زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۶۴۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  سرمای سگی خوردم این وقت تابستون.
جاست شتتت

منم دو سه روز پیش یه نیمه سرمایی خوردم، ولی خوب شدم. این روزا روزای بدی هستن هوا هی داره سرد و گرم میشه. آدم باید خیلی مراقب خودش باشه.

سوپ مرغ فراموش نکن که خیلی تاثیر داره روی سرماخوردگی. ویتامین C هم به بدنت برسون و اگه طبیعیش باشه که همون لیمو و پرتقاله که عالی میشه.
کاملا حست رو درک میکنم. خیلی بده. ایشالا زودی خوب بشی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , عزیز دادخواه
ارسال: #۵۱۶۴۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ولی یه چیزی بهم یاد داد که سطحم اصلا در حد شرکت‌‌های تاپ نیست.
نگوووووو ، ببین اصلا این فکر رو نکن! ببین من شرکت خوب رفتم مصاحبه دادم و تایید شدم و کار کردم ولی توی همون دوران شرکت داغون رفتم و مصاحبه داذم و رد شدم! مصاحبه شرکت خوب رو واقعا خوب عمل کردم ولی مصاحبه شرکت داغون زو واقعا داغون بودم! یعنی دقیقا به خاطر مصاحبه رد شدم چون افتضاح بودم توش! حالا چرا؟ چون مصاحبه شرکت داغون اصلا استاندارد نبود و ی سری سوالات خیلی مسخره ( پاورقی آخرین صفحه کتاب علوم دوم ابتدایی چاپ ۱۳۲۷ !) از من میپرسید.
چیزی که باید با مهارتت ست بشه حقوقته نه شرکتی که میری. من شرکت خوب رفتم مصاحبه و فقط ازم سوالات مفهومی ( ترد و سیستم عامل و ... ) و سوالات الگوریتمی پرسیدن ، منطقشون هم این بود که کسی که پایه خوبی داره و استعداد هم داره حتی اگه بلد نباشه میتونه یاد بگیره.
پس حق مصاحبه رو هیچوقت از خودت نگیر Smile
میتونم بپرسم چه زمینه ای کار میکنی؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud
ارسال: #۵۱۶۴۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۶۴۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۴۲ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۲۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مصاحبه رو رد شدم : )))

ا
خنددان?

اتفاقا اگه خندان بوده کار درست رو کرده، وقتی آدم رد میشه دیگه کاری نمیشه کرد و ناراحتی معنا نداره، سرعت زندگی خیلی بالاس آدم باید زود به حرکتش ادامه بده. بنابراین هرباز زمین میخوریم باید فقط بلند شیم و با قدرت بیشتری ادامه بدیم که عقب نیفتیم از این چرخ و فلک لامروتSmile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۱۶۵۰
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط ezra.)
When love is for the highest bidder, there can be no trust.
!Whithout trust, there is no love

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , elect
ارسال: #۵۱۶۵۱
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۳۵ ق.ظ
برهمگان واضح و روشن است که رعایت ادب از ویژگی های آدمای با ادب است!!!
اما واقعا سخنی هست گاهی که میشنوی و اون حرف "مزخرفه" "مهمله" "اراجیفه" "دری وریه" .
خب این کلمات بیانگر مفهوم خاصی هستند و نمیشه بجاش به طرف گفت ببین دوست عزیز بنده گمان میکنم شما اندکی دچار اشتباه هستی!
چون این جمله قطعا منظور شما رو نمیرسونه. وقتی از نظر تو حرفی مزخرفه چجوری بگی که از نظر مخاطب که نه! از نظر ناظر بی طرف اهانت محسوب نشه؟
بعضی سخنان مهمل و اراجیف هستند. شما راه حل مودبانه ای دارید که این موضوع رو به اطلاع طرف مقابل رسوند؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۱۶۵۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۱۶۵۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  بانکیی هس ک بیشترر ۱۰۰۰تا تراکنشوو تو سایت نشون بده؟

والا من بانک شهر رو میدونم که اگه اینترنت بانکت فعال باشه از طریق وبسایت میتونی، همه تراکنشهات رو هم از ابتدا میتونی چک کنی حتی، ولی نمیدونم بیشتر از هزار تا رو نشون میده یا کمتر

این سوال منم یکی جواب بده، کسی میدونه بانک سامان اگه بخوای حساب باز کنی چقدر باید پول بزاری؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۱۶۵۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط big cloud.)
در مورد مصاحبه های شغلی در ایران قبلا هم سخن گهربار زیاد گفتمBig GrinBig Grin مصاحبه ای که میشه اغلب توسط افرادی انجام میشه که خودشون توانایی زیادی ندارن و میخوان خودشون را توانا نشون بدن.
اصلا و اصلا به این مصاحبه های دوزاری اهمیت ندین و خودتون را دست کم نگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , MarkLand , diligent , anne.shirley
ارسال: #۵۱۶۵۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۵:۴۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۵۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگر کسی درس رو جلو افتادن و عقب موندن و اینجور چیزا میبینه یعنی هنوز از پیتزای دنیا یه اسلایسش رو هم نخورده.
متاسفانه موسسات آموزشی، مدرسه، رسانه، خونواده و دوستان کاری کردن که یه بچه ۱۸ ساله آینده اش رو تو کنکور میبینه.
این انتقاد اما به خونوادش وارده.

(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۱۲:۵۷ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  خودکشی کار آدمای ضعیفه.
آفرین به شجاعت شما
ولی این دختر ۱۸ ساله نتونست به اندازه شما شجاع باشه و دلیل بیاره برای زندگیش.

(۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ)متینا۲۰۲۰ نوشته شده توسط:  دوست گرامی نوشته من کلی بود و خطاب به این صفحه یا صفحات قبل و بعدش نبوده، اگر سوء تفاهمی برای شما یا مابقی دوستان پیش آمده عذر مرا پذیرا باشید.
عه عذرخواهی برای چی متیناجان ؟!
سوتفاهم هم نبود.. فقط سوال بود بدونم پستم چه ایرادی داره که ویرایشش کنم. همین : )

آخه متنی که نوشتم خطاب به نوشته شما یا شخص خاصی نبود فقط اومدم و نوشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۱۶۵۶
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۵:۴۶ ب.ظ
ما فک می کردیم ادما واسه کار خوبشون منت میذارن یه سری هم هستن واسه کار بدی که نکردن طلب کارن! (خریدار خونه همسایمون)
انسان واقعی اونیه که واسه کار خوبش هم منت نمی ذاره (البته می دونم خیلی سخته)

think positive
ارسال: #۵۱۶۵۷
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۰۹:۳۷ ب.ظ
کلی دانلود کردم که گیگم سوخت نشه. آخرش هم نزدیک به ۱۰۰ گیگش سوخت شد. اما این دفعه طرحم ۶ برابر طرح قبلی ترافیک ماهیانه داره.
واقعا که گیگ و دانلود و اینا دیگه به خاطرات پیوسته.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , MarkLand
ارسال: #۵۱۶۵۸
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میتونم بپرسم چه زمینه ای کار میکنی؟
من دوست دارم به عنوان مهندس نرم افزار توی یه شرکت کار کنم، علاقم بیشتر بک اند هست ، با اینکه تجربه زیادی توی فرانت دارم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۱۶۵۹
۲۲ مرداد ۱۳۹۸, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۳۶ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۱۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میتونم بپرسم چه زمینه ای کار میکنی؟
من دوست دارم به عنوان مهندس نرم افزار توی یه شرکت کار کنم، علاقم بیشتر بک اند هست ، با اینکه تجربه زیادی توی فرانت دارم ...
الان مبلغ مورد نظرت برای کار چند میلیون هست !؟
ارسال: #۵۱۶۶۰
۲۳ مرداد ۱۳۹۸, ۱۲:۵۹ ق.ظ
واقعا به نظرم پولش جایگاه اولو نداره، ممکنه جایی کار کنی که یهو ببینی محیطش اونطور که دلخواه توئه نیست، ولی حقوقش خدا تومنه! خب نه اینکه صرفنظر میکنه آدم از پولش؟
من میگم آدم واسه استخدام که میره باید خوب چشماشو باز کنه ببینه با کیا طرفه و واقعا اگه ارزش داره براش وقت بزاره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۴۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close