زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۰۶۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۵۰ ق.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  اینم نظر نفر اول جهان!
مگه واسه مدت‌ها مرد شماره یک جهان راجر فدرر سوئیسی نبود؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۰۶۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۲۲ ق.ظ
ببخشید بحث دسکتاپ PC شد، در اون ها پیشنهادتون چیه؟
ارسال: #۵۲۰۶۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۵۴ ب.ظ
یکی از شرکت ها تو بخش Requirements آگهی استخدامش نوشته: ضریب هوشی بالای ۱۳۰ Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۲۰۶۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۱۴ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۵:۵۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یکی از شرکت ها تو بخش Requirements آگهی استخدامش نوشته: ضریب هوشی بالای ۱۳۰ [تصویر:  biggrin.gif]
جالبه! واقعا مزخرفن شرکت‌های ایرانی، غیر از چنداشون و خدا رو شکر که من یه جایی کار میکنم که تقریبا همه آدم حسابی هستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshti_sharifi , ezra , big cloud
ارسال: #۵۲۰۷۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۲۰۷۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من توی محل کارم با Imac و توی خونه با لپتاپ دل کار میکنم و هردو کانفیگ مشابه دارن ( ۱۶ گیگ رم- هارد ssc - و غیره) ولی واقعا مک خیلی بهتر و سریع تره مخصوصا هنگام کارهای ram-intensive
به نظرم قیمتی باید مقایسه کنید. این imac که می‌گید شاید دوبرابر لپتاپ دل قیمت داشته باشه. بعد اینکه به نظر من ویندوز ذاتا کندتر از بقیه سیستم‌عامل هاست و من روی لپتاپ خودم دو تا تجربه کاملا متفاوت با ویندوز و لینوکس (اوبونتو) داشتم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۰۷۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۸, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من توی محل کارم با Imac و توی خونه با لپتاپ دل کار میکنم و هردو کانفیگ مشابه دارن ( ۱۶ گیگ رم- هارد ssc - و غیره) ولی واقعا مک خیلی بهتر و سریع تره مخصوصا هنگام کارهای ram-intensive
به نظرم قیمتی باید مقایسه کنید. این imac که می‌گید شاید دوبرابر لپتاپ دل قیمت داشته باشه. بعد اینکه به نظر من ویندوز ذاتا کندتر از بقیه سیستم‌عامل هاست و من روی لپتاپ خودم دو تا تجربه کاملا متفاوت با ویندوز و لینوکس (اوبونتو) داشتم!
ویندوز هر چقدر هم کندتر و داغون تر از لینوکس باشه ولی برای کاربر انتهایی و تو شرکت ها و حتی ماها مجبوریم از ویندوز استفاده کنیم ( برنامه های کاربردی عمومی بیشتر برای ویندوز هست تا لینوکس )

(۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ایولل مسعوود شجاعی
با یه توییت که مشکل حل نمیشه اینقدر قبلا بازیکن های مختلف توییت زدن اخرش چی شده !؟
یادتون نمیاد علی کریمی کمپین نخریدن خودرو راه انداخته بود کی به حرفش گوش کرد !؟
ارسال: #۵۲۰۷۳
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ، توسط codin.)
مرا مگوی که سعدی طریق عشق رها کن... سخن چه فایده گفتن چو پند می ننیوشم؟
به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل.... وگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم...

خدایا شکرت که زبان مادری ام فارسیه و به همچین گنج هایی دسترسی دارم

(۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۴ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من توی محل کارم با Imac و توی خونه با لپتاپ دل کار میکنم و هردو کانفیگ مشابه دارن ( ۱۶ گیگ رم- هارد ssc - و غیره) ولی واقعا مک خیلی بهتر و سریع تره مخصوصا هنگام کارهای ram-intensive

نه قیمتشون تقریبا برابره به دلار شاید ایران متفاوت باشه. ولی یکی لپتاپه و قابل حمله. یکی دسکتاپ ( imac)

کسی که خودشو اتیش میزنه مشکل روحی داره... بایستی پیش از اینا خانواده اش بهش توجه میکردن.
ازاد کردن رفتن به ورزشگاه مشکل روحی-روانی یک نفر را حل نمیکنه...

البته من مخالف رفتن خانما به ورزشگاه نیستم بلکه برعکس و به نظرم ممنوعیت رفتن خانما به استودیم احمقانس. ولی کلا کسی که پتانسیل خودکشی داره اگر بهش توجه نشه این کارو میکنه حالا به یه بهونه دیگه...
-------
راستی یه سوال از خانمایی که دوس دارن برن استادیوم اقایونو تماشا کنن. با ازاد شدن تماشای ورزش خانما توسط اقایون هم موافقین؟ صرفا از سر کنجکاوی... ربطی به بحث اخیر نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , nlp@2015 , kilookiloo
ارسال: #۵۲۰۷۴
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستی یه سوال از خانمایی که دوس دارن برن استادیوم اقایونو تماشا کنن. با ازاد شدن تماشای ورزش خانما توسط اقایون هم موافقین؟ صرفا از سر کنجکاوی... ربطی به بحث اخیر نداره

فرمودند این بحثها بِأیَّ نَحوَ کان حرام است.

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۲۰۷۵
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۵:۵۳ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستی یه سوال از خانمایی که دوس دارن برن استادیوم اقایونو تماشا کنن. با ازاد شدن تماشای ورزش خانما توسط اقایون هم موافقین؟ صرفا از سر کنجکاوی... ربطی به بحث اخیر نداره

Like Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۰۷۶
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۶:۳۴ ب.ظ
انسان مدام باید مشغول کار باشد. سازندگی کند، وگرنه از درون پوک می شود. و بیکاری بدتر از تنهایی است. آدم بیکار در جمع هم تنهاست ...
سمفونی مردگان
عباس معروفی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: dr.a_AI , alma1988
ارسال: #۵۲۰۷۷
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۲۲ ب.ظ
با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RASPINA
ارسال: #۵۲۰۷۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ)abolfazl72 نوشته شده توسط:  با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟
سلام.تبریک میگم. نتیجه زحماتتون را دیدید
تا جاییکه یادمه چندسالی هست برای رسیدن به این هدف تلاش میکنید. بنظرم ارشد را بخونید و همزمان باهاش به یادگیری طراحی سایت و بقیه برنامه هاتون برسید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , abolfazl pepco
ارسال: #۵۲۰۷۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۳۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ)abolfazl72 نوشته شده توسط:  با سلام بلاخره کنار سربازی و گارگری کردن و شبا درس خوندن حالا گرایش معماری کامپیوتر محقق اردبیلی روزانه قبول شدم. ساکن تبریزم برم یا نه؟؟؟ بشینم طراحی سایت یاد بگیرم؟؟؟؟
سلام.تبریک میگم. نتیجه زحماتتون را دیدید
تا جاییکه یادمه چندسالی هست برای رسیدن به این هدف تلاش میکنید. بنظرم ارشد را بخونید و همزمان باهاش به یادگیری طراحی سایت و بقیه برنامه هاتون برسید.

ممنون دانشگاه خوبی هست یا نه؟؟؟ اطلاع دارید خوابگاه میده یا نه؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۲۰۸۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۸, ۰۷:۴۷ ب.ظ
(۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  راستی یه سوال از خانمایی که دوس دارن برن استادیوم اقایونو تماشا کنن. با ازاد شدن تماشای ورزش خانما توسط اقایون هم موافقین؟ صرفا از سر کنجکاوی... ربطی به بحث اخیر نداره

من فکر نمیکردم سوالم جنجالی باشه اگر نقض قوانین جدید هست من عذر میخوام از دوستان : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close