زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۰۷۶
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۰۸ ب.ظ
امروز نشسته بودم سرم تو کار خودم بود یهو تلگرام یه پیام اومد از یه گروه کنکوری که " چه کسی رشتش غیر از کامپیوتر بوده؟" و منم به قدری غرق در حال و هوای کار خودم بودم که جواب دادم من. یخرده بعد دیدم یکی خصوصی پیام داد و نوشت ببخشید رشته ی شما چی بوده و شوهرتون چی؟ بچه هاتون چی و از این مزخرفا. یهو نوشت که بخشنامه کردن هیچکس حق نداره بیشتر از یه بار دانشگاه دولتی ارشد بخونه!!!! من خودم تعجب کردم با توجه به اینکه خب من دو بار دانشگاه دولتی ارشد خونده بودم. منتهی دومی رو پایان نامه نداده و انصراف دادم. بعد دیدم گفت که شما از بچه های گروه بپرسین به شما میگن همه میدونن. من که خیلی جا خورده بودم اصلا از کار و بار و درس اومدم بیرون زدم زیر گریه و استرسی تمام وجودم را فرا گرفت. یهو دیدم تایپ کرد که الهام خودتی دیگه!!! و من همونجا فهمیدم که این شخص همان کاربر tesla از انجمن مانشت بود که از قضا و شانس بد اون یه دونه و همون یه دونه پستی رو که من توی اون گروه از سر حواس پرتی کردم رو دیده و آیدی منو پیدا کرده. در جا بلوکش کردم و شاید تنها کسی بود که احساس کردم اینقدر ازش متنفرم.

با اینکه میدونم اون دیوونس و میخواسته حال منو بگیره، یه بار دیگه سوال میکنم ، تو رو خدا در خانه بمانید و نروید گل بچینید یا گلاب بیارید، جواب منو بدید، عایا من دیگه اجازه ی ارشد خوندن تو دانشگاه دولتی رو ندارم؟؟؟؟؟؟ عایا این واقعیت داره؟؟؟؟؟؟؟

مطمئنم که دروغه ولی دلم میخواد یکی اینو بهم بگه. تمام تمرکز ما را به گند کشید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۴۰۷۷
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  مطمئنم که دروغه ولی دلم میخواد یکی اینو بهم بگه. تمام تمرکز ما را به گند کشید.

تا چند سال پیش میگفتن دو بار نمیشه روزانه خوند. برای بار دوم میری شبانه و شهریه میدی. بعدش دیوان عالی کشور بود یا یه همچین جایی که این مصوبه رو لغو کرد و شما میتونی برای بار دوم هم روزانه شرکت کنی. اما هیچ وقت هیچ قانونی نبوده که کلا نمیتونی. برای بار دوم روزانه رفتن ممنوع بود که الان دیگه نیست. من همین حالا دو نفر از دوستام دارن ازشد دومشون رو میخونن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , marvelous , big cloud
ارسال: #۵۴۰۷۸
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۳۶ ب.ظ
(۱۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ خوب که دوستان اراده کردند و سیگار را ترک کردند با احترام به همه پسرهای مانشت ی سوالی ذهنم را درگیر کرده امیدوارم کسی ناراحت نشه

چند درصد پسرا سیگار می کشن؟
من قبلا فکر می کردم تعداد کمی سیگار می کشن ولی انگار این طور نیست
آیا سیگار کشیدن برای پسرها عادی هست؟

(خواهشا نگید دخترها هم سیگار می کشن کار به دخترا ندارم )

والا مال من بیشتر کنجکاوی بود مثلا میخواستم بدونم که چه حس و حالی داره. یه مدت سیگار کشیدم حدود ۱ سال بیش. کم هم نمیکشیدم در حد نصف باکت یا یه باکت کامل هر روز! حدود یکی دو هفته این طوری گذروندم و بعده اون کلا بیخیال شدم. فقط این نبود مثلا دو سال یا سه سال بیش هم خودم با شدم رفتم بیش روانبزشک گفتم ریتالین و چند تا قرص تمرکز دیگه میخوام.. البته دکتر گفت نه ولی به جاش چند تا قرص تمرکز داد. من برگشتم و قرص هارو که مصرف میکردم واقعا حس و حال عالی ای بود مثلا گیم انلاین بازی میکردم اونقدر تمرکز زیاد شده بود که حس میکردم اجسام دارن بهم نزدیک میشن چیزی مثل حالت ذره بین... در کل برای من یکی کنجکاوی بود و این که هوشیاریم رو موقتا بیشتر میکرد و گرنه اصلا خوشم نیومد چون ارزش سرطان ریه و از بین رفتن مژک های مجاری تنفسی و بیشتر شدن بیماری های عفونی ... رو اصلا نداره.
دخترا زیاد سیگاری نیستن -بیشتر قلیانه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۰۷۹
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۱۳ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۹ ۰۷:۰۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  مطمئنم که دروغه ولی دلم میخواد یکی اینو بهم بگه. تمام تمرکز ما را به گند کشید.

تا چند سال پیش میگفتن دو بار نمیشه روزانه خوند. برای بار دوم میری شبانه و شهریه میدی. بعدش دیوان عالی کشور بود یا یه همچین جایی که این مصوبه رو لغو کرد و شما میتونی برای بار دوم هم روزانه شرکت کنی. اما هیچ وقت هیچ قانونی نبوده که کلا نمیتونی. برای بار دوم روزانه رفتن ممنوع بود که الان دیگه نیست. من همین حالا دو نفر از دوستام دارن ازشد دومشون رو میخونن.

ممنونم از شما آقای دادخواه عزیز، خیلی رفت رو اعصابم این مسئله و اذیتم کرد.
مرسی از اطلاعت Smile

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۰۸۰
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۴۵ ب.ظ
آقا کسی می تونه بررسی کنه ویروس کرونا به حیوانات هم منتقل میشن ؟ و اگه میشن چه حیواناتی و آیا می ونن به انسان هم انتقال بدن ؟

من تلگرام کانال های مختلف عضوم اونجا گفتن جدیدا محققان چینی گفتن که گربه ها کرونا می گیرند و قبلا هم گفته بودن یه سگ کرونا گرفته من اینا رو نمی تونم معتبر بدونم کسی سایت یا صفحه سازمان بهداشت جهانی دید که قابل استناد باشه بگه ممنون .
ارسال: #۵۴۰۸۱
۱۵ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا کسی می تونه بررسی کنه ویروس کرونا به حیوانات هم منتقل میشن ؟ و اگه میشن چه حیواناتی و آیا می ونن به انسان هم انتقال بدن ؟

من تلگرام کانال های مختلف عضوم اونجا گفتن جدیدا محققان چینی گفتن که گربه ها کرونا می گیرند و قبلا هم گفته بودن یه سگ کرونا گرفته من اینا رو نمی تونم معتبر بدونم کسی سایت یا صفحه سازمان بهداشت جهانی دید که قابل استناد باشه بگه ممنون .

check this:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
> coronavirus > 2019_ncov > prepare > animals
ارسال: #۵۴۰۸۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ق.ظ
امشب آش دوغ پزیدم. یعنی دارم میپزم ببینم چی در میاد! چه میکنه این بازیکن!!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Masoud05 , marvelous , big cloud , Milestone , MarkLand , SepidehP , pioneer01 , yagmur0022 , RASPINA , diligent
ارسال: #۵۴۰۸۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ق.ظ
(۱۵ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا کسی می تونه بررسی کنه ویروس کرونا به حیوانات هم منتقل میشن ؟ و اگه میشن چه حیواناتی و آیا می ونن به انسان هم انتقال بدن ؟

سوسکها در حرکت روی سطوح هستند و ویروس کرونا رو که به پاهاشون میچسبه جا به جا میکنن
Confused

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۴۰۸۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  
(15 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا کسی می تونه بررسی کنه ویروس کرونا به حیوانات هم منتقل میشن ؟ و اگه میشن چه حیواناتی و آیا می ونن به انسان هم انتقال بدن ؟

سوسکها در حرکت روی سطوح هستند و ویروس کرونا رو که به پاهاشون میچسبه جا به جا میکنن
Confused
عه تو می دونی من به سوسک فوبیا دارم این حرف رو زدی !؟؟
ارسال: #۵۴۰۸۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
………..D
ارسال: #۵۴۰۸۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۱۲ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  عه تو می دونی من به سوسک فوبیا دارم این حرف رو زدی !؟؟

خیام من حدس میزنم با توجه به باشگاه رفتن و عشق عضله بودنت حد اقل صد کیلو وزن داشته باشی که برای این لوس بازیا ۸۵ کیلوش اضافست. Big Grin
نه تا دی ماه خوب پیش می رفتم و تا ۹۳ کیلو رفتم ولی بعد از اون اتفاقاتی که افتاد بدن افت کرده درباره سوسک راست گفتم نمی دونم اسمش ترسه سا چندش ولی من واقعا سوسک بزرگ ( آمریکایی می گن بهش فکر کنم همون سوسک توالت ) ببینم روی صورت نشسته سه متر می پرم هوا کلا حتی بیاد سمت من من فرار می کنم ! این داستان رو با روتل هم دارم ولی از مارمولک نمی ترسم !

آقا شما تلویزیون خونتون full hd هست یا ۴k رزولشینش خیلی تفاوت تو تصویر هست ؟
ارسال: #۵۴۰۸۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۲۶ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  امشب آش دوغ پزیدم. یعنی دارم میپزم ببینم چی در میاد! چه میکنه این بازیکن!!

آقا عکس غذاهاتونم بزارین دیگه؛
منم برای اولین بار تو عمرم کتلت درست کردم Shy

[تصویر:  474645_Kotlet_Si.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , marvelous , Amir V , pioneer01 , WILL , MarkLand , khayyam , RASPINA , nlp@2015 , ele , diligent , alma1988 , crevice , RangiRangi
ارسال: #۵۴۰۸۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گوش کنید و لذت ببرید. حس و حال خوبی داره.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , WILL
ارسال: #۵۴۰۸۹
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آقا عکس غذاهاتونم بزارین دیگه؛
منم برای اولین بار تو عمرم کتلت درست کردم Shy
چقدر هوس انگیز!Tongue

(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  آقا شما تلویزیون خونتون full hd هست یا ۴k رزولشینش خیلی تفاوت تو تصویر هست ؟

در حالت عادی تلویزیون دیدن نه
فقط اگر چیزی که دارید میبینید خودش ۴K باشه تفاوتشون مشخص میشه مثل بازیا.

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam
ارسال: #۵۴۰۹۰
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۳۵ ب.ظ
نکنین این کارو آخه با من!
از این عکسهای هوس انگیز میزارین ، منم خانواده حالا نه، خودم شیکمو، اینا رو میبینم، هوس میکنم درس و کارو ول میکنم میرم آشپزی.
حالا خداوکیلیش یه سوال، چیزی که بیشترین اوقات فراغتتون رو باهاش میگذرونین چیه؟ کلا چیکار زیاد میکنین و دوست دارین تو این شرایط انجام بدین؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close