زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۳۸۱
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مگه هست که پول به ماشین بدیم والا من سه ساله کار می کنم فقط تونستم یه خونه اجاره کنم زندگیمو ادامه بدم
کی از ماشین بدش میاد ولی نیست پول من نمی دونم مردم پول از کجا میارن حقوق ها هم زیر ۵ تومنه خیلی زرنک باشی ۷ یا ۸ تومن بتونی حقوق بگیری ولی ماشین چنده حداقل تیبا۲ ۱۲۰ میلیون
آقای خیام همین جا ازتون معذرت خواهی می کنم که گفتم کسی که کار می کنه باید ماشین داشته باشه. من حتما شرایط را یه طرفه نگاه کردم
اگه الان چند ساله تنهایی روی پای خودت ایستادی آفرین ادامه بده مطمئنا ماشین هم می خری .....
اگه پولت جور نیست و امکانش برات فراهمه وام بگیر. خواهر منم دقیقا برای ماشین ۶۵میلیونی اش ۶۰ میلیون وام گرفت Smile یعنی ۵ تمن فقط پول داشتن Smile

امید داشته باش.....

راستی کوئیک قشنگ تره از تیبا ۲

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۵۳۸۲
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مگه هست که پول به ماشین بدیم والا من سه ساله کار می کنم فقط تونستم یه خونه اجاره کنم زندگیمو ادامه بدم
کی از ماشین بدش میاد ولی نیست پول من نمی دونم مردم پول از کجا میارن حقوق ها هم زیر ۵ تومنه خیلی زرنک باشی ۷ یا ۸ تومن بتونی حقوق بگیری ولی ماشین چنده حداقل تیبا۲ ۱۲۰ میلیون
آقای خیام همین جا ازتون معذرت خواهی می کنم که گفتم کسی که کار می کنه باید ماشین داشته باشه. من حتما شرایط را یه طرفه نگاه کردم
اگه الان چند ساله تنهایی روی پای خودت ایستادی آفرین ادامه بده مطمئنا ماشین هم می خری .....
اگه پولت جور نیست و امکانش برات فراهمه وام بگیر. خواهر منم دقیقا برای ماشین ۶۵میلیونی اش ۶۰ میلیون وام گرفت Smile یعنی ۵ تمن فقط پول داشتن Smile

امید داشته باش.....

نه خواهش می کنم فقط خواستم بگم خیلی یکطرفه قضاوت نکنید و اگه خودتون چند سال وارد بازار کار بشید و خونه بگیرید و کلا مستقل زندگی کنید متوجه میشید به این راحتی ها هم نیست زندگی ...
هم کوییک و هم تیبا ۲ ماشین های آشغالی هستند ولی ما مجبوریم به ناحق چون ایرانی هستیم و وضعمون خوب نیست به همین ماشین ها فکر کنیم که اونا هم به لطف دوستان مسئولین دیگه برامون شده آرزو ....
وام هم که می گی گرفتنش به این راحتی نیست باید چند تا ضامن دور و اطرافت داشته باشی تو این دور و زمونه مردم به پشه هم خون نمی دن دلتون خوشه ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_70
ارسال: #۵۵۳۸۳
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۲ ب.ظ، توسط shamim_70.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  حالا شما که اینقدر بورس بازی بما ی سیگنال توپ بده[تصویر:  biggrin.gif]
ما ک این یه هفته اخیر داریم فعلا ضرر میکنیم[تصویر:  cool.gif]

من تجربم در بورس انقدی نیست که بخوام سیگنال بدم, در کریپتو تجربه بیشتری دارم
به نظرم یه بخش کوچیکی از سرمایه هاتونو وارد کریپتو کنید و هلد کنید
به هرحال؛
حالا که درخواست آهنگ بورسی کردی به نظرم تو این بازار بورس ایران با این وضعیت هسته که امروز دیگه اوج سیرکش بود اصلاً نگاه کوتاه مدت عاقلانه نیست. به نظرم دید بلند مدت داشته باشید و صرفاً روی سهمای بزرگ که بنیاد قوی دارن کار کنید. سهمای کوچیک برخلاف زمزه هایی که اخیراً میشه قابل اعتماد نیستن فعلاً!
خب من نمی دونم شما چه سهمایی داری و بازار کلاً تو اصلاح بوده این دو هفته
به نظرم اگه سهمای خوبی داری نگهش دار, سهمای بنیادی رو به خاطر یه اصلاح زودگذر از دست ندید
در غیر اینصورت با سر خطی زدن مشکلی نداری و حتماً سود خالص کوتاه مدت میخوای تو این بازار سهمای عرضه اولیه شده رو هرطور شده بگیر.(بگیلان, آبادا و ..)
اگه صبر و حوصله داری و نگاه بلند یا میان مدت داری پیشنهاد من دماوند و ذوب و وخارزم هست (به خصوص دماوند)

اما همونطور که گفتم سهمای بنیادی در این اوضاع خاطر جمع ترن
فارس, پترول, شپنا, شستا, فولاد...
در گروه خودرو خساپا از بقیه عقب مونده و خودش و زیرمجموعه هاش (ولساپا, وساپا*, ورنا) به نظرم اوضاع بهتری دارن نسبت به بقیه نمادها
(البته زیان انباشته دارن ولی خب چون نورچشمی هستن نکات جذاب دیگه ای دارن)
در گروه بانکی وآیند که یه ریز سود میده ولی بدیش دامنشه! وپاسار هم از لحاظ فاندامنتال یکی از باارزش ترین بانک هاست, وبصادر یکی دو روز دیگه اصلاح داره, وسینا هم اوضاع خوبی داره اگه در زمان مناسب وارد بشید
گروه فلزات فملی اگه بازم اصلاح خورد در کانال ۲۸۰۰ فرصت خرید رو از دست ندید. ذوب کلی عقبه از بقیه.
گروه پتروشیمی شپنا رو هرچی میتونید اضافه کنید الان که صف فروشه, اگه به ۴۵۰۰ رسید که حتی پیشنهاد میکنم تک سهم بشید. شبندر به نظر اصلاحش تموم شده و سهم ارزشمندیه, میتونید همین فردا اضافه کنید. پترول از بهترین سهمای بازاره که کلی پالایشگاه زیر مجمعه داره, و خودش زیرمجموعه ی فارسـه. دیگه شما حساب کن فارس چه هیولاییه! فارس هم به نظر اصلاحش تموم شده.
در مورد طلا هم کماکان سر عقیدم هستم. میتونید بخشی از سرمایتون رو در پشتوانه لوتوس یا زر بزارید.
و اما غول اصلی؛ شستا
بعیده با این حجم خریدار رنگ اصلاح به خودش بگیره
کسی که شستا دوست نداره, به عبارتی پول مفت دوست نداره!
عرایضم تمام Cool

+ دیشب یه نکته دیگه میخواستم به عرایضم اضافه کنم که خواب امان نداد! و اون اینکه اینایی که گفتم رو -بخصوص پتروشیمیها- تا صف نشدن بگیرید! امروز یا فردا. کاری هم به جو روانی بازار نداشته باشید. با شایعه پراکنی میخوان حمایت کانال جدید رو تشکیل بدن.

ـــــــــــــــــــــــ
*وساپا و .. جز گروه خودرو نیست البته
ممنون از توضیحات جامع
کریپتو رو که اصلا نمیدونم چیه!Big Grin
تقریبا میشه بگی این سهمای بزرگی که شما گفتینو من دارم.
پس عقیده تون اینه اوضاع بورس که الان بدجور قرمزه بلاخره اوج میگیره..ازش وحشتی نداشته باشیم!!؟
عرض اولیه ها که خیلییی تعداد کم میدن
این سهم های دولتی نظرت چیه؟قابل اعتماد هستن؟؟مثل این دارا یکم ،دوم،...

(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۱۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مگه هست که پول به ماشین بدیم والا من سه ساله کار می کنم فقط تونستم یه خونه اجاره کنم زندگیمو ادامه بدم

امید داشته باش.....

نه خواهش می کنم فقط خواستم بگم خیلی یکطرفه قضاوت نکنید و اگه خودتون چند سال وارد بازار کار بشید و خونه بگیرید و کلا مستقل زندگی کنید متوجه میشید به این راحتی ها هم نیست زندگی ...
هم کوییک و هم تیبا ۲ ماشین های آشغالی هستند ولی ما مجبوریم به ناحق چون ایرانی هستیم و وضعمون خوب نیست به همین ماشین ها فکر کنیم که اونا هم به لطف دوستان مسئولین دیگه برامون شده آرزو ....
وام هم که می گی گرفتنش به این راحتی نیست باید چند تا ضامن دور و اطرافت داشته باشی تو این دور و زمونه مردم به پشه هم خون نمی دن دلتون خوشه ..
دیگ ماشین خریدنو باید توو خواب دید

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۵۵۳۸۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  ممنون از توضیحات جامع
کریپتو رو که اصلا نمیدونم چیه!Big Grin
تقریبا میشه بگی این سهمای بزرگی که شما گفتینو من دارم.
پس عقیده تون اینه اوضاع بورس که الان بدجور قرمزه بلاخره اوج میگیره..ازش وحشتی نداشته باشیم!!؟
عرض اولیه ها که خیلییی تعداد کم میدن
این سهم های دولتی نظرت چیه؟قابل اعتماد هستن؟؟مثل این دارا یکم ،دوم،...

سلام خانم شمیم ۷۰ از یه طرف می گید اکثر سهم های بزرگ رو تو بورس دارم از یه طرف دیگه می گید میشه به این سهم های دارا یکم ، دارا دوم اعتماد کرد !!!
اصولا این سوال رو کسی می پرسه که تا حالا وارد بورس نشده ! من دارا یکم رو ۲ میلیون خریدم تا یه ماه پیش به ۶ میلیون هم رسید ولی نفروختم الان دور و دور ۴۴۰۰ هست ! الان این قابل اعتماد یعنی چی خب قائدتا این عرضه های اولیه که همه فهمیدن مثبت می خورن همه می خرن دارا یکم یا دوم رو هم مثل عرضه های اولیه در نظر بگیرید اصلا اگه اون ۲ میلیون من شده بود ۳ میلیون بازم سود کردم از اینکه بانک می موند که بهتره ...
ارسال: #۵۵۳۸۵
۲۰ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ
توشیبا با دنیای لپ تاپ خدا حافظی کرد حیف شد یه جور نوستالژی واسه من بود یادمه جز اولین لپ تاپهایی بود که تبلیغش رو تو مجلات کامپیوتری میدیدم. نکته جالب اینه که توشیبا بعد از سامسونگ دومین تولید کننده کارت حافظه هستش

think positive
ارسال: #۵۵۳۸۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۴ ق.ظ
ب قول بهتاش فریبا کلا دیگه همه امون رد دادیم
مغزم نمیکشه دیگه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۳۸۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  پیش فروش نفت به خود مردم

اینم به ظاهر منتفی شد!

(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  کریپتو رو که اصلا نمیدونم چیه![تصویر:  biggrin.gif]

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال منظورمه.
که حسابی در مدار صعود هست اتفاقاً. دیشب خستگی بورس رو از تنم درآورد!
(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  پس عقیده تون اینه اوضاع بورس که الان بدجور قرمزه بلاخره اوج میگیره..ازش وحشتی نداشته باشیم!!؟..... این سهم های دولتی نظرت چیه؟قابل اعتماد هستن؟؟مثل این دارا یکم ،دوم،...

ببخشید من دیشب این پیامتون رو دیدم ولی واقعاً اعصابم خورد بود با اون خنجر از پشتی که زدن؛
بله اگه همین سوال رو یک روز قبلش مینوشتید با دلایل متقن نظرم این بود که بورس حداقل تا پایان تابتون سبزه! ولی الان با این رکبی که زدن و کلاه گشادی که سر ملت گذاشتن اعتماد سرمایه‌گذارای بورس رو حسابی زخمی کردن! الان دیگه واقعاً نمیدونم چی بگم! حرفم نمیاد.

(۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  عرض اولیه ها که خیلییی تعداد کم میدن

نه منظورم خود عرضه نیست, منظورم وارد شدن به بازار عادی بعد از اولین عرضه هست.
اونا قطعاً امنترین جا برای سرمایه‌گذاری هستن.

ارسال: #۵۵۳۸۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط ezra.)
یه نکته‌ای در بازار بورس هست که میگه اگه دیدی تمام بازار منفیه ولی یک سهم مثبته, بدون اون سهم خریدار قوی پشتشه
دیروز که بازار با یه خبر غافلگیر کننده درحالی که مثبت بود یکباره منفی شد از تابلوی پایانی یه اسکرین شات به یادگار برداشتم!
اضافه کنم که گروه معدن از بازار عقبه.
امروز هم سبزهای دیروز حداقل در صف فروش قفل نیستن!
دیگه بقیش با خودتون

[تصویر:  476591_89to_22.png]

نکته‌ی دیگرـ خبرهای سستی از فشار برای عرضه دارای دوم در شهریور به گوش میرسه. که اینو بیخیالش, نکته‌ی مهمتر اینه که سهامای خوبتونو از دست ندید به نظرم, الان اوضاع عین انتخاب رشته واسه رتبه‌ی یک کنکور می‌مونه Smile

شستا برگشت
یه جورایی پرچمدار این روزای بورسه و مهمه که امروز چه عملکردی داشته باشه, فولاد هم صفش ریخته. شاید این دو تا بتونن ورق رو برگردونن.

ارسال: #۵۵۳۸۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه نکته‌ای در بازار بورس هست که میگه اگه دیدی تمام بازار منفیه ولی یک سهم مثبته, بدون اون سهم خریدار قوی پشتشه
دیروز که بازار با یه خبر غافلگیر کننده درحالی که مثبت بود یکباره منفی شد از تابلوی پایانی یه اسکرین شات به یادگار برداشتم!
اضافه کنم که گروه معدن از بازار عقبه.
امروز هم سبزهای دیروز حداقل در صف فروش قفل نیستن!
دیگه بقیش با خودتون
نکته‌ی دیگرـ خبرهای سستی از فشار برای عرضه دارای دوم در شهریور به گوش میرسه. که اینو بیخیالش, نکته‌ی مهمتر اینه که سهامای خوبتونو از دست ندید به نظرم, الان اوضاع عین انتخاب رشته واسه رتبه‌ی یک کنکور می‌مونه Smile
شستا برگشت
یه جورایی پرچمدار این روزای بورسه و مهمه که امروز چه عملکردی داشته باشه, فولاد هم صفش ریخته. شاید این دو تا بتونن ورق رو برگردونن.
کشتی بازار رو مَرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۵۳۹۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۵۰ ب.ظ
وقتی از دوست و آشنا دنبال نسخه برای فلان مشکل پزشکیتون هستید، طبیعتا تو فروم کامپیوتریا هم دنبال مشاوره سرمایه گذاری هستید. هر چیزی رو از اهلش بخواید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , ele , Riemann , Javad Street
ارسال: #۵۵۳۹۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۴۷ ب.ظ
نسخه‌ی آنلاین دهخدا یه چند روزیه منتشر شده
بوکمارک نمودم
بوکمارک بنمایید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud
ارسال: #۵۵۳۹۲
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ
این قسمت activity اینستاگرام و هر وقت چک میکنم داغون میشم!

مثلا میام یک روز رعایت کنم خیلی کم سر بزنم اخر شب میبینم حدود ۱ساعت و نیم اینستا بودم.

حالا از امروز یه reminder گذاشتم ببینم میتونم جلوی خودمو بگیرم یا نه!! Confused
ارسال: #۵۵۳۹۳
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۸ ق.ظ
اپل رفته از یه اپلیکشن اشپزی شکایت کرده چرا؟ چون لوگوش گلابیه و میگه شبیه لوگو ما هست! زیبا نیست؟ به نظر من که شبیه نبود حالا شاید عدو شود سبب خیر و با این شکایت او اپلیکشنه بیشتر شناخته بشه که تا اینجا شده

think positive
ارسال: #۵۵۳۹۴
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۵ ق.ظ، توسط crevice.)
دارم میمیرم از دلتنگیش...Heart
هر جور شده پاییز میرم؛ تف تو روت کرونا..Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۳۹۵
۲۲ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۰۸ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اپل رفته از یه اپلیکشن اشپزی شکایت کرده چرا؟ چون لوگوش گلابیه و میگه شبیه لوگو ما هست! زیبا نیست؟ به نظر من که شبیه نبود حالا شاید عدو شود سبب خیر و با این شکایت او اپلیکشنه بیشتر شناخته بشه که تا اینجا شده
کلا اپل گَدایه. هیچوقت یه چوب کبریتم ازشون نمی‌خرم.
اگه خیلی از چیزای مهمی که از جنگ جهانی اول به بعد بقیه‌ی شرکت‌ها اختراع و بعد از مدتی کپی‌رایتش رو برداشتند رو اپل اختراع کرده بود، الان تکنولوژی توو دهه‌ی هفتاد هشتاد میلادی بود.
(۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۵ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  (محیط کاری سخت‌گیری هم دارند به همین خاطر، کسی نمیدونه اون یکی داره چیکار میکنه. بر خلاف نظر اغلب آدما، من کلا از این شرکت و استیو جابز خوشم نمیومد/نمیاد)
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , MarkLand , diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۴۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۴۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close