زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۸۳۶
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۴۳ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , ^_^ , alma1988 , Soldier's life
ارسال: #۴۷۸۳۷
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۸ ب.ظ
تنها حسی که از خوندن بعضی دیدگاهها نسبت به یه خانم بهم دست میده حالت تهوع هست. ظاهرا باید رفت تو گونی تا از شر چنین نگاههایی در امان بود
واقعا تنهایی شرف داره به زندگی با یه عده ای
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۴۷۸۳۸
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
خخخ بعضیا چقدر بهشون برخورد کسی چندتا همسر گرفته Smile)
خوب تونسته گرفته الان مشکل کجاست اون خانومه نمی رفته زنش بشه ما هیچ اجباری تو دنیا نداریم نگید از سر اجبار رفته الان خود شما می رید با اجبار همسر کسی بشید ؟ یکیتون هم که کلا ازدواج رو قبول نداره خخخ Smile

درباره من هم نشناخته ادمو قضاوت نکنید من گفتم اون دختره همکارم از لحاظ ظاهری خوبه ولی من که خواستگاریش نرفتم و نمیرم فقط به خاطر یه ظاهر !؟ گرچه شما دخترا فقط به خاطر پول پسر باهاش ازدواج می کنید !

اصلا مهم نیست دنیای باحالی داریم گردش زمین بعضی ها رو با خاک یکسان می کنه
ارسال: #۴۷۸۳۹
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ازدواج با کسی که قبلن ازدواج کرده ولی الان ب خاطر فوت یا طلاق تنهاس هیچ اشکال نداره. خوبم هس چون زندگی جریان داره.اینا میشه همون رابطه یک ب یک

بله. درستش هم همینه. من هم نظرم همینه که مهم رابطه یک به یکه. اما در اینجا بطور کلی عرف جامعه و همچنین تمایل بیشتر افراد به ازدواج با فردی که مثل خودشون تا حالا ازدواج نکرده رو در نظر گرفتم. که البته شاید گفتنش درست نبود. ممنون از تذکرتون.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۷۸۴۰
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۸۴۱
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خخخ بعضیا چقدر بهشون برخورد کسی چندتا همسر گرفته Smile)
خوب تونسته گرفته الان مشکل کجاست اون خانومه نمی رفته زنش بشه ما هیچ اجباری تو دنیا نداریم نگید از سر اجبار رفته الان خود شما می رید با اجبار همسر کسی بشید ؟ یکیتون هم۶اسم که کلا ازدواج رو قبول نداره خخخ Smile

درباره من هم نشناخته ادمو قضاوت نکنید من گفتم اون دختره همکارم از لحاظ ظاهری خوبه ولی من که خواستگاریش نرفتم و نمیرم فقط به خاطر یه ظاهر !؟ گرچه شما دخترا فقط به خاطر پول پسر باهاش ازدواج می کنید !

اصلا مهم نیست دنیای باحالی داریم گردش زمین بعضی ها رو با خاک یکسان می کنه

اسم اون رابطه همسری نیست.
بهمون برخورده که یکی اسم هوا و هوس خودشو گذاشته دین و کار خیر

این ک اجبار نداریم هم ک حرف غلط اندر غلطه, دنیا هم اجبار داره هم اختیار ترکیب ایناس

هیچ قضاوتی نکردم,فقط پرسیدم واکنشتون چیه؟ معنیشم واضح تر بگم براتون ینی همونطور که ب شما حق میدم برا ظاهر همسرتون ملاک داشته باشین ,دخترام حق دارن حداقل شرایط قابل قبول رو ملاک بذارن. حالا یکی رهن خونه ۴۰ منری براش قابل قبوله, یکی خریدن خونه ۲۰۰ متری, یکیم ویلا قیطریه و زعفرونیه. اینام به همون کفو و اینا برمیگرده, دخترایی هم هستن که ملاک اصلیشون پول باشه.شما یاد بگیرین همه مث هم نیستن.

اینم یاد بگیرین هدفتون از بحث کردن, یادگرفتن باشه. نه این که همه چیزو اثبات فرضیات درست و غلط ذهن خودتون بدونین

ممنون از نصیحتتون ولی بهتره یه نگاه هم به خودتون بکنید !
هر کسی دوست داره هر جوری که می خواد فکر کنه ، انتخاب کنه ، تصمیم بگیره ! ، مگه دختری دنبال پول نیست خوب بره دنبالش ان شالله پیدا کنه
مگه دختری دنباله خونه ۳۰۰ متری تو قیطریه نیست خوب می ره پیدا می کنه !

ما پسرا هم هر جوری دوست داشته باشیم انتخاب می کنیم چه دختر زیبا یا دختر پولدار ما ازادیمون خیلی بیشتره شما هم بهتره به جای اینکه هدف از بحث کردن رو محکوم کردن دیگران بزارید برید بهتره دیدتون به جامعه و واقعیت ها باز بشه ...
ارسال: #۴۷۸۴۲
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۷۸۴۳
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۲۴ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  خواهش میکنم
به فرق همه و بعضیا هم توجه کنید.
بعضیا دنبال پول هستن, دختر و پسرم نداره, بعضیا دنبای ظاهر اینم دختر و پسر نداره
ولی
بعضیام هستن که مترشون اخلاق و انسانیت و شرافته. اینم دختر و پسر نداره
یه ذره دقت کنید من از جمله شما حق دارید استفاده کردم این کجاش معنیش محکوم کردن؟

کلا خودتو خسته نکن! شما یا باید مجاب بشی یا اینکه محکوم هستی از دید بعضیا! من دیروز تو پستهام چند جا به مساله شخصیت (دیدگاه، رفتار و گفتار) اشاره کردم، منظور همینا بود والا منم با پسر پولداری که شخصیتش مخصوصا دیدگاهش کلی با من فرق داره حاضر به ازدواج نیستم که بوده چندین مورد. این دیدگاههای زننده نسبت به ظاهر یه خانم آدمو از ازدواج منصرف میکنه که هیچی دیگه دلم نمی خواد با جنس مذکر رو در رو صحبت کنم. فکر کن داری با همکارت درباره کار صحبت می کنی اونوقت تو ذهن اون چی می گذره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , ^_^ , Soldier's life
ارسال: #۴۷۸۴۴
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۰ ب.ظ
شما هم اون نوار گفتگو پایین رو ندارید یا فقط مالِ من قهر کرده رفته؟ Undecided

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۷۸۴۵
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۴ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۲۵ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)salam5 نوشته شده توسط:  آخه داره منت میذاره سر مردم و خدا و ...
میگه برای خدمت به دختران بیشتر ....
یعنی میتونم با دستام خفه ش کنم

اون تفسیر آیه دیگه شاهکاره

اگر راست می‌گه که نیتش خیر بوده و فقط قصد خدمت به خلق خدا رو داشته، به‌جای رفتن به خواستگاری دخترهای مجرد، می‌رفت خواستگاری برخی خانم‌های بیوه بدون سرپرست گرفتار.

از این تفاسیر غلط پیدا می‌شه. حالا سهوی یا عمدی‌شو خدا عالمه...

من حق نداشتم در مورد نیت این بندهٔ خدا حرف بزنم و بگم نیت سوء داشته. تو کامنت اول هم حق نداشتم به ایشون بگم بیمار جنسی.

همین‌جا کمال پشیمانی خودم از گفتن این حرف‌ها رو اعلام می‌کنم. اگر به خودشون هم دسترسی داشتم ازشون عذرخواهی می‌کردم.

+ پشیمانی من فقط بابت نسبت دادن اون حرف‌ها به ایشون بدون داشتن علم به نیت ایشون بود، وگرنه ذره‌ای از موضع خودم نسبت به چندهمسری عقب‌نشینی نکردم.

++ کاش لااقل خود خانم‌ها پیش از پذیرفتن خواستگاری یک مرد متأهل، لحظه‌ای خودشون رو جای همسر اون آقا می‌ذاشتند. شرایط همسر اول که یک نفر از راه رسیده و همسرش رو ازش گرفته خیلی فرق داره با همسر دوم...

+++ افرادی مثل حضرات آیات بهجت، خمینی و خامنه‌ای و... که عارف واصل‌اند سراغ همسر دوم نرفتند و تمام توجه و تلاش‌شون رو برای خوشبختی یک زن گذاشتند...

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۷۸۴۶
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۱ ب.ظ
جمع بندی نظرات کاربران (منهای خیام Big Grin) تا اینجا:
۱- چند همسری خر است.
۲- اون آقا بی تربیت است.
۳- اون خانم ها گول خوردند. مجبور بودن، میفهمی، مجبور بودن!

Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Autumngirl , khayyam , diligent , SepidehP , anne.shirley
ارسال: #۴۷۸۴۷
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ب.ظ
میخوام ی عقب نشینی کنم ، بیام تو ی شرکت کوچیک تر که به درس و دانشگاهم برسم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khayyam , diligent , Avril89
ارسال: #۴۷۸۴۸
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یجوری پل ارتباطی را ایجاد کن، مخصوصا که همکار هستید و خیلی راحته ساختن پل[تصویر:  smile.gif]
واسه شما خوش تیپا راحته ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۸۴۹
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  شاید باورتون نشه :
ولی من هیچ چیزی نبوده که اینجا بنویسم و بهش نرسم :
یکی دیگه از خواسته هام اینه :
"امیدوارم حال همه ی مردم ایران خوب بشه(از صمیم قلب)"
------------
ضمن اینکه زبان و ریاضی من هم در حد دانشمندا بشه Big Grin
احیای این پست عشقولانهHeartSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۷۸۵۰
۲۵ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۷ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  جمع بندی نظرات کاربران (منهای خیام Big Grin) تا اینجا:
۱- چند همسری خر است.
۲- اون آقا بی تربیت است.
۳- اون خانم ها گول خوردند. مجبور بودن، میفهمی، مجبور بودن!

Big Grin
اون آقا که بی تربیت هست ولی ما بی تربیت تر هستیم که تحمل نظرات مخالف هم رو نداریم! کلا همزیستی مسالمت آمیز رو یاد نگرفتیم ما!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close