زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۹۵۶
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۹۵۷
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ق.ظ، توسط codin.)
میخواین ببینین چقدر انگلیسی بلدین؟ این لیستو وا کنید از اول ببینید سر کدوم کلمات کم میارید. لیست حدود ۲۰۰۰۰ کلمه هست در حد نیتیو اسپیکر

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Autumngirl , SepidehP , diligent , Soldier's life , salam5
ارسال: #۴۷۹۵۸
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۱۲ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  بعد چند روز بعد دوباره بهم پیام داد که فکرم درگیره و اینا، چون شوهرم خوشگله (!!!) میترسم از اینکه داره فلان کارو انجام میده و ... .Confused
چند روز دیگه بش بگو شوهرتو با یکی دیدم. بلکم نجات پیدا کنند از دست همدیگه
(۲۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۸ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بله میخوام مقاله را ترجمه کنم وبه استادم تحویل بدم و هم ارائه بدم
توو تاپیک ترجمه، اون بخشی که گفته بودید رو ترجمه کردم ولی خب که چی. عوض اینکه کلی انرژی بابت ترجمه و تایپ ۲۰ صفحه بذارید (همون یه بند رو دقت کنید ببینید چقدر ترجمه‌ی انگلیسیِ متون تخصصی سخت و عبث هست) می‌تونستید جاش حداقل ۱۰۰ صفحه بخونید. دوس دارم بدونم استاده چی فکر کرده پیش خودش. [تصویر:  462345_4.gif]

--------------
تاپیک آیلتس منو یاد ممرایز ۳ سال پیش میندازه. روزای اول همه پنج شش ساعت وقت می‌ذاشتند بعدش هیشکی ادامه نداد [تصویر:  462345_21.gif][تصویر:  462345_21.gif] به جز یه نفر البته.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA
ارسال: #۴۷۹۵۹
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۴۹ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  میخواین ببینین چقدر انگلیسی بلدین؟ این لیستو وا کنید از اول ببینید سر کدوم کلمات کم میارید. لیست حدود ۲۰۰۰۰ کلمه هست در حد نیتیو اسپیکر

سایت test your vocab ادعا می‌کنه به نیتیو نوعی ۳۰۰۰۰ کلمه رو بلده.

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۷۹۶۰
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ق.ظ
جانا به نگاهی زجهان بی خبرم کن، دیوانه ترم کن
سرگرشته و شیدا چو نسیم سحرم کن، دیوانه ترم کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۷۹۶۱
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۷ ق.ظ، توسط codin.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  میخواین ببینین چقدر انگلیسی بلدین؟ این لیستو وا کنید از اول ببینید سر کدوم کلمات کم میارید. لیست حدود ۲۰۰۰۰ کلمه هست در حد نیتیو اسپیکر

سایت test your vocab ادعا می‌کنه به نیتیو نوعی ۳۰۰۰۰ کلمه رو بلده.
من در این مورد تحقیق کردم اگر کلماتی که ریشه مشترک دارن را حذف کنیم ( مثل این لیست) یک نیتیو حدود ۲۰۰۰۰ میگن میدونه. البته نیتیو داریم تا نیتیو به تحصیلات و رشته تحصیلی و غیره هم بستگی داره.
امروز واژه های اخر این لیست را به دو تا از دوستام ( یکی امریکایی و یکی کانادایی) نشون دادم معنی خیلی از کلمات را نمیدونستن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۷۹۶۲
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ب.ظ
دوستان اینجا قبلا کسی سابقه دیسک کمر داشته ؟

واقعا بهترین راه درمانش چیه اگه خدایی نکرده تجربه ای در این زمینه دارید و دچار این بیماری شدین تجربیات خودتون رو بگید
ارسال: #۴۷۹۶۳
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ب.ظ
از ساعت ۹ صبح داریم سایت رفرش میکنیم واسه خرید ۴ تا بلیط !!!

مرده شورتونو ببرن با این کنترل ترافیکتون
خ لااقل اون session میراثی رو بالاتر ببرید

ارسال: #۴۷۹۶۴
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینجا قبلا کسی سابقه دیسک کمر داشته ؟

واقعا بهترین راه درمانش چیه اگه خدایی نکرده تجربه ای در این زمینه دارید و دچار این بیماری شدین تجربیات خودتون رو بگید
فقط کلاود

ارسال: #۴۷۹۶۵
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۳:۴۴ ب.ظ
ای جان! عجب بارونی داره میاد Rolleyes

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۷۹۶۶
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۸ ب.ظ
از اون شنبه هاست که عصرش با رفقا بری دور دور و یه شام پنیری بزنی همراه با سیب زمینی و یه عالمه سالاد کلم!
تهشم یه آب انار بخوری بشوره ببره و از یکشنبه درس خوندنُ شروع کنی!

[تصویر:  462361_pizza35.jpg]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nlp@2015 , diligent , Soldier's life , big cloud , SepidehP , anne.shirley
ارسال: #۴۷۹۶۷
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینجا قبلا کسی سابقه دیسک کمر داشته ؟

به نظرم بری دکتر بهتر از ما بتونه راهنماییت کنه Undecided

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۷۹۶۸
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوستان اینجا قبلا کسی سابقه دیسک کمر داشته ؟

به نظرم بری دکتر بهتر از ما بتونه راهنماییت کنه Undecided
اره راست می گی ولی دکتر رفتم هر کسی یه روشی رو می گه و همه هم هزینه برداره خودم هم اینقدر سایت ها و مطالب مربوط به دسک کمر رو خوندم دیگه الان کسی بیاد ازم یه ازمون بگیره کمتر از ۱۹ نمی گیرم در این مورد !!!

یکی می گه برو استخر خب من اینو پارسال رفتم
یکی می گه ماساژ خب اینم رفتم
یکی هم می گه بیا عمل کن از این می ترسم
ولی محدودیت رو دوست ندارم !!!!
ارسال: #۴۷۹۶۹
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۸ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
از اون شنبه هاست که عصرش با رفقا بری دور دور و یه شام پنیری بزنی همراه با سیب زمینی و یه عالمه سالاد کلم!
تهشم یه آب انار بخوری بشوره ببره و از یکشنبه درس خوندنُ شروع کنی!

[تصویر:  462361_pizza35.jpg]
سلام
به نکته بسیار نیکویی اشاره کردید
ولی واقعا نمیدونم چرا بیشتر شنبه ها اصلا حس وحال درس خواندن نیست :/
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۷۹۷۰
۲۸ مهر ۱۳۹۷, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط crevice.)
اگه ۷ روزه بتونم به این مقام نایل بشم، قول میدم که دوباره به خودم امیدوار شم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close