زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۰۵۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط elect.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۲۱ ب.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  میدونین اینجاا چن دفه ب من گفتنن حرفاات منطقیی میس. منصفانه ش اینه ک خ وقتاا منطقیی بودهه ولیی اشکال از جای دیگس اونمم این ک کنترل خشمم گاهیی از دسم درمیره ب خاطر همینن همونن ک واقعن میخواسم بگمو نتونسم بگم

داارم تلاش میکنمم برا درس شدنش ولیی هنو راه زیادی هس براا رفتن

شما خیلیم منطقی هستی، وقتی مدام برچسب می خوری که تو منطقی نیستی چون مونثی، انقدر قانع کننده س که قطعا باعث عصبانیت هم میشه. ی حرفی ممکنه از ی جهاتی منطقی باشه از ی جهات دیگه نباشه، ی جورایی میشه بهش درصد داد.
مرسی . سعی کردم ولیی شده ک اشتباه کنمم .
درس میگی ولیی بااید یااد بگیرم تو اون وضم عصبانیتمو کنترل کنمم ک بهتر بتونم حرفمو بزنم

ی بخششم از اینه ک فک میکنن اگه احساسس حذف بشه ینی حتمن منطقیه . ب خاطر همینن اگه از احساسس بگب میشی غیرمنطقیی

ینی میخوام بگم درست ک بعضی وقتتا احساساتت از منطقق دور میکنه ولی بی احساسیی معنیش منطقی بوددن نیس

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۰۰۵۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط Saman.)
چه برفی اومده . . .

(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۰۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ..................
قبل ویرایش این هیجده تا نقطه که چیزی مرتبط با من نبود سامان..بود؟؟؟SmileSmileBig GrinBig Grin
سلام
نه راجع به شما نبود.
قبلی هم که راجع به شما بود پاک کردم، خودتون مجدد آوردیدش بالا.(وقتی یکی حرفش رو عجولانه میزنه،میاد پاک یا ویرایش میکنه،پاک یا ویرایش به معنی پس گرفتن حرف هست دیگه)

بعد اعصابم از جای دیگه هم خورد نبود، سلسله مراتبی از کامنت هات رو دنبال کرده بودم که اون حرفا رو زدم(حرفی که پاک شد)

وقتی هم پاک کردم با این استدلال بود : به من چه که کی چجوریه!
ارسال: #۵۰۰۵۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۱۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۲ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  نرم نرمک می رسید اینک بهار...
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
شمام حس میکنید بوی بهار رو یا زوده هنوز؟؟ SmileSmile

از لحاظ اقتصادی که بوی بهار حس نمیشه Smile از لحاظ آب و هوا هم از دیشب برف شروع شده و هم اکنون اینجا بام ایران از دیشب تا حالا حدود ۴۰سانت برف نشسته تو حیاط Smile
شمال الان حال و هواش عالیه واسه شما Smile
----------
پدرم را راضی کردم امسال آجیل نخریم. قراره خونواده ما و دایی ام الگوی فامیل بشیم از چشم و هم چشمی رها بشیم.. Smile شما دوستان هم دوست داشتید اینکار بکنید.
از لحاظ اقتصادی که آره واقعا بوی های خوبی نمیاد(بی پولی دیگه داره اشرف مخلوقات بودنمون رو تحت الشعاع قرار می دهSmile )
ولی بازم ملت سرخوشن(حداقل توی شمال که دارم میبینم)..
شمال که واقعا عالیه هوا..اینقدر سرزنده ان مردم، دست فروشا میان کنار خیابون بساط پهن میکنن، ملت چونه میزنن، شلوغ شده حسابی...واقعا بوی بهار حس میشه Heart
------------------
شاید خنده دار باشه واستون، ولی ما معمولا آجیل نمی خریم Smile چه زمانی که ارزون بود و چه زمانی که گرون بود...
یعنی میخریما، خودمون میشینیم شبا میخوریم بیشتر...
معمولا شیرینی خونگی درست میکنیم، قطاب و نون گردویی و و چیزای دیگه...خیلی هم بیشتر استقبال میشه..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۰۰۵۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۰۵ ب.ظ
بےتو هستم چون زمستان،
خلق از من در عذاب...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۰۰۶۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بعضیا خیلی بیشعورن که فکر میکنن حریم شخصی خودشونو زنشون حریم شخصیه ولی حریم شخصی ملت با دوس دخترشون حریم شخصی محسوب نمیشه..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud , Riemann
ارسال: #۵۰۰۶۱
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضیا خیلی بیشعورن که فکر میکنن حریم شخصی خودشونو زنشون حریم شخصیه ولی حریم شخصی ملت با دوس دخترشون حریم شخصی محسوب نمیشه..
تو ا... اصلا حریم شخصی وجود نداره کلا احساس نداری به حریم صرفا تا جایی که باشه لطمه زدن هست به هم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۰۰۶۲
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از اون مسایلی هست که خانم ها روش حساسن و به سادگی جوش میارن و از دایره منطق خارج میشن.
از اون مساایلی هس که همه بایدد بهش حساس باشنن

شماا لطف کنین در داایره منطقشو بگیین
کارهای مهمتری دارم.
خوبه آدم در مورد همه مسائل حساس باشه. نه صرفا بعضی مسائل. راجع به سربازی که افراد بیشتری درگیری هستن هم همینقدر حساس هستید؟ راجع به کار، ازدواج ...
اتفاقا الان تو از دایره منطق خارج شدی و به وضوح داری مغالطه میکنی، جای اینکه جواب سوال خانومو بدی.
حساسیت در مورد کتک خوردن یک خانوم از شوهرش رو بی ارزش میبینی، چون سربازی هم مهمه؟؟ این شد دایره منطق؟!

به نظرم خیلی خوب میشه اگه به جای اعتماد به نفس کاذب داشتن،‌ اصول مباحثه رو یاد بگیریم هممون و جزو کارای مهم(!)‌ قرارش بدیم.
همچنین بیاید تمرین کنیم نگاه سکسیستی نداشته باشیم!

(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضیا خیلی بیشعورن که فکر میکنن حریم شخصی خودشونو زنشون حریم شخصیه ولی حریم شخصی ملت با دوس دخترشون حریم شخصی محسوب نمیشه..
چه معنی داره دوست دختر؟؟‌ راه اصولی رو باید رفت، صیغه اسلامی به تعداد نامحدود Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Autumngirl , crevice , big cloud , hanie_M , Behnam‌
ارسال: #۵۰۰۶۳
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۷:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
بیشعور واسه یه لحظه شِ!!! DodgyDodgy
اینارو فقط باید بزنی بمیرن -_-

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۵۰۰۶۴
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ب.ظ
یکی از توییت های خیلی خوبی که خوندم این بود:
هیچ کس شانسی وارد زندگیت نمیشه, یا امتحانه و یا پاداش امتحانای قبلی...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۰۰۶۵
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط αɾια.)
وقتی دلتنگ کسی میشوی دلتنگ چه چیزی از او هستی؟
دلتنگ شیوه ی حرف زدن یا تُن بخصوص صدایش وقتی که نامت را صدا می کرد...
دلتنگ بوی عجیب تنش یا آنجور که چای اش را مزه مزه میکرد یا دلتنگ حالِ خودت وقتی کنارش بودی...
دلتنگ یک نفر شدن، دلتنگی برای یک سبک خاص زندگی است که فقط متعلق به اوست،
یا حتی سخاوتی که وقت مهربانی خرج می کند... دلتنگی گاهی چاره ندارد..
خوب است اگر دلتنگ می شوید و مورد دلتنگی تان در نزدیکترین فاصله یا در امیدوارترین فاصله از شما حضور دارد
و می توانید برای دیدنش روز و ساعت تعیین کنید...
دلتنگی وقتی که چاره ندارد بیچاره کننده ترین است
و قلب آدم را جوری می گزد که انگار دردش تمامی ندارد...

- صبا صفری

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۰۶۶
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  هیچ کس شانسی وارد زندگیت نمیشه, یا امتحانه و یا پاداش امتحانای قبلی...
به همین خیال باش!

این واکنش شما (یا اراده ) به پدیده ها هست که باعث میشه چه اتفاقی رخ بده یا نده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۰۶۷
۱۰ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چه معنی داره دوست دختر؟؟‌ راه اصولی رو باید رفت، صیغه اسلامی به تعداد نامحدود [تصویر:  biggrin.gif]
تازه مجوز چنتا یکی هم صادر شده [تصویر:  N_aggressive%20(26).gif]

[تصویر:  466762_cgzc_photo_2019-03-01_11-23-28.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , crevice , big cloud , Amir V
ارسال: #۵۰۰۶۸
۱۱ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۲۲ ق.ظ، توسط Saman.)
(۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چه معنی داره دوست دختر؟؟‌ راه اصولی رو باید رفت، صیغه اسلامی به تعداد نامحدود [تصویر:  biggrin.gif]
تازه مجوز چنتا یکی هم صادر شده [تصویر:  N_aggressive%20(26).gif]

[تصویر:  466762_cgzc_photo_2019-03-01_11-23-28.jpg]
فسیل
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۰۶۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۴۲ ق.ظ
شیرینگ اینترنتی ۲۰۵ هزار تومن!
به قول یارو خودمون بریم استادیوم فوتبال ببینیم ارزون تر درمیاد

ارسال: #۵۰۰۷۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۷, ۰۵:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۶:۰۳ ق.ظ، توسط ^_^.)
@blackhalo1989:

سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

اظهارنظر عجولانه و ناپخته به خودی خود بسیار زیان‌باره، اگر همراه با جملات مبهم و نابه‌جا باشه که دیگه بدتر (باشد که یک‌بار برای همیشه و در تمامی عرصه‌های زندگی آویزهٔ گوشم شود)!

قطعاً هیچ‌کدوم از ما در تمام موارد صاحب حق نیستیم و ممکنه گاهی دچار اشتباه شده باشیم. گاهی هم اصلاً نمی‌شه صاحب حق رو حتی با سال‌ها بحث تشخیص داد، چون هر یک از طرفین در جایگاه خودشون به نوعی نظرشون درسته.

در سال‌های اخیر، چه تو بحث‌هایی که نظرات‌مون مخالف بود و چه تو اون بحث مهمی که شما با دلیل و منطق قوی بنده رو قانع کردید و البته حق بزرگی به گردن من پیدا کردید، شخصیت منطقی شما لااقل برای بنده ثابت شده است.
برخلاف بعضی دوستان، جنس شوخی‌های گاه به گاه شما در کامنت‌ها هم برام آشناست.
در برخی مسائل و البته نوع بیان برخی مسائل با شما اختلاف نظر دارم، اونم سر جاش‌‌.

کاری به سایر کامنت‌ها و حواشی و اصل بحث ندارم. من فقط در مورد کامنت خودم صحبت می‌کنم. من وسط یک گفتگوی چندجانبه متأسفانه یک کامنت عجولانه با جملات کلی گذاشتم که واقعاً نابه‌جا و غلط‌انداز بود و باعث چند برداشت نادرست در مورد شما و برخی دوستان شد.

خصوصاً زمانی که یک‌مرتبه همه تیرها به سمت یک‌نفر نشونه می‌ره، کمال بی‌انصافیه که منِ نوعی حرف نابه‌جایی بزنم که تبدیل به کمانِ رهاکنندهٔ حتی یک تیر بشه. خصوصاً تیری که نباید زده شه و خصوصاً اگر اون فرد به گردنم حق داشته باشه... به این خاطر از واژهٔ حمله و تیر استفاده می‌کنم که خودم قبلا‍ چنین شرایطی رو تجربه کردم. شاید نظر شما و دوستان چیز دیگه‌ای باشه و اینا رو صرفاً یک بحث عادی بدونید.

من اشتباه کردم. معذرت می‌خوام. اُمیدوارم من رو ببخشید.

با آرزوی موفقیت و‌ سعادت

بعداً نوشت:

@elect:

سلام.
اُمیدوارم خوب باشید.

منطقی دونستن یک طرف بحث ابداً به‌معنای غیرمنطقی دونستن طرف مقابل نیست. شخصیت منطقی شما هم ثابت‌ شده‌ست. هدف از کامنتی که من الآن برای آقای بلک گذاشتم فقط توضیح اشتباه خودم و معذرت‌خواهی بود‌، نه چیز دیگه‌ای. گفتم پیشاپیش توضیح بدم که یک‌وقت خدای نکرده دوباره از حرفم اشتباه برداشت نشه.

با آرزوی موفقیت و سعادت

تو هیچ‌وقت تنها نبودی!
بهم برمی‌خوره وقتی که می‌گی تنهایی...

امضاء:
خدا Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close