زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۸۱۶
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  باید یه فکر غلط که تو ما جوانان هست به کلی شکسته بشه و اون اینه حالا چون من لیسانس کامپیوتر دارم یا ارشد حتما باید کار کامپیوتری کنم و در غیر این صورت کار نیست ! هر وقت تونستیم این غررو کاذب و الکی رو از بین ببریم می تونیم موفق باشیم جالب تر اینجاست که اون لیسانس و ارشد کامپیوتر هیچ تخصصی تو هیچ گرایشی از رشته های کامپیوتر نداره فقط به صرف اینکه کامپیوتر خونده زورش میاد مثلا کار دیگه ای بکنه !
تو هم که مثل آقایون مسعولین صحبت میکنی. میخوای بریم با لیسانس کامپیوتر جلوی رستوران لباس خرس بپوشیم برقصیم؟‌

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , ezra , NP-Cσмρℓєтє , Boruto
ارسال: #۵۲۸۱۷
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۴۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۶ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  آگهی هاش رو من به کرار دیدم

به کرار؟:|
احتمالا منظورتون به کَرات هست...

فارسیش میشه بارها آگهی‌هاش رو دیدم.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۲۸۱۸
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۰ ب.ظ
همیشه همه جا تو همه ی بحسا یکی پیدا میشه که نقش دیگشنری و قلت گیر املایی رو داشته باشن.
ارسال: #۵۲۸۱۹
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  باید یه فکر غلط که تو ما جوانان هست به کلی شکسته بشه و اون اینه حالا چون من لیسانس کامپیوتر دارم یا ارشد حتما باید کار کامپیوتری کنم و در غیر این صورت کار نیست ! هر وقت تونستیم این غررو کاذب و الکی رو از بین ببریم
غرور اتفاقا چیز خوبیه چون واسه حفظش مجبور میشی یه تخصصی یاد بگیری که در حد غرورت باشه
نظریه زبان اینا هم خوب جز علم کامپیوتر هست اما علم با تکنولوژِی متفاوته شما علم کامپیوتر رو تا دکتری ادامه بده و بعد بشو معلم ادمایی مث خودت فایدش اینه که یه پولی از اموزش به دست میاری Big Grin
اما اگه میخوای یه کار واقعی کنی مجبوری بری سمت تکنولوژی و البته بهترین حالت اینه که هر دو رو با هم تلفیق کنی اون موقع از غرورت ممنونی

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , SepidehP , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۲۸۲۰
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۴:۵۲ ب.ظ
درست مثل الان اینه که من برم یه جا تو یه پروژه ی سینمایی هنرور باشم. که البته الان اینطوری شده. تو عالم مهندسی و تو عالم هنر و کلا تو عالم همه ی مشاغل این اتفاق افتاده.

من یه بار نمایشنامه ی آنتیگونه اثر سوفوکل مال دویست سال پیش از میلاد مسیح رو برداشتم کار کنم، حدود ۱۵ سال پیش بود (یعنی ببینین اوضاع در چه حد وخیمه) یارو که تو وزارت ارشاد نشسته بود برای تایید آثاری که اجرا میرن با من تماس گرفت و گفت که تشریف بیارین در مورد یه قسمتهایی از نمایشنامه گفتگو کنیم.
منم رفتم و دیدم گفت این نمایشنامه خیلی خوبه، ولی یه قسمتهاییش باید عوض بشه، گفتم چطوری عوض بشه؟ یارو هم گفت برو نویسنده ی نمایشنامه رو بیار باهم یه کاریش میکنیم!!!!!!!!
منم گفتم خدا رحمتشون کنه، اونم گفت عیب نداره از بازماندگانش هم کسی باشه مشکلی نیست. Big Grin

وضعیت الان اینه، اونی که اون بالا نشسته تو مثلا اداره ی هنرهای نمایشی، اصلا نمیدونه که سوفوکلس مال دو سه هزار سال پیشه. بعد ما که باید اونجا باشیم عایا باید بشینیم خودمونو در این حد بیاریم پایین که دست به هر کاری بزنیم؟
آدم غرور داره و باید نسبت به چیزی که بلده و معلوماتی که داره مدعی باشه.
من حالا مثال رو از عالم هنر زدم ولی همه جا همینه، هیچکس سر جای خودش نیست و احتیاج به یه مبصر داریم که همه رو بشونه سر جای خودشون.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۸۲۱
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۳۶ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(01 آذر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  باید یه فکر غلط که تو ما جوانان هست به کلی شکسته بشه و اون اینه حالا چون من لیسانس کامپیوتر دارم یا ارشد حتما باید کار کامپیوتری کنم و در غیر این صورت کار نیست ! هر وقت تونستیم این غررو کاذب و الکی رو از بین ببریم می تونیم موفق باشیم جالب تر اینجاست که اون لیسانس و ارشد کامپیوتر هیچ تخصصی تو هیچ گرایشی از رشته های کامپیوتر نداره فقط به صرف اینکه کامپیوتر خونده زورش میاد مثلا کار دیگه ای بکنه !
تو هم که مثل آقایون مسعولین صحبت میکنی. میخوای بریم با لیسانس کامپیوتر جلوی رستوران لباس خرس بپوشیم برقصیم؟‌
اگه مجبور باشیم چه اشکال داره ! ببنید شما یه هدفی برای خودت تعیین می کنی این هدف می تونه درس خوندن تا دکتری باشه و بعد عضو هیات علمی شدن ، هدف می تونه متخصص شدن تو بحث شبکه باشه یا هر چیز دیگه ای خب برای رسیدن به اون هدف ممکنه حتی مجبور بشی برای اینکه یه پولی اول کار بیاد دستت بری همون جلوی رستوران لباس خرس بپوشی یا تراکت پخش مهم اینه یه قدم به هدفت نزدیک می شی ، ولی اینکه یکی خونه بشینه و امیدش به استخدام در آزمون های استخدامی باشه و هی بگه کار نیست رو قبول ندارم کار نیست برو کارگری بعد اینکه یه پولی به دست آوردی یا میای اون پول رو در راه آموزش و یادگرفتن در مسیر یکی از گرایش های کامپیوتر می کنی یا اینکه نه تو همون کار آزاد حرفه ای تر میشی و بعد با پولش چه می دونم خونه می خری یا ازدواج می کنی و بقیه زندگی !
 سپاس‌گزاری شده توسط: ftmbghrn
ارسال: #۵۲۸۲۲
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۵:۴۴ ب.ظ
باید به دوستامون بگیم بیان مانشت که بتونیم با هم چت کنیم Smile)

ارسال: #۵۲۸۲۳
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۳۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یه سوال دوستم داشت در مورد اپلود پایان نامه در ایران داک کسی این کارو کرده؟ اجباریه؟ از دانشگاههای دولتی کسی هست این کار رو کرده باشه اینجا؟

من پارسال دفاع کردم و اپلود کردم، اجباری بود درواقع باید تایید ایران داک رو همراه نسخه کتابخونه بهشون تحویل میدادیم.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۲۸۲۴
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۷:۱۶ ب.ظ
ای بابا! منم که فارغ التحصیل هستم اینترنت ندارم. البته یکی از دوستان گفت که فارغ التحصیل ها هم میتونن استفاده کنن ولی لامصب کانکت نمیشه.
یعنی همه رو گذاشتن مثل بچه گربه با گوله کاموا بازی کنن. یکی لااقل یه توضیحی بده که بستن کسب و کار ما چه دخلی به امنیت ملی داشته؟ هرچند فکر میکنم همون قضیه مرتضی و مرتضا هست. اینا همه ی کلمات رو اینطوری میخونن واسه همین ملی رو هم یه جور دیگه خوندن و به امنیتش فکر کردن.
من که خیلی خسته شدم، همش فکر میکنم لابد باید بریم دستفروشی تو مترو از این به بعد. لعنتی ها

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۸۲۵
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۰ ب.ظ
دوستان ممنونم از پاسخ هاتون من خودم فکرمیکنم باید کاورزی برم تا یه حرفه ای یادبگیرم و بعدش بدونم بااون حرفه چکارکنم اینکه میگید کارگری کن و پول جمع کن من دخترم حتی برای فروشندگی وسایل اشپزی و فروشگاههای سرامیک هم رفتم اما فروشندگی کار من نیس تخصص من نیس هرکسی نمیتونه فروشنده موفق باشه و مشتری ها رو قانع کنه ازش خرید کنن من برای این کار ساخته نشدم - کافینت و نمایندگی های ایرانسل کارکردم و پشت سیستم بودم بازم با مشتریا سرکارداشتم اما یه ذره فرق داشت با فروشندگی-تاحدوذی موفق بودم من خیلی دنبال کاررفتم روی پاهام وایسادم و منتظر نموندم کسی کمکم کنه اما بعد چندسال فعالیت ازاد دیگه بریدم یا حقم خورده شده یا اذیتم کردن یا ازلحاظ روحی اسیب دیدم پس تصمیم گرفتم ازمون بدم و برای چیزی که در حد خودمه برم سرکار .. خیلی تحقیر شدم اخرین بار تیرماه امسال بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , ftmbghrn
ارسال: #۵۲۸۲۶
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط ezra.)
امروز همینجور بی دلیل عصبانیم
کارم بجایی رسیده که نیاز به دلیل ندارم. خودکفا شدم.

(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  اینترنت ما که وصل نشده با اینکه تو اسامی شهرا اسم شهرما هست....
:|

یه حال عجیبی بهم دست داد این کامنت رو خوندم
تو اسامیِ شهرا اسم شهر ما هست...
عین این فیلمای دفاع مقدسی هست که میگن تو اسامی اُسرا اسم اسیر ما هم هست!!!

ارسال: #۵۲۸۲۷
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۴۸ ب.ظ
راهکار ؟ راه حل ؟
من فکر میکنم.
+ راهکار بین اللملی تحریم شرکت توسعه ارتباطات زیرساخت از طریق پرویدارهای بین المللی بالادستش. باشه ( به نحوی که یا به مردمت اینترنت میدی یا بهت اینترنت نمیدیم )
+ راهکار داخلی. تجمع مردم در مقابل شرکت توسعه ارتباطات زیرساخت...
.
حداقل در باره ساختار اینترنت کشور و توپولوژی این شرکتهای ISP . FCP IXP , و جایگاه شرکت توسعه ارتباطات زیرساخت اطلاع داشته باشیم ..
تا بدونیم قطعی از سمت چه شرکت و چه نهادی (شما بخوانید شرکت توسعه ارتباطات زیرساخت )هست

چندان که خواهی در نگر ، در من که نشناسی مرا ...
من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام ...
ارسال: #۵۲۸۲۸
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۸ ۰۳:۱۲ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دقیقا منم!
رفتم بوفه خوابگاه خرت و پرت گرفتم به خدا ده تا نشد تعدادشون ولی صد تومن شد پولش! دیگه گریم گرفت اومدم اتاق.. گفتم نه نت داریم نه ارزونی.. و همینجوری با موبایل صفحه گوگل رو رفرش میکردم و میگفتم اینم نتمون! که یهو اومد.. اولش فکر کردم توهم زدم اشکامو پاک کردم با دقت نگاه کردم بعد دیدم نه واقعا همون لحظه اومد! دوباره گریم گرفت این بار از خوشحالی : )))) فکر کنم جزو اولین نفراتی بودم که بعد پنج روز لوگوی گوگل رو دیدن : ))))
برای ما از روز اول هم قطع نبود!! به نظرم بچه‌های کامپیوتری باید یه سری آموزش برای این مواقع ببینن که کسب و کارشون دچار مشکل نشه. اینترنت خیلی جاهای تهران اومده. دانشگاه ایلام هم اینترنتش وصل شده. ولی موبایل همچنان قطع هست.

سلام به همه مانشتی ها و دکتر عزیز Smile
کاملا درست میفرمایید. بچه های کامپیوتر نباید لنگ بمونن حتی تو این مواقع.
ولی به هر حال الان اگه صحبت از کسب و کاره، بیشتر کسب و کارها تو شبکه های اجتماعی اند و این کسب و کارها با فراهم بودن امکان حضور همه امکان فعالیت و درامدزایی دارند.

به نظرم حداکثر هفته بعد به صورت سراسری وصل میشه. همه به نوعی دارن متضرر میشن از این قطعی.

بعد از کلی وقت، قطعی اینترنت باعث شد دوباره بیام مانشت.Heart
زنده باشید

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۲۸۲۹
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۱۱ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  همچنین بهترین زمان هم برای ازدواج ۲۸ الی ۳۲ سالگی بیان شده زیرا هم از هیجانات جوانی کاسته میشه

کاسته شده یا سرکوب شده؟
خیلی دوست داشتم مثل بقیه از متن زیبایی که نوشتید تشکر کنم
اما به این خط آخر که رسیدم نظرم عوض شد.

بازم skip کردن او باگ همیشگی!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۲۸۳۰
۰۱ آذر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۰ ب.ظ
(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امروز همینجور بی دلیل عصبانیم
کارم بجایی رسیده که نیاز به دلیل ندارم. خودکفا شدم.

(۰۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  اینترنت ما که وصل نشده با اینکه تو اسامی شهرا اسم شهرما هست....
:|

یه حال عجیبی بهم دست داد این کامنت رو خوندم
تو اسامیِ شهرا اسم شهر ما هست...
عین این فیلمای دفاع مقدسی هست که میگن تو اسامی اُسرا اسم اسیر ما هم هست!!!

Big GrinBig Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close