصمیم گیری ها نگران خانواده نباش تو اول از همه مسئول زندگی خودتی و مسئول زندگی خانواده ات نیستی. حرفش منطقیه ولی اگه من توی تصمیم گیری ها خانواده ام که بیست و چندساله عمرشون رو برام گذاشتن مدنظر نگیرم نامردی نیست ؟ قطعا هست ! من اگه بچه داشتم هیچ توقعی ازش نداشتم و خانوادم هم هیچ توقعی از من ندارن ولی این دلیل نمیشه من مسئولیتی که حس میکنم رو نادیده بگیرم . به نظرم عین نامردیه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: adel71 , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۵۷۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  با ی فرد تحصیل کرده و موفق که خیلی هم عقایدش روشنفکرانه و خوبه صحبت میکردم این حرف رو زد که وقت تصمیم گیری ها نگران خانواده نباش تو اول از همه مسئول زندگی خودتی و مسئول زندگی خانواده ات نیستی. حرفش منطقیه ولی اگه من توی تصمیم گیری ها خانواده ام که بیست و چندساله عمرشون رو برام گذاشتن مدنظر نگیرم نامردی نیست ؟ قطعا هست ! من اگه بچه داشتم هیچ توقعی ازش نداشتم و خانوادم هم هیچ توقعی از من ندارن ولی این دلیل نمیشه من مسئولیتی که حس میکنم رو نادیده بگیرم . به نظرم عین نامردیه !
نکنه تو هم تصمیمیت اینه از ایران بری Big Grin ؟
ارسال: #۴۶۵۷۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نکنه تو هم تصمیمیت اینه از ایران بری Big Grin ؟
این تصمیم رو که دیگه همه تقریبا دارن ، هرکس با روش خودش ...
ولی بحث اصلی حرفمون این نبود ، در حالت کلی میگفت
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close