زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۲۲۶
۱۸ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۳۹ ب.ظ
نمیدانم به مسافر دل بستم
یا
مسافر شد آنکه به او دل بستم . . .

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۱۲۲۷
۱۹ تیر ۱۳۹۸, ۱۱:۱۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  [quote='khayyam' pid='469066' dateline='1562603837']
[quote='abolfazl pepco' pid='469064'da']
از بیکاری میخوام درس بخونمBig GrinBig Grin
من می خوام درس بخونم که برم سره کار درست و حسابی . از کار غیر مرتبط خسته شدم .

بادبان ها را بکشید ... پیش به سوی آینده BlushBlush
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۱۲۲۸
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
سینه ام دکان عطاری است
دردت چیست ؟
شمبلیله ، شمبلیله ، رازیانه ، شاهی و گیشنیز ، اهل آویشن ، نبیذ سرخ شورانگیز
سینه ام دکان عطاری است
دردت چیست ؟
تو ، تو اگر جسمت بهاران است

تو اگر جسمت بهاران است
اما جان تو پاییز
عازم مسجد سلیمانی ولیکن می رسی تبریز
عاشقی تو
عاشقی تو

سینه ام دکان عطاری است
دردت چیست
من برای عاشق بی کس
من برای عاشق بی کس
برای عاشق بی چیز

راه رفتن ، گریه کردن زیر باران می کنم تجویز
نازبوها
بوی نعناع
بوی یاس
پیرهن چاکی
درآمیدن لباس

سینه ام دکان عطاری است
دردت چیست
من برای دشمن عاشق
من برای دشمن عاشق
سنگ سرمه ، سیب حوا ، صبر زرد و نیش زنبور می کنم تجویز

سینه ام دکان عطاری است
سینه ام دکان عطاری است
دردت چیست ؟

محمد صالح علا

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۲۲۹
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط elect.)
تُنسى
کأنک لم تکن
فراموش خواهی شد!
انگار که وجود نداشتی
#محمود_درویش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۲۳۰
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۲:۴۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
ساکنین دیگر نقاط زمین در حال برنامه ریزی برای سفر به کرات دیگر هستن. ما در حال بررسی علت قطع شدن اینترنت، علت آنتن ندادن گوشی ، علت کار نکردن سیمکارت دیتا هیچ کدام از اپراتورها در خانه و علت تمام شدن بسته های مزخرف اینترنت هستیمSadSadUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۱۲۳۱
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ ب.ظ
تو دیوار آگهی گذاشتن نیاز به کمک مالی و غیر مالی دارم ! بعد یه موردش رو الان دیدم نوشته بود یه دختر دانشجو هستم با مادرم زندگی می کنم کمک خرجی نیاز دارم یه خورده تو تلگرام باهاش صحبت کردم گفتم چطوری می تونی ثابت کنی واقعا نیاز داری ! می گه تو می تونی باور نکنی چرا باید یه دختر غرورش رو بشکنه و تو دیوار اگهی کمک بخواد !

من که نمی تونم به این چیزا اعتماد کنم !شما چطور ؟
ارسال: #۵۱۲۳۲
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , nlp@2015 , diligent
ارسال: #۵۱۲۳۳
۲۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط elect.)
.....

ارسال: #۵۱۲۳۴
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
فکر میکنم جذابیتی که گروه ها و کانالهای تلگرام داشتن و باعث شد که مانشت توی قضیه ارشد کامپیوتر نقشش کم رنگ بشه کم کم داره از بین میره. با جو بدی که توی کانالها و گروههای اساتید راه افتاده دانشجوها به این نتیجه میرسند که اونا خیلی جای اعتماد نیستند و احترامی که داشتند رو کم کم دارن از دست میدن.
یادمه اوایل اگه اسم یکی از اساتید رو بدون عنوان دکتر میگفتی( که البته بعدا به لطف همین تلگرام و رقابت بینشون فهمیدیم هیچ کدوم دکتر نیستند بجز شاید یک یا دو نفر) فورا مدیران مانشت تذکر میداند و الان کار بجایی رسیده که همین اساتید محترم همدیگه رو تهدید به اسید پاشی میکنن!
به نظرم کم کم دوباره برگشت به مانشت خواهیم داشت و دوستان پشت کنکوری به این نتیجه میرسند که تنها منبع قابل اعتماد همین مانشت خودمون بود که قدر ندونستیم.
البته دوران کم شدن نقش مانشت توی کنکور خیلی به خود مانشت برنمیگرده و فکر میکنم در این چند سال روحیه کمک کردن بی مزد و منفعت بود که بین ما کم رنگ شد رتبه های برتر ترجیح میدن بجای اینکه صرفا بخاطر انسان دوستی تجارب خودشون رو در اختیار بقیه بگذارند خودشون رو توی تیم یکی از همین اساتید کنکور جا بدهند که بلکه سود و منفعتی از قِبل این کار بدست بیارن و از این جهت نمیشه زیاد به مانشت خرده گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , The BesT
ارسال: #۵۱۲۳۵
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  پس دعا کنید سرطان بگیرم انشالله بمیرم
فقط به خاطر یه کنکور؟! ارزشش رو داره؟ البته الان طبیعیه همچین فکرایی کنی ولی به خودت زمان برا آروم شدن و فکر کردی بدی میبینی قلبت اجازه نمیده بی خیال چیزی که میخوای بشی و باز با قدرت ادامه میدی.
پست های من با اکانت قبلیم و فعلیم اینجا هست ببین جای من بودی چیکار میکردی که تو ۴ سال نزدیک ۱۵ تا کنکور دادم!!! ارشد و سراسری با هم! سوای آزمون های استخدامی کنکور ارشد م.کامپیوتر، آی تی، ع.کامپیوتر، بایوانفورماتیک سراسری تجربی، ریاضی، هنر، زبان .. سال قبل ۴ تا بود مثلا تجربی زبان ع.کامپیوتر و بایو. انقدر که سازمان سنجش منو میشناسه دکتر توکلی و دکتر خدایی رو نمیشناسه : )))) دیگه این آخرا از همه قایم میکردم چه آزمون هایی دارم میدم چون واقعا دوست و فامیل علنا تو روی خودم مسخرم میکردن و الکی همه جا میگفتم درس نمیخونم استراحت میکنم و .. اما هر سال سه چهار تا کنکور با هم میدادم و واقعا هم میخوندم! فکر نمیکنم کسی بتونه از پس این همه کنکور یه جا بربیاد! فشار روانی وحشتناکی رو تجربه میکردم واقعا وحشتنااااااااااک بود ولی در نهایت نتیجه اون چیزی شد که راضیم کنه.
اینا رو نگفتن بگم خیلی خفنم و فلانم و فلان! اتفاقا اصلا هم نیستم ولی چون میدونم تو چه شرایط سختی هستی و شاید سرزنش اقوام دور و نزدیک رو هم داری تحمل میکنی و از نظر روحی کم آوردی خواستم ثابت کنم بهت که تموم میشه این روزا و بالاخره یه روزی میاد که تو هم وقتی به گذشته فکر میکنی به خودت افتخار میکنی و میگی بالاخره تونستم! اون موقع اونایی که الان مسخرت میکنن حتی تو حاشیه زندگیت هم هیچ جایی ندارن. با خودت دو دو تا چهار تا کن اگه دیدی باز میخوای ادامه تحصیل بدی و میتونی کنکور بدی بخون و کنکورت رو بده. رتبه امسال رو میتونی الان تغییرش بدی؟ قطعا نه. پس فراموشش کن ... تموم شد واقعا.. چیزی که نمیتونی تغییرش بدی رو رها کن و به رتبه سال بعد فکر کن و بعد از یه استراحت دو هفته ای از نو شروع کن. چیزی که الان نقطه ضعفته یعنی رتبه ات میتونه تبدیل بشه به نقطه قوتت یعنی تجربه و پایه برای سال بعدت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Javad Street , khayyam , diligent , big cloud
ارسال: #۵۱۲۳۶
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۴ ب.ظ
اگر براستی خواستن توانستن بود،
محال نبود وصال!
و عاشقان که همیشه خواهانند؛
همیشه میتوانستند تنها نباشند.

اگر غرور نبود،
چشمهایمان به جای لبهایمان سخن نمیگفتند؛
و ما کلام محبت را در میان نگاههای گهگاهمان جستجو نمیکردیم.

اگر خداوند،
یک روز آرزوی انسان را برآورده میکرد.
من بی گمان دوباره دیدن تو را آرزو میکردم و تو نیز هرگز ندیدن مرا
آنگاه نمیدانم
براستی خداوند کدامیک را می پذیرفت؟

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , crevice , MarkLand , فاطمه سلیمانی , The BesT , big cloud , RASPINA , kilookiloo
ارسال: #۵۱۲۳۷
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۵:۰۳ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
خیرسرم از کله صبح اومدم آفیس که تنها باشم و درس بخونم ولی بیشتر وقتم رو الکی با فیلم دیدن تلف کردم اونم تو یه هفته ای که پروژه ها و مقاله ها هیچ وقتی برام نفس کشیدن بهم نمیده اینجوری که الکی وقت میگذرونم.

+کاش صفحه رو قبل پست زدن رفرش میکردم که بدونم به روز شده و به جای ارسال پست، تو ادیت پست قبلیم غر میزدم. شرمنده از کاربر بالایی
ارسال: #۵۱۲۳۸
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۵:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۵۱۲۳۹
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۸:۵۹ ب.ظ
(۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  اگر غرور نبود،
چشمهایمان به جای لبهایمان سخن نمیگفتند؛
و ما کلام محبت را در میان نگاههای گهگاهمان جستجو نمیکردیم.
چه خوب گفته!

think positive
ارسال: #۵۱۲۴۰
۲۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ق.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۱۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۲۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close