زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۳۶
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگه سن مهم نیست پس چرا از خانم ها سنشون رو می پرسی ناراحت می شن و نمی گن همه هم دوست دارن بهشون بگی ۱۸ سالشونه !
خب چون سن ی عدد هست و نباید تنها فاکتور برای بررسی ی آدم باشه
همه خانوم ها دل اشون جوون هست و ۱۸ سالشون هست.
پس قبول کنیم که افزایش سن باعث نگرانی هست و همه ی ما دوست داریم علاوه بر اینکه دلمون جوون باشه ظاهرمون هم جوون باشه برای همینه متوسل می شیم به انواع جراحی ها و وسایل آرایشی و کمک آرایشی ! حالا این موضوع فرقی نمی کنه چه بین آقایون و چه بین خانم ها ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۵۳۷
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۱ ب.ظ
بعد از این چند سالی که مصاحبه دادم و مصاحبه گرفتم تقریبا میفهمم که ی مصاحبه‌ای که میدم خوب بوده یا نه.
ی مصاحبه با ی شرکت سوئدی داشتم (مصاحبه HR ای بود تقریبا) و به نظر خودم خیلی خوب بود و مصاحبه رو هم ضبط کردم و چندبار دیدم. ولی جوابی از سمتشون نگرفتم! ایمیل پیگیری هم زدم جوابی ندادن Big Grin میخوام بگم این موارد فقط توی ایران نیست که پیش میاد، همه‌جا ممکنه اتفاق بیفته (شرکت کوچیک و داغونی هم نبود و شرکت خوبی بود)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۶۵۳۸
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میخوام بگم این موارد فقط توی ایران نیست که پیش میاد، همه‌جا ممکنه اتفاق بیفته (شرکت کوچیک و داغونی هم نبود و شرکت خوبی بود)
چه شرکتی بود؟
IKEA? اسپوتیفای؟

+ برای شرکت، من حداقل به این نتیجه رسیدم که باید اونجایی اقدام کرد که حداقل یک ایرانی اونجا کار کرده. متاسفانه بررسی هم که داشتم خیلی شرکت‌های اروپایی نیروی کار غیر اروپایی رو چون میدونن مجبوره، همیشه با حداقل دستمزد استخدام میکنن، به فرض شرکت X، که توی هلند هست، هیچ هلندی حاضر نیست پاشو اونجا بزاره با اون حقوقی که پیشنهاد میده، ولی شرایط باز از اینجا بهتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۶۵۳۹
۱۳ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
از معدود برنامه‌های خوبِ این صدا و سیمای آشغال ما هم یکیش همین برنامه "کتاب باز" هست. و صحبت های بسیار زیبا و قشنگ آقای دکتر مجتبی شکوری. خیلی صحبت هاش خوبه. حتما دنبال کنید و ببینید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , Amir V , big cloud
ارسال: #۵۶۵۴۰
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۹ ق.ظ
مستند «Zero days» رو دیدم و پشمام!
اگه تا حالا ندیدیدش ببینیدیدیدش.
همه ایرانیا باس ببیننشیشیشیمنمبیبمسییسبسیببگیگیریم

ارسال: #۵۶۵۴۱
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۴۸ ق.ظ
(۱۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چیزی نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
به بعد ۳۰ سال به بعد میانسالی می گن یا سن یه عدده ! Sad
از ۲۹ سالگی میانسالی شروع میشه Winkباید مرحله جدید زندگی رو جشن بگیرینSmile
ارسال: #۵۶۵۴۲
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۳:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۴۲ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ)mana.m.it نوشته شده توسط:  
(12 آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چیزی نمونده به بحران ۳۰ سالگی برسم !
به بعد ۳۰ سال به بعد میانسالی می گن یا سن یه عدده ! Sad
از ۲۹ سالگی میانسالی شروع میشه Winkباید مرحله جدید زندگی رو جشن بگیرینSmile
میانسالی بین ۴۵ تا ۶۰ هست مطابق ویکی پدیا البته

"This time period in the life of a person can be referred to as middle age. This time span has been defined as the time between ages 45 and 60.[1][3] Many changes may occur between young adulthood and this stage"

من فکر کنم قبل ۱۸ سالگی را حساب نمیکنن. مثلا اگر امید به زندگی ۷۸ سال باشه شما ۶۰ سال به عنوان یک انسان بالغ زندگی میکنین. توی ۴۸ سالگی نصف این زمان رفته. توی ۳۰ سالگی صرفا ۱/۵ اش رفته

(۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میخوام بگم این موارد فقط توی ایران نیست که پیش میاد، همه‌جا ممکنه اتفاق بیفته (شرکت کوچیک و داغونی هم نبود و شرکت خوبی بود)
چه شرکتی بود؟
IKEA? اسپوتیفای؟

+ برای شرکت، من حداقل به این نتیجه رسیدم که باید اونجایی اقدام کرد که حداقل یک ایرانی اونجا کار کرده. متاسفانه بررسی هم که داشتم خیلی شرکت‌های اروپایی نیروی کار غیر اروپایی رو چون میدونن مجبوره، همیشه با حداقل دستمزد استخدام میکنن، به فرض شرکت X، که توی هلند هست، هیچ هلندی حاضر نیست پاشو اونجا بزاره با اون حقوقی که پیشنهاد میده، ولی شرایط باز از اینجا بهتره.

به نظرم ازششو داره چون بعد یه مدت اقامتو بگیری دیگه بهشون بای بای میدی هرکاری خودت بخوای میکنی...
یه چیزیم که به نظرم خیلیا چک نمیکنن و مهمه همینه که چقدر طول میکشه تا اقامت و سیتیزن شیپ را بگیری و شرایطش چجوریه... توی امریکا و کانادا سیتیزن شیپی خیلی قوی هست از این نظر که وقتی سیتیزن بشی دیگه تا ابد سیتیزنی من شنیدم بعضی کشور های اروپایی اگر مثلا کشورو مدت طولانی ترک کنی سیتیزن شیپیتو میگیرن و ...
چیز دیگه اینه که اگر ازدواجی هستین: توی امریکا و کانادا بچه ای که توی خاک کشور متولد بشه اتوماتیک سیتیزن میشه ولی کشورهای اروپایی بعضی هاشون قوانین خاصی دارن مثلا حتما باید پدر و مادر یکیشون سیتیزن باشه و غیرههه....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۶۵۴۳
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(13 آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  میخوام بگم این موارد فقط توی ایران نیست که پیش میاد، همه‌جا ممکنه اتفاق بیفته (شرکت کوچیک و داغونی هم نبود و شرکت خوبی بود)
چه شرکتی بود؟
IKEA? اسپوتیفای؟

والا من همه‌ی این چیزا رو چک میکنم. این هم شرکت بدی نبود (Dynamo) و ایرانی هم چندتا داشت. ولی نمیدونم چرا دیگه جواب ندادن!

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۶۵۴۴
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
یادی کنیم از قدیما:
[تصویر:  478178_New_Doc_53_7.jpg]
[تصویر:  478178_New_Doc_53_14.jpg][تصویر:  478178_New_Doc_53_15.jpg]

منبع:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۶۵۴۵
۱۴ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۷ ب.ظ
(۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  والا من همه‌ی این چیزا رو چک میکنم. این هم شرکت بدی نبود (Dynamo) و ایرانی هم چندتا داشت. ولی نمیدونم چرا دیگه جواب ندادن!
داینامو چندتا داریم، دقیقش رو باید بگی.
یه نکته دیگه هم هست که الان تعطیلات آخر سال هست و تق و لق هستن کلا یه جورایی. معمولا سال جدید استراتژی جدید میچینن و اون موقع ممکنه فرق بکنه قضیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۶۵۴۶
۱۵ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  شیران
شیران
(۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
-

- شیران سال مالیش آذره

So niceCool

۲بار تاحالا اینجا راجع‌به نماد شیران غیرمستقیم تذکر دادم که هر۲هم تقریباً در کف قیمت بوده(به‌طور میانگین ۲۷۰۰۰ریال)
امشب از سر بیکاری میخوام یه ذره بیشتر و بازتر بنویسم
شیران از نمادهایی بود که زودتر از ریزش بازار(۲۱مرداد) وارد ترند نزولی شد و طبعاً این کانسالیدیشنی که تشکیل شده یه سرش به این موضوع برمیگرده. این چارت خیلی خوشگل شده دیگه. قیمت, مووینگ اوریرج های بلند مدتم رد کرده(هرچند که هنوز تثبیت نشده). مووینگ اورج ها یکی یکی دارن تاب برمیدارن. اگه از زاویه دید من نگاهش کنید تقریباً یه مثلث سیمتریک هست که ظاهراً بریک‌آوت کرده ولی چون بورس ایران خیلی قابل اطمینان نیست این بریک‌آوت وحتی کندل آخری که ظاهراً تصدیقش کرده اعتباری بهش نیست فعلاً. یک الگوی هارمونیک هم میشه درش دید. به نظر سیگنالهای ریورسال زیادی داره میده.
هم خودش ظاهراً و احتمالاً داره یه مثلث سیمتریک یا اسندینگ یا شایدم موج بعدی الیوت میشه. مهم اینه که آخرین اصلاح, قبل از هایر لو قبلی تموم شده که اینم باز یه سیگنال ریورسال میتونه باشه. حتی اگه سپاورت داینمایکش هم از دست بده بعیده ضرر زیادی بزنه. اگرم زد من این کامنتو پاک میکنم : )
به اینا اضافه کنید وضیعت بنیادی مناسبی که داره؛ این ماه سال مالیش هست و همین ماه تقسیم سود شاید داشته باشه. در گروهش به نظر بهترین وضعیت رو داره و فوروارد پرایس پِر ارنینگش از بقیه جالب تره. افزایش سرمایه هم فکر کنم پیش‌رو داشته باشه. در کل اگه گزارش سالانه خوبی بده که انتظارشم میره, لااقل با این کانسالیدیشن, اندازه دهنه مثلث باید رشد داشته باشه! یعنی بالای ۶۶۰۰تقریباً! خودم حداقل تا ۴۱۰۰توقع دارم در کوتاه مدت بره البته احتمالاً بعد یه اصلاح کوچیک! در کل به نظرم اگه در اصلاح بعدی زیر ۳۵۰۰ رسید ارزش خرید داره! والله أعلم!

[تصویر:  478180_qnek_shdf.jpg]

ارسال: #۵۶۵۴۷
۱۵ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۰ ب.ظ
یه چیزی این روزا متوجه شدم و اینه که کافیه نگرشتون به یه چیز عوض بشه، اون وقت هست که سخت بودن اون کار ازش کاسته میشه، باعث میشه با رغبت برید سمتش و پشت گوش ندازیدش. اینکه این کاری که الان دارید انجام میدید، کجای اون هدف نهاییتون قرار داره خیلی کارو راحت میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , MarkLand , .:tarannom:. , codin , khayyam
ارسال: #۵۶۵۴۸
۱۵ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه چیزی این روزا متوجه شدم و اینه که کافیه نگرشتون به یه چیز عوض بشه، اون وقت هست که سخت بودن اون کار ازش کاسته میشه، باعث میشه با رغبت برید سمتش و پشت گوش ندازیدش. اینکه این کاری که الان دارید انجام میدید، کجای اون هدف نهاییتون قرار داره خیلی کارو راحت میکنه.
کلا یادگرفتن ی چیز بلااستفاده خیلی عذاب‌آوره، برای همینم هست درس خوندن برای اکثر ما سخته Big Grin من خودم اینو توی یادگیری زبان تجربه کردم! تا وقتی نیازم در حد خوندن مقالات بود چون این توانایی رو داشتم یادگیری زبان برام عذاب‌آور بود! ولی الآن بعد از چندماه که جدی دارم زبان یادمیگیرم و می‌تونم ازش استفاده هم کنم یادگیری زبان برام خیلی لذت بخش هم شده Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۵۴۹
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(15 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  یه چیزی این روزا متوجه شدم و اینه که کافیه نگرشتون به یه چیز عوض بشه، اون وقت هست که سخت بودن اون کار ازش کاسته میشه، باعث میشه با رغبت برید سمتش و پشت گوش ندازیدش. اینکه این کاری که الان دارید انجام میدید، کجای اون هدف نهاییتون قرار داره خیلی کارو راحت میکنه.
کلا یادگرفتن ی چیز بلااستفاده خیلی عذاب‌آوره، برای همینم هست درس خوندن برای اکثر ما سخته Big Grin من خودم اینو توی یادگیری زبان تجربه کردم! تا وقتی نیازم در حد خوندن مقالات بود چون این توانایی رو داشتم یادگیری زبان برام عذاب‌آور بود! ولی الآن بعد از چندماه که جدی دارم زبان یادمیگیرم و می‌تونم ازش استفاده هم کنم یادگیری زبان برام خیلی لذت بخش هم شده Tongue
من یه چیزی هم جدیدا از فلسفه کشور هند یاد گرفتم که برام خیلی جالب بود و خیلی الهام بخش بودش... و اون اینه که آدم به جای این که تمرکزش را در زندگی را بر لذایذ زندگی بزاره بزاره روی "وظایف" خودش توی زندگی... توی هر لحظه از خودش بپرسه چی مهم هست نه این که چه کاری لذت بخش هست... انجام وظایف در زندگی به خودی خود منجر به یک لذت عمیق تری میشه که بسیار پایدار تر از لذت های موقتی هست... مثل یه پدری که سه شیفت کار میکنه از مسافر کشی تا کار ساختمانی... شاید اصل کار خیلی لذت بخش نباشه ولی چون در راستای یک وظیفه بالاتر مثل پشتیبانی از خانواده اش هست کل کار براش معنی پیدا میکنه و انجامش لذت بخش میشه... نمیدونم منظورو رسوندم یا نه. حالا همه ما ممکنه یک وظیفه در زندگی داشته باشیم که با بقیه متفاوته... هرکی قطعا خودش بهتر میتونه فکر کنه چه هدف و وظیفه ای در زندگی داره.. چه نگه داری از یک پدر و مادر پیره، چه خدمت به افراد جامعه و گرفتن دست چهار تا آدم فقیر یا گذاشتن نون سر سفره چند تا بچه بی سرپرسته یا هرچی... یا ممکنه برای یکی علمی باشه مث جلوبردن علم و ارتقای جایگاه انسانیت به صورت کلی... به نظرم یافتن وظیفه شخصی خیلی میتونه به زندگی معنی بده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RASPINA , khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۵۵۰
۱۷ آذر ۱۳۹۹, ۰۱:۳۸ ق.ظ
ویندوز لپ تاپم‌ را عوض کردم
خواستم این موفقیت را با شما به اشتراک بذارم Smile
+ی سری کارهای کوچک هست ک انجامشون را به عقب می اندازیم در حالی که تاثییر مثبتی بزرگی روی جنبه های زندگی میداره.

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , NP-Cσмρℓєтє

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۸۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۰۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۶۵۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۰۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close