زمان کنونی: ۲۳ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۱۹۱
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من فکر میکنم ی دختر مهربون خیلی بهتر از ی دختر دانشمند خشک و بی احساس هست
دختر دانشمند لزوما خشک و بی احساس نیست.

(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بلاخره یکی پیدا میشه هر دو ویژگی را داشته باشه[تصویر:  smile.gif]
شایدم پیدا نشه و مجبور شم از خواسته هام کوتاه بیام (امیدوارم اینطوری نشه!).

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , khalilparvar
ارسال: #۵۰۱۹۲
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۸ ب.ظ
دختر اول باید خوشگل و ورزشکار باشه
سپس اخلاق و تحصیلات و غیره
ارسال: #۵۰۱۹۳
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر اول باید خوشگل و ورزشکار باشه
به نظرم یه دوش آب سرد بگیر بعد زن رو انتخاب کن Smile)

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , big cloud , BBumir , salam5 , Riemann
ارسال: #۵۰۱۹۴
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۱۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر اول باید خوشگل و ورزشکار باشه
به نظرم یه دوش آب سرد بگیر بعد زن رو انتخاب کن Smile)

عــــــــــــــــــالی بووووووووودSmileSmileSmileSmile
خیلی خندیدمSmileSmileSmile

بــــــــله، دوباره میرسیم به بحث جذاب و شیرین ازدواجBig GrinBig Grin

برای دیده شدن تلاش بیجا نکن! به کمال که برسی دیده می‌شوی...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V
ارسال: #۵۰۱۹۵
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۴۷ ب.ظ
بازگشت همه بحث ها به بحث ازدواج است.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۰۱۹۶
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۳۷ ب.ظ
دوستان لطف کنید حداقل وقتی روی پست هام reply میزنید یه سپاس هم بزنید Undecided
دیگه کسی پست هام رو سپاس نمی زنه Sad
ظاهرا هیچکی منو دوست نداره Big Grin البته اینو قبلا بلک گفته بود Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , MarkLand
ارسال: #۵۰۱۹۷
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من شکل قبلی اش را بیشتر دوست داشتم
دیکشنری های مطرحی که استفاده میکنید چی هست
هر کدام برای کاری:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khalilparvar , Avril89
ارسال: #۵۰۱۹۸
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط crevice.)
باید یه آفتابه آب ریخت پشت برندهای خودرو سازی داخلی که تا رهسپار جایی بشن که که لیاقتشو دارن Big Grin

I dwell in possibility —Emily Dickinson
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Saman , big cloud , khalilparvar
ارسال: #۵۰۱۹۹
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۴۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۴۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من شکل قبلی اش را بیشتر دوست داشتم
دیکشنری های مطرحی که استفاده میکنید چی هست
هر کدام برای کاری:

من عاشق مریام وبستر هستم.(دومین منظورمه). اولیو نمیشناختم الان چک کردم چه باحاله میزان محبوبیت هر کلمه را هم با جزیبیات و نمودار و اینا نشون میده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khalilparvar
ارسال: #۵۰۲۰۰
۱۵ آذر ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۷ ق.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  آخه چرا وسط شبیه سازی لپ تاپم باید قر و قمیش بیاد؟؟؟[تصویر:  confused.gif] با چه آرزویی زدم اجرای نهایی رو بگیرمااااا..همچیییییییی زووووور میزنه انگار یه ماک قدیمی با ۱۰۰۰ تن آهن تو سینه کشی جادس [تصویر:  confused.gif]
چنتا شبیه‌سازی دارید و هر کدوم چقدر طول می‌کشه؟ اگه مدتش خیلی طول میکشه (مثلا یه روز توی لپتاپ) می‌تونید بدید من بذارم توو سرور اجرا بشه.

در ضمن سعی کنید با یه استاد ترجیحا جوان که نیاز و پشتکارِ مقاله دادن داشته باشه کار کنید. سخت پیدا میشه ولی اگه حضوری مراجعه کنید، جواب میده. مثلا ببینید کدوم از استادای اصفهان یا صنعتی اصفهان به فیلد شما میخوره، ایمیل بزنید وقت بگیرید برید ایده و هدفتون رو توضیح بدید. هم ازش ریکام می‌تونید بگیرید، هم شاید کمک علمی هم کرده باشه، و شاید سرور اینا هم بهتون بده. من یه دوستی داشتم که دانشگاه خوبی نخونده بود ولی باسواد و فعال بود، با یکی از استادای تبریز حضوری صحبت کرد، دو تا مقاله‌ی خوب چاپ کردند و اپلای کرد.

سه تا شبیه سازی دارم. یه متلب و یه دونه NS2 هست که در واقع چون فضا و حجم نداشتم اومدم روی VMware نصبش کردم. این VMware خیلی اذیتم میکنه. به فکر افتاد سیستم خونه رو آزمایشگاه کنم. نهایت خرج میندازه رو دستمConfusedConfused

راستش صبح تا پیامتونو خوندم انگار انگیزه گرفتم. پاشدم رفتم دانشگاه صنعتی. سه تا از اساتیدو خود بچه ها معرفی کردن. حالا برای دوشنبه وقت گرفتم برم پیششون. خدا کنه قبولم کنن

ممنونم ازتون که وقت گذاشتید پیاممو جواب دادین.
یک دنیا تشکر.

خدایا دلم برات تنگ شده ..
ارسال: #۵۰۲۰۱
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۲۴ ق.ظ
بارون برای تهران هم اب هست واسه خوردن هم هوا واسه نفس کشیدن

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar , big cloud
ارسال: #۵۰۲۰۲
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۱۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  منم مدت ها اینطوری بودم از یه دختری مثلا خوشم میومد کوچکترین نقصی توش میدیدم توی ذوقم میخورد مخصوصا وقتی باهاش میحرفیدم مثلا میدیدم در مورد فلان موضوع مثلا سیاست یا جامعه سوادش کمه. بعد یه مدتی سعی کردم ادما را به عنوان یک کل ببینم. یکی ممکنه توی هنر خیلی بدونه در صورتی که من قدر گنجشک بارم نی از اون طرفم من ممکنه توی یه جاهایی سواد و توانایی هام بهتر باشه.
من هنوزم همینطوریم. خیلی بده ولی... شایدم بد نباشه!‌ نمیدونم.
کلا دختری که عمقش کم باشه از نظرم جالب نیست. حالا هرچقدر هم که زیبا و مهربون و هنرمند و غیره باشه.

یه تجربه..یا شایدم یه نصیحت کوچولو موچولو..البته در حدی نیستم که نظر بدم. اما دلم نمیاد نگمRolleyes

دست کم یک ماه با طرف مقابل صحبت کن..ببین تا چه اندازه مجذوبت میکنه. آپشن وار نگاه نکن. اگه یکی از موردا رو نداشت زود قضاوتش نکن..ببین تا چه اندازه ممکنه تغییرپذیر باشه یا تا چه اندازه میتونه خودشو به سطح سواد علمی و سیاسی تو برسونه..

ببین چه اندازه با وجودش شاد میشی..چه اندازه بهت انرژی میده..این شادی و انرژی میتونه جایگاه اجتماعی و شغلی تو رو ۱۰۰برابر بالا ببره.

و دست آخر اینکه ممکنه کسیو پیدا نکنی که همه ی آپشنای دلخواهتو داشته باشه. پس اولویت بذار برای خواسته هات

اگه یکی یه موردو نداشت فرصت خودتو نسوزون.Rolleyes

خدایا دلم برات تنگ شده ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Avril89
ارسال: #۵۰۲۰۳
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ ق.ظ
دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Amir V , khalilparvar , negarin_ , Milad_Hosseini , crevice , big cloud , Avril89 , RASPINA
ارسال: #۵۰۲۰۴
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم

به به
خیر مقدم عرض میشه SmileSmileHeart

زندگی قانون باورها و لیاقتهاست ، همیشه باور داشته باش که لایق بهترینهایی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۵۰۲۰۵
۱۶ آذر ۱۳۹۷, ۰۵:۰۲ ق.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دو هفته دیگه بعد یک سال و نیم میام ایران خیلی هیجان زدممممممممم
خوش بگذره. کلپچ و حلیم رو به جای من بزن صفا کن.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۹ ۱۱۰,۵۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close