زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۰۷۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۱ ب.ظ
یه ساعت برنارد میخوام.

+واقعا چرا نقل قولای اینقد طولانی می ذارید/:

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۷۰۷۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  الان تو این گرونی برین ببینین چه بلایی داره سر ما میاد

دیجی کالا ۴ رقم کالا مثل لباسشویی و یخچال و تلویزیون و...

ظرف ۶ ماه تا ۴ برابر گرون شدن

الان من جوان با اونی که تو سوئیس بدنیا اومده تفریح و ارامش یکسانی داریم؟
چرا نباید منم از احساساتم بیان کنم ؟
شما تفریح و ارامشت با اون بیچاره هایی که توی افریقا گرسنگی میکشن هم یکسان نیست. همیشه یکی بالاتره یکی پایین تر. میتونی تا بیست سال هم احساساتتو بیان کنی ما هم میشینیم گوش میدیم ولی چیزی عوض نمیشه با اه و ناله. نفسم از جای گرم بلند نمیشه سه ماه توی نمازخونه خوابگاه با یه دونه حوله سر کردم شب میزاشتم روم جای پتو روز جای حوله باهاش دوش میگرفتم. ساس هم به کنار. ببین فک کن ببین چطوری میتونی خودتو نجات بدی. همین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , nlp@2015 , big cloud , SepidehP , The BesT , kilookiloo , Milad_Hosseini , Avril89 , Skyrim , d_felfelak
ارسال: #۴۷۰۷۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا باید زندگی محدود به جسم و ماتریال می شد

اگه کسی متریالش خوب نباشه سخت میشه زندگی براش و برعکس

متاسفانه این دنیا کلش متریال هست یکی تو سوئیس دنیا میاد به سفیدی برف و بور وچشمای درشت قد بلند و ضریب هوشی بالا
یکی هم... ... .. ..

در کل میگم بدونین خیلی از راه نرفته ها
از
تیپایی هست که از جبر زندگی می خوریم
من تلاشم کردم ولی نرسیدم مقصر نیستم
خودم رو می بخشم
بخاطر نداشته هام
بخاطر ندونستم هام
بخاطر نشناختن دنیا تا امروز...
فکر می کردم عشق یعنی دوست داشتن کسی بی ادعا و از ته قلب
فکر می کردم ریاکاری توی کار اصلا درست نیست
فکر می کردم تو دانشگاه دولتی درس خوندن یعنی تعالی
فکر می کردم انسانیتی مونده..
ولی فهمیدم..
زندگی رو متریال و پولت میچرخه
مثل طعم اهن خونت زیر زبونت سنگینه

ایراد از تو نیست فکرتو خراب نکن
بقیه درست نیستن فکرات خیلییییییییییییییییییییییییییی قشنگن اگر توانشو داری خراب نکن خیلی قشنگن خیلیییییییییی
ارسال: #۴۷۰۷۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۵۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  الان تو این گرونی برین ببینین چه بلایی داره سر ما میاد

دیجی کالا ۴ رقم کالا مثل لباسشویی و یخچال و تلویزیون و...

ظرف ۶ ماه تا ۴ برابر گرون شدن

الان من جوان با اونی که تو سوئیس بدنیا اومده تفریح و ارامش یکسانی داریم؟
چرا نباید منم از احساساتم بیان کنم ؟
شما تفریح و ارامشت با اون بیچاره هایی که توی افریقا گرسنگی میکشن هم یکسان نیست. همیشه یکی بالاتره یکی پایین تر. میتونی تا بیست سال هم احساساتتو بیان کنی ما هم میشینیم گوش میدیم ولی چیزی عوض نمیشه با اه و ناله. نفسم از جای گرم بلند نمیشه سه ماه توی نمازخونه خوابگاه با یه دونه حوله سر کردم شب میزاشتم روم جای پتو روز جای حوله باهاش دوش میگرفتم. ساس هم به کنار. ببین فک کن ببین چطوری میتونی خودتو نجات بدی. همین.
در تکمیل صحبت های دوست عزیزم codin یه مسئله ای رو بگم منم اگه یادتون باشه سال ۹۴ یا ۹۵ بخصوص خیلی می اومدم اینطوری مثل خانه سبز عزیز حرف های ناامید کننده می زدم چون شرایطم خوب نبود و کار نداشتم و اون موقع همین کاربر black halo می اومد می گفت کم نق بزن به جاش تلاش کن تا موقعیتت رو بهتر کن و الان دارم می بینم حرفش کاملا درست بوده و یاد گرفتم که در سخت ترین شرایط هم دیگه نق نزنم و تلاشمو بیشتر کنم بله اگه الان من نمی تونم زن بگیرم اول سعی می کنم یه پس اندازی هر چند کوچک جمع کنم بعد برم با دخترهایی که درک و شعورشون بالاست از زندگی و در واقع حاضر هستن با کم شروع کنند آشنا بشم تا سعی کنم ازدواج کنم .
یه چیزی رو جدی بهت می گم خانه سبز عزیز تو اگه می بینی حقوق ۱۵۰۰ که خودت می گی به صرفه نیست برات یا شغلت رو عوض کن یا بیا تهران حقوق بیشتر بگیر اگر توانایش رو داری ...
ببخشید اگه یه خورده لحن حرف زدنم تنده !Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , negarin_ , Skyrim
ارسال: #۴۷۰۷۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۲:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  مرز شوخی و مسخره‌کردنو واقعا لازمه به همه یاد بدنDodgy
+ خیلی وقتا دل اطرافیانمونو اینجوری می‌شکونیم و خودمون متوجه نمیشیم.

بهش بگید. خیلی وقت ها ادم ها منظوری ندارن فقط نمیدونن حرفشون ناراحت کننده هست. من خودم توی خیلی از مواقع توی خودم میریزم ولی از درون از طرف کم کم متنفر میشم حتی اگر دوستم باشه... که عادت بدیه هست و سعی دارم درستش کنم. اخرین باری که این مورد پیش اومد یکی از دوستام یه چیزی را چند بار به شوخی تکرار میکرد که کم کم باعث شد حساس بشم به اون موضوع خیلی راحت بهش گفتم که حس بدی بهم میده این موضوع اونم اصلا نمیدونست و کلی تشکر کرد که بهش گفتم و دوستیمون هم پایدار موند. نمیگفتم ممکن بود کلا دوستیمون خراب شه.

(۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  نمی ردونم چرا باید زندگی محدود به جسم و ماتریال می شد

اگه کسی متریالش خوب نباشه سخت میشه زندگی براش و برعکس

متاسفانه این دنیا کلش متریال هست یکی تو سوئیس دنیا میاد به سفیدی برف و بور وچشمای درشت قد بلند و ضریب هوشی بالا
یکی هم... ... .. ..

در کل میگم بدونین خیلی از راه نرفته ها
از
تیپایی هست که از جبر زندگی می خوریم
من تلاشم کردم ولی نرسیدم مقصر نیستم
خودم رو می بخشم
بخاطر نداشته هام
بخاطر ندونستم هام
بخاطر نشناختن دنیا تا امروز...
فکر می کردم عشق یعنی دوست داشتن کسی بی ادعا و از ته قلب
فکر می کردم ریاکاری توی کار اصلا درست نیست
فکر می کردم تو دانشگاه دولتی درس خوندن یعنی تعالی
فکر می کردم انسانیتی مونده..
ولی فهمیدم..
زندگی رو متریال و پولت میچرخه
مثل طعم اهن خونت زیر زبونت سنگینه
انسانیت کجا بودش. هرکی به فکر خودشه گلیم خودشه بکشه از اب بیرون. شما درمان سرطان و ایدزم کشف کنی حقوقت ۱/۵ باشه دختری که ردت کرد بازم ردت میکنه.
انسانیت هس اماشما و خیلی دیگه از پسرای این سایت دیدتون خیلی منفی تر از این حرفاس که بخواین قبول کنین. بزرگ شین جنبه نه شنیدن داشته باشین. خودتون میگینو خودتونمدتایید میکنین.
اگه دختر بودین به تون میگفتن نمیتونی اونجهازی که ما میخوایم بیاری. یکی دو هفته صدبار زنگ میزد که ما خیلی تعریفتونو شنیدم اجازه بدین بیام,بعد میگفتن نع اون قد که پسرمون میخواد سفید نیس,هفته بعدش یکی بیاد بگه شیربرنجه.یکی میومد میگف خوبه همچی ولی فلان جراحیو وفلان پروتزو کنکن که بشه همون که خاستم.یکی بیاد بگه فلانی میدونم وضعتون خوب نیس,جهاز نمیخوام اما عوضش فلان فانتزی کثیفمو اجراکن.اون یکیبع خاطر سانتافه ت بشه عاشق صدساله.یکی میاد میگه چادر سرت کن, اون بعدی میگه پلنگ باش.یکی میگه کارمند رسمی نیس نخاستم لون یکی میگه حق نداری یه کلاسم بری.
فقط دخترا را نمیفتن اینور اونپر جار بزنن. میفهمن که کنار اینا, کسایی هم هسن که لایق باشن,بفهم همون قد که اوتا آدمن و حق دارن, دختر هم حق داره زندگی کنه و ب موقش پیداشون میشه,نشدم سرشون به کارودرس وزندگیشونه
شما فک کردین اون دختر خوبه برا زندگیتون, اون موافق نبوده, کار خوبیم کرده از اول رکو راس گفته.فراموشش کنین دنیا پر آدمای خوبه اونا رو ببینین.رو خوب بودن و بهتر شدن خودتپنم کار کنین.به موقش میشه

حرفام قشنگ نیس دوس نداشتم این چیزا رو ولیخیلی فضا یه طرفه و ضد دختر شده بود, یکی باید بگه بالخره

ضد مونث نبود هااا
لپ مطلب اینه باید روز روشن چراغ دستت بگیری دنبال انسان بگردی به مذکر و مونث ربط نداره !
ارسال: #۴۷۰۷۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ
نقل قول بلند بگیرید!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , khayyam , Avril89
ارسال: #۴۷۰۷۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۰ ق.ظ
به حدی امروز خسته شدم که ساعت ۹:۳۰ شب صدام در نمیومد با خونواده صحبت کنم گفتم خودم فردا زنگ میزنم بهتون. از فردام فک کنم باید حداقل روزانه یکی دو ساعت بیشتر بمونم دانشگاه.
کار جدی کردن شروع شد! :'' (
ارسال: #۴۷۰۷۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ ق.ظ
آنها که می‌روند وطن‌فروش نیستند.
آن‌هایی که می‌مانند عقب مانده نیستند.
آن‌هایی که می‌روند، نمی‌روند آن طرف که مشروب بخورند.
آنهایی که می‌مانند، نمانده‌اند که دینشان را حفظ کنند.
همه‌ی آنهایی که می‌روند سبز نیستند.
همه ی آن‌هایی که می‌مانند پرچم به دست ندارند.
آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.
و آن‌هایی که می‌مانند، می مانند تا وطن را جایی برای ماندن کنند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , khayyam , Milad_Hosseini , Boruto
ارسال: #۴۷۰۷۹
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۲ ق.ظ
بدتر از عدم شناخت چی هست؟ شناخت اشتباه! بدتر از جهل چیه؟ توهم دانش

think positive
ارسال: #۴۷۰۸۰
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط gogooli.)
تصمیم گرفتم هاردم رو ارتقا بدهم. اومدم back up بگیرم بریزم در هارد اکسترنالم. هارد اکسترنالم ظرفیت نداره. Sad

شما برای back up مک بوک از time machine استفاده می کنید؟

یک راهنمایی سریع می خواهم هارد اکسترنال چی بگیرم؟ قبلی وسترن بود.
ارسال: #۴۷۰۸۱
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک راهنمایی سریع می خواهم هارد اکسترنال چی بگیرم؟ قبلی وسترن بود.
سیلیکون پاور خوبه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۷۰۸۲
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۰۷ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  آن‌هایی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.
من فقط از این غمگین بودم که شدید سرما خوردم نشد یه کلپچِ مشت قبلِ رفتن بزنیم [تصویر:  460475_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Avril89
ارسال: #۴۷۰۸۳
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۰ ب.ظ، توسط Saman.)
...........
ارسال: #۴۷۰۸۴
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۰۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  یک راهنمایی سریع می خواهم هارد اکسترنال چی بگیرم؟ قبلی وسترن بود.
سیلیکون پاور خوبه
چه مدلی؟
ارسال: #۴۷۰۸۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۲ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  چه مدلی؟
این

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close