زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۶۵۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۱:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۳۸ ق.ظ، توسط khayyam.)
..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۶۵۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۱:۲۵ ق.ظ
به نظر من نیاز نباید علت ازدواج باشه... بهترین زمان ازدواج وقتیه توی زندگی مجردی ات خوشحال باشی در کل و روی زندگیت کنترل داشته باشی... من فکر میکنم اونایی که میگن دوست دارن مجرد باشن منظورشون ترجیح مجردی به ازدواج به هر قیمتی و با هر کسیه... اگر یه فردی واقعا یه چیزی به زندگیت اضافه کنه و محدودت نکنه و در کل مفید باشه برات همه میخوان ازدواج کنن!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , نارین
ارسال: #۵۳۶۵۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۳۲ ق.ظ، توسط marvelous.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ)saad نوشته شده توسط:  You are tired from eating!
I am tired from dying!
Which one is worse?? can you tell me?
I'm exhausted

به نظرم اینطوری درست تر میشه:

are you tired of eating?
Im tired of dying
which one is worst? can you tell me?
Im completely exhausted of being dead

تازه شاعرانه هم هست ....Big Grin

داشتم به این بحث ازدواج فکر میکردم یاد یه خواستگاری از خودم افتادم، یه بنده خدایی بود یه موقع اومد خواستگاری ما، منم ازش خوشم نیومد و با اینکه معرفی کرده بودن بهمون ولی جواب رد دادم، پسرعمم که معرف بود اومد پیش من و گفت، این بیچاره فقط یه جای گرم میخواد، غذای گرم میخواد، چرا ردش کردی؟ منم بهش گفتم واسه اینکه من نه بخاری هستم و نه کترینگ!!!!!
الانم فکر کنم بحث سر استخدام کترینگ و این حرفاس بیشتر تا ازدواج Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۶۵۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۵۳ ق.ظ، توسط crevice.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۲۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  به نظر من نیاز نباید علت ازدواج باشه... بهترین زمان ازدواج وقتیه توی زندگی مجردی ات خوشحال باشی در کل و روی زندگیت کنترل داشته باشی... من فکر میکنم اونایی که میگن دوست دارن مجرد باشن منظورشون ترجیح مجردی به ازدواج به هر قیمتی و با هر کسیه... اگر یه فردی واقعا یه چیزی به زندگیت اضافه کنه و محدودت نکنه و در کل مفید باشه برات همه میخوان ازدواج کنن!!

خدایی تنهایی هندل کردن روزمرگیهای زندگی، اشپزی، شست و شوی لباسها، تمیز کردن خونه، خرید و کار ... من یکی رو جر داد دگ... ستم نیست که الان ساعت از دوازده شب گذشته و من هنوز درگیر اشپزی و نهار فردا باشم؟! :`((( جوری که تکامل و تنها نبودن و سایر موارد، درست یا نادرست، میرن تو حاشیه (:
زندگی دو نفره آسونتر و لذت بخشتره هر جوری حساب میکنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous , codin
ارسال: #۵۳۶۶۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۶:۵۰ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۲۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  به نظر من نیاز نباید علت ازدواج باشه... بهترین زمان ازدواج وقتیه توی زندگی مجردی ات خوشحال باشی در کل و روی زندگیت کنترل داشته باشی... من فکر میکنم اونایی که میگن دوست دارن مجرد باشن منظورشون ترجیح مجردی به ازدواج به هر قیمتی و با هر کسیه... اگر یه فردی واقعا یه چیزی به زندگیت اضافه کنه و محدودت نکنه و در کل مفید باشه برات همه میخوان ازدواج کنن!!

خدایی تنهایی هندل کردن روزمرگیهای زندگی، اشپزی، شست و شوی لباسها، تمیز کردن خونه، خرید و کار ... من یکی رو جر داد دگ... ستم نیست که الان ساعت از دوازده شب گذشته و من هنوز درگیر اشپزی و نهار فردا باشم؟! :`((( جوری که تکامل و تنها نبودن و سایر موارد، درست یا نادرست، میرن تو حاشیه (:
زندگی دو نفره آسونتر و لذت بخشتره هر جوری حساب میکنم
دمت گرم منم منظورم همین بود ما چه بخواهیم چ نخواهیم در هر سطح سواد علمی و درسی باشیم نمی تونیم از یه تعداد نیازهای اولیه خودمون بگذریم مثل نیاز به غدا ، نیاز به عاطفه و دوست داشتن ، نیاز به رابطه جنسی و ... پس عملا مسئله نیازه که ادم ها رو کنار هم قرار می ده و زندگی اجتماعی معنی پیدا می کنه ، این حالت فرقی نمی کنه چه دختر باشه چه پسر شما فرض کن یه دختر یا پسر به تنهایی خونه گرفته و داره زندگی می کنه آیا این ادم واقعا می تونه درگیر روزمرگی های عادی زندگی نشه !؟ من نمی فهمم یه ادم مجرد از چند حالت خارج نیست یا با خانواده زندگی می کنه گه اصولا درگیر مسائل حاشه ای زندگی نیست و کارش اینه بره سرکار بعد میاد خونه شام اماده و اصولا هم اینجور ادم ها میان بعد شام خوردن با دوستشون چت می کنند فرداش باز پا میشن میرن سرکار روز تعطیل هم با دوست دخترشون میرن سر قرار خب روی اینا زیاد فشار زندگی نیست و اصولا اینا دیر ازدواج می کنند ، دسته بعدی مجرد هستند ولی دانشجو هستند چه داخل و چه خارج اکثرا مسئله تغذیه رو دانشگاه حل کرده اینا هم زیاد درگیر نیستن و تمرکز اصلیشون روی درسه ولی اگه تنهایی خونه گرفته باشه برای این شخص هم تنهایی زندگی سخت میشه ، دسته بعدی مثل منه تنهایی زندگی می کنه و مجبوره همه کار رو به تنهایی انجام بده دیگه نه خانواده ای هست نه سلف دانشگاه هست نمی دونم چند نفر این حالتی زندگی می کنید ! عملا بیشتر از چند سال دیگه نمیشه این سبکی ادامه داد و انگیزه و انرژی میاد پایین !
مسئله بعدی اینکه وقتی این حرفا رو می زنیم دخترا میان می گن خب شما زن نمی خوای یکی رو می خوای کارهای آشپزخونه رو انجام بده در حالی که اینطور نیست همون دختر خودشو تو این حالت قرار بده که تنهایی داره زندگی می کنه و یه تنه باید تا اخر عمرش تنهایی همه کار رو انجام بده ایا تصور اینطور زندگی براش قابل هضم هست !؟ ( همیشه باید یه دلیلی برای انجام کاری باشه ) دلیل ازدواج فقط مسئله جنسی یا فقط مسئله غذا نیست مجموعه نیازهای انسان ها باعث میشه انسان زندگی اجتماعی و خانوادگی رو به زندگی مجردی مطلق ترجیح بده .
ارسال: #۵۳۶۶۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۲۶ ب.ظ
خب من الان میبینم تجربه من متفاوته. ناهارو توی بوفه آزمایشگاه میخرم میخورم. شامم یه چیزی سر دستی درست میکنم معمولا هیچ وقت غذا برام مهم نبود.
من حرف شما را نقض نمیکنم قطعا نکات مثبتی توی ازدواج هست. اجاره ای که میدی نصف میشه و کلا هزینه های زندگیت کم میشه ( با فرض شاغل بودن طرف البته). و در کل زندگی آسون تر میشه. ولی خب اینا همش بر میگرده به این که فرد مناسبی باشه واقعا اینو نمیشه انکار کرد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۶۶۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۲:۳۰ ب.ظ
دهه فجر هم تمام شد، جشنواره فجر هم اومد و یه سری حاشیه داشت و تمام شد، بیست و دو بهمن هم اومد و مشت بر دهان مستکبرین زدید، ولی هنوزم که هنوزه سوالی که هست اینه که چرا موشک دوم رو زدن اینا؟ چرا سه روز دروغ گفتن؟چرا؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۳۶۶۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۴۲ ب.ظ
بحثای اینجا به لوپ داره که هی تکرار میشه به این ترتیب...
بحث درددل
بحث ازدواج
بحث سیاسی
دعوا
سکووووووووووت
.......
والی آخر
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , salam5
ارسال: #۵۳۶۶۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۵:۰۵ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  بحثای اینجا به لوپ داره که هی تکرار میشه به این ترتیب...
بحث درددل
بحث ازدواج
بحث سیاسی
دعوا
سکووووووووووت
.......
والی آخر
چرخه زندگی انسان لوپ هستش !
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , yagmur0022
ارسال: #۵۳۶۶۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چند تا گزینه برای شام بگید لطفا
الویه آماده، نودل، سوپ آماده، شامی کبابی، تخم مرغ، پنیر، پیتزا، هات داگ، گوشت قلقلی.
اینا معمولا کل شام‌هایی هستن که من خوردم ...
میرزاقاسمی، خوراک کدو وبادمجان ، جوجه پریده،ماکارونی

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳۶۶۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۸, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چند تا گزینه برای شام بگید لطفا
الویه آماده، نودل، سوپ آماده، شامی کبابی، تخم مرغ، پنیر، پیتزا، هات داگ، گوشت قلقلی.
اینا معمولا کل شام‌هایی هستن که من خوردم ...
میرزاقاسمی، خوراک کدو وبادمجان ، جوجه پریده،ماکارونی

این جوجه پریده دیگه چیه؟ میشه یه توضیحی بدی؟
رفتیم تو لوپ کلاس آشپزی Big Grin

(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۳۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  دهه فجر هم تمام شد، جشنواره فجر هم اومد و یه سری حاشیه داشت و تمام شد، بیست و دو بهمن هم اومد و مشت بر دهان مستکبرین زدید، ولی هنوزم که هنوزه سوالی که هست اینه که چرا موشک دوم رو زدن اینا؟ چرا سه روز دروغ گفتن؟چرا؟

نکته ی مهتری هست که اشاره نکردی، چرا اینا اول گفتن یه موشک بوده بعد از یکی دو روز گندش درومد که دو تا بوده؟؟؟؟؟؟
به خدا زشته، تو هر کشوری اینطوری شده بود الان زجرواره میگرفتن جای جشنواره. من هنوز شبا نمیتونم راحت بخوابم، موندم اونی که دکمه ی پرتاب موشک رو زده چطور میخوابه؟ از اون بدتر ، اونی که تو برج مراقبت بوده و دیده و خفه خون گرفته الان در چه حالیه؟
حالا هی شما ساندیس باز کنین.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۳۶۶۷
۲۴ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۱۴ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  این جوجه پریده دیگه چیه؟ میشه یه توضیحی بدی؟
پیاز را سرخ میکنیم و گوجه اضافه میکنیم
بعد بادمجان هایی که از قبل سرخ شده را اضافه میکنیم و می گذاریم جا بیفته نمک و ادویه فراموش نشود Smile

ی نمونه دیگه هم هست که سبزی قرمه و رب انار سیب زمینی اضافه میکنیم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , salam5
ارسال: #۵۳۶۶۸
۲۴ بهمن ۱۳۹۸, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  میرزاقاسمی، خوراک کدو وبادمجان ، جوجه پریده،ماکارونی
جالب بود، ماکارونی که معمولا واسه ناهار درست میکنم. ولی اون سه تای دیگه رو میشه بهش فکر کرد، هیچ وقت درست نکردم.

هیچ وقت مشتقات کدو و بادمجون رو در نظر نگرفته بودم، حتی کشک بادمجون ....

مشکل اینه که ماهیتابه درست و حسابی ندارم، یه خفنش رو داشتم که خراب شد، یه خراش گنده روش افتاد و دیگه قابل استفاده نیست (تفلون). شاید پول دستم بیاد یه ماهیتابه استیل بگیرم و دوباره توی آشپز خونه غوغا به پا کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , RASPINA
ارسال: #۵۳۶۶۹
۲۴ بهمن ۱۳۹۸, ۰۳:۴۹ ق.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  بحثای اینجا به لوپ داره که هی تکرار میشه به این ترتیب...
بحث درددل
بحث ازدواج
بحث سیاسی
دعوا
سکووووووووووت
.......
والی آخر
شما موضوع بهتری مد نظر داری پیشنهاد بده بحث کنیم Shy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , marvelous , khayyam , yagmur0022
ارسال: #۵۳۶۷۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۸, ۰۵:۲۴ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۸ ۰۳:۴۲ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  بحثای اینجا به لوپ داره که هی تکرار میشه به این ترتیب...
بحث درددل
بحث ازدواج
بحث سیاسی
دعوا
سکووووووووووت
.......
والی آخر
شما موضوع بهتری مد نظر داری پیشنهاد بده بحث کنیم Shy

به سلامتی این هم اولین مرحله فاز دعوا Angel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۱۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close