زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۵۲۶
۰۲ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
ی وقتایی آدم دلش برای خودش تنگ میشه
وقتی به عقب برمی گردم میبینم چ قدر مهربون تر بودم چ قدر صبور تر بودم
انگار گم شدیم در این دنیای پر تلاطم و شلوغ

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۴۵۲۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط codin.)
نشستم توی ویکی پدیا و یوتیوب فیلمای تاریخی محمدرضا شاه و شعبون بی مخ و شاپور بختیار و ... را میبینم... تاریخ خیلی جذابه.. وقتی به ۴۰-۵۰ سال قبل نگاه میکنی و با وضعیت الان قضاوت میکنی.. یه نوستالژی خاصی هم توش هست. با این که از نظر عقلانی میدونم شرایط زندگی خیلی بد بوده قبلن ها نمیدونم چرا دوست داشتم در اون برهه تاریخی زندگی میکردم... یه جورایی چالش ها... شور سیاسی و انقلابی و حس تاثیرگذاری....کلا همیشه نوستالژی و گذشته قشنگ تر از لحظه حال بوده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۵۲۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۰ ب.ظ
وقتی با IDM دانلود انجام میشه با حداکثر سرعتی که میتونه این کار رو انجام میده این باعث میشه که بقیه دستگاههایی که به مودم وصلند نتونند از اینترنت استفاده کنن یا با سرعت بسیار کمی کار کنند برای حل این مساله می تونید از تب speed limiter (در همون باکس دانلود) استفاده کنید و به ماکزیمم سرعتی که مد نظرتون هست محدودش کنید

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۴۵۲۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  وقتی با IDM دانلود انجام میشه با حداکثر سرعتی که میتونه این کار رو انجام میده این باعث میشه که بقیه دستگاههایی که به مودم وصلند نتونند از اینترنت استفاده کنن یا با سرعت بسیار کمی کار کنند برای حل این مساله می تونید از تب speed limiter (در همون باکس دانلود) استفاده کنید و به ماکزیمم سرعتی که مد نظرتون هست محدودش کنید
[تصویر:  475450_mfim_idm.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , MarkLand , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۵۳۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۲۹ ب.ظ
صدای ما را از شمال کشور می‌شنوید، اینجا جهنم شده و دمای هوای ۳۸ درجه‌اس. ۶ تا لگن آب خنک ریختم روی سرم تو حیاط.
عیدتونم مباارک.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۵۳۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۱۵ ب.ظ
خورشت بادمجونی درست کردم که برق لعابش چشم ادمو کور میکنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۵۳۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۳۴ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خورشت بادمجونی درست کردم که برق لعابش چشم ادمو کور میکنه

برق لعاب یا روغن؟Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud
ارسال: #۵۴۵۳۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۲۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خورشت بادمجونی درست کردم که برق لعابش چشم ادمو کور میکنه

برق لعاب یا روغن؟Big Grin
از روغن زیتون استفاده کردم، لعابش هوس انگیزه DodgyBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۴۵۳۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  صدای ما را از شمال کشور می‌شنوید، اینجا جهنم شده و دمای هوای ۳۸ درجه‌اس. ۶ تا لگن آب خنک ریختم روی سرم تو حیاط.
عیدتونم مباارک.

ملت همیشه شمال رو هم که دارن هوار میشن سرتون. بلاخره پراید هشتاد میلیونی اگه نشه باهاش یه شمال رفت تا سر کوچه که با بیژامه هم میشد برن دیگه این همه خودشون رو نمینداختن توی خرج.
یه شعر قشنگ داشت میرزاده ی عشقی. چو ایران نباشد به ...
قشنگ یادم نیست چی بود ولی شعر قشنگی بود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۴۵۳۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ق.ظ
وقتی سکوت شب رو صدای موسیقی ملایم پیانو میشکنه...مث ماشین زمان می مونه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۴۵۳۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۳ ق.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
یه چیزی بگم، به قول اون یارو توی محله گل و بلبل "شاید باورش براتون سخت باشه ولی": امشب یه آهنگی رو پیدا کردم که سال ۶۱ یه بار توی ماشین بابام وقتی که داشتیم میرفتیم مسافرت شنیدم و خیلی دوست داشتم و از اون موقع دوست داشتم دوباره بشنوم و گیرم نمی اومد.

چجوری توضیح بدم چه حسی داشتم؟ از ساعت یک شب تا الان هی دارم گوش میدم و گوش میدم. بسه دیگه برم بخوابم. فردا هم باز میتونم گوش بدم

یه پارادوکس یا هر چی نمیدونم اسمش چیه ولی یه چیز باحال پیدا کردم توی پست خودم. سال ۶۱ از یه آهنگی خاطره دارم اونوقت سال ۹۹ محله گل و بلبل میبینم Big Grin Big Grin
باحال بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۴۵۳۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۱۷ ق.ظ
طاعات و عباداتتون قبول
عیدتون مبارک

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , MarkLand
ارسال: #۵۴۵۳۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۱ ب.ظ
فیلم "Eternal Sunshine of the Spotless Mind" رو دیدم، خوشمان آمد. توصیه میکنم ببینید دوستان. یه مقدار روایت خطی نداره و ممکنه جالب نباشه ازین جهت.
به نظرم همه باید یاد بگیریم که "هر کسی که اومد توی زندگی مون قرار نیست برای همیشه موندنی باشه" : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۵۳۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۲۵ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از روغن زیتون استفاده کردم، لعابش هوس انگیزه DodgyBig Grin

روغن زیتون هم خیلی مفید و رژیمی نیست ها!‌ کالوریش دقیقا هم اندازه روغن معمولیه؛‌ ۱۰۰ میلی لیتر (نصف لیوان) میشه ۸۰۰ کالری در حالیکه یه نفر با قد و هیکل تو کلا در روز باید ۲۳۰۰ کالری مصرف کنه. حساب کن چقدررررررررر این روغن بده!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۴۵۴۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  از روغن زیتون استفاده کردم، لعابش هوس انگیزه DodgyBig Grin

روغن زیتون هم خیلی مفید و رژیمی نیست ها!‌ کالوریش دقیقا هم اندازه روغن معمولیه؛‌ ۱۰۰ میلی لیتر (نصف لیوان) میشه ۸۰۰ کالری در حالیکه یه نفر با قد و هیکل تو کلا در روز باید ۲۳۰۰ کالری مصرف کنه. حساب کن چقدررررررررر این روغن بده!

با این توضیح هنوز ۱۵۰۰ تای دیگه هم جا داره!! چرا بد باشه؟! Cool
آقا بذار از غذاش لذت ببره والا معلوم نیست چند سال دیگه برگردن بگن آقا ببخشید اشتباه کردیم یه چیزی توی این روغنه بود که هنوز کشف نکرده بودیم خیلی هم باحاله برید بریزید تو غذا. بعد تا جایی هم که من یادمه شما زیاد اهل رژیم و اینا نبودی، رفتی خارجی شدی ها Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close