زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۷۴۱
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ب.ظ، توسط αɾια.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
شوخی شوخی با کاترین کبیرم شوخی [تصویر:  459795_68.gif][تصویر:  459795_33.gif]

(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۳۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  ضرب المثل شیرازیه؟ Smile نشنیده بودمشRolleyes
ترجمه: تُرُش باله(آبکش) به اَسُّم(کفگیر) میگه برو نه تا سوراخی [تصویر:  459795_4.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۷۴۲
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۳۸ ب.ظ
یا رب مباد آن که گدا معتبر شود

وصف حال بعضیاست واقعا!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۶۷۴۳
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۶:۵۳ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  همین تفکر ما رو به این روز رسونده؛ بی‌قیدی، بی‌مسئولیتی و بی‌تفاوتی اجتماعی که انگار دیگه نسبت به هیچی حساس نیستیم، انگار دیگه هیچی مارو تکون نمی‌ده، مهم نیست چی بر سر دیگران میاد، مهم نیست اون کارگر شش ماهه حقوق نگرفته، مهم نیست اون جوون کلیه خودش رو آگهی کرده، مهم نیست اون پسر دبستانی تا کمر سرش رو تو سطل آشغال خم کرده، مهم نیست دانشجوی ما می‌ره تخم مرغ شکسته می‌خره تا واسش نصف قیمت حساب بشه! مهم نیست چی بر سر منابع کشور میاد، مهم نیست خزر چی شد، خلیج فارس چی شد، ارومیه چی شد، مهم نیست اهواز چی شد، سرپل‌ذهاب چی شد ... چرا؟ چون من که مدرک دارم، من که کار دارم، من که بیمه دارم، من که خونه دارم، من که زندگی دارم، من که نمازم رو می‌خونم، من که روزه خودم رو می‌گیرم، پس دیگه چی کم دارم که آرامش مادی و معنوی خودم رو به خاطر دیگران به هم بزنم؟ که نه تنها حرف نزنم، که نه تنها اعتراض نکنم که حتی بهش فکر کنم!
الان راه حل چیه خبUndecided با فکر کردن به اوضاع و مشکلات فقط اعصاب خودمون خورد میشه . الان همه انتقاد دارن و اینهمه حرف تو شبکه‌های اجتماعی. کدومشون مشکلاتو حل کردنExclamation

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۷۴۴
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۰۷:۴۴ ب.ظ
[تصویر:  459798_ww3l_thum-8f001e59a2439257563-img_1438_7740.jpg]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+ اگه رفتین عکس ما فراموش نشه بی زحمت Blush

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۷۴۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ، توسط The BesT.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  جز نمونه کوچیک دانشگاهی که گفتید، که اینم به نوبه‌ی خودش نمونه جالبی بود، امکانش هست چندتا ازین بعضیها در سطح کلان جامعه (فعالیت های مدنی) مثال بزنید؟؟اگرهم نمیخوایید نام ببرید (به هر دلیلی، ببینید الان وضعشون چطوره) و ببینید این نترسیدن چه قیمتی داره...
سلام. مواردی بوده که با ترس خودشون مقابله کردن و پیش رفتن و موفق شدن.الان هم دارن پول کلانی که بدست میارن بنظرم دسترنج نترسیدن های خودشون بوده. توی محیط کارشون صادقانه برخورد کردن و باعث شده از اون شرایط اخراج بشن یا بیرون بیان خودشون و بهتر از اون گیرشون اومده. کم هستن ولی بهرحال هستن Smile

(۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  ما مقصر این وضع به وجود اومده نیستیم
و اگر ایران به بن بست اقتصادی رسیده مقصر ما نیستیم
متاسفانه(از نظر من خوشبختانه) دکتر میگفت که اگر کل دنیا جمع بشن هم نمیتونن وضع اقتصاد ایران رو دست کنن

شاید هم شما درست میگید. Smile

بهرحال احترام به حرف دوستان باید گذاشت . و ادامه ندهیم. ولی بهرحال سخن آخر اینکه هرکسی در هرموقعیتی که هست تلاش کنه برای تغییر خودش و شرایطش.

(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نه، منظور اینه که فقط باید در مورد حوزه تخصصی خودتون صحبت کنید، مثلا شما آشپز نیستی پس حق نداری در مورد طعم غذاها و خوشمزگی یا بدمزگی‌شون اظهارنظر کنی، یا شما مربی فوتبال نیستی پس اظهارنظر در مورد تاکتیک تیم‌ها و خوب بازی کردن یا بد بازی کردن بهتون مربوط نیست، یا وقتی کارشناس هواشناسی نیستی چطور به خودت اجازه می‌دی در مورد اینکه فردا هوا چطوریه اظهارنظر کنی یا حدس بزنی یا حتی فکر کنی؟ فقط باید متخصص باشی! در غیر اینصورت فکر و اعتراض ممنوع! یعنی مثلا اگه یک کشاورز با مدرک سیکل هستی، اول باید بری یه لیسانس یا ارشد اقتصاد بگیری تا بعد بتونی در مورد تبعات واردات برنج هندی و تاثیراتش بر زندگی کشاورزها اظهار نظر یا اعتراض کنی! الکی که نیست!

پس آدمها ساکت بشن چون هرکسی توی یک زمینه و گرایش درس خونده! حتی من که معماری کامپیوتر خوندم حق ندارم در مورد بحث هوش مصنوعی مطالعه داشته باشم و نظر بدم.چون مدرکشو ندارم؟! پس وقتی که کسی رشته مرتبط با کامپیوتر نخونده ولی میتونه بره یک دوره برنامه نویسی بگذرونه شما میگید حق انجام اینکار نداره؟!
متوجه نمیشم این حرف را؟! من هواشناسی نخوندم.ولی نمیتونم با توجه به شرایط کنونی آب و هوا در مورد وضعیت آب و هوای فردا اظهار نظر کنم و حدس بزنم؟! مگه میشه حدس نزد؟! درسته مدرک هواشناسی نداریم ولی کودن که نیستیم باتوجه به شرایط الان شرایط فردا را حدس نزنیم!! مدرک بیشتر بخاطر این هست که با یک مثلا سند در دست داشتن در اون حوزه بتونی کار کنی و بری پشت تریبون وضعیت هواشناسی را اعلام کنی.ولی اینکه شما الان نمیتونی در مورد وضعیت هوا اصلا فکر کنی و اظهار نظر کنی را متوجه نمیشم؟
الان خیلیها مدرک مربی گری ندارن ولی توی مسابقه فوتبال میتونن نظر بدن که فلان تاکتیک چطور بوده یا بازی خوب بوده یا بد بوده.شما میگید این اظهار نظر اشتباهه؟!! شما قطعا بارها فوتبال دیدید و اظهار نظر کردید که فلان تیم خوب بازی کرد یا بد بازی کرد. پس اشتباه میکردید؟!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , Milestone
ارسال: #۴۶۷۴۶
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۳ ب.ظ، توسط Saman.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی نباید اینجا اینو اینجا مطرح کنم ؟
نه، منظور اینه که فقط باید در مورد حوزه تخصصی خودتون صحبت کنید، مثلا شما آشپز نیستی پس حق نداری در مورد طعم غذاها و خوشمزگی یا بدمزگی‌شون اظهارنظر کنی، یا شما مربی فوتبال نیستی پس اظهارنظر در مورد تاکتیک تیم‌ها و خوب بازی کردن یا بد بازی کردن بهتون مربوط نیست، یا وقتی کارشناس هواشناسی نیستی چطور به خودت اجازه می‌دی در مورد اینکه فردا هوا چطوریه اظهارنظر کنی یا حدس بزنی یا حتی فکر کنی؟ فقط باید متخصص باشی! در غیر اینصورت فکر و اعتراض ممنوع! یعنی مثلا اگه یک کشاورز با مدرک سیکل هستی، اول باید بری یه لیسانس یا ارشد اقتصاد بگیری تا بعد بتونی در مورد تبعات واردات برنج هندی و تاثیراتش بر زندگی کشاورزها اظهار نظر یا اعتراض کنی! الکی که نیست!
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  پس بی خیالی طی کنید
همین تفکر ما رو به این روز رسونده؛ بی‌قیدی، بی‌مسئولیتی و بی‌تفاوتی اجتماعی که انگار دیگه نسبت به هیچی حساس نیستیم، انگار دیگه هیچی مارو تکون نمی‌ده، مهم نیست چی بر سر دیگران میاد، مهم نیست اون کارگر شش ماهه حقوق نگرفته، مهم نیست اون جوون کلیه خودش رو آگهی کرده، مهم نیست اون پسر دبستانی تا کمر سرش رو تو سطل آشغال خم کرده، مهم نیست دانشجوی ما می‌ره تخم مرغ شکسته می‌خره تا واسش نصف قیمت حساب بشه! مهم نیست چی بر سر منابع کشور میاد، مهم نیست خزر چی شد، خلیج فارس چی شد، ارومیه چی شد، مهم نیست اهواز چی شد، سرپل‌ذهاب چی شد ... چرا؟ چون من که مدرک دارم، من که کار دارم، من که بیمه دارم، من که خونه دارم، من که زندگی دارم، من که نمازم رو می‌خونم، من که روزه خودم رو می‌گیرم، پس دیگه چی کم دارم که آرامش مادی و معنوی خودم رو به خاطر دیگران به هم بزنم؟ که نه تنها حرف نزنم، که نه تنها اعتراض نکنم که حتی بهش فکر کنم!
به نظرم(به نظرم) حرف شما وقتی موضوعیت داره راجع به پاراگراف اول، که مثلا یه عده متخصص توی راس کار باشند.
نظر تخصصی جز زندان و بند و اینا چی برای مردم داشته؟!
حتی دو پاراگراف شما در تناقض با هم هستش.
اظهار نظر عامیانه ی من(ما) رو تا سطح زندگیمون که پایین میاریم ، میبینم که ما از پس زندگی بر نمیایم(من صبح ۷ میرم ۴ نهار کوفت میکنم) آخر سر پول بنزین ماشینم شاید در بیاد.Big Grin یعنی فقط زنده ایم.
تمام حرف های شما وقتی درسته که توی یه مملکت باشیم که اساس کارش شایسته سالاری باشه نه نخبه کشی.و اینکه حکومتش بر اساس دموکراسی نه زور و تحمیل.
آخرش بی تفاوت باشیم یا نظر تخصصی بدیم؟!
این برچسب رو نزنیم که چون تو متخصص نیستی خفه شو. من دارم زندگیم رو که میبینم :
۱)ازدواج نمیتونم بکنم(بعد بدبختیش اینه که معلوم نیست تا کی)
۲)کار میکنم اما پوله جمع نمیشه(نه که ول خرج باشم)
۳) فک کنم از اینجا به بعدش رو همه میدونیم . . .
-----------
بیایم توی حوزه تخصصی خودمون هم میبینیم زیر ساختش در حد حوزه علمیه س وگرنه همین بچه ها چرا باید برن آمریکای خون خوار و جنایت کار Big Grinبرای تحصیل.
ما یه کلاسی هستیم از دم میخوام فرار کنن از اینجا. خب چرا؟!
پاسخ رو در کجای خودمون جستجو کنم مایلستون عزیز؟!
------------
من ادعایی ندارم اما به نظرم در سطح لیسانس کار خودم رو انجام دادم و خوب هم انجام دادم اما از صبح تا شب با آدمایی در سطح فاجعه سروکله میزنم توی یکی از مهمترین و پر مدعا ترین ارگان های دولتی که توی سالن جلسات مثه وحشی ها سر میوه و ساقه طلایی ها دعواشون میشه!!
---------------
نهایتا شاید باز هم من منظور شما رو نفهمیده باشم اما برداشت من این بود ( با کمی خشونتTongueBig GrinHeart )

نهایتا و """"فعلا"""" به این رسیدم : (تا وقتش)

جز تسلیم رضا کو چاره ای
در کفِ شیر نری خون خواره ای . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Milestone , big cloud
ارسال: #۴۶۷۴۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخخ دستم!
اومدم همینجوری یه مشت رو میز بکوبم حرف خودمو تایید کنم Big Grin نمی دونم چی شد یهو لحظه اخر کنترل از دستم در رفت اینقد محکم زدم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۴۶۷۴۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(30 مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی نباید اینجا اینو اینجا مطرح کنم ؟
نه، منظور اینه که فقط باید در مورد حوزه تخصصی خودتون صحبت کنید، مثلا شما آشپز نیستی پس حق نداری در مورد طعم غذاها و خوشمزگی یا بدمزگی‌شون اظهارنظر کنی، یا شما مربی فوتبال نیستی پس اظهارنظر در مورد تاکتیک تیم‌ها و خوب بازی کردن یا بد بازی کردن بهتون مربوط نیست، یا وقتی کارشناس هواشناسی نیستی چطور به خودت اجازه می‌دی در مورد اینکه فردا هوا چطوریه اظهارنظر کنی یا حدس بزنی یا حتی فکر کنی؟ فقط باید متخصص باشی! در غیر اینصورت فکر و اعتراض ممنوع! یعنی مثلا اگه یک کشاورز با مدرک سیکل هستی، اول باید بری یه لیسانس یا ارشد اقتصاد بگیری تا بعد بتونی در مورد تبعات واردات برنج هندی و تاثیراتش بر زندگی کشاورزها اظهار نظر یا اعتراض کنی! الکی که نیست!
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  پس بی خیالی طی کنید
همین تفکر ما رو به این روز رسونده؛ بی‌قیدی، بی‌مسئولیتی و بی‌تفاوتی اجتماعی که انگار دیگه نسبت به هیچی حساس نیستیم، انگار دیگه هیچی مارو تکون نمی‌ده، مهم نیست چی بر سر دیگران میاد، مهم نیست اون کارگر شش ماهه حقوق نگرفته، مهم نیست اون جوون کلیه خودش رو آگهی کرده، مهم نیست اون پسر دبستانی تا کمر سرش رو تو سطل آشغال خم کرده، مهم نیست دانشجوی ما می‌ره تخم مرغ شکسته می‌خره تا واسش نصف قیمت حساب بشه! مهم نیست چی بر سر منابع کشور میاد، مهم نیست خزر چی شد، خلیج فارس چی شد، ارومیه چی شد، مهم نیست اهواز چی شد، سرپل‌ذهاب چی شد ... چرا؟ چون من که مدرک دارم، من که کار دارم، من که بیمه دارم، من که خونه دارم، من که زندگی دارم، من که نمازم رو می‌خونم، من که روزه خودم رو می‌گیرم، پس دیگه چی کم دارم که آرامش مادی و معنوی خودم رو به خاطر دیگران به هم بزنم؟ که نه تنها حرف نزنم، که نه تنها اعتراض نکنم که حتی بهش فکر کنم!
به نظرم(به نظرم) حرف شما وقتی موضوعیت داره راجع به پاراگراف اول، که مثلا یه عده متخصص توی راس کار باشند.
نظر تخصصی جز زندان و بند و اینا چی برای مردم داشته؟!
حتی دو پاراگراف شما در تناقض با هم هستش.
اظهار نظر عامیانه ی من(ما) رو تا سطح زندگیمون که پایین میاریم ، میبینم که ما از پس زندگی بر نمیایم(من صبح ۷ میرم ۴ نهار کوفت میکنم) آخر سر پول بنزین ماشینم شاید در بیاد.Big Grin یعنی فقط زنده ایم.
تمام حرف های شما وقتی درسته که توی یه مملکت باشیم که اساس کارش شایسته سالاری باشه نه نخبه کشی.و اینکه حکومتش بر اساس دموکراسی نه زور و تحمیل.
آخرش بی تفاوت باشیم یا نظر تخصصی بدیم؟!
این برچسب رو نزنیم که چون تو متخصص نیستی خفه شو. من دارم زندگیم رو که میبینم :
۱)ازدواج نمیتونم بکنم(بعد بدبختیش اینه که معلوم نیست تا کی)
۲)کار میکنم اما پوله جمع نمیشه(نه که ول خرج باشم)
۳) فک کنم از اینجا به بعدش رو همه میدونیم . . .
-----------
بیایم توی حوزه تخصصی خودمون هم میبینیم زیر ساختش در حد حوزه علمیه س وگرنه همین بچه ها چرا باید برن آمریکای خون خوار و جنایت کار Big Grinبرای تحصیل.
ما یه کلاسی هستیم از دم میخوام فرار کنن از اینجا. خب چرا؟!
پاسخ رو در کجای خودمون جستجو کنم مایلستون عزیز؟!
------------
من ادعایی ندارم اما به نظرم در سطح لیسانس کار خودم رو انجام دادم و خوب هم انجام دادم اما از صبح تا شب با آدمایی در سطح فاجعه سروکله میزنم توی یکی از مهمترین و پر مدعا ترین ارگان های دولتی که توی سالن جلسات مثه وحشی ها سر میوه و ساقه طلایی ها دعواشون میشه!!
---------------
نهایتا شاید باز هم من منظور شما رو نفهمیده باشم اما برداشت من این بود ( با کمی خشونتTongueBig GrinHeart )

نهایتا و """"فعلا"""" به این رسیدم : (تا وقتش)

جز تسلیم رضا کو چاره ای
در کفِ شیر نری خون خواره ای . . .
..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۶۷۴۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۵۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  آخخ دستم!
اومدم همینجوری یه مشت رو میز بکوبم حرف خودمو تایید کنم Big Grin نمی دونم چی شد یهو لحظه اخر کنترل از دستم در رفت اینقد محکم زدم!
: )))))))) من چند روز پیش اینجوری شدم Confused : ))

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۶۷۵۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۷, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۵۳ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  الان راه حل چیه خب[تصویر:  undecided.gif] با فکر کردن به اوضاع و مشکلات فقط اعصاب خودمون خورد میشه . الان همه انتقاد دارن و اینهمه حرف تو شبکه‌های اجتماعی. کدومشون مشکلاتو حل کردن[تصویر:  exclamation.gif]

من اصلا کاری با پست‌های اینجا، شبکه‌های اجتماعی و تاکسی و نونوایی ندارم، تائیدشون هم نمی‌کنم، بحثم این بود که تا زمانی‌که آدم‌های منفعل و ناآگاهی نسبت به جامعه و کشور باشیم، نباید در انتظار معجزه یا راه‌حل باشیم، چون وقتی ما مسئله رو نشناسیم نمی‌تونیم دنبال راه‌حل باشیم. دردی که ما از این بی‌تفاوتی متحمل می‌شیم مطمئنا خیلی بلندمدت‌تر و عمیق‌تر از اون اعصاب خورد شدنی هست که احتمالا من و شما با دیدن یک پست انتقادی تو اینستاگرام یا اینجا متحمل می‌شیم، ولی ممکنه این تفاوت رو حس نکنیم.

(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  پس آدمها ساکت بشن چون هرکسی توی یک زمینه و گرایش درس خونده!
(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  حتی دو پاراگراف شما در تناقض با هم هستش.

یعنی انقدر از دیدن این واکنش‌ها متعجب شدم که دوست دارم سرمو محکم بکوبم رو همین میز! ConfusedUndecidedDodgyBig GrinSmile
بابا من نظرم موافق با شماست! Smile فقط از موضع انتقادی نوشتم. فکر کردم لحن صحبت کاملا گویاست، خصوصا اون بخش ارشد اقتصادش! Big GrinSmile

(۳۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  ( با کمی خشونت[تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  heart.gif] )

خشن کی بودی تو؟ Big GrinTongueSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , elect
ارسال: #۴۶۷۵۱
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
خدایی یه عده زندگی می کنن و ما چی ؟
ارسال: #۴۶۷۵۲
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  خدایی یه عده زندگی می کنن و ما چی ؟
همه زندگی می کنن بستگی به نوع نگرش به زندگی داره اینو بگم که داشتن پول کیفیت زندگی رو حتما بهتر می کنه ولی اینکه مثلا بودن لکسوس یا نبودنش خیلی نمی تونه در ارامش من تاثیر داشته باشه Exclamation
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , The BesT , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۶۷۵۳
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۴۶ ق.ظ، توسط Saman.)
حس بدی دارم
یه شکست بد خوردم
دلمم باهاش شکست الان!
----------
هر جور حرف میزنم طرف جور دیگه ای برداشت میکنه!
-----------------
راسته که میکن گاهی یه شکست خوب به هزار تا برد می ارزه؟

بکن معامله ای وین دل شکسته بخر
که با شکستگی ارزد به صد هزار درست
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , miss.rad
ارسال: #۴۶۷۵۴
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ق.ظ، توسط crevice.)
حماقت چیست؟۲ نمره (راهنمایی:رجوع شود به چالش اخیر) :||||
گوسفندهام دهنشون کف کرد از این چالش
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۷۵۵
۳۱ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ق.ظ، توسط MarkLand.)
...............

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close