زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۶۶۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
‏+ بیا و بگذر از ما
- باشه
+ عه عه نه! عجب خریه ://

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۶۶۶۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۷ ق.ظ
چند روز پیش یه خط افقی بالای صفحه‌ی لپتاپم افتاد، از پریروز چند دقیقه یه بار صفحه‌اش ویبره‌ی کوچیک می‌رفت Big Grin بعدش شد هر دقیقه یه بار Big Grin ولی من محل نمی‌ذاشتم تا اینکه هر دقیقه یه بار، کل صفحه (از اون خط به پائین) چند ثانیه مثل نقاشی آبرنگ میشه ولی بازم محل نذاشتم چون ددلاین سخت دارم Big Grin بعد دیروز بردمش تعمیراتی، اسمش با SD شروع میشد، منم گوشه‌ی ذهنم یه Same Day مونده بود، گوگل کردم دیدم بقیه‌ی اسمشون شبیه هم هست، گفتم لابد همینه. اسم محله‌شون هم همون بود.
کلی دور بود ولی چون کارش خوب بود ماشین گرفتم بردم. وقتی رسیدم دیدم دیدم محوطه‌ش با اینکه ۸ ماه پیش رفته بودم ولی برام آشنا نیست. یه خورده گشتم پیداش نکردم پرسیدم گفتند طبقه بالا. بعد پیش خودم گفتم عه اونم طبقه بالا بود و پله هم میخورد، ولی پله‌ی اون از جلوش بود و پیچ هم نمیخورد این پیچ میخوره (این جزئیات چرت همیشه یادم میمونه [تصویر:  459685_21.gif]). وارد شدم دیدم آدمش همون نیست. تازه گفتند که دوشنبه بهت خبر میدیم. منم نمیخواستم به اینا بدم، گفتم پس من آخر هفته کار کنم، دوشنبه صبح میارم. الکی یه کارتشون هم برداشتم Big Grin بعد اومدم بیرون هر چی اسم اون یکی رو با گوشی سرچ کردم نمیاورد. آخرش یادم اومد شماره‌ش رو بین کلی شماره‌ی تعمیراتی دیگه به یکی ایمیل کرده بودم. از روی ترتیب شماره‌ها حدس زدم کدوم باشه.دیدم اسم اون همون SD بوده و ربطی به Same Day نداشته ولی چون هی این Same Day رو سرچ میکردم، گوگل هم سری بعدی SD که میزدم همون رو میاورد [تصویر:  459685_21.gif]
بعد زنگ زدم ماشین بیاد. منطقه برهوت بود، یه ربع صبر کردم برسه بعد ماشینه که ۱ دقیقه بود برسه، بهش پیام دادم که توو ایستگاه اتوبوس وایسادم. اون احقم احتمالا فکر کرد منظورم اینه که با اتوبوس میخوام برم دیگه، کنسل کرد رفت و الا هیچ دلیل دیگه نداشت نیم ساعت بیاد مسیر رو، بعدش از ۲۰ متری دور بزنه بره [تصویر:  459685_21.gif] تازه ۵ دلار جریمه شدم [تصویر:  459685_21.gif] خلاصه یه ربع دیگه صبر کردم یکی دیگه اومد، کلی پول دادم رسیدم به اون اصلیه، دیدم بسته‌ست [تصویر:  459685_21.gif]. پیام دادم گفت تعطیلاتیم ۳شنبه میایم. برگشتم خونه با اون وضع کار کردم. صبح ادامه دادم دیدم بعد از یه مدت رسما دیگه نوشته‌ها رو ۲ تا نشون میداد و ویبره‌ش هم بیشتر شده بود، چشمم اذیت شد. بعد از ظهر روز تعطیل کلی لپتاپ و کتاب کول کردم پیاده اومدم دانشگاه، وصلش کردم به مانیتور دیدم اونجا اوکی میشه. ولی برای اولین بار توو این چند سال دیدم شارژر جا مونده [تصویر:  459685_21.gif] نمی‌دونم این همه بدبیاری از کجا گریبانمو گرفته Big Grin ولی روحیه‌مو از دست ندادم، ۸ شبِ روز تعطیل برگشتم شارژرم رو آوردم Cool فقط نمیدونم چرا از پریروز که این اتفاقا داره میفته عصبانی نمیشم که هیچ، فقط میخندم [تصویر:  459685_21.gif] تازه فقط یه بخشی‌ش رو گفتم، کلی علاف لایسنس یکی دو نرم‌افزار بودم این وسط و به همه رو مینداختم آخرش فمیدم دانشگاه خودمون ۱۰۰ تا لایسنس موازی از همون داشته ولی هیشکی نمی‌دونسته و از هم قرض می‌گرفتن [تصویر:  459685_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , kilookiloo , Avril89
ارسال: #۴۶۶۶۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۳۲ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ایول روحیه [تصویر:  459686_s10707.gif]

دوستان یه سوال ؛هزینه تاخیر خدمت با مشتریِ یا سرویس دهنده؟
یعنی مثلا پیتزای منو ۴۰مین دیرتر بیارن من باید هزینه بدم؟ نه اونا؟ چرا؟
درک نمیکنم Undecided

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۶۶۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۲۱ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال ؛هزینه تاخیر خدمت با مشتریِ یا سرویس دهنده؟
اونی که گردنش نازک‌تره [تصویر:  459687_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۴۶۶۷۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۵ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اونی که گردنش نازک‌تره [تصویر:  459687_21.gif]
اون که صد در صد Big Grin
نه آخه این مقاله، برای درآمد سرویس دهنده/گیرنده یه سری فرمول ارائه داده.
بعد اومده هزینه "فاصله سرویس گیرنده با منابع" و "تاخیر خدمات" رو از همین مشتری کسر کرده نه از سرویس دهنده، منطقیه؟

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۶۷۱
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۳۷ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M
ارسال: #۴۶۶۷۲
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو..
کاش میشد بعضی چیزا رو پاک کرد،
بعضی نسبتا و خاطرات رو فراموش کرد،
یا حداقل میشد backspace بگیری رو کل زندگیت....

[تصویر:  459690_backspace-670x335.jpg]

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۶۷۳
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۰۹ ب.ظ
اگه یه مایکرویو هم بخرم دیگه جهازم کاملِ کامل میشه ((:
+این یکی پیپره رو ریوایز میزنم. من کاری به محتوا ندارم؛ همین که به پیپرای من سایتیشن زده یعنی محتواش خوبه لابد Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۴۶۶۷۴
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۰ ب.ظ
کِی بیایم خواستگاری؟! CoolBig Grin

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۶۷۵
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۶ ب.ظ
به فکر ی پنجره هستم که من رو به تو وصل کنه
ارسال: #۴۶۶۷۶
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۰ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  کِی بیایم خواستگاری؟! CoolBig Grin
برای خودتون میخواید؟ Smile

(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  به فکر ی پنجره هستم که من رو به تو وصل کنه
«وین تک، پنجره یک» بخر. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , αɾια
ارسال: #۴۶۶۷۷
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط αɾια.)
بگذریم (;

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۶۷۸
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۸:۲۸ ب.ظ
تا کی به تمنای وصال تو یگانه
اشکم شود از هر مژه چون سیل روانه؟
خواهد به سر آید غم هجران تو یا نه؟
ای تیر غمت را دل عشاق نشانه
خلقی به تو مشغول و تو غایب ز میانه...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , blackhalo1989 , Saman , crevice , RASPINA , adel71
ارسال: #۴۶۶۷۹
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۶ ب.ظ
گوشی من شده ۷میلیون و چهارصد

تولید مثلم میکرد نباید اینطور میشد . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۶۶۸۰
۲۸ مرداد ۱۳۹۷, ۰۹:۱۸ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۶ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  گوشی من شده ۷میلیون و چهارصد

تولید مثلم میکرد نباید اینطور میشد . . .
شاید تخم دو زرده کردهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۹۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close