زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۶۳۶
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ، توسط elect.)
This proves that words still have the power to challenge inhumane systems and structures. I have always said that I believe in words and literature. I believe that literature has the potential to make change and challenge structures of power. Literature has the power to give us freedom. Yes, it is true.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این جملله انجیل یادداوری شدد برام
In the beginning the Word already existed. The Word was with God, and the Word was God.

Jackson led the medical team for Trump’s physical exam last year and said the president was in excellent health and had “incredibly good genes”.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ژن خوب همه جاا هسSmile

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۶۳۷
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط sajadg.)
خستگی .....
هر وقت این فکره که به ذهنم میاد یعنی این فکرا دارن توی ذهنم میچرخن و بینشون برفک تلویزیون میاد یعنی خستگی و نیاز به خواب :/ Big Grin
خوبه از این جهت وقت خوابه رو پیدا کردم ولی وقت خواب نیست :|

خواستم یه کتاب رو به هر کی که دوست داشت بدم رفتم کتاب رو لای یه برگه آ چهار گذاشتم روی یه نیمکت و اومدم نوشته بودم این کتاب رایگان تقدیم میگردد به هر شخصی که علاقه مند به مطالعه هست بعد از خوندن لطفا این کتاب رو به یکی از افرادی که دوستشون دارید هدیه بدید. خدا میدونه الان چی به سر کتابه اومده... احتمال ۹۰-۹۵% الان نیست و نابود شده Big Grin حدود ۶۰۰۰۰ هزار تومن هم برای خریدنش پول داده بودم Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۹۶۳۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
و خدایی که به شدت کافیست...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , Avril89
ارسال: #۴۹۶۳۹
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۷:۱۸ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۸ ق.ظ)ele نوشته شده توسط:  یه سوالی از پسرای مانشت دارم
دوستان اگه کسی اهل سیگار باشه و در طول هفته چن نخ بکشه میتونه برای همیشه ترک کنه ؟؟؟
چطور مگه؟

همین طوری میخوام ببینم قابل ترک کردن هست یا نه

کار که نشد نداره در تئوری. ولی دوستای من که سیگار میکشیدن و مثلا "ترک میکردن" بعد مدتی دوباره بر میگشتن بیشترشون. علتش این بود خود سیگار براشون قبحی نداشت و ترکش بیشتر مثلا حالت این بود که ضرر داره و اینا. ولی خب وقتی زندگی فشار میاورد دوباره میرفتن سراغش.

این حالتی که شما میگین که دیگه هیچی. احتمالش هست کلا فقط برای به دست اوردن دل دختر پسره همچین تصمیم احساسیو بگیره و خود سیگار براش قبحی نداشته باشه. و خدایی نکرده بعد ازدواج برگرده دوباره به سمتش.

کلا اعتیاد همینه وقتی مزه یه چیزی بره زیر زبون ادم خب قابل فراموش کردن که نیست مگر طرف از اون موضوع بیزار و منزجر بشه نه این که صرفا برای به دست اوردن دل بقیه تصمیم بگیره. کلا وقتی با یکی ادم وارد رابطه میشه باس همونطوری که هست بپذیره یا ردش کنه تغییر دادن ادما زیاد اسون نیست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۹۶۴۰
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بد هم نمی گید
کسی اطلاعی درباره این گوشی نداره
+چند وقته هر چی پیام میذارم کسی جواب نمیده
فکر کنم باید برم .....
من بودم j6 میخریدم چون خوش دست تره، البته اگه میخواید کتاب و وب گردی بیشتری با گوشیتون بکنید پلاسش رو بخرید. کلا یک دستی کار کردن با گوشی رو میخواید یا دو دست؟ فاکتور وزن هم در نظر بگیرید، گوشی من که الان j7 pro هست، بعضی وقتا که زیاد دستم میگیرم واقعا عضلاتم درد میگیره!
در کل j6 بهتره به نظر من،‌ هم سبکه و هم با یک دست راحت میشه باهاش کار کرد، صفحش هم کیفیتش بهتره چون super amoled هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۴۹۶۴۱
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۱۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۷ ب.ظ)ele نوشته شده توسط:  راستشو بخواید یکی از دوستام خواستگارش بهش گفته در طول هفته چن نخ میشکه الان چون دوستم رو میخواد و به سختی بدستش آورده گفته بخاطر تو ترک میکنم الانم نزدیکه دو هفته ای میشه گفته لب نزده از من پرسید من گفتم محاله ترک کنه بعدا باز شروع میکنه الان تو شک افتاده از اون ورم پسره واقعا دوسش داره منم از خودم یه جوری شدم چرا بهش اینطوری گفتم دوستم سرد شده و منم یه جورایی عذاب وجدان گرفتم نمیدونم درست گفتم یا نهHuhHuhHuh
فی الواقع رو حرف پسرا نمیشه حساب کرد -__-

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , Avril89
ارسال: #۴۹۶۴۲
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ
کاش میشد گوشی های تک سیم کارته رو خودمون دو سیم کارته کنیم!
ارسال: #۴۹۶۴۳
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۱۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  کلا اعتیاد همینه وقتی مزه یه چیزی بره زیر زبون ادم خب قابل فراموش کردن که نیست مگر طرف از اون موضوع بیزار و منزجر بشه نه این که صرفا برای به دست اوردن دل بقیه تصمیم بگیره. کلا وقتی با یکی ادم وارد رابطه میشه باس همونطوری که هست بپذیره یا ردش کنه تغییر دادن ادما زیاد اسون نیست.
میشه ترک کررد اما امان ازز رفیق نابابConfusedWink

من از اخرای ترم ترک کردده بودم تا این جمعهه. میشه۷ماه

جمعهه ظهر به هوای پدریزرگHeart مادربزرگمم Heartپیتزاا زدیم با نوشابهه و ی عالم م سسBig Grin

فکرر اینکه دکترر بفمه اول منوو میکشهه بعدد خودشو بالاسرم حبابب میزد ولی دیگهه وسوسه پیتزاعهه قویتر بوددTongue

الان چن روزهه گیاهخوار شدمم وجدانمم آروم شهه. Rolleyes

سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۹۶۴۴
۱۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۵ ب.ظ
باید واسه همچین روزی اینجا میبودی و جواب میدادی، چرا...؟!!

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۶۴۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۴ ق.ظ
غمگین نباشید ...
چرا که خوشبختی می‌تواند
از درون تلخ‌ترین روزهای زندگی شما،
زاده شود … ?

باورکن ...
در تقدیر هر انسانی معجزه‌ای
از طرف خدا تعیین شده
که قطعاً در زندگی،
در زمان مناسب نمایان خواهد شد!
یک شخص خاص ...
یک اتفاق خاص ...
یا یک موهبت خاص ...

منتظر اعجاز خدا در زندگی‌ات باش ?
بدون ذره ای تردید ...

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۶۴۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ
دارم لاغر می کنم. و به موفقیت های خوبی هم رسیدم. Cool

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۶۴۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ
[ from Raspina ]
❣️نگران نباش❣️

خدا می‌داند که چقدر سخت تلاش کرده‌ای..
وقتی قلبت مملو از درد است،
وقتی احساس می‌کنی که زندگیت ساکن و زمان در گذر است،
خدا انتظارت را می‌کشد ...

وقتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد و تو ناامیدی،
و ناگاه دیدگاه روشنی در مقابلت آشکار شد،
و نوری از امید در دلت جرقه زد،
خدا در گوشت نجوا کرده است …

وقتی اوضاع روبه‌راه می‌شود و تو چیزی برای شکر کردن داری، خدا
تو را بخشیده است …

وقتی که اتفاقات شیرین و دلچسبی رخ داد
خدا به تو لبخند زده است …

به یاد داشته باش هر کجا که هستی و هر احساسی که داری، خدا آن را می‌داند …

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۶۴۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۹۶۴۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دارم لاغر می کنم. و به موفقیت های خوبی هم رسیدم. Cool
واجبب شدد هرروز بیام چن تا عکس پیتزاا و کباب و .. بذارم:Big Grin
نه اینا روی من تاثیر نداره. همین شبی وسوسه شدم برم یه پیتزا چیکن بزنم. اما بر وسوسه خویش غالب شدم. Cool
بعدم کل فرآیند لاغرسازی من شاید یه ماه هم نشه.

ارسال: #۴۹۶۵۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۰۹ ق.ظ، توسط crevice.)
زن ها و دختر ها فرشته های زمینی ای هستن که کره ی سنگی و بی روح ما رو قابل زندگی کردن.. (ماذا فهاذا قال کرویس)
امیدوارم اگر از این فرشته ها توی زندگی تون هست خوب مراقبت و محبت کنین.
هر چند محبت کردن به کسایی که دوسشون داری سخته....
میدونم این حرفا به شخصیت اکانت مانشتم نمیخوره، ولی خب Smile Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988 , αɾια , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close