زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۰۱۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۴۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  باشه دفعه بعد چیزی نمیگم.
خییر هر چی ماایل هستین بفرمایید. اماا بپذیرین ک روندد سالم گفتگو ایین نیس ک بگی حرفتت اشتباهه ولی دلیلی برا حرفت نیااری و انتظاار داشته باشیی ک قبول کنه
باشه قبول کردم.

ی جوری مثل عززیزمیی ک ب دشمن خونیی بگییCool
یه چیز تو همون مایه ها.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect
ارسال: #۵۰۰۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ب.ظ
شما دو تا چقدر جالب با هم بحث می کنید Smile)
ارسال: #۵۰۰۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۰۰ ب.ظ
@elect: سلام دوست عزیز. شما حسن نیت داری و این خیلی ارزشمنده. اما، وقتت رو برای بحث با هر کسی صرف نکن. با طناب بعضی افراد هم توی چاه نرو. این‌ها فقط یک توصیه دلسوزانه و خواهرانه بود. موفق باشی.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Soldier's life , Amir V
ارسال: #۵۰۰۱۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ب.ظ
نتایجی که تو ۵ ماه عضویتم در مانشت بدست آوردم:
۱. آقایون همیشه در دایره منطق قرار دارن و خانمها فقط حول مرکز احساس می چرخن
۲. مشکل سربازی آقایان با تمام مشکلات خانمها و البته تمام حقوق ازدست رفته شون در جامعه ایران برابری می کنه، اتفاقا چه خوبه که برای دخترا هم مثل دوره پهلوی حداقل ی دوره آموزشی گذاشته بشه، مثلا ۲ سال پیش که خبر هلاکت ابوعایشه (از فرماندهان ارشد داعش) در کرمانشاه رو شنیدم، فکر می کردم ماها حتی اگه اسلحه هم دم دستمون باشه بلد نیستیم ازش استفاده کنیم، حداقل با ی تیر خودمون رو خلاص کنیم، عکس دخترای پیشمرگه کرد که تو تلگرام میومد آدم از خودش خجالت می کشید
۳. با خوندن نظرات عده ای از آقایون به این نتیجه می رسم چه خوب که ازدواج نکردم، به همین رویه هم ادامه بدم، همسن وسالهای مزدوجم هم اینو توصیه می کنند

کسیکه ی چیزی رو نمی فهمه (از دید طرف مقابل البته، چون اون یکی هم فکر می کنه این نمی فهمه) راه حلش همون طلاقه، مسلما با کتک دیدگاه کسی تغییر نمی کنه فقط حس نفرت و انزجار ایجاد میشه

نگاه سیاهم رو مدیون جامعه ای هستم که هرچه بزرگتر شدم بیشتر حس درجه ۲ بودن رو بهم داد
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Amir V
ارسال: #۵۰۰۱۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۳۱ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  @elect: سلام دوست عزیز. شما حسن نیت داری و این خیلی ارزشمنده. اما، وقتت رو برای بحث با هر کسی صرف نکن. با طناب بعضی افراد هم توی چاه نرو. این‌ها فقط یک توصیه دلسوزانه و خواهرانه بود. موفق باشی.
سلاامم و ممنون از لطفتت

ب نظرر من مشکلاتیی هس و یکیی از دلایلش هم سکوتت هااا بوده

ضمنن احتراام ب نظرتون من سکوتت رو مناسب نمیدونمم

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  نتایجی که تو ۵ ماه عضویتم در مانشت بدست آوردم:
۲. مشکل سربازی آقایان با تمام مشکلات خانمها و البته تمام حقوق ازدست رفته شون در جامعه ایران برابری می کنه، اتفاقا چه خوبه که برای دخترا هم مثل دوره پهلوی حداقل ی دوره آموزشی گذاشته بشه، مثلا ۲ سال پیش که خبر هلاکت ابوعایشه (از فرماندهان ارشد داعش) در کرمانشاه رو شنیدم، فکر می کردم ماها حتی اگه اسلحه هم دم دستمون باشه بلد نیستیم ازش استفاده کنیم، حداقل با ی تیر خودمون رو خلاص کنیم، عکس دخترای پیشمرگه کرد که تو تلگرام میومد آدم از خودش خجالت می کشید
۳. با خوندن نظرات عده ای از آقایون به این نتیجه می رسم چه خوب که ازدواج نکردم، به همین رویه هم ادامه بدم، همسن وسالهای مزدوجم هم اینو توصیه می کنند

کسیکه ی چیزی رو نمی فهمه (از دید طرف مقابل البته، چون اون یکی هم فکر می کنه این نمی فهمه) راه حلش همون طلاقه، مسلما با کتک دیدگاه کسی تغییر نمی کنه فقط حس نفرت و انزجار ایجاد میشه

نگاه سیاهم رو مدیون جامعه ای هستم که هرچه بزرگتر شدم بیشتر حس درجه ۲ بودن رو بهم داد
۱ جزو قواننین نانوشته اینجاس انگاار

۲ مششکل هر قشرر جامعهه مشکلل کل اون جامعس. مشکل سربازیی مشکلل دخترا هم هس و مشکلل شرایط ناعادلانهه دختراا مشکل پسرا هم هس

۳ همهه رو ب ی چشمم نبین، اینمم خلاف انصافه . ب جاش تلاشتوو کن ک تغییر ایجااد کنی. اگاههی بده ب همه چ زن چ مرد . ب دختراا ک میشناسیی کمک کن خودشونوو باور کنن و تواناییشونو نشون بدن

تغییرر باید از ی جایی شرو بشه. و تغییر با شکوت ب وجود نمیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ^_^
ارسال: #۵۰۰۱۶
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  نتایجی که تو ۵ ماه عضویتم در مانشت بدست آوردم:

دیگه نشد چیزی نگم واقعا Smile
من نمیدونم چرا شما بحث ها رو قاطی میکنید، نمیدونم چرا فکر میکنید به صورت مطلق حرف شما درسته و ما باید متقاعد بشیم؟؟نمیدونم چرا فکر میکنید که ما مردا همه سر و ته کرباسیم...
چهار تا آدمیم بالغ و عاقل، نشستیم داریم بحث میکنیم دیگه...قرار نیست آخرش حتما من متقاعد بشم از حرفاتون و طبیعتا شما و بقیه دوستان هم قرار نیست حرف منو قبول داشته باشید...جر و بحث میکنیم،صحبت میکنیم، آخرش یا یه نتیجه ای میگیریم یا نمیگیریم...ولی خب باید حرفارو زد دیگه..

من حرفم به فقط روی اون فیلم و اون زن و شوهر و برنامه مسخره و مجری بیشعور و صدا و سیمای بدبخت موون بود...میگم اون برنامه کلن چرند بود..مسخره بود..زنه حرفی نزده، چیزی نگفته...مرده هم فقط گفته آره دیگه کتک که همیشه بوده...من میگم پشت همه اینا یه سری چیزا هست که این زن و شوهر نگفته...به قول آقای هیچکس که :

بیاین نکنیم سمت کسی‌ انگشت اشاره رو
فقط خدا عالمه، داریم یه داور و
تفکرات لازمه، غرور اضافه رو
بذاریم کنار و به خودمون این اجازه رو
ندیم که قاضی باشیم
چیزی از زندگی اون زن و شوهر نمیدونیم، پس بهتره قضاوت نکنیم اونا رو...چیزایی که خودمک گفتم صرفا از روی حرفای خیلی کم این زن و شوهر بود..همین..از دل و رودم در نیاوردم این حرفا رو که...

حالا اینکه شما تعمیمش دادی به کل موضوع همسر آزاری و اینا رو منم قبول دارم واقعا..آدم عاقل دست روی زن بلند نمیکنه، حالا اینکه زنش هم باشه که جای خود دارد(دقت کنید، میگم آدم عاقل-عاقل-عاقل)کتک کاری خوب نیست واقعا...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
تا جایی که من یادمه شما چند ماه قبل یه بحثی شد همینجا، و اومدید یه چیزی نوشتید و بعدشم گفتید این آخرین پستی هست که اینجا میذارم و متاسفم برای قشر تحصیلکرده و ازین چیزا، این پست های الانتون میشه پست های آخرین بعلاوه یک و بعلاوه دو اینا؟؟
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راجع به دید سیاه و اینا هم سورنا یه تیکه شعر داره که میگه:
محدودیت دیدته
نه کشور نه دینته، نه کله سرزمینته
وقتی چشات خوب ببینه
کسی نمیتونه چوب بچینه
تو چرخه چرخ بزن تو.

زیادی بدبین بود خوب نیست...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۰۱۷
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۰۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  @elect: سلام دوست عزیز. شما حسن نیت داری و این خیلی ارزشمنده. اما، وقتت رو برای بحث با هر کسی صرف نکن. با طناب بعضی افراد هم توی چاه نرو. این‌ها فقط یک توصیه دلسوزانه و خواهرانه بود. موفق باشی.
سلاامم و ممنون از لطفتت

ب نظرر من مشکلاتیی هس و یکیی از دلایلش هم سکوتت هااا بوده

ضمنن احتراام ب نظرتون من سکوتت رو مناسب نمیدونمم

بله.
صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

این‌ها صرفاً توصیه کسی بود که:
چندین ساله که با مانشت، آدم‌ها و بحث‌هاش آشناست...
بحث‌های به‌مراتب زیادتری رو از سر گذرونده. از جمله بحث‌های جنسیتی که شما فکر می‌کنید در موردش صحبت نشده و از روی ناآگاهیه.
در بعضی موارد فاصلهٔ حرف تا عمل برخی افراد رو از نزدیک مشاهده کرده و متوجه شده جدای از صحیح یا اشتباه بودن حرف‌هایی که همیشه تو بحث‌ها می‌زدند، موقع عمل چقدر بین اون حرف‌ها و کاری که تو واقعیت انجام می‌دن فاصله هست.
.
.
.
+ موفق باشید.

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۰۱۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به شخصه می گم کتک زدن زن و کلا انسان درست و جالب نیست ولی وقتی کسی یه مسئله رو ده بار به طرف می گی و نمی فهمه تنها راهش کتک هست .
درست نیس ولی ب هر حاال از نظرر شماا جزو گزیینه های ی موجوده

خودتون نقضض کردین حرف خودتونوو

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ)^_^ نوشته شده توسط:  این‌ها صرفاً توصیه کسی بود که:
چندین ساله که با مانشت، آدم‌ها و بحث‌هاش آشناست...
بحث‌های به‌مراتب زیادتری رو از سر گذرونده. از جمله بحث‌های جنسیتی که شما فکر می‌کنید در موردش صحبت نشده و از روی ناآگاهیه.
در بعضی موارد فاصلهٔ حرف تا عمل برخی افراد رو از نزدیک مشاهده کرده و متوجه شده جدای از صحیح یا اشتباه بودن حرف‌هایی که همیشه تو بحث‌ها می‌زدند، موقع عمل چقدر بین اون حرف‌ها و کاری که تو واقعیت انجام می‌دن فاصله هست.
خیر نگاهیی انداختمم و دیددم ک بحث شدهه ولیی متاسفانهه بعضیاا سکوتو ب معنایی صحت حرفشونن در نظر میگیرن

ارسال: #۵۰۰۱۹
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به شخصه می گم کتک زدن زن و کلا انسان درست و جالب نیست ولی وقتی کسی یه مسئله رو ده بار به طرف می گی و نمی فهمه تنها راهش کتک هست .

ببخشیدا به کسی یه چیزی می گن ممکنه بار اول یادش بره برای بار دوم و سوم و چهارم قرار باشه از سوی لج بازی یه کار اشتباه رو هی تکرار کنه خدایش چه راهی براش هست !؟
ارسال: #۵۰۰۲۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۵۱ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من نمیدونم چرا شما بحث ها رو قاطی میکنید، نمیدونم چرا فکر میکنید به صورت مطلق حرف شما درسته و ما باید متقاعد بشیم؟؟نمیدونم چرا فکر میکنید که ما مردا همه سر و ته کرباسیم...
چهار تا آدمیم بالغ و عاقل، نشستیم داریم بحث میکنیم دیگه...قرار نیست آخرش حتما من متقاعد بشم از حرفاتون و طبیعتا شما و بقیه دوستان هم قرار نیست حرف منو قبول داشته باشید...جر و بحث میکنیم،صحبت میکنیم، آخرش یا یه نتیجه ای میگیریم یا نمیگیریم...ولی خب باید حرفارو زد دیگه
درستهه تفاوتا رو بایدد دید. بحثث متقاعدد شدن نیس . بحث اینه ک هر کدومم ما ی چیزایی رو نمیدونیم و یا هیچچ وخ مساله مون نبوده. نتیجه گیریاموننم بر اساس همینه ولی تو این گفتگوهاا از ی بعدد دیگهه مسالهه باخبر میشیم.

ارسال: #۵۰۰۲۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۵۲ ب.ظ
جهت عوض شدن فضا:
کتک زدن یا نزدن. مسأله این است! Big Grin

+ بهتره مثل بعضی از کاربرها وارد بحث ها نشوم.

ارسال: #۵۰۰۲۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۵ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  من حرفم به فقط روی اون فیلم و اون زن و شوهر و برنامه مسخره و مجری بیشعور و صدا و سیمای بدبخت موون بود...میگم اون برنامه کلن چرند بود..مسخره بود..زنه حرفی نزده، چیزی نگفته...مرده هم فقط گفته آره دیگه کتک که همیشه بوده...من میگم پشت همه اینا یه سری چیزا هست که این زن و شوهر نگفته..

بله کلش چرندد بود. برناممه مناسبب اون ساعتت نبود ک کلی بچه پای تی وی هسستن. جای بحث جلو اون ۲تا بچهه نبود. فک نکرده بودن اون بجه فردا پیش دوستاش چ واکنشی میگیرهه. مجریی هم ک هیچ. تبلیغ تفکرر بسوز و بسوز تا شایدد درست شدد ی روزی. اینا همش غلطهه

تفکرر سیاه و سفیدد دوستمونمم غلطه

"زنه چه مرگش بوده که دوباره برمیگشته؟؟پس دوست داشته شوهره رو دیگه؟؟غیر از اینه؟؟"

این جملهه رو بخونیین . "زنه" محکومم نیس تو این جمله؟
نتیجه گیریی شما هم درست نییس

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به شخصه می گم کتک زدن زن و کلا انسان درست و جالب نیست ولی وقتی کسی یه مسئله رو ده بار به طرف می گی و نمی فهمه تنها راهش کتک هست .

ببخشیدا به کسی یه چیزی می گن ممکنه بار اول یادش بره برای بار دوم و سوم و چهارم قرار باشه از سوی لج بازی یه کار اشتباه رو هی تکرار کنه خدایش چه راهی براش هست !؟
رااه هس. این ک شما بیخبرینن ازش مساله دیگس

سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۰۰۲۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۰۷ ب.ظ
آقای حسینی
تو این پستی که شما ریپلای کردین، اصلا شما منظورم نبودید، اگه ریپلای نزدم فقط برای ممانعت از درگیری بود، کی بوده که من سعی کردم بقیه رو متقاعد کنم، اتفاقا قبلا هم نخواستم بحث کش دار بشه، حرفم رو زدم و راهم رو کشیدم رفتم (به قول خودتون شاید موردی باشه که شما نمی دونید پس اینقدر راحت قضاوت نکنید)، تو خیلی از بحثها هم وارد نشدم.
اینکه بین این زوج ی سری چیزا هست که ما نمی دونیم، قطعا همینطوره، منم گفتم صرفنظر از هر دلیلی درگیری فیزیکی رو قبول ندارم (و گرنه مورد هست دختره تکواندوکار با کمربند مشکی، حالا بهر دلیلی مشکل داشتن چون می تونه، بزنه شوهره رو آش و لاش کنهBig Grin (دیدم که میگما)، کاری که الان این آقا داره انجام میده چون زورش میرسه پس میزنه)، والا من یکی باشم ی لحظه هم صبر نمی کنم البته شاید چون میدونم حامی دارم.

گفتم دیروز اینقدر اعصابم خورد بود که اینجا نوشتم و گرنه بحثهای اینجا نتیجه مثبت نداره که هیچ، اغلب باعث ناراحتی بیشتر هم میشه، اتفاقا قبلا هم منظورم شما نبودید، یکی از واکنشهایی که در ادامه پست شما اومده بود منظورم بود و گرنه شیطنت تو پستهای شما موج میزنهSmile

راجع به دید سیاه هم شما اشتباه برداشت کردید، من منظورم به قوانین و عرفی بود که تو این کشور داریم (دیگه کجای چرخه چرخ بزنم) و واقعا خدا رو شکر می کنم حداقل خانواده ای دارم که هیچ وقت بین من و برادرم تبعیض قائل نشدن که مثلا اون پسره پس حق داره یا بیشتر از تو می فهمه و .....، شاید برای همین هم هضم قوانین جامعه اینقدر برام سخته
متاسفانه بعضی چیزا رو نمیشه گفت وگرنه متهم میشی به چه و چه ......

خانم elect مشکل اینه که بعضی از دخترا هم اینا رو حقوق خودشون نمی دونن، شاید چون از اول عادت کردن اینقدر تو گوششون خونده شده که انگار مثل ژنتیک به ارث رسیده، فعالین چی کار تونستن انجام بدن؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , elect
ارسال: #۵۰۰۲۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ، توسط elect.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  + بهتره مثل بعضی از کاربرها وارد بحث ها نشوم.
چند وقت پیش بحث کتک خوردن اون دختر تو اینستا رو کاربری مطرح کرد و بحث رسید ب اینجا که جامعه مقصره.

این چند وقت اخبارو بیشتر میخونم. خبری بود ک دادستانی وارد ماجرای ازدواج دختر ۱۱ ساله ایلامی شده. این نشون میده که حداقل یک نفر تو این جامعه انقدر مساله براش اهمیت داشته که پیگیر ماجرا شده تا به نتیجه رسونده و اون دختر رو از اون شرایط نجات داده.
خبر دیگه این بود که دختر جوونی که موهاشو به علت بیماری از دست داده به علت تمسخر چند نفر، خودکشی کرده.
جامعه همین ما هستیم که میتونیم این همه تاثیر بذاریم توی زندگی هم.

اگر کسی مایل نیست حق داره سکوت کنه (هر جا چه مجازی چه واقعی) ولی یادمون باشه که نقش داریم تو این جامعه اگه بده و از بدیش شکایت داریم، سهم خودمونو تو خوب کردنش فراموش نکنیم.

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۷ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  خانم elect مشکل اینه که بعضی از دخترا هم اینا رو حقوق خودشون نمی دونن، شاید چون از اول عادت کردن اینقدر تو گوششون خونده شده که انگار مثل ژنتیک به ارث رسیده، فعالین چی کار تونستن انجام بدن؟؟؟
میدونین یه مبحثی هست به اسم "درماندگی آموخته شده" انقدر بهشون گفتن ناتوانی,ضعیفی که خودشون هم به این باور رسیدن. من و شما که این شانسو داشتیم که حداقل میدونیم توانایی ها مونو باید تلاشمونو کنیم برای تغییر.

مفصل حرف دارم دربارش. ولی مهمون دارم و بنده خدا رو گرفتم به کار : ))
بعدا کاملش میکنم

سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , Amir V
ارسال: #۵۰۰۲۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
خانم elect راه رو بفرمایید؟ خواهشا کلی حرف نزنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۴۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close