زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۹۴۱
۲۸ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۵۱ ب.ظ
-ﺣﺮﺍً ﻛﻤﺎ ﻳﺸﺘﻬﻴﻨﻲ ﺍﻟﻀﻮﺀ

آزادم' آن‌چنان که نور می‌خواهدم..!

#محمود_درویش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۰۹۴۲
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۱۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(28 خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  سلام به همگی بلاخره از حبس در اومدیم . یه چند وقتی الکی الکی ما رو محروم کردن. سر هیچ و پوچ.
زمان میبره آدم بفهمه شوخیش بیمزه بوده تا اومدم پاک کنم دیدم به علت نفرت پراکنی!!!!! محرومم!

خوش اومدید و صفا آوردید Smile

بسیار بسیار ممنونم .
یاد یه خاطره افتادم از یه دوستی که تعریف میکرد. چند سال پیش به علت مشکلاتی که با خونوادم داشتم و کلا خیلی با من بد بودن و رفتارشون اذیتم میکرد تصمیم گرفتم از خونه برم واسه همیشه. وسایلم رو جمع کردم و رفتم جنوب واسه کار.تابستون بود و هوا گرم و برای منم شغلی بهتر از کارگری نبود خلاصه یه ده روزی با هر بدبختی بود تحمل کردم تا اینکه طاقتم تموم شد و کم آوردم. شرایطش جوری بود که نمیشد تحمل کرد. حالا چه کنیم چه نکنیم دلم میخواست برگردم خونه اما خب بگم این مدت کجا بودم؟ دل رو زدم به دریا و گفتم برمیگردم و کلی توی راه باخودم فکر کردم و حرفامو آماده کردم که چی بگم و چی نگم و بگم چرا رفتم و کجا رفتم و این حرفا.
میگفت شب بود که رسیدم خونه. بی سروصدا رفتم تو خونه و چمدونم رو بردم اتاقم و با هزار دلهره و نگرانی رفتم تو هال نشستم یه گوشه ای. پدرم تا منو دید با عصبانیت داد زد سرم پسره ی ولگرد کدوم گوری بودی از ظهر دارم دنبالت میگردمBig Grin.
میگفت نمیدونستم خوشحال باشم که ده روز غیبتم رو کسی نفهمید یا ناراحت باشم که ده روز هم اگه نباشم کسی اصلا نمیفهمه که نیستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۰۹۴۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۱۱ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  میگفت نمیدونستم خوشحال باشم که ده روز غیبتم رو کسی نفهمید یا ناراحت باشم که ده روز هم اگه نباشم کسی اصلا نمیفهمه که نیستم.
Big Grin

خب این مثال برای من صادق نیست Smile چون انصافا من گاهی توی اعضای تالار میگردم ببینم کی کجاست و میبینم کسانیکه مدتهاست نیومدن تالار یا در حبس به سر میبرن و دسترسی بهشون نداریم دیگه متاسفانه. دیگه باید صبور بود تا دوستان بعد از مدتهای زیاد یادشون بیفته و بیایند یا اینکه از بند خارج بشن و مجدد تالار را باصفا کنند Smile
حالا ایشالله از امروز به بعد فعالیتتون مجدد شروع بشه و هممون استفاده کنیم Blush
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۰۹۴۴
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۱۱ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۸ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  میگفت نمیدونستم خوشحال باشم که ده روز غیبتم رو کسی نفهمید یا ناراحت باشم که ده روز هم اگه نباشم کسی اصلا نمیفهمه که نیستم.
Big Grin

خب این مثال برای من صادق نیست Smile چون انصافا من گاهی توی اعضای تالار میگردم ببینم کی کجاست و میبینم کسانیکه مدتهاست نیومدن تالار یا در حبس به سر میبرن و دسترسی بهشون نداریم دیگه متاسفانه. دیگه باید صبور بود تا دوستان بعد از مدتهای زیاد یادشون بیفته و بیایند یا اینکه از بند خارج بشن و مجدد تالار را باصفا کنند Smile
حالا ایشالله از امروز به بعد فعالیتتون مجدد شروع بشه و هممون استفاده کنیم Blush

خیلی ممنونم . شما همیشه لطف داشتید.
یه مدت دست به عصا باشیم که مهر زیر برگه ی آزادیمون خشک بشه Big Grin

راستی از فرداد کسی خبر داره. به من میگفت عضو همواره معترض مانشت Big Grin. اگه کسی هنوز باهاش در ارتباطه سلام منو بهش برسونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۰۹۴۵
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط Boruto.)
(۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  کنکور ارشد را خراب کردم طبق کلید سنجش

سوالات ۷۱ و ۷۴ و ۷۶ معماری کامپیوتر کدام گزینه ها هستن سنجش درست زده؟؟؟؟؟
سلام خسته نباشید پهلوان Smile

کانال استاد یوسفی رو دنبال کنید واسه اینکه درست اعتراض بزنید تو نت بگردید کانالشون هم پیدا میکنید (معماری نخوندم وگرنه نگاه میکردم )

منم انشالله سال بعد یا شاید سال بعدش نوبتم بشه وارشد شرکت کنم :-) ولی امسال حدقل گسسته و ساختمان و الگو و یه ذره ریاضی و نظریه ک بلد بودم فک کنم راحت بودن یعنی خیلی اسون بودن

در کل هنوز زندگی جریان داره... Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۵۰۹۴۶
۲۹ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
دو تا آدم که بی دلیل عاشق هم دیگه بشن

یروز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط بکشن

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۵۰۹۴۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۴۰ ق.ظ
(۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۱ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  دو تا آدم که بی دلیل عاشق هم دیگه بشن

یروز میاد که بی دلیل رو عشقشون خط بکشن

ولی دو تا لک لک بی دلیل عاشق میشن و هیچ وقت خط روی عشقشون نمیکشن Big Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۵۰۹۴۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۳۵ ب.ظ
همیشه حسرت ادمای بی خیال رو می خورم نه بی خیال تو همه چیزا بیخیال تو مسائل جزی اینکه اسون تر میگیرن فکر می کنم باید بیشتر به این مساله فکر کنم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۰۹۴۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  همیشه حسرت ادمای بی خیال رو می خورم نه بی خیال تو همه چیزا بیخیال تو مسائل جزی اینکه اسون تر میگیرن فکر می کنم باید بیشتر به این مساله فکر کنم
کلا صبور بودن تو زندگی خیلی خیلی مهمه.

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۰۹۵۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۷:۴۲ ب.ظ
سلام
به خانمهای عزیز توصیه میکنم مستندهای انقلاب جنسی ۱و۲و۳ را از لینک زیر حتما ببینند. هزینه خرید در حد ۱۵تومن میشه که صدالبته ارزش دیدن داره Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوست داشتید به جای بحث بی نتیجه ازدواج Big Grin در این مورد صحبت کنید Smile
ارسال: #۵۰۹۵۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۲۲ ب.ظ
لا..تنشغل بالناس
وتنسى نفسک ..
بل.. انسى الناس
وانشغل بنفسک ...

سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۰۹۵۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۰ ب.ظ
مِقدارِ یارِ هَمنَفَس چون مَن نَدانَد هیچ کَس
ماهی که بَر خُشک اُوفتَد قیمَت بِدانَد آب را

#شیخنا_سعدی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , αɾια
ارسال: #۵۰۹۵۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
به خانمهای عزیز توصیه میکنم مستندهای انقلاب جنسی ۱و۲و۳ را از لینک زیر حتما ببینند. هزینه خرید در حد ۱۵تومن میشه که صدالبته ارزش دیدن داره Smile

تبلیغ توی مانشت ممنوعه
برای شما چرا نیستHuh

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , gogooli
ارسال: #۵۰۹۵۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۹ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام

تبلیغ توی مانشت ممنوعه
برای شما چرا نیستHuh

Big Grin
تبلیغ نیست. یه مستند هست که معرفی کردم. اون تبلیغها که ممنوع هست بخاطر اینه که بهضیها میان تبلیغ مراکزی میکنن و در قبالش از اون مرکز پول میگیرن و ما میخواهیم عدالت آموزشی برقرار باشه

و همچنین نکته مهم اینه که این مستند برای آگاه سازی زنان هست و خودش نوعی برقراری عدالت اجتماعی را رقم میزنه. پس مجاز هست :دی
ارسال: #۵۰۹۵۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۱ ب.ظ
خیلی دلم گرفت وقتی فهمیدم چندتا تست را الکی غلط زدم

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close