زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۶۵۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۹۶۵۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۴۶ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از نظر bmi نه! اما یه کم شکم دارم. جالبه که اطرافیان اصرار دارن که شکمه رو نگه دارم. میگن بهم میاد. اما من می‌دونم که اگه قراره وزنم زیاد بشه با ماهیچه باید باشه نه چربی.
اصرار دارن یعنی هر بار که تماس می‌گیرن میگن جونِ داداش اون شکمه رو آب نکنی یه وقت؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , khayyam , ele , Avril89
ارسال: #۴۹۶۵۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۹ ق.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از نظر bmi نه! اما یه کم شکم دارم. جالبه که اطرافیان اصرار دارن که شکمه رو نگه دارم. میگن بهم میاد. اما من می‌دونم که اگه قراره وزنم زیاد بشه با ماهیچه باید باشه نه چربی.
اصرار دارن یعنی هر بار که تماس می‌گیرن میگن جونِ داداش اون شکمه رو آب نکنی یه وقت؟
هنوز بدترTongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۶۵۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۲۲ ق.ظ
من قبلن خیلی شکم داشتم واقعا از از دست دادنش راضی ام. شکم صاف به ادم یک احساس اعتماد به نفس و خود زیبا پنداری عجیبی میده Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud , khayyam
ارسال: #۴۹۶۵۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ق.ظ
غمخوارِ تُواَم، غَمانِ مَن، مَن دانَم
خون‌خوارِ مَنی، زیانِ مَن، مَن دانَم

تو ساز جَفا داری و من سوز وفا
آنِ تو تو دانی، آنِ مَن مَن دانم

خاقانی
----------------------------------------------------
هرچی هم خواستیم نگهش داریم نشد که نشد Sad وقتی دلش نیست، نیست دیگه...ولی دوستان از بنده ی حقیر به شما نصیحت که محبت زیادی خوب نیست، همیشه حضور داشتن هم خوب نیست...تکراری میشه آدم..بستگی به آدمش هم نداره، واسه همه تقریبا این دو مورد صدق میکنه..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , alma1988
ارسال: #۴۹۶۵۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من قبلن خیلی شکم داشتم واقعا از از دست دادنش راضی ام. شکم صاف به ادم یک احساس اعتماد به نفس و خود زیبا پنداری عجیبی میده [تصویر:  smile.gif])
آره خوبه ولی قد بلند ی چیز دیگه است Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , MarkLand
ارسال: #۴۹۶۵۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من قبلن خیلی شکم داشتم واقعا از از دست دادنش راضی ام. شکم صاف به ادم یک احساس اعتماد به نفس و خود زیبا پنداری عجیبی میده [تصویر:  smile.gif])

من یک رفیقی دارم خانمه البته. قدش هستش ۱۷۸ سانتی متر همیشه میگه ای خدا کاش من ده سانت کوتاه تر بودم.ConfusedWink
ارسال: #۴۹۶۵۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۲۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من قبلن خیلی شکم داشتم واقعا از از دست دادنش راضی ام. شکم صاف به ادم یک احساس اعتماد به نفس و خود زیبا پنداری عجیبی میده [تصویر:  smile.gif])
اینکه برای خانم ها ظاهر از جمله قد معیار خیلی مهمه که بدیهیه. لااقل برای من یکی از واضحاته. منتها کاربرای این فروم اصرار دارن که اینطور نیست. من موندم دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Riemann
ارسال: #۴۹۶۵۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۹۶۶۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ب.ظ
دماغ رو کوچیک می‌ کنن، لبها رو برجسته. اصلا ترکیب صورت رو به هم می‌ریزند با این کاراشون.

ارسال: #۴۹۶۶۱
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۹۶۶۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینکه برای خانم ها ظاهر از جمله قد معیار خیلی مهمه که بدیهیه. لااقل برای من یکی از واضحاته. منتها کاربرای این فروم اصرار دارن که اینطور نیست. من موندم دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو. Smile
قد و هیکل مهم هست٬ ولی واقعا نمیشه کسی که اخلاق و شخصیت بدی داره رو صرفا به خاطر ظاهر خوبش قبول کرد. دیدم که میگمSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , Avril89
ارسال: #۴۹۶۶۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۵۸ ب.ظ
چطور میشه که قد و اینا ملاک میشه واسه بعضیا؟؟
یکی از دوستام هست، خودش یک و نود ایناست و دختره یک و پنجاه و هفت اینا...میگه همه چیزش خوبه ها میلاد ولی قدش کوتاست :| :|
میگم برادر من تو دیلاقی، اون اوکیه بیچاره..میگه نه دیگه باید بلند تر باشه...میگم خب بیشعور توی برو پاهاتو کوتاه کن Smile Smile
یا مثلا یکی دیگه از دوستام میگه پسر باید قد بلند باشه، بهش میگم خودت که یک متر و پنجاه هستی، بعد بلند تر از خودت میخوای چه کار آخه :| :| میگه : حس اعتماد به نفس بهت دست میده وقتی کنارش راه میری :|
ولی از ما گفتن بود، اگر لحظه به قد و اینا شک کردید، به زوج موفق پیکه(همان مدافع قد بلند بارسلونا) و بانو ش*****ا(همان خواننده محبوب) فکر کنید Smile Smile
و من الله توفیق

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۶۶۴
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۲۹ ب.ظ
۷۲ ساعته نخوابیدم و دارم به زمین و زمان تو دلم فحش میدم. آخه مشتری احمق کی کار ۳ هفته را تو چهار روز جمع میکنه. فقط این چهارشنبه برسه من از دست این زبون نفهم راحت شم.UndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , RASPINA
ارسال: #۴۹۶۶۵
۱۵ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۵۲ ب.ظ
quizzical ?!
How on earth can you look quizzically Huh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close