زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۳۷۱
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ
ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , big cloud , .:tarannom:. , ezra
ارسال: #۵۶۳۷۲
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
منم منتظرم Big Grin

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۳۷۳
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۰۹:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
بایدن انتخاب شد. چهار سال وقت داریم هر جوری شده ببندیم از این خراب شده فرار کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , kilookiloo
ارسال: #۵۶۳۷۴
۱۷ آبان ۱۳۹۹, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
امیدوارم بازار سریعتر بگرده به قبل عید ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۶۳۷۵
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
طلا چ طور Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۶۳۷۶
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۱۲:۵۰ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
طلا چ طور Smile
الان کاربر فاطمه سلیمانی ناراحته حتما
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۷۷
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان کاربر فاطمه سلیمانی ناراحته حتما
شاید هم باز کمی پس انداز داره و دوباره بره طلا بگیره Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , khayyam , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۷۸
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۴:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۵ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه تا دیروز به طرف می گفتی " ویسکانسین " خلاصش می کرد و می گفت ویسکی ؟ و فکر می کرد یه مدل مشروبه الان داره آرای الکترال و رای مردمی رو تحلیل می کنه : )))
از یه طرف خوبه که همه سعی می‌کنند اطلاعات عمومی‌شون رو بالا ببرند، اما از یه طرف دیگه برمیگردیم به اون حرف من که چند بار گفتم. شبکه‌های اجتماعی بمباران اطلاعات/دیتا می‌کنند و وقتی کسی پیش‌زمینه نداشته باشه و ظرفش هم کوچیک باشه، میشه اینی که میبینیم. شخصا حالم بد شد هر جا نگا میکنم یکی داره تئوری توطئه میده که چین نگه داشت واکسن رو بعد از رفتن ترامپ بده، اون یکی با سیکل از دوقوزآباد تحلیل سیاسی میده بایدن به درد آمریکا نمیخوره و مردم ماساچوست با دویست و پنجاه سال انتخابات آزاد خطای نابخشودنی مرتکب شدند و ما خوبیم، یکی از کتفش خبر در میاره که آرای فلان‌جا رو دارن بازشماری میکنند... تازه از اینستاگرام خبر ندارم، اونجا حدس میزنم یه دنیای دیگه‌ای باشه. اه اه اه [تصویر:  477935_1hz3_thumbsdownsmileyanim.gif] [تصویر:  477935_1hz3_thumbsdownsmileyanim.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , .:tarannom:. , MarkLand , ezra
ارسال: #۵۶۳۷۹
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۰۸ ب.ظ
به کسی که برایت نمی‌نویسد،
مزاحمِ روزهایت نمی‌شود،
درباره‌ات نمی‌‌خواند،
مهم ترین تاریخ‌ های تو را حفظ نمی‌کند
و زندگی‌ ات را پُر از کارهای شگفت‌ انگیز نمی‌کند،
وابسته نشو!

(غسان کنفانی)
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۳۸۰
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۲:۳۸ ب.ظ
همین جوری ادامه پیدا کنه باید یه چیزی هم به بورس دوباره از جیب خودمون برگردونیم : (
ارسال: #۵۶۳۸۱
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از یه طرف خوبه که همه سعی می‌کنند اطلاعات عمومی‌شون رو بالا ببرند

این واقعیت که ما جماعت عامی تحلیلامون آبکی و سطحی و بی اساسه حرفیست درست. تردیدی هم نیست. حتی دیدم بعضی از ما از مسائل پشت پرده ای حرف میزنند که انگار خودمون شخصا اونجا حضور داشتیم مثلا من شنیدم میگیم که ترامپ مخفیانه با بایدن پیام داده که آره فعلا تو برو جلو اینا خیال کنن اوضاع به نفعشونه بعد زیر پاشون رو یهو!!! خالی میکنیم یا مثلا فلان رئییس جمهور پشت پرده با فلانی ساخته. خلاصه یه تحیلی یلخی با یه اخبار خیلی محرمانه که از پشت پرده به ما رسیده! با یه سری اطلاعات بی اساس و جملاتی که گویند روحش هم ازشون خبر نداره در مجموع میشه همین تحیلالی تاکسی و مترو و صف نووایی. حالا هم که هر کدوممون یه رسانه مستقل در اختیار داریم به قول شما فضا میشه همینی که هست!
اما به قول اون دوستمون اگر برگردیم به تحلیلهای دو سه دهه پیش که مخهای همه چیز تموم اون روزگار مخصوصا برادران چپ و توده ای (که هر کدوم یه کامیون کتاب حفظ بودند) از اوضاع داشتن رو بخونیم میبینیم که بابا باز گلی به جمال خودمون! اینا که هر چی گفتند و نوشتند و تحلیل کردند شتحیات محض بود. مثلا تحلیل دوستان توده ای در حمایت از افرادی که انقلاب پشت کردند. کسی هست منکر باشه که زمانی اکثر آدمهایی که توی این مملکت سرشون به تنشون می ارزید مثل رادمنش و بزرگ علوی و ایرج اسکندری و ده ها نفر دیگه چپ بودند و تحلیلهای آنچنانی میکردن که اون زمان هر کی میخوند به قول امروزی ها کفِش میبرید و الان که زمانش گذشته متوجه میشی چه اراجیفی به خورد مردم دادند.
اینکه ما جماعت عوام تحلیلهامون رو هواست شکی نیست . اما یک نکته ظریف داره که یه امتیاز مثبت به ما میده که تحلیلهای صرفا تئوری جماعت تئوریسین فاقد اونه. اونهم اینه که تحلیلهای چرت و پرت ما ریشه در منافع روشن و واضحی داره که بلاخره همشم رو هوا نیست. مثلا یارو دلار خریده فکر میکنه ترامپ بره ضرر میکنه بر اساس این فرضیه میشنه مثلا برای ترامپ مرثیه میخونه که آره شخص قاطعی بود و یه چیزایی خلاصه از خودش درمیاره در تایید سیاستهای حزب جمهوری خواه و رد دموکرات ها و ... در حالی که اصلش اینه که توی خونشون یه مقدار دلار داره میترسه ارزون بشه و ضرر کنه. یکی میاد میگه نخیر باید خوبه دلار ارزون بشه ماشین ارزون بشه و این چیزا در حالی که اصلش اینه که نگران مسائل دیگه ای هست و مثلا از جنگ میترسه.
اینجاست که میشه دو دسته تحلیل سیاسی متصور شد: دسته اول تحلیلهای ما جماعت اینستاگرامی و صف نونوایی که همین الان مشخصه چرت و پرته.
دسته دوم تحلیلهای محکم و متقن و قوی و به قول آقای شفیع اصتوقوس داری که سی الی چهل سال آینده چرت و پرت بودنشون مشخص میشه.
ارسال: #۵۶۳۸۲
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط crevice.)
روایت داریم اگه نهار قرمه سبزی بوده باشه و زیاد بیاد؛ خوردن یه کف دست ته دیگ با قرمه هر نیم ساعت تا زمانی که دیگه گوشتو ته دیگی رو اجاق باقی نمونه جزو اعمالیه که ثواب کبیره شو فرشته ها با هر قطره روغنی که از سیبیلات میچکه پات مینویسن
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۳۸۳
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۵:۲۱ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  همین جوری ادامه پیدا کنه باید یه چیزی هم به بورس دوباره از جیب خودمون برگردونیم : (
الان تنها دلگرمی اونایی که تو بورسن اینه
طرف میگه حالا خدا رو شکر من کم پول تو بورس دارم فلانی بیشتر از من داره
اون یکیم میگه حالا خداروشکر من فقط کل پولم توبورسه وخیلیا ماشینشونو فروختن آوردن
اونیکه ماشینشو فروخته:حالا خداروشکر من فقط کل سرمایه + ماشینم رو آوردم خیلیا خونه شونو فروختن آوردن
اونیکه سرمایه+ماشین+خونه شو فروخته:خوبه خداروشکر ....
نه شوخی کردم Big Grinآخری میگه بورس محکوم به صعوده حالا چرا ؟چون بیچاره انتخابی نداره یا باید به خودش امید بده یا سکته کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۳۸۴
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط فاطمه سلیمانی.)
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(17 آبان ۱۳۹۹ ۰۳:۱۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ببینیم چه موقع قیمت گوشی میاد پایین، هیچ وقت!
طلا چ طور Smile
من و مادرم هر دو باهم تقریبا حدود۱۱میلیون ضرر کردیم ولی خودم مقصر بودم تو خرید و فروش عجول هستم و طمع کردم اما خب تجربه شدبرای من ، اما خدا را شکر حالم خوبه چون قصد فروش ندارم
و خدا به من رحم کرد یه بنده خدایی به من پول قرض بود نداده وگرنه ضررم خیلی بیشتر میشد
والان همه خوشحالند که طلا پایین اومده چرا من ناراحت باشم اشکالی نداره اصلا انگار که پولی نداشتم خدا کنه همه پول داشته باشن طلا بخرن من هم پول دستم بیاد بخرم

(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان کاربر فاطمه سلیمانی ناراحته حتما
شاید هم باز کمی پس انداز داره و دوباره بره طلا بگیره Smile
الان دقیقا بهترین فرصت سرمایه گذاری برای طلاست Smile
من پس اندازهام را سرمایه گذاری کردم با قیمت ۱۵۰۰ Smile
خدا را شکر فعلا احتیاج به فروش طلا نکردم

امام مهدی علیه السّلام:

أکثِروا الدُّعاءَ بِتَعجیلِ الفَرَجِ فَإنَّ ذلِکَ فَرَجُکُم.

براى تعجیل در فرج بسیار دعا کنید ، که در فرج من فرج شما نیز هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۶۳۸۵
۱۸ آبان ۱۳۹۹, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۱۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۱۲ ب.ظ)فاطمه سلیمانی نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
طلا چ طور Smile
من و مادرم هر دو باهم تقریبا حدود۱۱میلیون ضرر کردیم ولی خودم مقصر بودم تو خرید و فروش عجول هستم و طمع کردم اما خب تجربه شدبرای من ، اما خدا را شکر حالم خوبه چون قصد فروش ندارم
و خدا به من رحم کرد یه بنده خدایی به من پول قرض بود نداده وگرنه ضررم خیلی بیشتر میشد
والان همه خوشحالند که طلا پایین اومده چرا من ناراحت باشم اشکالی نداره اصلا انگار که پولی نداشتم خدا کنه همه پول داشته باشن طلا بخرن من هم پول دستم بیاد بخرم
معلومه خیلی به طلا علاقه داری ، کلا خانم ها به طلا خیلی علاقه دارند دلیلش رو نمی دونم ولی به بهتره به طلا به عنوان یه وسیله سرمایه گذاری همراه با ریسک نگاه کنیم کلا یه کالا تجملاتی هست خیلی نمی تونه حال ادم رو خوش کنه ولی اگر پول اضافی باشه بهتره یکی از گزینه های سرمایه گذاری باشه اینو گفتم می بینم یه رسم و رسومات مسخره هست که اگر پسری بخواد ازدواج کنه دختره ازش سرویس کامل طلا می خواد و اگه نخری عملا یا قبول نمی کنه یا یه برچسب نداری بهت می زنند کلا همه چی شده معامله ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۶۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۲۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۴۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close