زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۳۱۱
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۶:۰۷ ق.ظ
کریست‌مس و سال نوی میلادی و پیشاپیش سال نوی قمری چینی و همچنین روز استقلال میانمار مبارک.
هجری قمری و فطر و قربان هم که اسلامی-عربی هست بو میده ولش کن، اُنلی جیزز کرایست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , BBumir , ezra
ارسال: #۵۳۳۱۲
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۰۴ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کریست‌مس و سال نوی میلادی و پیشاپیش سال نوی قمری چینی و همچنین روز استقلال میانمار مبارک.

جالبه که نژادپرستی چطور بین افراد تحصیل کرده نفوذ داره!!!
ببخشید که ۱/۶ میلیارد نفر مسلمان هستن!
ارسال: #۵۳۳۱۳
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۵۶ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ ق.ظ)عباس ... نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کریست‌مس و سال نوی میلادی و پیشاپیش سال نوی قمری چینی و همچنین روز استقلال میانمار مبارک.

یعنی اینقدر ضریب هوشی شما پائین هست؟
ارسال: #۵۳۳۱۴
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۰۰ ق.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۵۶ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ ق.ظ)عباس ... نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کریست‌مس و سال نوی میلادی و پیشاپیش سال نوی قمری چینی و همچنین روز استقلال میانمار مبارک.

یعنی اینقدر ضریب هوشی شما پائین هست؟

ببخشید دیگه ظاهرا ضریب هوشی شما خیلی بالاست فراتر از یک انسان معمولی !!!
ارسال: #۵۳۳۱۵
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۵۴ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ)عباس ... نوشته شده توسط:  ببخشید دیگه ظاهرا ضریب هوشی شما خیلی بالاست فراتر از یک انسان معمولی !!!
در خارج از کشور ملت کریسمس رو به دو دلیل به هم تبریک می‌گن؛ یا به عنوان بخشی از عقاید مذهبی‌شون، یا به عنوان یک روز تعطیل ملی. داخل پرانتز هم بگم اغلب آمریکایی‌ها به جای merry Christmas از happy holidays استفاده می‌کنند (مخصوصا در مواجهه با مهاجرها) تا احساس هم‌ذات‌پنداری بیشتری صورت بگیره.
حالا چه دلیلی وجود داره در ایران کسانی که نه مسیحی هستند و نه کریسمس روز تعطیل هست رو به هم تبریک بگن به جز خود کم‌پنداریِ فرهنگی یا تقلید تصنعی مثلا از راه رفتن کبک، ولی برخی از همون افراد توو عید فطر و قربان (که لااقل تعطیل هستند) میگن پیف‌پیف بو میده و عید اعراب به ما ربطی نداره یا مثلا روز تولد پیامبرِ اسلام رو هم مثل کریسمس تبریک نمی‌گن؟ قس علی هذا، سال نوی میلادی چه ربطی به ایرانی‌ها داره؟ تعطیله؟ تاریخمون با اون تنظیمه؟ فرهنگمون فرهنگ میلادیه؟ کشورمون بین‌المللی هست و در و همسایه‌مون در حال جشن گرفتن هستند؟ یا اگه به خاطر هم‌ذات پنداری و بهونه‌ای واسه خوشحالیه، چرا کسی سال نوی چینی (اواخر ژانویه) و هندی (آپریل) رو تبریک نمی‌گه اونام نصف جمعیت زمین رو تشکیل میدن و زمانِ گرم‌تری هم هست کلی فستیوال باحال‌تر دارن اتفاقا؛ و یا اصلا کسی میدونه تاریخ تحویل سال هجری‌قمری کِی هست؟ نه، چرا، چون ربط چندانی به ما نداره همونطور که خارجیا توو کوچه و خیابون عید نوروزِ و جشن‌های مناسبتی ما رو به همدیگه تبریک نمیگن.
حالا شما هم برو پست اولم رو دوباره بخون و سری بعدی وقتی چیزی رو متوجه نشدی قبل از برچسب زدن احتیاط کن سوال کن. اون "روز استقلال میانمار" رو محض بولد کردن طنز پستم گذاشته بودم اما رگ گردن‌تون قبل از نورون‌های مغزتون شروع به فعالیت کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , BBumir , big cloud , SepidehP , .:tarannom:. , ezra
ارسال: #۵۳۳۱۶
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۲۵ ب.ظ
به یکی گفتم ۲۰۲۰ شد
گفت ااااا شماره مخابرات
Smile)
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , Riemann
ارسال: #۵۳۳۱۷
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۰۴ ق.ظ)عباس ... نوشته شده توسط:  

نژاد پرستی چیست؟
نژاد پرستی زمانی اتفاق می افتد که دین بهی که دین اصیل مردم مملکتی است در همان مملکت توسط مسلمین نادیده گرفته میشود و اقلیت های دینی از بدترین وضع ممکن از همه نظر رنج میبرن.
نژاد پرستی زمانی اتفاق می افتد که در کشور مهد اسلام، عربستان ، شب ژانویه و کریسمس جشن گرفته میشود و در ایران که اصالت کریسمس از آنجاست نادیده انگاشته میشود.
نژاد پرستی نزد کسانی است که شعار مرگ سر میدهند.

بازم بگم ....

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۳۳۱۸
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۱:۲۷ ب.ظ
نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , Riemann
ارسال: #۵۳۳۱۹
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!

من چند بار سر این موضوع غذایی که بهم سپردن را جزغاله کردم و باعث اتفاقای ناگوار دیگه شدم. از این رو، دیگه وقتی کار میکنم حتی با من حرفم نمیزنن. چون میدونن یا جواب نمیدم یا جوابم به دردشون نمیخورهBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۳۲۰
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!

من چند بار سر این موضوع غذایی که بهم سپردن را جزغاله کردم و باعث اتفاقای ناگوار دیگه شدم. از این رو، دیگه وقتی کار میکنم حتی با من حرفم نمیزنن. چون میدونن یا جواب نمیدم یا جوابم به دردشون نمیخورهBig GrinBig Grin

میدونی راه حلش چیه؟
باید با خودت تمرین کنی ، مغز ما عین حافظه ی کامپیوتره که باید از زوائد و فایل های بدرد نخور پاکش کنیم و همیشه تمیز و مرتب نگهش داریم. اینطوری همه کارا هم یاد آدم میمونن و مشکلی پیش نمیاد. مدام باید فضای خالی ایجاد کنیم، مغز ما قابلیت گسترش ظرفیت داره، یا به اصطلاح Expandable هست. ما میتونیم با خلوت کردن مغزمون از حواشی و مسائل به درد نخور ظرفیت مغز و سرعت عمل رو بالا ببریم. دقیقا همون ترفند هایی که برای اداره ی یه هارد کامپیوتر یا حالا کلا اطلاعات و داده ها وجود داره برای مغز هم صدق میکنه. موزیک هم خیلی کمک میکنه به تمرکز و تخلیه ی مضرات. مخصوصا این دوره که ما تمام فکر و ذکرمون شبکات اجتماعی هست و حتی قبل از خواب هم دست نمیکشیم از این کار، این بیشتر مغز رو خسته میکنه. حالا نمیگم شما اینطوری هستی، ولی کلا این کار خیلی از ظرفیت مغز رو بیخود اشغال میکنه و هدر میده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۳۳۲۱
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۵۲ ب.ظ
(۳۱ شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)mengan نوشته شده توسط:  هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

خیلی خستم دوس دارم برم یجایی که هیچکس نباشه ....
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۳۳۲۲
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۶:۱۴ ب.ظ
خُرَم آن بُقعه که آرامگه یار آنجاست
راحتِ جان و شفای دلِ بیمار آنجاست

من در این جای همین صورت بی‌جانم و بس
دلم آنجاست که آن دلبر عیار آنجاست

تنم اینجاست سَقیم (بیمار) و دلم آنجاست مُقیم
فلک اینجاست ولی کوکب سیار آنجاست

آخر ای باد صبا بویی اگر می‌آری
سوی شیراز گذر کن که مرا یار آنجاست

درد دل پیش که گویم غم دل با که خورم
روم آنجا که مرا محرم اسرار آنجاست

نکند میل دل من به تماشای چمن
که تماشای دل آنجاست که دلدار آنجاست

سعدی این منزل ویران چه کنی جای تو نیست
رخت بربند که منزلگه احرار آنجاست

سعدی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۳۲۳
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۸:۵۳ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسایی که در سطح استادبزرگی شطرنج رو به صورت سریع بازی می کنن واقعا تحسین برانگیزه قدرت محاسبه ذهنشون تو یه زمان کم بهترین حرکت کار ادمای عادی نیست

به نظر من چیزی به نام آدم عادی یا غیر عادی وجود نداره، همه ی آدمها در یه سطح هستن و بحره هوشی هم برمیگرده به نحوه ی مراقبت از ذهن، آدم توانایی های بالایی داره ، همه چی رو میتونه باهاش ارتباط بگیره به شرطی که از ذهنش مراقبت کنه، تمرکز کنه و فضا بده به افکارش. به قول حافظ:

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۳۲۴
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۴:۵۲ ب.ظ)dibasalehi نوشته شده توسط:  
(31 شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۴۰ ب.ظ)mengan نوشته شده توسط:  هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

خیلی خستم دوس دارم برم یجایی که هیچکس نباشه ....
برو کویر هیچکس نیست Big Grin

(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۲۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  نمی دونم خوبه یا بده وقتی رو کارم تمرکز می کنم همه چی یادم میره یهو به خودم میام می بینم عه باید این ساعت مثلا به فلانی زنگ می زدم یادم رفت!
عاشق شدی ؟HuhHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۳۲۵
۱۱ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  کسایی که در سطح استادبزرگی شطرنج رو به صورت سریع بازی می کنن واقعا تحسین برانگیزه قدرت محاسبه ذهنشون تو یه زمان کم بهترین حرکت کار ادمای عادی نیست

به نظر من چیزی به نام آدم عادی یا غیر عادی وجود نداره، همه ی آدمها در یه سطح هستن و بحره هوشی هم برمیگرده به نحوه ی مراقبت از ذهن، آدم توانایی های بالایی داره ، همه چی رو میتونه باهاش ارتباط بگیره به شرطی که از ذهنش مراقبت کنه، تمرکز کنه و فضا بده به افکارش. به قول حافظ:

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید
دیگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد

No one could help you when you are completely broken. even your mind
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , gogooli

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close