زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۸۲۱
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ، توسط salam5.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  جوان ایرانی که با ۳ همسر خود در یک خانه زندگی می‌کند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بعد ما اینجا هی توی سر و کله هم میزنیم :|

تلویزیون گزارش این شاهکار و پخش کرد فکر کنم

ببخشید ولی دارم بالا میارم، به زور تحمل کردم که تاآخر و گزارش و ببینم

"یارب نظر تو برنگردد"
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , alma1988
ارسال: #۴۷۸۲۲
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۶ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  منم از یکی از همکارام خوشم میاد، ولی اصلا هیچ پل ارتباطی نیست بینمون که بشه دو کلمه حرف زد : ))) (تازه با حقوق ۶ ملیونی هم فاصله دارم‌)
یجوری پل ارتباطی را ایجاد کن، مخصوصا که همکار هستید و خیلی راحته ساختن پلSmile، چون شاید فردا خیلی دیر باشه و فرد دیگه ای پل را به مرحله ساخت و بهره برداری برسونهSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۷۸۲۳
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۶ ب.ظ
وای چ قدر دلم برا مانشت تنگ شده فک کنم ی ماه میشه نیومدم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5
ارسال: #۴۷۸۲۴
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  به نظرم انتخاب دو طرفه است. مثلا تو محل کار آقا و خانمی که اخلاقاشون به هم می خوره خود به خود به سمت هم جذب می شن. یعنی هر دو طرف همو انتخاب می کنن.
منم از یکی از همکارام خوشم میاد، ولی اصلا هیچ پل ارتباطی نیست بینمون که بشه دو کلمه حرف زد : ))) (تازه با حقوق ۶ ملیونی هم فاصله دارم‌)

منم از یه دختره که تو یه واحد کار می کنیم ولی تو شرکت متفاوت ایشون تو شرکت هواوی کار می کنند خوشم اومده !
خیلی خوشگله !! رنگ پوستش خیلی سفیده ! ازش خوشم اومده ولی گاها نمی دونم چرا کلا مقنعه خودشو می ندازه کنار و کلا موهاش باز میشه !!!
صداش هم یخورده گلفته ولی واقعا سفیده Big Grin
ارسال: #۴۷۸۲۵
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۱۱ ب.ظ
بحثا داره +۱۸ میشه. در نتیجه تا برنامه بعد شما را به خدای بزرگ می سپارم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5 , alma1988 , kilookiloo , Avril89 , ele , SepidehP , anne.shirley
ارسال: #۴۷۸۲۶
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , salam5 , alma1988
ارسال: #۴۷۸۲۷
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(24 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  به نظرم انتخاب دو طرفه است. مثلا تو محل کار آقا و خانمی که اخلاقاشون به هم می خوره خود به خود به سمت هم جذب می شن. یعنی هر دو طرف همو انتخاب می کنن.
منم از یکی از همکارام خوشم میاد، ولی اصلا هیچ پل ارتباطی نیست بینمون که بشه دو کلمه حرف زد : ))) (تازه با حقوق ۶ ملیونی هم فاصله دارم‌)

منم از یه دختره که تو یه واحد کار می کنیم ولی تو شرکت متفاوت ایشون تو شرکت هواوی کار می کنند خوشم اومده !
خیلی خوشگله !! رنگ پوستش خیلی سفیده ! ازش خوشم اومده ولی گاها نمی دونم چرا کلا مقنعه خودشو می ندازه کنار و کلا موهاش باز میشه !!!
صداش هم یخورده گلفته ولی واقعا سفیده Big Grin
صادقانه ترین حرفی که تا حالا زدین,همینه
خیلی گویا ج همه پستای قبلی خودتونم دادین
من همه ی حرفام رو صادقه و بر اساس واقعیت ها می زنم روی هوا هم حرف نمی زنم ...
هر وقت پست های من گنگ و مبهم بود بگید تا واضح تر بگم

(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  جوان ایرانی که با ۳ همسر خود در یک خانه زندگی می‌کند

بعد ما اینجا هی توی سر و کله هم میزنیم :|
به به دیدم چقدر این دوستمون قوی هستن سه تا زن !!! چه قدرتی دارن ایشون !
حالا من موندم می گه عدالت بینشون برقرار می کنم واقعا می تونه تو یه روز بین هر سه تا عدالت رو برقرار کنه !!!
ولی دمش گرم ادم قوی بوده ظاهرا قبلا باشگاه می رفته Big GrinBig Grin
ارسال: #۴۷۸۲۸
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , alma1988
ارسال: #۴۷۸۲۹
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۵۹ ب.ظ
بعضی‌ها بیمار جنسی هستند. برای آدم سالم وجود یک نفر کفایت می‌کنه. اما بعضی‌ها تنوع‌طلب هستند. حالا یکی قید و بندی نداره سراغ هر کسی می‌ره، یکی هم به خیال خودش آدم مقیدیه و می‌گرده واسه کارهاش پوشش دینی می‌سازه. در صورتی که علمای دین اکثراً قائل به این هستند که تعدد زوجات در دین جواز داره (در شرایط خاص و معلوم) اما استحباب بر داشتن فقط یک همسر هست و داشتن بیش از یک همسر کراهت داره.
از صحبت‌های همسرای این فرد کاملاً مشخص بود که یا در عمل انجام‌شده قرار گرفتند یا از سر نیاز و بیچارگی مجبور به قبول این شرایط شدند. حالا هر چقدر هم که بخوان بگن راضی‌اند، باز هم مشخصه که قلباً راضی نیستند.

+ چندی پیش فتوایی منتسب به رهبری در کانال‌ها منتشرشده بود که مدعی بود حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تعدد زوجات را در شرایط فعلی جامعه مستحب می‌دانند.

شنیده شده اخیرا در جمعی با حضور رهبری، یکی از حضار از ایشان درباره صحت این فتوا سوال می‌پرسد.

آیت‌الله خامنه‌ای با شنیدن این مطلب برافروخته شده‌اند و متعجب گفته‌اند که اصلا بنده همچین فتوایی ندارم و اصلا همچین چیزی را قبول ندارم؛ چه کسی این را گفته است؟ آقایان حتی به شوخی هم نباید درباره تعدد زوجات حرف بزنند، که باعث دلسردی خانم‌ها می‌شود.

جالب آن‌که رهبر انقلاب این نظر را در محل‌ کارشان هم اجرایی کردند و هشدار داده‌اند که افراد شاغل در بیت رهبری اگر همسر دوم اختیار کنند، اخراج می‌شوند.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , SepidehP
ارسال: #۴۷۸۳۰
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
خواستم بنویسم ..... منصرف شدم
دنیا کثیف تر از اونی بوده که من فکر می کردم

گر از این منزل ویران بسوی خانه روم
دگر آنجا که روم عاقل و فرزانه روم
 سپاس‌گزاری شده توسط: ^_^ , alma1988
ارسال: #۴۷۸۳۱
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ ب.ظ
آخه داره منت میذاره سر مردم و خدا و ...
میگه برای خدمت به دختران بیشتر ....
یعنی میتونم با دستام خفه ش کنم

اون تفسیر آیه دیگه شاهکاره

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , ^_^ , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۷۸۳۲
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۷۸۳۳
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  آخه داره منت میذاره سر مردم و خدا و ...

اگر راست می‌گه که نیتش خیر بوده و فقط قصد خدمت به خلق خدا رو داشته، به‌جای رفتن به خواستگاری دخترهای مجرد، می‌رفت خواستگاری برخی خانم‌های بیوه بدون سرپرست گرفتار.

از این تفاسیر غلط پیدا می‌شه. حالا سهوی یا عمدی‌شو خدا عالمه...

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , alma1988 , SepidehP
ارسال: #۴۷۸۳۴
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۵:۱۸ ب.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۴۷۸۳۵
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۱ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  آخه داره منت میذاره سر مردم و خدا و ...

اگر راست می‌گه که نیتش خیر بوده و فقط قصد خدمت به خلق خدا رو داشته، به‌جای رفتن به خواستگاری دخترهای مجرد، می‌رفت خواستگاری برخی خانم‌های بیوه بدون سرپرست گرفتار.

از این تفاسیر غلط پیدا می‌شه. حالا سهوی یا عمدی‌شو خدا عالمه...
ذره ای انسانیت و شرافت داشت از همون همسر اول یه کم مراقبت میکرد

اون که صددرصد.
من فقط خواستم این منظور رو برسونم که حتی دلیل‌تراشی‌هاش هم غلطه! میل شخصی به ازدواج با چند دختر رو ربطش می‌ده به کمک به افراد بی‌همسر!!!!
لااقل اگر سراغ افراد بیوه گرفتار که نیاز به تأمین زندگی دارند می‌رفت حرفش قابل هضم بود!
وگرنه دختر مجرد حتی اگر به دلیل نداشتن خواستگار، بره همسر یک آقایی که از همسرش جدا شده یا همسرش فوت شده بشه هزاربار بهتر از اینه که بره زن چندم یک نفر بشه! من واقعاً شک دارم همسر دوم و سوم اون آقا به میل و اختیار خودشون تن به این ازدواج داده باشند. تو جامعه ما کم نیست ازدواج‌های اجباری...

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close