زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۶۹۶
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۴۵ ب.ظ
معمولا این روزهای اعلام نتایج کارشناسی ارشد که میاد همیشه خاطرات شیرین انجمن مانشت و دکتر تنهایی زنده میشه برام. اینجا کمک خیلی خوبی کرد برای قبولی ارشدم. مصاحبه ها، معرفی منابع، کمک اعضا به هم و ...
با وجودی که ۷ سال گذشته ولی معمولا سر می زدم اینجا. البته از خیلی قبل تر که وبلاگ مانشت بود پیگیر بودم.
امیدوارم همون شور و حال سالهای قبل دوباره برگرده مخصوصا مصاحبه رتبه های برتر، منابع و ... اما خب خوشحالم که انجمن هنوز فعال هست و توی بخش مثلاً منابع و یا سوالات به دانشجوها کمک می شه.
امیدوارم هرکسی که واقعا تلاشگر بوده امسالم بتونه بهترین نتیجه رو توی آزمون بگیره.
با آرزوی موفقیت برای دکتر تنهایی و همینطور مانشتی ها
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA , kilookiloo
ارسال: #۵۵۶۹۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ، توسط codin.)
..........

این نقطه ها را دوست دارم هرچی که بخوام کلی بنویسم بگم را با چند تا نقطه خودش بیان میکنه Smile
ارسال: #۵۵۶۹۸
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۶:۱۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دولینگو هم خوبه واسه یادگیری زبان خارجی
اسپانیایی رو شروع کردم خیلی جالب بودهSmile

من دارم فرانسه یاد میگیرم و چینی از ممرایز. دولینگو را یادم رفت چک کنم شاید بهتر باشهShy اسپانیایی هم جالبه. کلا به نظرم آدم باید یک زبان از خانواده زبان های رومنس یاد بگیره Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۶۹۹
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط ezra.)
- موج قبلی شستا از ۵۰درصد فیبوناچی هم رد کرده و اگه بخوان حمایت کنن احتمالاً فردا در کف قیمت شروع کنن
- این بازار اگه یه سهم ارزنده (الان تو این اوضاع شیر تو شیر فعلی) داشته باشه, فملیه. در بازار جهانی یه کله داره صعود میکنه مس. بُنیانٌ مَّرْصُوص! تکنیکالشم به وضوح در موج صعودی الیوت هست, اگرم بخوادکاهش کوتاه مدت پیدا کنه نهایتا تا ۲۹۰۰, که اونم بیشتر یه gift هست تا کاهش! خلاصه تو این بازار unpredictable اگه فملی هم بریزه دیگه گِل باس بگیرن درشو (ِجدی نگیرید! بیخیال : ) ) ) )
- جوری از جیب ملت دزدی کردن خود دولتی‌ها که دیگه حتی انکارشم نمیشه کرد,
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو دید؟

(۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دولینگو هم خوبه واسه یادگیری زبان خارجی
اسپانیایی رو شروع کردم خیلی جالب بوده[تصویر:  smile.gif]

میخوای ترنسفر بشی لالیگا به سلامتی؟

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۷۰۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۰۰ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ)Computer92 نوشته شده توسط:  معمولا این روزهای اعلام نتایج کارشناسی ارشد که میاد همیشه خاطرات شیرین انجمن مانشت و دکتر تنهایی زنده میشه برام. اینجا کمک خیلی خوبی کرد برای قبولی ارشدم. مصاحبه ها، معرفی منابع، کمک اعضا به هم و ...
با وجودی که ۷ سال گذشته ولی معمولا سر می زدم اینجا. البته از خیلی قبل تر که وبلاگ مانشت بود پیگیر بودم.
امیدوارم همون شور و حال سالهای قبل دوباره برگرده مخصوصا مصاحبه رتبه های برتر، منابع و ... اما خب خوشحالم که انجمن هنوز فعال هست و توی بخش مثلاً منابع و یا سوالات به دانشجوها کمک می شه.
امیدوارم هرکسی که واقعا تلاشگر بوده امسالم بتونه بهترین نتیجه رو توی آزمون بگیره.
با آرزوی موفقیت برای دکتر تنهایی و همینطور مانشتی ها

مانشت روی زندگی کنکوری من هم خیلی تاثیر داشت،‌ میومدم اینجا و رتبه دوستان رو می‌دیدم و کارنامه‌ها رو مقایسه می‌کردم و ....
هرچقدر از درس خوندن ( سیستم آموزشی موجود ) بدم میاد نمیدونم چرا دو برابرش عاشق کنکور ام. اتفاقا همین چندروز پیش داشتم به معلم زبانم میگفتم که شاید خوب باشه آزمون IELTS بدم. گفت عه عالیه، حالا هدفت از آزمون دادن چیه؟ چه نمره‌هایی میخوای؟ که من گفتم نمره‌های خوب، هدفم هم از آزمون دادن، نمره خوب گرفتن توی آزمونه فقط Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent , .:tarannom:. , Computer92 , codin , big cloud
ارسال: #۵۵۷۰۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۱۲ ب.ظ
قبلا وقتی بسته TD-LTE ایرانسل میخریدم، چند گیگ هم شبانه فعال میشد همراهش. الان خبری نیست :| قشنگ داره کم فروشی میکنه :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۵۷۰۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۲۸ ب.ظ
مانشت تنها سایتی هست که وقتی مروگر رو باز می کنم اول ناخودآگاه میام تو سایت مانشت و این تایپیک !
ارسال: #۵۵۷۰۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۲۰ ب.ظ
ما یه اشتباهی کردیم از دوستمون چهارصد تومن قرض گرفتیم. یه هفته هم نشده.
از هفته پیش تا حالا بهش توی تلگرام پیام میدم میگم:
" ممد سلام، خوبی؟" میگه: چهارصد هزار سلام خدمت آقا میلاد عزیز.
خداحافظی میکنم باهاش میگه "میگه خداحافظ، چهارصد هزار گل تقدیم به تو"
پریروز تولدش بود، تبریک تولد فرستادم واسش، برگشته میگه ایشالله چهارصدهزار بار برات جبران کنم. چهارصد هزار بار تشکر. چهارصد هزار قلب برای تو....

خلاصه که داغانم آقااااااااا. داغااااااان. هر بار که این عدد رو میشنوم قلبم تیر میکشه : ))))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۵۷۰۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۱۵ ب.ظ
به نظرم پولش را که برگروندی کامل باهاش کات کن
ان آدم درحد ۴۰۰ تمن می ارزه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , big cloud
ارسال: #۵۵۷۰۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ
سلام
چندتا سوال ساختمان داده و مهندسی نرم و پایگاه داده و سستم عامل دارم کسی هست تسلط داشته باشه کمکم کنه جوابشونو بهم بگه ؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۵۷۰۶
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۲۶ ب.ظ، توسط MarkLand.)
اقا من یه سوالی دارم مگه الان زمان انتخاب رشته ارشد نیست چرا اینقد مانشت خلوته در حدی یکی دو پست! اینجا رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

think positive
ارسال: #۵۵۷۰۷
۱۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۱:۴۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما یه اشتباهی کردیم از دوستمون چهارصد تومن قرض گرفتیم. یه هفته هم نشده.
پریروز تولدش بود، تبریک تولد فرستادم واسش، برگشته میگه ایشالله چهارصدهزار بار برات جبران کنم. چهارصد هزار بار تشکر. چهارصد هزار قلب برای تو....

خلاصه که داغانم آقااااااااا. داغااااااان. هر بار که این عدد رو میشنوم قلبم تیر میکشه : ))))
۴۰۰ هزار تومان پوله من دیروز به دوستم گفتم ۱۰ تومن بده گفت ندارم ۵ تومن داد .
+ اقا نمی دونید چقدر اعصابم خرده حدود ۴۰ میلیون قرض گرفته بودم که ماشین بخرم تیبا ۲ از بعد عاشورا تا به امروز ۱۰ میلیون ماشین گرون شد !
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۷۰۸
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط codin.)
خدا پدر و مادر تلگرام را بیامرزه یه پیام میدی بعد طرف فرصت داره فکر کنه میخواد پولو بده یا نه یا چطوری ردت کنه...قبلا میخواستی پول قرض بگیری باید زنگ میزدی خیلی حالت ضایعی بود. بعد طرف باید پشت تلفن در لحظه تصمیم میگیرفت باید پولو بهت بده و یا یه بهونه ای دروغی سر هم کنه. بعد وقتی بهونه اش منطقی به نظر نمیرسید و تابلو بود الکیه آدم خودش بیشتر خجالت میکشید Smile)

هیج وقت فکرشم نمیکردم دلم برای ایران اینقدر تنگ بشه..چی میشد کشور ماهم مث همه جای دنیا اقتصاد درست حسابی داشت، همه چی نرمال بود، استرس بخشی از زندگی روزمره نمیبود... آدم دیوونه نیس خانوادشو ول کنه بره ۱۰۰۰۰ کیلومتر اونور دنیا
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , big cloud , .:tarannom:. , RASPINA
ارسال: #۵۵۷۰۹
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۱۱ ق.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما یه اشتباهی کردیم از دوستمون چهارصد تومن قرض گرفتیم. یه هفته هم نشده.

چه روزگاریه!
حالا وجدانن من به یکی ۲۰۰ دلار دادم(اون کلا دیگه پی منو نمیگیره)
به یکی دیگه هم یه سکه تمام دادم.
رووم نمیشه خودمم برم پیششون میگم نکنه بگن به خاطر پولا میاد.ولی خداوکیلی دوس دارم خودشون رو ببینمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , .:tarannom:.
ارسال: #۵۵۷۱۰
۱۶ شهریور ۱۳۹۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  تسلا و اپل تو بورس امریکا ریختن
۲تا غول که بریزن یه خورده ترسناک میشه
ترسناک شد!

(۰۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  +++حواستون به نماد والبر هم باشه
والبر پولبک رو تکمیل کرد به سقف کانالش
حتماً تو واچ‌لیست داشته باشید
p/e خیلی خوبه تو گروهش
حقوقیاشم هی دارن اضافه میکنن

+ نوبتی هم باشه نوبت ریختن نفته!
++ خوراک پالایشی‌ها epsشونو برده بالا. امیدوارم دیگه ایندفعه یه تکونی بخورن. وگرنه دیگه عصبانی میشم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۵۵۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۳۷۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close