زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۲۱
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ب.ظ
ماشین را بخر
ولی میخوای ی مدت ب ازدواج فکر نکن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۵۲۲
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
با اینکه دیگه ۱۱ سال گذشته، ولی به گذشته و ترم ۱ کارشناسی که لپتاپ نداشتم فکر میکنم، چقدر دلم میسوزه واسه خودم! و بیشتر که فکر میکنم با اینکه ۵ سال هست که دارم کار میکنم و درامد دارم، باز باید ۱ سال پولم رو جمع کنم که لپتاپ بخرم! بعضی وقتا به این فکر میکنم از کار استفعا بدم و جمع کنم برم خونمون پیش خانواده، حداقل پدرو مادرم رو بیشتر میبینم و یه غذای خوب میخورم و تکنولوژیهای جدید یاد میگیرم، بعدش هم شروع کنم برای آپلای شرکت‌های خارجی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ , MarkLand , ezra , khayyam , kilookiloo , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۶۵۲۳
۱۱ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۴۳ ب.ظ
منم یه مدت کارشناسی لپ تاپ نداشتم البته اون زمانها کمتر کسی داشت یه لپ تاپ تو خونه بود همه شریکی استفاده می کردن اخر هم گیر خودم اومد تا اخر کارشناسی خیلی وزنش زیاد بود حدود ۲/۵ اینا بود و کیفیت مانیتور پایین دیگه ارشد یه دونه گرفتم همراه با عقده گشایی مانیتور ۴K Big Grin! خیلی ها میگفتن فول اچی دی کافیه ولی واقعا شانس اوردم که اینو خردیم وگرنه الان عمرا می تونستم با این کیفیت بخرم!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۶۵۲۴
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ ق.ظ
چیزی نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
به بعد ۳۰ سال به بعد میانسالی می گن یا سن یه عدده ! Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۵۶۵۲۵
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۱۳ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چیزی نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
چقد تلقین بد میکنی به خودت. پسرم من دارم میشم ۳۲ سال عین خیالمم نیسBig Grin جای این کارا عشق کن از زندگیت عششق
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin , big cloud , diligent , Avril89
ارسال: #۵۶۵۲۶
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۰۸ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۳ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چیزی نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
چقد تلقین بد میکنی به خودت. پسرم من دارم میشم ۳۲ سال عین خیالمم نیسBig Grin جای این کارا عشق کن از زندگیت عششق
پارسال خیلی سرم شلوغ بود از باشگاه رفتن بگیر تا تفریح و غیره امسال به لطف کرونا همه حذف شد و تقریبا عین زندونی ها خونه موندیم و کارها تقریبا دورکاری شد از اونجایی که متاسفانه زیاد اهل مطالعه و فیلم دیدن نیستم بیشتر تو اینستاگرام و یوتیوب هستم هر از چند گاهی هم یخورده زبان می خونم راستش امسال نتونستم خیلی از زندگیم لذت ببرم ولی ناشکر نیستم مشکل خودم بودم نتونستم خودم رو با شرایط جدید ( قرنطینه و تغییر سبک زندگی وفق بدم ) .
هر روز برنامه ریزی ، ولی عملی نمیشه ، دیگه خودت حساب کن دیگه عین زندانی ها همش خونه ای یا تو تلگرامی یا اینستا یا در حال آشپزی یا خونه تمیز کردن شدم عین زن های خانه دار ولی تنها !( واقعا نمی دونم چطوری یه تعداد از خانم ها فقط کار خونه داری انجام میدن حوصلشون سر نمیره والا من امکانات زیادی هم ندارم ولی در عرض دو ساعت تمام کارهای خونه انجام میشه ! ) عجیبه نمی تونم تغییر کنم و مثلا کتاب بخونم یا تخصص جدید یاد بگیرم دلیلش اینکه اینا برای من دیگه جذابیتی نداره !
اصلا خودمم نمی دونم چرا این حرفا رو تو مانشت می زنم ولی عب نداره خودم می نویسم بعضی ها میان می گن چرا فاز منفی میدی حاجی کجا من فاز منفی دادم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۵۲۷
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۳۷ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  با اینکه دیگه ۱۱ سال گذشته، ولی به گذشته و ترم ۱ کارشناسی که لپتاپ نداشتم فکر میکنم، چقدر دلم میسوزه واسه خودم! و بیشتر که فکر میکنم با اینکه ۵ سال هست که دارم کار میکنم و درامد دارم، باز باید ۱ سال پولم رو جمع کنم که لپتاپ بخرم! بعضی وقتا به این فکر میکنم از کار استفعا بدم و جمع کنم برم خونمون پیش خانواده، حداقل پدرو مادرم رو بیشتر میبینم و یه غذای خوب میخورم و تکنولوژیهای جدید یاد میگیرم، بعدش هم شروع کنم برای آپلای شرکت‌های خارجی.

به نظرم اگر واقعا دوست داری بیای خارج ارزششو داره وقت بزاری روش و امتحان کنی… اینجا با یک درآمد متوسط میتونی لپتاپ را با درآمد حدود ۲ هفته ات بخری...
من داداشمم همش بهم میگه میخوام بیام خارج ولی انگیزه اش را نداره چون خیلی عدم قطعیت توی پروسه اش زیاده مهاجرت کاری مخصوصا... ممکنه کلی تلاش کنی ولی تهش به هیچ جا نرسه. من درک میکنم کاملا

منم یادمه ترم یک کامپیوتر نداشتم میرفتم اتاق کامپیوتر تمرین برنامه نویسیمو انجام میدادم. نمیدونم یه جورایی ادم به خودش افتخار میکنه که از هیچ بتونه خودشو به یه جایی برسونه ولی از اون طرفم قابل انکار نیست چقدر از استعداد ها ظرفیت های آدم به خاطر متولد نشدن توی خانواده پولدار به هدف میره…انگار از وقتی متولد میشی تو از چند قدم قبل خط شروع باید دویدنو شروع کنی Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , blackhalo1989 , Avril89
ارسال: #۵۶۵۲۸
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۵۱ ب.ظ
من نیز ترم اول و دوم لپ‌تاپ نداشتم (ورودی ۹۲) و برای ترم ۳ بود که لپ‌تاپ خریدم Big Grin هنوز هم همون لپ‌تاپ رو دارم فقط ی SSD روش انداختم و ی بار هم مانیتورش رو عوض کردم چون خراب شده بود. اون موقع لپ‌تاپ رو ۲۲۰۰ خریدم ولی الآن دیگه لپ‌تاپ خریدن سخت شده. چندبار نیت کردم که مک‌بوک بخرم ولی همیشه گرون بوده Undecided

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۶۵۲۹
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۷ ب.ظ
کسی اینجا نت شاتل داره؟ برای من خیلی کند شده چند وقته

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۶۵۳۰
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۵۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  چندبار نیت کردم که مک‌بوک بخرم ولی همیشه گرون بوده [تصویر:  undecided.gif]
مک بوک های m1 واقعا ارزش خرید دارن، حتی مک بوک ایر m1 از خیلی لپتاپای اینتل بهتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۵۳۱
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۱۸ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  کسی اینجا نت شاتل داره؟ برای من خیلی کند شده چند وقته
من نیز نت شاتل دارم. آره متاسفانه چند وقت یخورده بد شده. چندین بار هم زنگ زدیم به پشتیبانی محترم (کسی ناراحت نشه و برنخوره به کسی) گفتن نه مشکل نیست.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , ezra
ارسال: #۵۶۵۳۲
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
خدا خیر نده هرکی اینو تو ذهن جوونا انداخت Smile عه تولد ۳۰ سالگی من با شروع کرونا بود
تا یکماه حالم ب شدت ب بود
ولی الان خیلی سرخوشم
خیلی هم ۳۰ سالگی خوبه
بهترین موفع برای شروع
آره برای شروع بهترین موقع هست چون دقیقا می دونی چی میخوای خودت را می شناسی و دیگه احساسی رفتار نمیکنی

هرچند عالی بود اگه الان ی چیزایی را داشتم ولی تو زندگی همه اون تلاشی ک لازم بود را انجام دادم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۵۳۳
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۰۷:۲۵ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۵ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
خدا خیر نده هرکی اینو تو ذهن جوونا انداخت Smile عه تولد ۳۰ سالگی من با شروع کرونا بود
تا یکماه حالم ب شدت ب بود
ولی الان خیلی سرخوشم
خیلی هم ۳۰ سالگی خوبه
بهترین موفع برای شروع
آره برای شروع بهترین موقع هست چون دقیقا می دونی چی میخوای خودت را می شناسی و دیگه احساسی رفتار نمیکنی

هرچند عالی بود اگه الان ی چیزایی را داشتم ولی تو زندگی همه اون تلاشی ک لازم بود را انجام دادم
اگه سن مهم نیست پس چرا از خانم ها سنشون رو می پرسی ناراحت می شن و نمی گن همه هم دوست دارن بهشون بگی ۱۸ سالشونه !
ارسال: #۵۶۵۳۴
۱۲ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه سن مهم نیست پس چرا از خانم ها سنشون رو می پرسی ناراحت می شن و نمی گن همه هم دوست دارن بهشون بگی ۱۸ سالشونه !
خب چون سن ی عدد هست و نباید تنها فاکتور برای بررسی ی آدم باشه
همه خانوم ها دل اشون جوون هست و ۱۸ سالشون هست.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , diligent , khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۵۳۵
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  همه خانوم ها دل اشون جوون هست و ۱۸ سالشون هست.
من که ۹ سالمه Tongue

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close