زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۰۹۱
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۴۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا خداوکیلیش یه سوال، چیزی که بیشترین اوقات فراغتتون رو باهاش میگذرونین چیه؟ کلا چیکار زیاد میکنین و دوست دارین تو این شرایط انجام بدین؟
برای من صبح تا عصر ساعت ۴ اینطورا کاره، بعد از ظهرها دوچرخه سواری لب رودخونه یا جنگله (اگه هوا خوب باشه، وگرنه پیاده روی)، شبا هم قدحی شراب و فیلم.
جدیدا هم آشپزی کردن و پختن غذاهای جدید هم اضافه شده. مثلا هر یکشنبه غذای ملل درست میکنم، یعنی یه غذای معروف از یک کشور رو درست میکنم. البته که سعی میکنم اونایی رو انتخاب کنم که به ذائقه ما بخوره. این هفته قراره ‌Butter Chicken درست کنم، محصول کشور مسلمان، دوست، برادر و همسایه هند:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

There is no there there.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , RASPINA , gogooli , alma1988 , marvelous , khayyam , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۴۰۹۲
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۳۸ ب.ظ
امروز بیش از هر روز دیگه‌ای دلم نمیخواست توی ایران می‌ بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , yagmur0022 , khayyam , marvelous , big cloud
ارسال: #۵۴۰۹۳
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آقا عکس غذاهاتونم بزارین دیگه؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چه پیشنهاد خوبی
اینو دوم فروردین برا تولد پدرم درست کردم. دو سه باری کیکام خمیر شد ولی این لامصب همیشه خوب در میاد Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Amir V , Milad_Hosseini , marvelous , khayyam , nlp@2015 , big cloud , Milestone , SepidehP , alma1988 , .:tarannom:. , RangiRangi , Saman , hanie_M , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۹۴
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۴۷ ب.ظ
به به، چه عکساییTongue
پاستای پنه، یا پنه پاستا یا پاستای خالی. نمیدونم کدوم درسته Smile
ولی خدا وکیلی بالغ بر هشتاد درصد کارار خودم کردم Smile
کلن قرنطینه رو بیشتر آشپزی کردم و یاد گرفتم Smile

فایل‌(های) پیوست شده

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , alma1988 , diligent , khayyam , nlp@2015 , big cloud , SepidehP , .:tarannom:. , RangiRangi , Saman , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۹۵
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۲۷ ب.ظ
انقد دستامو شستم که دیگه تاچ پد لپ تاپم با نوک انگشتام کار نمیکنه!! Big GrinBig Grin :///
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , khayyam , .:tarannom:. , RangiRangi
ارسال: #۵۴۰۹۶
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۲۸ ب.ظ
شما همتون تو این قرنطینگی عکاس هم شدینا Big Grin

بابا دمتون گرم. خوب مشغول شدین.
و ای کسانی که امروز از اینکه در ایران هستین پشیمان شدین بدانید که همه جا الان همین مزخرفیه که تو ایران هست، تازه بدترش. امروز انگلستان هشتصد تا کشته داشته از کرونا و چیزی که هست اونجا اصلا نفس نمیشه کشید. اونجا دقیقا عین سریال پایتخت شده، یه سرفه کنی میان میبرنت. باید خیلی مراقب خودت باشی. همه جا که ایران نیست که راحت بری و بیای و با کرونا هم سلام علیک داشته باشی.

امروز من زنده توسط خواهرم خیابانهای لندن رو دیدم!!!! توجه کنید تو اون خیابونها پرنده پر نمیزد و عین شهر ارواح بود. خواهر منم که بیرون بود واسه این بود که دخترش تب کرده بود برده بودن ازش تست گرفته بودن خدا رو شکر اوکی بود و اونم داشت دخترشو برمیگردوند خونه.
من نمیدونم چه فرهنگیه آخه، تو ایران همه تو خیابونن تو این اوضاع ولی کشورهای دیگه همه تو خونه رعایت میکنن.

چیزی که من میدونم اینه که ویروس اولش که میاد وحشی عمل میکنه و مدام تکثیر میشه و دچار دگرگونی میشه تا کم کم ضعیف بشه. بنابراین ملت باید تحمل کنن یه مدت تو خونه ها بشینن تا این ویروس هم ضعیف بشه و دورش بگذره تا ایشالا واکسنش بیاد و تا اون موقع هم که خیلی مونده. پس باید تو خونه موند.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۰۹۷
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۲۹ ب.ظ
+ آبگوشت درست کردم مَشششتی. فقط حیف سنگک نداشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , nlp@2015 , big cloud , RangiRangi , Saman , RASPINA
ارسال: #۵۴۰۹۸
۱۶ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط sajadg.)

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۰۹۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۳ ق.ظ
نمیدونم چرا احساس میکنم، بله برای اولین بار واقعا احساس میکنم که باید مدتهای زیادی رو به این شکل سپری کنیم. بعد یهو فکرم میره اون دور دورا .... یه عده آدم که حبس بودن تو خونه و حالا بعد از مدتها میان بیرون..... دنیا چه شکلی شده؟
احساس میکنم قراره یه جورایی مثل اصحاب کهف یه خواب سیصد ساله بریم. این احساسو دقیقا زمانی پیدا کردم که بعد از ده روز رفتم بیرون و درست نمیتونستم روی کفپوشهای محوطه راه برم!!!! مثل ندید بدید ها همه چی برام عجیب بود.
طبیعت دوباره دست به انتخاب زده و ما چاره ای نداریم جز اینکه تو این انتخاب باهاش شریک بشیم و دم نزنیم. تنها سلاح ما اینه که تو خونه بمونیم، عجیب اینه که طبیعت تصادفی هم انتخاب میکنه. امیدوارم هممون از این انتخاب سربلند بیرون بیایم. سلامتی رو برای همه ی اعضای مانشت آرزو میکنم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۱۰۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
از اونجایی که همه چالش عکس آشپزی می زارن من امشب هم آشپزخونه رو تمیز کردم بعد شام درست کردم .

[/img]

[/img]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , diligent , Amir V , Riemann , alma1988 , nlp@2015 , big cloud , marvelous , Milestone , MarkLand , RASPINA , SepidehP , yagmur0022 , .:tarannom:. , RangiRangi , Saman , hanie_M , ele
ارسال: #۵۴۱۰۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۳۷ ق.ظ
(۱۶ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  چیزی که من میدونم اینه که ویروس اولش که میاد وحشی عمل میکنه و مدام تکثیر میشه و دچار دگرگونی میشه تا کم کم ضعیف بشه. بنابراین ملت باید تحمل کنن یه مدت تو خونه ها بشینن تا این ویروس هم ضعیف بشه و دورش بگذره تا ایشالا واکسنش بیاد و تا اون موقع هم که خیلی مونده. پس باید تو خونه موند.
واقعا نمیدونم اوضاع چی پیش میاد. گاهی واقعا نگران میشم. خیلیا هنوزم جدی نگرفتن. راست راست میرم بیرون، اینور اونور. گناه ماها که موندیم خونه و تحمل میکنیم چیه :||

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous
ارسال: #۵۴۱۰۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ق.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  چیزی که من میدونم اینه که ویروس اولش که میاد وحشی عمل میکنه و مدام تکثیر میشه و دچار دگرگونی میشه تا کم کم ضعیف بشه. بنابراین ملت باید تحمل کنن یه مدت تو خونه ها بشینن تا این ویروس هم ضعیف بشه و دورش بگذره تا ایشالا واکسنش بیاد و تا اون موقع هم که خیلی مونده. پس باید تو خونه موند.
واقعا نمیدونم اوضاع چی پیش میاد. گاهی واقعا نگران میشم. خیلیا هنوزم جدی نگرفتن. راست راست میرم بیرون، اینور اونور. گناه ماها که موندیم خونه و تحمل میکنیم چیه :||

خب واسه همین بود که گفتم ماها باید خیلی بمونیم تو خونه. واسه اینکه همینطور آلودگی پخش میشه. الانم که از ۲۳ فروردین رئیس جمهور دستور فرمودند کسب و کارهای کم خطر مثل مغازه ها میتونن فعالیت کنن....
خدا به دادمون برسه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۴۱۰۳
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(16 فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  چیزی که من میدونم اینه که ویروس اولش که میاد وحشی عمل میکنه و مدام تکثیر میشه و دچار دگرگونی میشه تا کم کم ضعیف بشه. بنابراین ملت باید تحمل کنن یه مدت تو خونه ها بشینن تا این ویروس هم ضعیف بشه و دورش بگذره تا ایشالا واکسنش بیاد و تا اون موقع هم که خیلی مونده. پس باید تو خونه موند.

خب واسه همین بود که گفتم ماها باید خیلی بمونیم تو خونه. واسه اینکه همینطور آلودگی پخش میشه. الانم که از ۲۳ فروردین رئیس جمهور دستور فرمودند کسب و کارهای کم خطر مثل مغازه ها میتونن فعالیت کنن....
خدا به دادمون برسه.
الان من یه سوال تخصصی ازتون دارم شما که از خونه بیرون نمی رید نگران چی هستید ؟ قبل کرونا مگه چه کارهایی می کردید که الان نمی تونید ؟
ارسال: #۵۴۱۰۴
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از اونجایی که همه چالش عکس آشپزی می زارن من امشب هم آشپزخونه رو تمیز کردم بعد شام درست کردم .
فکر کنم بیشتر این لایک هایی که خوردم بیشتر به خاطر آشپزخونه هست که تمیز کردم نه به خاطر آشپزی Big Grin
کلا دخترا فکر می کنند ما پسرا زیاد نظافت رو رعایت نمی کنیم اینطور نیست Big GrinBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , marvelous
ارسال: #۵۴۱۰۵
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۳۱ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  

خدا به دادمون برسه.
الان من یه سوال تخصصی ازتون دارم شما که از خونه بیرون نمی رید نگران چی هستید ؟ قبل کرونا مگه چه کارهایی می کردید که الان نمی تونید ؟

خودت خوب میدونی من پدر و مادر پیر دارم. خونه نگه داشتنشون هم کار حضرت فیله!!!!
در ضمن از کجا میدونی من بیرون نمیرم؟ درسته که کارم پشت کامپیوتره بیشتر، ولی چیزی که هست وقتی یه کاری رو تموم میکنی میخوای تحویل بدی به مشکل میخوری سر این جریان. حالا اینا هیچی، من دلم برای مردم میسوزه، نگران دنیا هستم و به یه چیزی فرای این چیزی که شما میبینی دارم نگاه میکنم که از کرونا وحشت دارم. اینطور که این بیماری داره پیش میره نسل آدم از جا کنده میشه! یعنی باید بشینم و فقط به این افتخار کنم که آخرین بازمانده ی نسل بشریت هستم؟ راستی حواسم نبود، شما برات چیزی مهم نیست، بالاخره که زندگی تموم میشه و از این حرفا.

من یادمه یه موقع نظریات داروین رو میخوندم و از روی حساسیت کتاب خواهرم رو برداشته بودم که اصل بود و هیچ خدشه ای توش نبود، اون موقع در مورد انتخاب طبیعت خوندم، در مورد اینکه در جریان تکامل طبیعت چطوری دست به انتخاب میزنه و هیچ کسی رو از این قانون انتخاب طبیعت گریزی نیست. یه سری از موجودات هستن که خیلی هم هوشمند بودن ولی خب نسلشون منقرض شده بنا به دلایلی که شاید به خود دانشمندا هم هنوز روشن نیست. یا چیزی که بهش میگن جهش ژنتیکی .
این اتفاقی رو که الان داره می افته اگه نگاه کنی میتونی از دو جنبه نگاه کنی. یا قراره طبیعت دست به انتخاب بزنه و قوی تر ها رو طبق قانون همیشگیش نگه داره، و یا این آغاز پایانه. طبیعت هم قدرتمنده و هم قوه ی قهریه داره. این چیزی که تو کتابای دینی به ما میگفتن مثلا طوفان نوح و اینا و بشر منقرض میشد و به قول یهودی های نژاد پرست برترین انسانها و موجودات بودن که زنده میموندن. اینا ربطی به خدا نداره به خدا. خدا همون طبیعته. الانم داره دوباره دست به انتخاب میزنه.

البته ، البته .... امیدوارم که اینطوری که من فکر میکنم نباشه، مثل همیشه یه درمانی برای این بیماری هم پیدا بشه طوریکه این ویروس ریشه کن بشه، ولی باز..... میگم باز اگه این بیماری هم درمان بشه، ماها دیگه اون انسانهای سابق نیستیم. مطمئن باشین در یه چیزی متفاوت شدیم.
درست عین ویندوز که هی آپدیت میکنه، باگ ها رو میگیره و اینا .... دقیقا همینطوره کاری که طبیعت داره میکنه الان.

من نگران اینم!!!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۳۴۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close