زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۴۴۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۷ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه خانمی اخیرا مسیج میده و خیلی اصرار داره برم ببینمش....

سامان جان یه گزینه ای هست به نام بلاک در گوشی های هوشمند. ایشون حتی اگر تمام اطلاعات شما شاملDNA را هم داشته باشه. فقط بلاکش کن. این جور مسائل یه جوری شرش دامن آدم را میگیره که چند ماه وقت با ارزشت از بین میره. بزار هر کی هست بشینه سر جاش. این رفتارهای مسخره چیه. هر کسی اگه حرفی داره واضح بگه. اگه خوشش اومده، بگه من فلانی ام از شما خوشم اومده پیشنهاد میکنم چند بار مذاکره کنیم تا بیشتر آشنا شیم.
دست به بلاک کردنت خوب باشه. دنیا برات چه رنگ دیگه پیدا میکنهBig Grin

(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از پشت میز نشینی همه چیزش را می پذیرم، جز این دیسک کمر لعنتی و دردناک راDodgy
اگه دیسک کمر داری بگو تا من تا حدی راهنماییت کنم چون خودمم دارم ...
متاسفانه این مشکل را دارم و بعضی وقتا به صورت خودجوش حل میشه و بعضی وقتا عود میکنهUndecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۴۴۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۰ ق.ظ
من دلی درویش دارم هر چه پیش آید خوش آید
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini
ارسال: #۴۹۴۴۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۴۰ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ابراز علاقه . . .
اصا نمیدونم چشه. من گاهی مسیج هاشو دو روز بعد جواب میدم . . .
. . . بیا پی وی چند تا فحش ۲۰۱۹ بهت یاد بدم همونا رو بدی حلهBig Grin
مدیر Saman این روش تست شده؛ ۱۰۰% تضمینی، همگام با متدهای روز دنیا Cool
کاربر crevice پورسانت بازاریابیم فراموش نشه لدفن! Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۹۴۴۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ب.ظ
بحثها سنگین شده Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۴۴۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۵ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  متاسفانه این مشکل را دارم و بعضی وقتا به صورت خودجوش حل میشه و بعضی وقتا عود میکنهUndecided
احتمالا می زنه به پای چپ و حالت گز گز و بی قراری هم داری ! درسته و یه مدت بعد خوب میشه دوباره یه مدت بعد می گیره !
ببین اولین قدم باید MRI بدی تا معلوم بشه تو کدوم دیسکت بیرون زدگی یا به اضطلاح فتق دیسک داری ! بعد که معلوم شد اگر فقط بیرون زدگی جزئی باشه دیگه الکی نیاز نیست هی بری دکتر بهترین راه قوی کردن عضلات نه فقط کمر و شکم بلکه عضلات کل بدن وقتی عضلاتت قوی باشه دیگه فشار خیلی کمی میاد به دیسک و از اونجایی که فشار کم بیاد به دیسک بعد یه مدت دیگه خود به خود خوب میشه اون حالت گز گز و اینا اگه تهران هستی و اگه فقط فتق دیسک داری یه جلسه معرفیت کنم به همراه مدارک برو یومی هو تراپی ( یه نوع ماساژ اصلاحی هست ) بعد اون بهت می گه با توجه به فیزیک بدنت چیکار باید بکنی که عضلاتت قوی بشه ممکنه یه مدت استخر خالی بری یا نه از همون اول بفرسته باشگاه بدنسازی !
بازم می گم اگه فقط بیرون زدگی دیسک داری الکی هی نرو پیش دکترهای مغز و اعصاب و اینا

(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بحثها سنگین شده Big Grin
آقا تو تلگرام یه گروه زدن چند نفر از بچه های مانشت هستن اونجا جات خالیه میایی بریم بحث ازدباج کنیم ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۴۴۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۲۲ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا تو تلگرام یه گروه زدن چند نفر از بچه های مانشت هستن اونجا جات خالیه میایی بریم بحث ازدباج کنیم ؟
خیر. به دلایل مختلف علاقه ای ندارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۴۴۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیر. به دلایل مختلف علاقه ای ندارم.
بابا یه امضا حالا [تصویر:  N_aggressive%20(36).gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۹۴۴۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۳۵ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیر. به دلایل مختلف علاقه ای ندارم.
بابا یه امضا حالا [تصویر:  N_aggressive%20(36).gif]
اصلا راه ندارهBig Grin

ارسال: #۴۹۴۴۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ........
رویت شد. Big Grin
بلک عجب آدمی هستی. چیکار میکنی اینجا Big Grin باگ مانشتی بلک تو Smile)
_______
این بود حرفم :
======
یه خانمی اخیرا مسیج میده و خیلی اصرار داره برم ببینمش.
من اوایلش به خیال اینکه طرف یا میخواد سرکار بذاره یا توهم برداشته جدیش نگرفتم.اما الان روو اعصابه خیلی
۲۸ تا مسیج داده و دو بار تماسشو جواب دادم، حرف هایی میزنه که سرو تهش بهم نمیخوره و ۷ تا مسیج بهش پاسخ دادم فقط که یکیش سلام و ایناس.همه چیزم در موردم میدونه(اسم و اینا . . .)
هیچ سیگنال عاشقی ای هم به هیچکس ندادم یا هیچ مدل سیگنالی.تمام سیگنال ها رو خرج خودم میکنم تازه بازم وقت کم میارم.

چیکارش کنم . . .(ازش میترسم) . . .
هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم تببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
توی یکی از مسیجا به شوخی گفتم من فقط دیدار دختر خشگل میام.حالا ۵تا از مسیجاش زوم کرده روو خشگلیش Big Grin
دختری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused

خ راحت حکم میدین!

این موردد خاصو خ کم میدونمم و نظر نمیدم. روش کارششو نمیپسندم .ی بار قاطعع بگین تمامه وبعدم ک ب قولی بللاک هم گزینه دردستترسه.

ولی دخترام انسانن. ینی حق ندارن عاشق شن؟ نمیشه خودشونن ی کنشی داشته باشن؟ همیشه بایدد منتظرر کنشی باشنن تا واکنشی نشون بدن؟

نصف ادمای این ممکلت اگه اولل عاشق بشن کناهکاران؟

اینن همه ادعایی روشفکرری هس ولیی درعمل نشوننی ازش نیس.

حتی اینن موردم(من تاییدش نمیکننم اصلن) ومشابهشش , شایدد ی دلیل مهممش همیین فکراس . از ترسس همین اتهاماا یا هرگز نبایدد بگی یا بگی و بشی ادم مشکلداذر (تازه با رعایتت ادب). چون تو این وضیت جامعه هیچوقت فرصتیی نداشتی راه درستو یادبیگیری یا اگه یادگرفتی فرصت درست اجرا کردننش و نداشتی

بذارینن از ی نسلی یاد بگیریم اول انسانیمم بعد زن یا مرد

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Amir V , The BesT , diligent , negarin_
ارسال: #۴۹۴۵۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  اینن همه ادعایی روشفکرری هس ولیی درعمل نشوننی ازش نیس.

بنظر من هرچی هم ادعای روشنفکری کنن آخرش مرد هستن و برطبق نیاز طبیعیشون نمیپسندن که دختری بیاد سمتشون.
من این مورد را توی چندین نفر که بسیااار شدید ادعای روشنفکری میکردن دیدم. دیگه کسانیکه توی ایران هستن و با زندگیهای خودمون که هنوز سنتی هستن پیش میریم طبیعتا مورد پسند یه دختر نیست
ما حتی اگر سالها توی مهد تکنولوژی و مدرنیته بودن زندگی کنیم باز هم یکسری خصوصیات را باهاشون بزرگ شدیم که فرهنگ و سنت خانوادهامون هست و نمیشه نادیده گرفتشون.
جالب بود که کدین هم که خارج از کشور هست باز همین حرف را تایید کرد که دختری که خودش اینقدر پافشاری کنه یه جای کار میلنگه...

نمیشه گفتت نیاطز طبیعیی چون تو دورههایی از تاریخ زن سالاریی بوده حتی الانم تو قبیله های دورافتاده ک پیدامیشن هم هس این حالت.

بنظرم فقط وفقط کلیشه پذیرفته شدس

میدونیمم ک فرهنگ و سنتها هم همشون درس نیستن. خیلیهاش در طول زمان اصلاح شده و ماهم وظیفه داریمم این روندو ادامه بدیم

یادمه سریال کانادایی قدیمی بود ک زندگی دختریی تو ی خانواده پرجمعیت فقیرر بود. ب تعاداد اعضا ظرف نداشتن.رسم خانوادهه این بود ک اول پدروپسرا غذا بخورن بعد مادرودخترا. کسی هم اعتراضی نداشت تا یکی از دخترا اعتراض کردو شراسطو عوض کرد

حالا این کلیشه هام با ی دونفر دونفر تغییر نمیکنه ولی در زمان زنجیره از این تلاشها موثر خواهد بود. همونطور ک در خ موارد موثرر بوده.

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , negarin_
ارسال: #۴۹۴۵۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۳ ب.ظ
من رفتم طرف رو دیدم
ولی غلط بکنم دفه ی دیگه توی این خراب شده چیزی بنویسم که داستان درست کنه . . . .
ارسال: #۴۹۴۵۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من رفتم طرف رو دیدم
خب تعریف کن. چطور بود؟ TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud
ارسال: #۴۹۴۵۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  من رفتم طرف رو دیدم

من ب شخصه ب شماا انتقادی نداشتم. مخاطبمم دوست دیگمون بود.

ولی درمجموع بحث مفیدیی میتونه باشهه

اومده بودم خوشحالیی کنماSmile)

ارسال: #۴۹۴۵۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۲۵ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به عنوان یه چپ دست وقتی ساعت دست چپ بسته میشه نوشتن باهاش سخته. اصلا اینکه ساعت رو اکثرا دست راست می‌بندند شاید به خاطر نوشتن بوده. برای همین وقتی یه راست دست ساعت رو به دست راست میبنده نوشتن برایش سخت میشه و برام عجیبه.
آقا چرا شایعه درست میکنید! Big Grin
کی گفته چپ دست ها اکثرا ساعتشون رو دست راستشونه؟
کی گفته وقتی ساعت رو دست چپ باشه نوشتن باهاش سخته؟
چقد فکر میکنید به مسائل کم اهمیت! خب حالا بسته رو دست راستش. انقد مهمه براتون برید از خودش بپرسید!Big Grin
ارسال: #۴۹۴۵۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط WILL.)
صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است
در مدرسه یک عمر بمانی همه هیچ است
خود را به حقیقت برسانی همه هیچ است
جز مسخرگی هر چه بدانی همه هیچ است

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

بخشی از شعر طنزی از عبید زاکانی

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close