زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۱۹۱
۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ممنون، به نظر خودم هم غیرمنطقی می اومد ولی استادم و یکی از دانشجوهای دکتری مون می گن می شه، چون رم خودت ضعیف است یا دو تا اکلیپس run شده جواب نمی ده. شاید هم به عددش دقت نکردند. برم تاکید کنم ببینم چی می شه.
الگوریتمه همه‌ی این حالتا رو از بیخ چک می‌کنه؟ شاید اصلا مثلا داینامیک پروگرمینگ تونستند بزنند، اون موقع آره ممکنه به خاطر جدول‌ش رم کم بیاره.

(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام ببخشید مزاحمتون شدم. یکی که دانشگاه ازاد درس خونده و مشروط هم شده یک ترم الان اکه ارشد و دکتری دانشگاه تبریز بخونه و معدلش ۱۹ باشه میشه دانشگاه سراسری هیت علمی بشه یا به خاطر کارشناسی تو مصاحبه ردش می کنند.
قسمت اولش رو نمیدونم ولی به معدل ۵۰ هم هیچی نمیدن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco , gogooli
ارسال: #۵۰۱۹۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ممنون، به نظر خودم هم غیرمنطقی می اومد ولی استادم و یکی از دانشجوهای دکتری مون می گن می شه، چون رم خودت ضعیف است یا دو تا اکلیپس run شده جواب نمی ده. شاید هم به عددش دقت نکردند. برم تاکید کنم ببینم چی می شه.
الگوریتمه همه‌ی این حالتا رو از بیخ چک می‌کنه؟ شاید اصلا مثلا داینامیک پروگرمینگ تونستند بزنند، اون موقع آره ممکنه به خاطر جدول‌ش رم کم بیاره.

(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام ببخشید مزاحمتون شدم. یکی که دانشگاه ازاد درس خونده و مشروط هم شده یک ترم الان اکه ارشد و دکتری دانشگاه تبریز بخونه و معدلش ۱۹ باشه میشه دانشگاه سراسری هیت علمی بشه یا به خاطر کارشناسی تو مصاحبه ردش می کنند.
قسمت اولش رو نمیدونم ولی به معدل ۵۰ هم هیچی نمیدن.
پس بریم مهارت کسب کنیم.؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۵۰۱۹۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  ممنون، به نظر خودم هم غیرمنطقی می اومد ولی استادم و یکی از دانشجوهای دکتری مون می گن می شه، چون رم خودت ضعیف است یا دو تا اکلیپس run شده جواب نمی ده. شاید هم به عددش دقت نکردند. برم تاکید کنم ببینم چی می شه.
نه. بصورت dfs پیش می رود. یک مسیر رو تا آخر می رود بعد بر می گردد به آخرین شرط (که باعث شده درخت اجرا منشعب بشه)، از اون جا مسیر بعدی رو می رود.
ارسال: #۵۰۱۹۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(23 اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۰۳ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  برنامه ام باید ۹۹^۲ مسیر رو اجرا کنه. با رم ۴ از صبح تا شب اجرایش تموم نشد. دنبال رم بالا مثلا ۱۶ گیگ هستم. کسی پیشنهادی دارد؟
مثلا در دانشگاههای تهران چنین سیستمی هست؟ می شه ازش استفاده کرد؟
داری اشتباه میزنی! تمام کامیپوتر های دنیا هم داشته باشی اینقدر محاسبه رو نمیتونی انجام بدی! حالا ما هرچی بگیم شما گوش نکن : )))

مبانی الگوریتم رو بلد نباشی همین میشه!

قصد توهین ندارم ولی این چیزا خیلی اعصابم رو خورد میکنه : )

Example. Suppose the running time of a function is 2n. Further suppose that each primitive operation can be executed in one micro second (i.e., 10-6 seconds). Then solving the problem for n equals 100 will take 10-6×۲۱۰۰ seconds. This equals 1.26765×۱۰۲۴ seconds, which is more than 10,000 trillion years, more than the lifetime of the universe by several orders of magnitude. You get the point. The function starts innocuously enough but grows extremely rapidly and reaches astronomical proportions very quickly and for a fairly small value of n. Programs or functions whose running time is exponential can be useful only for tiny inputs.
ممنون، به نظر خودم هم غیرمنطقی می اومد ولی استادم و یکی از دانشجوهای دکتری مون می گن می شه، چون رم خودت ضعیف است یا دو تا اکلیپس run شده جواب نمی ده. شاید هم به عددش دقت نکردند. برم تاکید کنم ببینم چی می شه.
روزی که این برنامه به پایان برسه عمر جهان تموم شدهBig GrinBig Grin
گشتن همچین فضای حالت بزرگی به طور کامل چه ناولتی توش هست!
ارسال: #۵۰۱۹۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۷, ۰۹:۱۲ ب.ظ
خسته ام؛
مثلِ در آغوشِ کسی جا نشدن...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۱۹۶
۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۴۱ ق.ظ
این دو ماهی که گذشت، خیلی تحت فشار بودم. خدا رو شکر امروز نتیجه گرفتم و یکی دو روز وقت دارم استراحت کنم و باز دوباره ادامه بدم.

از فردا کوزت کاریا برا خونه تکونی شروع میشه -_-

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , big cloud , Saman , SepidehP
ارسال: #۵۰۱۹۷
۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۹:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط big cloud.)
هر سالی که میگذره یه فیدبک از خودم میگیرم و به برنامه های سال آیندم فکر میکنم. امسال با تدابیر مسئولین عزیز به ۸۰ درصد ازهدف هام نرسیدم.
اما سال دیگه .....
سالی که داره میاد سخت ترین و خاص ترین سال زندگی من خواهد بود. از خدا میخوام توانی بهم بده که بتونم سخت کار کنم و به اونچه که در ذهنمه برسم....
برای همه سالی هدفمند و سرشار از موفقیت آرزو میکنم. امیدوام سال دیگه این موقع عمیقا احساس رضایت را تجربه کنید و یک قدم به هدف هاتون نزدیک تر شده باشین.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Autumngirl , Saman , MarkLand , SepidehP , RASPINA , ezra
ارسال: #۵۰۱۹۸
۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۲:۲۰ ب.ظ
وقتی به مدیرت میگی میشه از یکشنبه برم مسافرت تا بعد عید و فقط میگه
of course, i wish you a pleasant trip
Big Grin

ارسال: #۵۰۱۹۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۰۴:۱۹ ب.ظ
اگه ملاک رو پیشرفت بزاریم امسال سال خوبی برای من بود ولی وقتی کلی نگاه به عقب میکنم در طول سال زیاد خوشحال و شاداب نبودم. ی سری از دلایلش رو میدونم و کاری هم نمیتونم بکنم که حل بشه ولی یکی از دلایلش به نظرم فشار زیادی بوده که به من وارد شده (کاری ، درسی و مقداری هم روحی).
شاید بهترین برنامه ای که بتونم برای سال آینده بریزم این باشه که با حفظ کیفیت فشار رو از روی خودم کم کنم! حالا چطوریش رو نمیدونم باید بهش فکر کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , diligent , big cloud , RASPINA , خانه سبز
ارسال: #۵۰۲۰۰
۲۴ اسفند ۱۳۹۷, ۱۰:۰۶ ب.ظ
۶۰۰ یورو از دست رفت به خاطر یک اشتباه :'(

فکر کردم پرواز قابل کنسل کردنه ولی نبود!! SadSadSad

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۰۲۰۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ق.ظ
راهی وجود داره بتونیم questions and answers های سایت chegg.com رو ببینیم؟ Dodgy
ارسال: #۵۰۲۰۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۱:۱۸ ق.ظ
شاید دیگه باید تسلیم بشی..
شاید این جنگی نیست که توش ببری..

هراسی ندارند!
ارسال: #۵۰۲۰۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۷, ۱۱:۰۶ ق.ظ
انقدر که من توی خونه تکونی برای پرواز با جارو تلاش می کنم برادران رایت واسه پرواز با کایت تلاش نکردن [تصویر:  467011_viannen_24.gif]

هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۵۰۲۰۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۷, ۰۷:۳۹ ب.ظ
تا احساس هست، مرگ نیست و وقتی مرگ بیاید دیگر احساس نیست.

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۰۲۰۵
۲۶ اسفند ۱۳۹۷, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۰:۰۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ۶۰۰ یورو از دست رفت به خاطر یک اشتباه :'(

فکر کردم پرواز قابل کنسل کردنه ولی نبود!! SadSadSad
منم یبار بلیطو اشتباهی واسه ماه بعد گرفتم ۲۸۰ یورو . قلبم داشت میومد تو دهنم ولی شانس اوردم اون شرکت گفته بود اگه همون روز پشیمون بشی
تا ساعت فلان میتونید کنسل کنید. ولی خب بد حس کوفتی بود ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۲۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close