زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۴۵۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به عنوان یه چپ دست وقتی ساعت دست چپ بسته میشه نوشتن باهاش سخته. اصلا اینکه ساعت رو اکثرا دست راست می‌بندند شاید به خاطر نوشتن بوده. برای همین وقتی یه راست دست ساعت رو به دست راست میبنده نوشتن برایش سخت میشه و برام عجیبه.
آقا چرا شایعه درست میکنید! Big Grin
کی گفته چپ دست ها اکثرا ساعتشون رو دست راستشونه؟
کی گفته وقتی ساعت رو دست چپ باشه نوشتن باهاش سخته؟
چقد فکر میکنید به مسائل کم اهمیت! خب حالا بسته رو دست راستش. انقد مهمه براتون برید از خودش بپرسید!Big Grin
نه شایعه نیست
همیشه سر امتحانا اذیت میشوم و ساعتم را از رو دستم باز میکنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۴۵۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۸ ب.ظ
سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

آیا درس "تحلیل و طراحی سیستم‌ها" همون درس مهندسی نرم‌افزار ۱ هست؟ آیا سرفصل‌هاشون یکیه؟

من امشب رفتم کتاب‌شو بخرم، یک‌جا تو اینترنت نوشته بود که تحلیل و طراحی سیستم‌ها همون درس مهندسی نرم‌افزار ۱ هست.
من سال ۹۳ از کارشناسی فارغ‌التحصیل شدم. ما درسی با عنوان تحلیل و طراحی سیستم‌ها نداشتیم. فقط مهندسی نرم‌افزار ۱ و مهندسی نرم‌افزار ۲ داشتیم.
الآن کتاب تحلیل و طراحی سیستم‌ها (نوشتهٔ دکتر جعفر حبیبی) رو که خریدم دیدم چاپ سال ۸۸ هست. یعنی زمانی که مهندسی نرم‌افزار بوده، تحلیل و طراحی سیستم‌ها هم برای خودش عنوان یک درس بوده.

خلاصه، الآن کاملاً گیج شدم. نمی‌دونم تحلیل و طراحی سیستم‌ها همون مهندسی نرم‌افزار ۱ هست با همون سرفصل‌ها یا نه؟ اصلاً این کتابی که خریدم رو درست خریدم یا نه! نکنه کلی وقت بذارم بخونمش، بعداً بفهمم اشتباه خوندم!

خیلی ممنون می‌شم اگر لطف کنید راهنمایی کنید منبع درس تحلیل و طراحی سیستم‌ها چیه.

با تشکر فراوان

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
ارسال: #۴۹۴۵۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  اینن همه ادعایی روشفکرری هس ولیی درعمل نشوننی ازش نیس.

بنظر من هرچی هم ادعای روشنفکری کنن آخرش مرد هستن و برطبق نیاز طبیعیشون نمیپسندن که دختری بیاد سمتشون.
یعنی چی این حرف؟؟؟Huh

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۴۵۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

آیا درس "تحلیل و طراحی سیستم‌ها" همون درس مهندسی نرم‌افزار ۱ هست؟ آیا سرفصل‌هاشون یکیه؟

من امشب رفتم کتاب‌شو بخرم، یک‌جا تو اینترنت نوشته بود که تحلیل و طراحی سیستم‌ها همون درس مهندسی نرم‌افزار ۱ هست.
من سال ۹۳ از کارشناسی فارغ‌التحصیل شدم. ما درسی با عنوان تحلیل و طراحی سیستم‌ها نداشتیم. فقط مهندسی نرم‌افزار ۱ و مهندسی نرم‌افزار ۲ داشتیم.
الآن کتاب تحلیل و طراحی سیستم‌ها (نوشتهٔ دکتر جعفر حبیبی) رو که خریدم دیدم چاپ سال ۸۸ هست. یعنی زمانی که مهندسی نرم‌افزار بوده، تحلیل و طراحی سیستم‌ها هم برای خودش عنوان یک درس بوده.

خلاصه، الآن کاملاً گیج شدم. نمی‌دونم تحلیل و طراحی سیستم‌ها همون مهندسی نرم‌افزار ۱ هست با همون سرفصل‌ها یا نه؟ اصلاً این کتابی که خریدم رو درست خریدم یا نه! نکنه کلی وقت بذارم بخونمش، بعداً بفهمم اشتباه خوندم!

خیلی ممنون می‌شم اگر لطف کنید راهنمایی کنید منبع درس تحلیل و طراحی سیستم‌ها چیه.

با تشکر فراوان

ببخشید پاسخ می‌زنم.
آخه تا گذاشتمش موند تو صفحه قبل و سؤالم دیده نمی‌شه. خیلی به جوابش نیاز دارم.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!

امضاء:
خدا Heart
ارسال: #۴۹۴۶۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نه شایعه نیست
همیشه سر امتحانا اذیت میشوم و ساعتم را از رو دستم باز میکنم
بنده مثال نقض هستم Big Grin
ارسال: #۴۹۴۶۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۸ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

.......

با تشکر فراوان

ببخشید پاسخ می‌زنم.
آخه تا گذاشتمش موند تو صفحه قبل و سؤالم دیده نمی‌شه. خیلی به جوابش نیاز دارم.
سلام شب بخیر
لینک زیر رو مشاهده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

به نظرم نمونه سوال ببینید به جوابتون برسید:
مثلا:
سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم وزارت بهداشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , ^_^
ارسال: #۴۹۴۶۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۵ ب.ظ
...welcome back

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ^_^
ارسال: #۴۹۴۶۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام شب بخیر
لینک زیر رو مشاهده کنید:

به نظرم نمونه سوال ببینید به جوابتون برسید:
مثلا:
سوالات استخدامی کارشناس تحلیلگر سیستم وزارت بهداشت

یا

خیلی ممنونم.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!

امضاء:
خدا Heart
ارسال: #۴۹۴۶۴
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۵۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۱ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  اینن همه ادعایی روشفکرری هس ولیی درعمل نشوننی ازش نیس.

بنظر من هرچی هم ادعای روشنفکری کنن آخرش مرد هستن و برطبق نیاز طبیعیشون نمیپسندن که دختری بیاد سمتشون.
یعنی چی این حرف؟؟؟Huh

شایدد اینم بشه ی جورر کلیشه فکریی دیگه دونست.

یا مثلن مرد گریه نمیکنه. ===> مرد م انسانه , گریه کردن ی انسان چیزز غیرطبیعی نیس

ب نظرم رهایی از خ کلیشه هایی ناصحیح ب نفع هممونه

ارسال: #۴۹۴۶۵
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۸ ق.ظ، توسط codin.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ........
رویت شد. Big Grin
بلک عجب آدمی هستی. چیکار میکنی اینجا Big Grin باگ مانشتی بلک تو Smile)
_______
این بود حرفم :
======
یه خانمی اخیرا مسیج میده و خیلی اصرار داره برم ببینمش.
من اوایلش به خیال اینکه طرف یا میخواد سرکار بذاره یا توهم برداشته جدیش نگرفتم.اما الان روو اعصابه خیلی
۲۸ تا مسیج داده و دو بار تماسشو جواب دادم، حرف هایی میزنه که سرو تهش بهم نمیخوره و ۷ تا مسیج بهش پاسخ دادم فقط که یکیش سلام و ایناس.همه چیزم در موردم میدونه(اسم و اینا . . .)
هیچ سیگنال عاشقی ای هم به هیچکس ندادم یا هیچ مدل سیگنالی.تمام سیگنال ها رو خرج خودم میکنم تازه بازم وقت کم میارم.

چیکارش کنم . . .(ازش میترسم) . . .
هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم تببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
توی یکی از مسیجا به شوخی گفتم من فقط دیدار دختر خشگل میام.حالا ۵تا از مسیجاش زوم کرده روو خشگلیش Big Grin
دختری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused

خ راحت حکم میدین!

این موردد خاصو خ کم میدونمم و نظر نمیدم. روش کارششو نمیپسندم .ی بار قاطعع بگین تمامه وبعدم ک ب قولی بللاک هم گزینه دردستترسه.

ولی دخترام انسانن. ینی حق ندارن عاشق شن؟ نمیشه خودشونن ی کنشی داشته باشن؟ همیشه بایدد منتظرر کنشی باشنن تا واکنشی نشون بدن؟

نصف ادمای این ممکلت اگه اولل عاشق بشن کناهکاران؟

اینن همه ادعایی روشفکرری هس ولیی درعمل نشوننی ازش نیس.

حتی اینن موردم(من تاییدش نمیکننم اصلن) ومشابهشش , شایدد ی دلیل مهممش همیین فکراس . از ترسس همین اتهاماا یا هرگز نبایدد بگی یا بگی و بشی ادم مشکلداذر (تازه با رعایتت ادب). چون تو این وضیت جامعه هیچوقت فرصتیی نداشتی راه درستو یادبیگیری یا اگه یادگرفتی فرصت درست اجرا کردننش و نداشتی

بذارینن از ی نسلی یاد بگیریم اول انسانیمم بعد زن یا مرد

پسری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused

حالا درست شد؟ والا شما که دختری فکر کن یک پسری این مدلی بیاد ۲۶ تا پیام یهویی بده و زنگ بزنه و مبهم صحبت کنه و حرف توی گوشش نره. نمیگی این پسره یه جای کارش میلنگه؟ شاید باید کلمه "اینطوری" را بولد میکردم سو تفاهم نشه؟

در ضمن جهت اطلاع دوستان همه جای دنیا مثل ایران اقایون اول ابراز علاقه میکنن. ایران و خارج نداره خیلی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , elect , The BesT , alma1988 , big cloud
ارسال: #۴۹۴۶۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  رویت شد. Big Grin
بلک عجب آدمی هستی. چیکار میکنی اینجا Big Grin باگ مانشتی بلک تو Smile)
_______
این بود حرفم :
======
من اوایلش به خیال اینکه طرف یا میخواد سرکار بذاره یا توهم برداشته جدیش نگرفتم.اما الان روو اعصابه خیلی
۲۸ تا مسیج داده و دو بار تماسشو جواب دادم، حرف هایی میزنه که سرو تهش بهم نمیخوره و ۷ تا مسیج بهش پاسخ دادم فقط که یکیش سلام و ایناس.همه چیزم در موردم میدونه(اسم و اینا . . .)
هیچ سیگنال عاشقی ای هم به هیچکس ندادم یا هیچ مدل سیگنالی.تمام سیگنال ها رو خرج خودم میکنم تازه بازم وقت کم میارم.

هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم تببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
توی یکی از مسیجا به شوخی گفتم من فقط دیدار دختر خشگل میام.حالا ۵تا از مسیجاش زوم کرده روو خشگلیش Big Grin

خ راحت حکم میدین!

این موردد خاصو خ کم میدونمم و نظر نمیدم. روش کارششو نمیپسندم .ی بار قاطعع بگین تمامه وبعدم ک ب قولی بللاک هم گزینه دردستترسه.

ولی دخترام انسانن. ینی حق ندارن عاشق شن؟ نمیشه خودشونن ی کنشی داشته باشن؟ همیشه بایدد منتظرر کنشی باشنن تا واکنشی نشون بدن؟

حتی اینن موردم(من تاییدش نمیکننم اصلن) ومشابهشش , شایدد ی دلیل مهممش همیین فکراس . از ترسس همین اتهاماا یا هرگز نبایدد بگی یا بگی و بشی ادم مشکلداذر (تازه با رعایتت ادب). چون تو این وضیت جامعه هیچوقت فرصتیی نداشتی راه درستو یادبیگیری یا اگه یادگرفتی فرصت درست اجرا کردننش و نداشتی

حالا درست شد؟ والا شما که دختری فکر کن یک پسری این مدلی بیاد ۲۶ تا پیام یهویی بده و زنگ بزنه و مبهم صحبت کنه و حرف توی گوشش نره. نمیگی این پسره یه جای کارش میلنگه؟ شاید باید کلمه "اینطوری" را بولد میکردم سو تفاهم نشه؟

در ضمن جهت اطلاع دوستان همه جای دنیا مثل ایران اقایون اول ابراز علاقه میکنن. ایران و خارج نداره خیلی.

میشه گف شخصی (بدون ذکر جنسیت) ک ب این روشای نادرست روبیاره احتمالن مشکلی داره

ما اونچه نوشت شده میبینیم نه اون ک در ذهن ها بوده

در ضمن جهت اطلاع دوستان همه جای دنیا مثل ایران معمولن اقایون اول ابراز علاقه میکنن. ایران و خارج نداره خیلی.

و واکنشهای منفیی درایران بیشتر از خ جوامع دیگس

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۴۶۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۴ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بلک عجب آدمی هستی. چیکار میکنی اینجا Big Grin باگ مانشتی بلک تو Smile)
_______
این بود حرفم :
======

خ راحت حکم میدین!

در ضمن جهت اطلاع دوستان همه جای دنیا مثل ایران معمولن اقایون اول ابراز علاقه میکنن. ایران و خارج نداره خیلی.

له نظرم شما الکی جبهه گرفتید. ولی خلاصه باشه از سری بعدی سعی میکنم غیر مبهم بنویسم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , negarin_
ارسال: #۴۹۴۶۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(05 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  دختری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused

خ راحت حکم میدین!

له نظرم شما الکی جبهه گرفتید. ولی خلاصه باشه از سری بعدی سعی میکنم غیر مبهم بنویسم Smile
خ عالی.ب نظرم تمرینن ذهنی خوبیه ک بتونیم فکرامونو واضح و بی شبهه بیاان کنیم.

دقت بفرمایید عکسشمم مطرح کردم. کلن بحث عدمم صحت خ از کلیشه هایی موجوده و ی مثال خ خوب درمصداقش , جرقه استاارت بوذ

///////////\\\\\\\\\

من ب سختی میتونم نقلقولا رو مرتب کنم، شما دیگه چرا این همه طولانییSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۴۶۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۲۴ ق.ظ
(۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  و واکنشهای منفیی درایران بیشتر از خ جوامع دیگس
سندی هم دارید برای حرفتون؟

ارسال: #۴۹۴۷۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۰۶ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  وقتی منتظری هر دقیقه، ۱۰سال طول میکشه!
نمیفهمه که نمیفهمه...
خیلی بده این اوضاع. مشکل اینجاست که شاید اونم منتظره تو باشه و تو منتظر اونی!
توی سیستم عامل به این میگفتیم Deadlock اگه یادت باشه.

دخترک رفت ولی زیر لب این را می گفت:
" او یقیناً پی معشوق خودش می آید ! "
پسرک ماند ولی روی لبش زمزمه بود:
" مطمئناً که پشیمان شده بر می گردد ! "

عشق قربانی مظلومِ غرور است هنوز !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close