زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۵۲۶
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۰ ق.ظ
آروم آروم مرد میشد، با خودش همدرد میشد..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89
ارسال: #۴۸۵۲۷
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
چطوری بلیط منBig Grin
خطرناک شدی بلک Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Avril89
ارسال: #۴۸۵۲۸
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
هر کس شما را به چشم ticket نگاه کند بد است !
ارسال: #۴۸۵۲۹
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
چطوری بلیط منBig Grin
خطرناک شدی بلک Big Grin
اختیار دارید. خطر از خودتونه. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۵۳۰
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۱۱ ب.ظ
پاییز مثل یه آدمیه که تهِ دلش یه حرف مونده که هیچوقت به کسى که "باید" نمیگه ...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Amir V , Avril89 , big cloud
ارسال: #۴۸۵۳۱
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۱ ب.ظ
بچه ها سیستم عاملم بالا نمیاد و مشکل بهم زده. میخام قبل از هر کاری از کل دیتای سیستمم بک اپ بگیرم توی یه هارد اکسترنال. چجوری با بوت؟ سیستم خاص و سبکی سراغ دارین که لایو باهاش بیام بالا واسه بک اپ گرفتت توی هارد اکسترنال؟
ارسال: #۴۸۵۳۲
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ب.ظ
کسی که تو را باور دارد
یک قدم جلوتر از کسی است که تو را دوست دارد . . .
"گوته"(nباری میشه میذارم اینا رو)
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Milad_Hosseini , big cloud , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۵۳۳
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها سیستم عاملم بالا نمیاد و مشکل بهم زده. میخام قبل از هر کاری از کل دیتای سیستمم بک اپ بگیرم توی یه هارد اکسترنال. چجوری با بوت؟ سیستم خاص و سبکی سراغ دارین که لایو باهاش بیام بالا واسه بک اپ گرفتت توی هارد اکسترنال؟

نمی‌دونم مشکلتون حل شد یا نه ولی تا اونجایی که من می‌دونم بله باید سیستم بوت بشه و برای اینکار باید از طریق لینوکس لایو یا سی دی ویندوز سیستم رو بوت کنید و بعد هم که cmd و بک آپ گیری روی هارد
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۸۵۳۴
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۱۶ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۷:۳۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۷ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  i never make the same mistake twice . i make it three four times . you know, just to be sure ! TongueSmile
چطوری مهین؟‌ کم پیدایی.

آخی امیری خوبی دلم برات تنگ شده بود Shy
ما دگ از بچه های نسل قبل مانشت ایم خیلی چیزا عوض شده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , sara sarvari
ارسال: #۴۸۵۳۵
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۱۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  آخی امیری خوبی دلم برات تنگ شده بود [تصویر:  shy.gif]
ما دگ از بچه های نسل قبل مانشت ایم خیلی چیزا عوض شده [تصویر:  biggrin.gif]
مرسی منم همینطور.
پیر شدیم رفت... میدون دست جووناس الان Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara sarvari
ارسال: #۴۸۵۳۶
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۰۶:۳۴ ب.ظ
توی ایران متوسط بودن کافی نیست ، حتی به درد هم نمیخوره
هی روزگاررررررر . . . چقدر این ساختار فاسد و به درد نخوره.
امیدوارم هر چه زودتر سرنگون بشه همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , codin , BBumir
ارسال: #۴۸۵۳۷
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۸ ب.ظ
اینقد سرم درد گرفته که زمان رو درست درک نمی کنم! عجیب سر دردی شده

think positive
ارسال: #۴۸۵۳۸
۳۰ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۴۸ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اینقد سرم درد گرفته که زمان رو درست درک نمی کنم! عجیب سر دردی شده
ژلوفن بخور و شکی هم در این عمل نکن : )

مودم ADSL فرقشون توی چیه؟ از ۲۵۰ تومن داره تا ۳۵۰ ! همشونم عین هم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۸۵۳۹
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Saman.)
من از ترس اینکه دلم بگیره

اینقدر کار میکنم که فرصت نشه دلم بگیره.
شاید باورتون نشه حتی از یکی دو ساعت تنهایی هم میترسم . . .
نه که تنهایی رو دوس نداشته باشم،اما از این شکل فعلیش میترسم . . .

اگر دو برابر حالت فعلی کار نکنم احتمالا نتونم موقع نگاه کردن به خودم بگم :
WoOOow!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , negarin_ , big cloud
ارسال: #۴۸۵۴۰
۰۱ آذر ۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(29 آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(28 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اگر هم که حس کنکجاویتون برانگیخت که باید عرض کنم ربطی به من نداره این سوال Smile Big Grin
پس جواب نمیدم SmileTongue

(۲۸ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  توی خواستگاریا چی میگید؟ همیشه برام سوال بوده فیلمای دهه هفتاد اینطوری بود دختره میپرسید چه رنگی دوست دارید و چه گلی دوست دارید و سوالایی که واقعا predictor بسیار عالی از شانس موفقیت زندگی مشترک بود Smile
خواستگاری واسه کسایی که خارجن هم اسون شده و هم سخت شده. سخت و اسونش از این نظر که میری میفهمی طرف مقابل هر جوره میخاد نظرتو جلب کنه که اوکیو بدی و باهات بیاد خارج!!
خیلی خیلی مواظب باش. سعی کن از تکنیک یک دستی زدن و یا همراه شدن با طرف مقابل بفهمی که طرفت چقد خودتو میخاد و چقد خارجتو و اپشنی که واسش فراهم میکنی رو میخاد...
یکی از ساده ترین کارایی که میتونی بکنی اینه که سفت و سخت بگی من میخام برگردم ایران... بگی که اره من میام ایران و آینده رو هم نمیتونم تضمین کنم کی و کجاهیت علمی بشم. ولی عرضه ی اینو دارم که زندگی مو بسازم و رفاه نسبی رو واسه همسرم فراهم کنم. اونوقت اگه باز اوکی بود میشه گفت 'فقط' به آپشنت چشم ندوخته Wink
حالا اگگه با این سناریو پیس برید بعد طرف مقابل حرف شما رو بپذیره و بر اساس اون حرف تصممیم بگیره. بعد شما میخوای بگی نه من نظرم رفتنه. بیخودی فکرشو درگیر کردی بعدشم شما کهذ خواستی ینجوری راستگو یی طرفو بسنجی بعد این چرخش طرف مقابل چجوری اعتماد کنهر که حرفای دگه تون راست بوده..
کلن از دیگران توقع روراستی داریم خودمپنم روراست باشیم
شما جای پسر باشی چه میکنی؟ تعارف نداریم که با شرایط الان کشور بهت به چشم بلیط نگاه میکننUndecided
من با حرف خانم elect کاملا موافقم اصلا به حس بدی رو در اون خانم بوجود میارید ... یه جور توهین محسوب میشه و برای همین
اگر جای شما بودم ترجیح میدادم از بین ایرانی هایی که همون طرف هستن انتخاب کنم(نه بخاطر اینکه اون طرف هستن و بخوام بگم پس اونا از کسانی که ایران هستن، بهترن .. . نه اینطور نیست بیشتر بخاطر اون اطمینانی که مدنظرتون هست و اینکه شما بیشتر وقتتون رو اونجا هستید ).. یا از بین همکلاسی هایی که داشتم (چون این شناخت تا حدودی از قبل بدست اومده), و کسی که هم جهت با اهدافمه و میدونید که قصد آمدن داره، روابط هدفمندی برقرار میکردم
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close