زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۳۵۶
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بایدن کار رو تمام کرد .
از فردا تا اخر هفته صف فروش سکه و طلا و دلار رو شاهد خواهیم بود : )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۳۵۷
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۱۶ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۲۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  خریدی خودت؟

آره
ولی!

این ۲ پستی که کنار هم نوشتم به هم مربوط بودن یه جورایی
خریدم ولی هولد نکردم, ترید کردم
به کریپتو هایی که تا الان خریدم و هی عوض کردم برمیگردم نگاه میکنم این ۴برابر شدن قیمت در برابرش هیچه! به دیگران هم حتی سیگنال میدادم یه مدت و سودهای تپلی کردن, منم خودم حداقل ارزش دلاری کریپتوهام رو حفظ کردم تا حدود یکی دو ماه پیش! تا اینکه یهو همه پولم رو روی ۵دلار دادم UNI گرفتم, تارگت اولی هم که انتظارشو رو داشتم تاچ کرد اما نمدونم با اینکه میدونستم وضع آلتکوین ها و بخصوص DeFiها خطریه دست بهش نزدم! جالبه که همون اول که بدون تجربه وارد بازار کریپتو شدم میدونستم که نوامبر جهش میکنه بیت‌کوین! اینم میدونستم که دیفای سقوط میکنه! میگم روحیه که درست نباشه انگار هیچی سرجاش نیست!
خلاصه حدود ۱۰۰۰دلاری که ۲ماه پیش داشتم الان شدن ۳۰۰ و خورده‌ای!

ارسال: #۵۶۳۵۸
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از فردا تا اخر هفته صف فروش سکه و طلا و دلار رو شاهد خواهیم بود : )

یه نکته‌ای که کلاً فراموش شده اینه که ترامپ تا یکی دوماه دیگه رئیس‌جمهوره!
و نکته دوم اینکه قصد قبول شکست رو هم علی‌الظاهر نداره!
اگه قضیه بیخ پیدا کنه ممکنه از طرف انس تقویت بشه
انس جهانی همین الانم یه کانال مینور شکونده و شاید تا سطح ATH خودش بالا بره!
سکه الان در نقطه‌ای هست که ۲ تا حمایت قابل اعتنا داره. اما به قول تو شاید ملت جوگیر بشن برن برای فروش
اگه قیمت به ۱۱/۷۰۰ و پایینتر رسید به نظرم ارزش خرید داره
مراقب باشید فقط رکب نخورید تو این اوضاع که خر صاحابشو نمیشناسه!

بورس هم احتمالاً فردا لااقل در سهمای دلاری قرمز بشه
این هفته مشخص میشه که عیار این ادعا که ریزش ها پیشخور شده چقدره!
این بیشرفا یه روده راست تو شکمشون نیست!
من بدبختم که سبدم اکثراً دلاریه!
واقعاً دیگه حوصله ی ضرر بیشتر ندارم!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۳۵۹
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۰۱ ب.ظ
من که فقط دعا می کنم شر کرونا زودتر در دنیا کنده بشه واکسن موثری ساخته شه و به دست مردم ما هم برسه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , ghaderZ , khayyam , diligent , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۶۰
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم یکی از آرزوهام این بود که بتونم برای خودم باشگاه بدنسازی بزنم .
پارسال خوب پیش می رفتم حتی دنبال این بودم برم کلاس مربیگری و پیگیرش بودم که همون موقع که این فکر رو کردم کلا کرونا اومد و قشنگ همه چی رو برعکس شد نه تنها دیگه نتونستم کلاس مربیگری برم هیچ دیگه باشگاه هم نتونستم برم و نمی رم .
من میگم خوبه ی دفتر آرزو یا اهداف داشته باشی هر کاری که الان دوست داریم به خاطر کرونا نمیشه انجام داد را بنویسیم
بعد دوباره مرورشون کنیم ببینیم کدوم واقعا نمیشه انجام داد و کدوم را الان با وجود کرونا میشه مثلا کلاس زبان را میشه مجازی رفت
خلاصه بعد کرونا شروع کنیم ب انجام دادنشون

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۳۶۱
۱۶ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط ghaderZ.)
[/quote]
(۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  از فردا تا اخر هفته صف فروش سکه و طلا و دلار رو شاهد خواهیم بود : )
یه نکته‌ای که کلاً فراموش شده اینه که ترامپ تا یکی دوماه دیگه رئیس‌جمهوره!
و نکته دوم اینکه قصد قبول شکست رو هم علی‌الظاهر نداره!
اگه قضیه بیخ پیدا کنه ممکنه از طرف انس تقویت بشه
انس جهانی همین الانم یه کانال مینور شکونده و شاید تا سطح ATH خودش بالا بره!
سکه الان در نقطه‌ای هست که ۲ تا حمایت قابل اعتنا داره. اما به قول تو شاید ملت جوگیر بشن برن برای فروش
اگه قیمت به ۱۱/۷۰۰ و پایینتر رسید به نظرم ارزش خرید داره
مراقب باشید فقط رکب نخورید تو این اوضاع که خر صاحابشو نمیشناسه!

بورس هم احتمالاً فردا لااقل در سهمای دلاری قرمز بشه
این هفته مشخص میشه که عیار این ادعا که ریزش ها پیشخور شده چقدره!
این بیشرفا یه روده راست تو شکمشون نیست!
من بدبختم که سبدم اکثراً دلاریه!
واقعاً دیگه حوصله ی ضرر بیشتر ندارم!
"بورس هم احتمالاً فردا لااقل در سهمای دلاری قرمز بشه"
[/quote]
با توجه به اینکه الان اکثریت تازه کار بورس هستن مثل خودمBig Grin
بنابراین فقط میرن نظر این کارشناس و اون کارشناس رو نگا میکنند ، این کارشناسا هم تا دیروز هر کدوم یک خط خطی می کشیدند میگفتند دیگه مثلا یک و ششصد کف شاخصه فردا بر می گرده فرداش هم یه ۳۰ هزارتا می ریخت الانم اکثریت بورس(تازه کارا) با نظر این کارشناسا کار میکنن
ولی منطقا سهمای دلاری نباید بریزه چون حتی وقتی دلار بالا میرفت همین سهما منفی می خوردن
ارسال: #۵۶۳۶۲
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(16 آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۳۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  منم یکی از آرزوهام این بود که بتونم برای خودم باشگاه بدنسازی بزنم .
پارسال خوب پیش می رفتم حتی دنبال این بودم برم کلاس مربیگری و پیگیرش بودم که همون موقع که این فکر رو کردم کلا کرونا اومد و قشنگ همه چی رو برعکس شد نه تنها دیگه نتونستم کلاس مربیگری برم هیچ دیگه باشگاه هم نتونستم برم و نمی رم .
من میگم خوبه ی دفتر آرزو یا اهداف داشته باشی هر کاری که الان دوست داریم به خاطر کرونا نمیشه انجام داد را بنویسیم
بعد دوباره مرورشون کنیم ببینیم کدوم واقعا نمیشه انجام داد و کدوم را الان با وجود کرونا میشه مثلا کلاس زبان را میشه مجازی رفت
خلاصه بعد کرونا شروع کنیم ب انجام دادنشون
به نکته ی خوبی اشاره کردی ، مطمئنا هر کدوم از ماها یه قابلیت ها و توانایی هایی داریم و همچنین علاقه مند به یه زمینه ای هستیم مثلا اگه ورزش کردن رو در نظر بگیریم هر کدوم از ماها یه نوع ورزشی رو دوست داریم ( از فوتبال بگیر تا ورزش های رزمی و بدنسازی و ... ) یه تعداد از این ورزش ها رو الان با توجه به شرایط کرونا نمیشه مثل قبل انجام داد ولی یه تعداد رو شاید هنوزم بشه انجام داد یا بحث زبان رو الانم میشه پیگیری کرد خودمون رو محدود به کلاس یا موقعیت نکنیم از کم شروع کنیم یه کاری کنیم به خودمون اعتماد به نفس بدیم به خودمون و اطرافیانمون انرژی مثبت بدیم از داشته های خودمون رو هر چند کم باشه شناسایی و استفاده کنیم مثال می زنم براتون من سال تابستان ۹۷ به دوچرخم ۸۰۰ هزار تومان دادم ولی از اون موقع ازش استفاده می کنم و واقعا خیلی وقتا لذت می برم با همین دوچرخم خیلی از جاهای تهران رو هم رفتم ( پل طبیعت ،برج میلاد ، پارک ولایت و لاله و... )
به برنامه ریزی هم اعتقاد دارم ولی عملیش نکردم فقط دوران کنکور کاردانی یه دفتر داشتم که تو اونجا ساعت های که درس می خوندم رو می نوشتم و هر روز و هر هفته جمع می کردم تا کیفیت درس خوندنم رو بالا ببرم ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۳۶۳
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خودمون رو محدود به کلاس یا موقعیت نکنیم از کم شروع کنیم یه کاری کنیم به خودمون اعتماد به نفس بدیم به خودمون و اطرافیانمون انرژی مثبت بدیم از داشته های خودمون رو هر چند کم باشه شناسایی و استفاده کنیم مثال می زنم ب
چ خوب ک جملاتت انرژی مثبت بود
معمولا کمتر پیش میاد

برا فردام پاشدم نارهار پختم برنج را دم کردم و
کلی آب ریختم توی مرغ و ۴۰ دقیقه بیشتر نشد زیرش هم کم بود برگشتم جزغاله شده بود............................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۳۶۴
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ق.ظ
از علایق گفتید، من دوست دارم ی کمپانی بازی سازی راه بندازم Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , diligent , RASPINA
ارسال: #۵۶۳۶۵
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۳۵ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خودمون رو محدود به کلاس یا موقعیت نکنیم از کم شروع کنیم یه کاری کنیم به خودمون اعتماد به نفس بدیم به خودمون و اطرافیانمون انرژی مثبت بدیم از داشته های خودمون رو هر چند کم باشه شناسایی و استفاده کنیم مثال می زنم ب
چ خوب ک جملاتت انرژی مثبت بود
معمولا کمتر پیش میاد

حتما دلیلی داشته !!! : )))
ارسال: #۵۶۳۶۶
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۴۴ ق.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۰۷ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  شرط میبندم فرق شهر و ایالت واشنگتن رو نمیدونستی بعدا اضافه کردی چون بالاتر ایالت واشنگتن رو با تهرانِ پایتخت مقایسه کردی Big GrinTongue

منم شرط میبندم عمرا نمیدونستی شهر واشنگتن در ایالت جورجیا باشه! Big Grin
ارسال: #۵۶۳۶۷
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۳۵ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۴۴ ق.ظ)عزیز دادخواه نوشته شده توسط:  منم شرط میبندم عمرا نمیدونستی شهر واشنگتن در ایالت جورجیا باشه! [تصویر:  biggrin.gif]
واشنگتنِ اصلی (پایتخت) جزو هیچ کدوم از ایالتا نیست. با جورجیا هم کلی فاصله داره.
اما بعید نیست توو جورجیا هم شهری به اسم واشنگتن باشه (بدون پسوند DC) چون توو آمریکا مرسوم هست. مثلا ده‌ها شهر با اسم جورج‌تاون و ریورساید و بریستول و ... توو ایالتای مختلف هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۶۳۶۸
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۸:۳۷ ق.ظ
حالا لاس وگاس کجاست : ) زیاد اسمشو شنیدیم ! Big GrinBig GrinBig Grin
ارسال: #۵۶۳۶۹
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۰:۲۱ ق.ظ
.................
ارسال: #۵۶۳۷۰
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۴ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۱ ق.ظ)raam نوشته شده توسط:  زندگی درد است
رنج است
ماتم است
خسته شدیم از کشت و کشتار...... شاید بگید چرا اینجا مینویسی از چیزی که به ما مربوط نیست... ولی آیا واقعأ به شما مربوط نیست؟؟؟
انسان ها جدا شدن از همدیگه و این عذاب روزگار ماست. ۱۰ سال پیش وضعیت خیلی متفاوت تر بود
همه چیز رو وارونه به ما گفتن و آموزش دادن تا تفرقه بندازن بین انسانها و از دور مشاهده کنن و به ریش ما بخندن
تفرقه بنداز، حکومت کن.........
قلب ما تکه تکه شده. ۸۵ نفر در عرض ۱ هفته کافی نیست؟؟؟؟؟؟
من خدایی نمیبینم.....
نابود شدیم...............................................
جنگ و دعوا و تفرقه همیشه هست ذات این دنیا هستش برنده اونی هست که خودشو از این ماجرا دور کنه و بره یه جایی زندگی کنه که جنگ نباشه اگرم امکانش نیست یه راهی براش پیدا کنه . شما می گی ۸۵ نفر در عرض یک هفته هزاران نفر هر روز سر کرونا و تصادفات جاده ای می میرن ولی کسی عین خیالش نیست چون عادی شده .
برو یه جایی زندگی کن جنگ و دعوا نباشه و خون و کشتار و جنگ رو نبینی .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۲۰۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۵۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close