زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۶۳۱
۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۴۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  در ضمن اینروزا به نظرم با توجه به پیچیدگی های مکانی آپدیت های جدید برنامه هایی که من دارم میبینم اهمیت رم شاید بالاتر از cpu هم باشه!

ویندوز, رزولوشن, کارت گرافیک, هارد sdd, صفحه لمسی؛ اینا مواردی هستن که برای کیس شما جا برا صرفه جویی هزینه زیاد دارن و رو قیمت ها خیلی تاثیر دارن
خیلی ممنون از توضیحات کاملتون
مواردی که گفتید را کمتر بهشون دقت کردم وفقط زوم کرده بودیم روی cori X بودن

ی لپ تاپ با این ویژیگی ها نظرتون چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

روی این سیستم فتوشاپ جوابگو هست ؟

ممنون میشم مدل م در این رنج قیمت و پایین تر معرفی کنید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doyle65.99 , ezra
ارسال: #۵۴۶۳۲
۱۴ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۷ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ی لپ تاپ با این ویژیگی ها نظرتون چیه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رم ۴ که خیلی کمه هارد ssd هم نداره cpu هم سلرون هست تنها خوبیش فول اچ دی بودن صفحه هست اگر کار سنگینی نمی خوان انجام بدن میشه باهاش سر کرد و رم و هارد رو ارتقا داد نظرات رو بخونین ببینید cpu اذیت کرده یا نه
اکر یه متوسط نسبتا خوب بخواین این بد نیست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۶۳۳
۱۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ی لپ تاپ با این ویژیگی ها نظرتون چیه؟

این لپ‌تاپ حدود ۳ ماه پیش قیمتش ۳۳۰۰ بوده
با فرکانس ۱ و رم ۴ پینت هم معلوم نیست رَوون کار کنه : )

(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون میشم مدل م در این رنج قیمت و پایین تر معرفی کنید

معذورم.
دلیلشم اینه که خودم به هیچ وجه حاضر نیستم پول بابت همچین لپ‌تاپ هایی بدم.
ببین من بهت پیشنهاد میکنم یه سر به
بزنی که لیست قیمتاش از اسفند به روز نشده و دیگه لپ‌تاپی برای فروش نداره, قیمتها رو با الان مقایسه کنی, تا بلکه دستت بیاد چه افتضاحی بار اومده! این که میگم مال همین ۳ماه پیشه, قیمت های آبان پیش‌کش!

الان این بازار رو هواست!
حتماً در جریان هستید که قائم مقام وزیر مخلوع صمت حکم فرمودن که وسایلی که مشابه تولید داخل دارن وارداتشون ممنوع بشه!! و طبق این دستور واردات لپ‌تاپ هم ممنوع شد!! گویا حدود یه ماه پیش آزاد شده و خدا میدونه قیمتها تعدیل بشه یا نه! حتماً میدونید که خود وزارت صمت الان بدون وزیر هست! و سرپرستش هم همین جناب قائم مقام سابق!
پس کلاً رو هواست
من بازم توصیه میکنم نخرید
اما اگه خیلی مصر بودن برید
از بچه های شهر سخت افزار راهنمایی بخواید
۷-۸ سال پیش تیم قدرتمندی داشت. اگه همون باشن میتونن راهنمایی‌های خوبی کنن.

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Doyle65.99 , RASPINA , Riemann , big cloud
ارسال: #۵۴۶۳۴
۱۵ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(14 خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ی لپ تاپ با این ویژیگی ها نظرتون چیه؟

این لپ‌تاپ حدود ۳ ماه پیش قیمتش ۳۳۰۰ بوده
با فرکانس ۱ و رم ۴ پینت هم معلوم نیست رَوون کار کنه : )

(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ممنون میشم مدل م در این رنج قیمت و پایین تر معرفی کنید

معذورم.
بزنی که لیست قیمتاش از اسفند به روز نشده و دیگه لپ‌تاپی برای فروش نداره, قیمتها رو با الان مقایسه کنی, تا بلکه دستت بیاد چه افتضاحی بار اومده! این که میگم مال همین ۳ماه پیشه, قیمت های آبان پیش‌کش!

الان این بازار رو هواست!
حتماً در جریان هستید که قائم مقام وزیر مخلوع صمت حکم فرمودن که وسایلی که مشابه تولید داخل دارن وارداتشون ممنوع بشه!! و طبق این دستور واردات لپ‌تاپ هم ممنوع شد!! گویا حدود یه ماه پیش آزاد شده و خدا میدونه قیمتها تعدیل بشه یا نه! حتماً میدونید که خود وزارت صمت الان بدون وزیر هست! و سرپرستش هم همین جناب قائم مقام سابق!
پس کلاً رو هواست
من بازم توصیه میکنم نخرید
اما اگه خیلی مصر بودن برید
از بچه های شهر سخت افزار راهنمایی بخواید
۷-۸ سال پیش تیم قدرتمندی داشت. اگه همون باشن میتونن راهنمایی‌های خوبی کنن.

واقعا معلوماتی که منتقل میکنی عالین.
این خیلی خوبه که به این شکل از بازار خبر داری و میدونی چی به چیه. واقعا عالیه. میتونی راهنمای خوبی برای همه ی کسایی باشی که میخوان سیستمی چیزی تهیه کنن. ممنونم بابت این همه اطلاعات مفید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doyle65.99 , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۳۵
۱۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اکر یه متوسط نسبتا خوب بخواین این بد نیست

خیلی ممنون

(۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۹ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  معذورم.

تشکر ازراهنمایی های کامل اتون
+با این اوضاع خدا عاقبت همه امون رابخیر کنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۴۶۳۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
...................
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۶۳۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۵۰ ب.ظ
یه لپ تاپ خوب باید کلید caps lock ش چراغ داشته باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous
ارسال: #۵۴۶۳۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ
سراپا اگر زرد و پژمرده‌ایم‌
ولی دل به پاییز نسپرده‌ایم‌

چو گلدان خالی‌، لب پنجره‌
پُر از خاطرات ترک‌خورده‌ایم‌

قیصر امین پورSleepy

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۳۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۹ ق.ظ
ی عکس خیلی قدیمی دیدم، چقد دلم یهو خواست برگردم به اون زمان که یه چراغ نفتی علاالدین داشتیم توی اتاق روش نون گرم میکردیم. آخر شبم چراغو میزاشتیم بیرون همه تو اتاق کنار هم میخوابیدیم. از همونا که دودش چشمو میسوزوند... چقدر این تکنولوژی بی رحم بوده و چه چیزای با ارزشی رو ازمون گرفت لعنتی
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , khayyam , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۴۰
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۲ ق.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ...................

راست میگی واقعا حق داری.
گاهی میام اینجا یه بحث جدی راه بندازم، یه کم حرف درست و حسابی بزنیم. یه کل کلی بکنیم با بچه های فنی، جو رو که میبینم نا امید میشم ول میکنم میرم
دیدم این دوستمون عرض ارادت کرده به این وضعیت، منم تشویق شدم یه چیزی همینطوری محض دلخوشی رو دیوار مانشت نوشتم.
شب همگی خوش

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۴۶۴۱
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۴۹ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  ی عکس خیلی قدیمی دیدم، چقد دلم یهو خواست برگردم به اون زمان که یه چراغ نفتی علاالدین داشتیم توی اتاق روش نون گرم میکردیم. آخر شبم چراغو میزاشتیم بیرون همه تو اتاق کنار هم میخوابیدیم. از همونا که دودش چشمو میسوزوند... چقدر این تکنولوژی بی رحم بوده و چه چیزای با ارزشی رو ازمون گرفت لعنتی
بازی کردن تو کوچه با توپ پلاستیکی ، دیدن کارتن فوتبالیست ها ، کنسول بازی آتاری ،دوچرخه سواری ، دفتر مشق قدیمی ، مراسم جشن عروسی قدیمی و ....
شاید اون موقع هم تحریم و تورم بود ولی دلخوشی که اون موقع بود با این موقع قابل مقایسه نیست .
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , crevice , Doyle65.99 , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۴۲
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
شبکه ۴ ، زندگی پس از زندگی را ببینید به نظرم خیلی جالبه تجربه نزدیک به مرگ هست حدود ۷ ، ۸ قسمتش را از اینترنت تکه تکه دیدم خیلی جالب بود برام یه جور تلنگر بود مخصوصا یه بخشش بود بعد از این که از چندتا سطح عبور می کردن وارد یه فضایی بود به نام مرور اعمال یعنی وارد محیطی میشدن که نوازدی تا بزرگیشون را تیکه هایی از بخشهای زندگی به طور پشت سر هم میدیدن به نظرم خیلی جالب بود اگه خواستین ببینید
به نظرم دل کندن از داشته های ادم براش راحت تر میشه
من خودم تو بعضی لحظاتشون انقدر تمرکز می کردم که فکر کنم تجربیاتشون کاملا به من منتقل شد یعنی به نظرم الان درکم نسبت به خداوند خیلی بیشتر از قبل شده
و از قبل خیلی بهتر از قبل احساسش می کنم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doyle65.99
ارسال: #۵۴۶۴۳
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۲ ب.ظ
یه عده دیگه کفر آدمو در میارن با این قانون جذبشون!!
شما خودتم یه کاری بکن کمی بهت فشار بیاد بعد قانون جذب!
------
تازه من یه دوری زدم توو اینستا اینا پکیج میفروشن، دوستمم اصرار و اصرار که فلانی بیا بخر!!!! آقا مگه زوره،من نمیخوام.قبولشم ندارم با این سبک شماها.یه چیزی هست توو خود آدمه، اگرم تو وجود ما هست بهتره خودمون بیدارش کنیم.نه یکی بیا زر زر کنه توو سرم . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , marvelous , RangiRangi
ارسال: #۵۴۶۴۴
۱۶ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه عده دیگه کفر آدمو در میارن با این قانون جذبشون!!
------
تازه من یه دوری زدم توو اینستا اینا پکیج میفروشن، دوستمم اصرار و اصرار که فلانی بیا بخر!!!! آقا مگه زوره،من نمیخوام.قبولشم ندارم با این سبک شماها.یه چیزی هست توو خود آدمه، اگرم تو وجود ما هست بهتره خودمون بیدارش کنیم.نه یکی بیا زر زر کنه توو سرم . . .

مسئله ای که هست و کاملا واضح و روشنه، اینه که این قضیه ی قانون جذب در ایران یه کلاهبرداری بزرگه. نمیخوام بگم نمیتونه واقعی باشه و نتایج درستی بده، ولی کلا تو ایران از چیزی بدون دلیل و برای خدمت به خلق خدا استفاده نمیشه بر اساس تجربه ای که دارم.
تو کاملا درست میگی، اگه چیزی تو وجود آدم باشه، این خودشه فقط که میتونه بیدارش کنه. و این دقیقا همون مسئله ایه که ایرانیها اصلا بهش فکر نکردن و اون فاجعه ی انقلاب ۵۷ به وقوع پیوست. هنوزم به این قضیه فکر نمیکنن و دارن باری به هر جهت میگذرونن.
الان من دو سه روزه شورشهای مربوط به مرگ جورج فلوید رو دنبال میکنم. ترامپ مدام پست و توییت میزاره، ولی کسی دیگه مثل گذشته لایک نمیکنه و جالبه بدونین کسایی که دارن ترامپ رو لایک میکنن مشتی احمق فرام ایران هستن و این واقعا مایه ی تاسفه. اینا همون مردمی هستن که نشستن ترامپ بیاد مملکتشونو نجات بده. ترامپی که نتونست آرامش حاکم بر مملکت خودشو حفظ کنه. همین مردم پای خریدن قانون جذب پول میدن. درست عین همون آدمایی که در عصر ولتر به کشیشها پول میدادن تا زمینهای تو جهنم رو بخرن، تا به گفته ی کشیشهای دغل بعد از مرگ به جهنم نرن.

واقعا ملت ما از همه چی بیخبر هستن و وا اسفا به این وضعیت فرهنگی و فکری. این چیزا با استفاده از قانون جذب هم درست نمیشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۵۴۶۴۵
۱۷ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه عده دیگه کفر آدمو در میارن با این قانون جذبشون!!
------

میدونی قانون جذب یا هر اسم دیگه ای که براش بزاری در تئوری درسته. اصلا کلیه نظریه روانشناسی هست نظیر هست که تاثیر باور را بر عملکرد نشون میده که فکر میکنم همه هم باهاش موافق باشن.
مثلا self-fulfilling prophecy میگه که وقتی یه باوری داری شرایط اطرافتو ناخودآگاه طوری ایجاد میکنی که همون باور درست در بیاد. مثلا وقتی این باورو داری که حتما توی یک مسابقه ای شکست میخوری باعث میشه کمتر تمرین کنی و همین کمتر تمرین کردن باعث شکستت میشه!
مشکل این قانون جذب اینه این چیزا را تبدیل به سحر و جادو کرده انگار روی هر چیزی تمرکز کنی مغزتو منفجر کنی همون اتفاق برات میفته. من شخصا هرکی از این حرفا بزنه کلا احترامی که براش قایلم رو از دست میدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۵۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close