زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۷۱۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
میریم برای شروعِ یه روز عااااالی [تصویر:  466088_bubblesmiley.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۹۷۱۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۴۴ ق.ظ
رسیدیم به قسمت هیجان انگیز فوتبال باشگاهی اروپا. هر سال همین موقع ها با رسیدن جام حذفی به مراحل آخر و همینطور شروع شدن دور حذفی لیگ قهرمانان بازی های حساس و قشنگ شروع میشه. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۴۹۷۱۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  رسیدیم به قسمت هیجان انگیز فوتبال باشگاهی اروپا. هر سال همین موقع ها با رسیدن جام حذفی به مراحل آخر و همینطور شروع شدن دور حذفی لیگ قهرمانان بازی های حساس و قشنگ شروع میشه. Big Grin

چه بازی ای بود دیشب...خیلی جذاب بود لعنتی..یه چند باری داد زدم و فحش خوردم Smile

مالکوم چه خوب بازی کرد دیشب..مارسلو دقیقا چه کار میکرد اون سمت خدا میدونه Big Grin
شاید اگه بیل بود داخل زمین بارسا بیشتر گل میخورد..نمیخورد به نظرت؟؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۴۹۷۱۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
بیل رو اعصابه. بفروشتش جاش ایکاردی ای کسی بیاره. اون موقعیتی که ترشتگن بیرون بود شبیه موقعیت گل بارسا بود. ولی مالکوم کجا و بیل کجا!

باز پنجشنبه شد کارمندا بچه هاشون رو آوردن. معلوم نیست محل کاره یا مدرسه!
از نتایج کار کردن خانم ها.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۷۱۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ب.ظ
‏اونجایى که از دوست پرسیدم: طرفدار کدوم تیمى؟؟
و اون گفت "بارسنال" ، من اصن دیگه هیچوقت فوتبال جزیره دیدنم مث قبل نشد -_-

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۹۷۱۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۲ ب.ظ، توسط Ametrine.)
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۴۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باز پنجشنبه شد کارمندا بچه هاشون رو آوردن. معلوم نیست محل کاره یا مدرسه!
از نتایج کار کردن خانم ها.
اینو دیدم یاد یه چیزی افتادم.
سه چهار سال قبل توی قسمت آموزش یه دانشگاهی با دوستم دنبال یه سری کار اداری بودیم.
آقایی مسئول بودن اونجا که پسرشون رو آورده بودن با خودشون.
یهو عصبی شد برگشت به من و دوستم گفت اینم نتیجه درس خوندن شما خانوما هستا (در حال اشاره به پسرش)!
من نگاهی بهش کردم و خندیدم.
دوستم خیلی بهش برخورد و خیلی جدی اون آقا رو نگا کرد و یه چیزی گفت که الان دقیقا یادم نیست.
حالا این ماجرا به کنار.
هفته قبل یکی از دوستام که در شرف ازدواج هست بهم پیام داد گفت پول لازم داره و از من همفکری میخواست که با چه کاری میتونه این پولو جور کنه. چون هنوز کار پیدا نکرده.
منم روش هایی که به ذهنم می رسید بهش گفتم و .... آخر گفتگومون گفت واقعا زن باید استقلال مالی داشته باشه وگرنه باید همش تحقیر بشه.
از طرفی پارسال من با یک مشاوری صحبت میکردم معتقد بود زن باید کار کنه اینجوری جلو خانواده شوهرش سربلنده!

خلاصه اینم حکایت دنیای ماست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , Soldier's life
ارسال: #۴۹۷۱۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۱۹ ب.ظ
خیلی واقعا حقیقتا فی الواقع truly دور از ادبه که پیام رو سین کنی ولی عین چی جواب ندی!
فردا با اون طرف چشم تو چشم میشی، ادب داشته باش!
ارسال: #۴۹۷۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ)Ametrine نوشته شده توسط:  اینو دیدم یاد یه چیزی افتادم.
سه چهار سال قبل توی قسمت آموزش یه دانشگاهی با دوستم دنبال یه سری کار اداری بودیم.
آقایی مسئول بودن اونجا که پسرشون رو آورده بودن با خودشون.
یهو عصبی شد برگشت به من و دوستم گفت اینم نتیجه درس خوندن شما خانوما هستا (در حال اشاره به پسرش)!
من نگاهی بهش کردم و خندیدم.
دوستم خیلی بهش برخورد و خیلی جدی اون آقا رو نگا کرد و یه چیزی گفت که الان دقیقا یادم نیست.
حالا این ماجرا به کنار.
هفته قبل یکی از دوستام که در شرف ازدواج هست بهم پیام داد گفت پول لازم داره و از من همفکری میخواست که با چه کاری میتونه این پولو جور کنه. چون هنوز کار پیدا نکرده.
منم روش هایی که به ذهنم می رسید بهش گفتم و .... آخر گفتگومون گفت واقعا زن باید استقلال مالی داشته باشه وگرنه باید همش تحقیر بشه.
از طرفی پارسال من با یک مشاوری صحبت میکردم معتقد بود زن باید کار کنه اینجوری جلو خانواده شوهرش سربلنده!

خلاصه اینم حکایت دنیای ماست!
مشکلی نیست. اما آخرش بهشت نهایتش زیر پای خاله های مهد کودکش می‌تونه باشه نه اون مادر!

ارسال: #۴۹۷۱۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ب.ظ
تلخ کنی دهان من قند به دیگران دهی (:

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۹۷۲۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط elect.)
.......

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۹۷۲۱
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۷ ب.ظ
وقتی خوابگاهی دلتنگ خونه ای
وقتی خونه ای دلتنگ خوابگاه
وابستگی بده
داشتن دوست های خوب هم زیاد خوب نیست
خوبی داشتن دوستای بد اینه آدم هیچ وقت دلتنگشون نمیشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۹۷۲۲
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  وقتی خوابگاهی دلتنگ خونه ای
وابستگی بده
در تمام چند سال دوری از خانه یادم نمیاد برای خانه دلتنگ شده باشم. Big GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: شبگرد
ارسال: #۴۹۷۲۳
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  وقتی خوابگاهی دلتنگ خونه ای
وابستگی بده
در تمام چند سال دوری از خانه یادم نمیاد برای خانه دلتنگ شده باشم. Big GrinBig GrinBig Grin
حتا برایی مادر؟

من ک باورر نمیکنم

ارسال: #۴۹۷۲۴
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۳۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  حتا برایی مادر؟

من ک باورر نمیکنم
بله. من کسی رو که نبینم فراموش می کنم.Big GrinCool

ارسال: #۴۹۷۲۵
۱۸ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
استاد راهنمام بهم ۴۵ دقیقه وقت داده سر کلاس اصلی برم یه موضوعی را درس بدم. خیلی ذوق زدم Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RangiRangi , Ametrine , RASPINA , big cloud , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close