زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۵۶۶
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۶:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۶ ب.ظ، توسط crevice.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیکار کرده شادمهر؟
راستش من نمیدونم مشکلش چیه راستش به جز این که کار چیپی بوده
تو این شرایط داغون اقتصادی الان خیلیا آگاهی ندارن به این سایت ها. به اعتبار شادمهر وسوسه میشن میرن که مثلا پولشون و بیشتر کنن. همه زندگیشون و می بازن.
متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه..
مسیله فقط این قضیه نیس. توی آمریکا هم کازینو هست که طبق چارچوب قانون کار میکنن و اگه من نوعی اونجا قمار کنم ۴۹ درصد شانس برنده شدن دارم (اگه اشتباه نکنم). بهرحال قانونمندن و اگه بخان تخطی کنن روزگارشونو قانون سیاه میکنه.
اما این شادمهر با چهار تا غول مجازی که معلوم الحال هستند و توی کار قاچاق دختر هم هستند ریخته رو هم و سایت بت زده که چند تا سایت بت دیگه هم دارن (نمونه ش دنیا جهانبخت و پویان مختاری و میلاد حاتمی.. با اینا الان همکار و زیر نظر یک شخص مشترک کار میکنه شادمهر و فقط کافیه اسم اونا رو سرچ کنی ببینی چه فاضلابهایی هستند). این سایتها مشخص شدن که کلی پول جوونا و ادمهای ساده ی بدبختو دزدیدن (نه با قمار قانونمند) و هیچ قانون و قاعده ای هم نیست که بگی اینا طبق چارچوب مشخص و درستی کار میکنن.
از نظر من شادمهر با ورودش به این قضیه چیزی بجز "دزد" نیست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , codin
ارسال: #۵۶۵۶۷
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ، توسط MarkLand.)
شادمهر عقیلی بعد از رفتن از ایران روند اوفولش رو اغاز کرد بهترین البومهای شادمهر به نظر من دهاتی مسافر و پر پرواز بودن بعد از اون تک و توک اهنگهای خوب میداد بیرون کلا صداش هم اون صدای سابق نیست شاید من اشتباه میکنم اما حس می کنم لرزش داره و اون صلابت گذشته رو نداره این کاری هم که الان کرد اشتباه بود جیب مردم رو خالی کردن اونم توسط یه ادمی که به هر حال کسانی طرفدار صدا یا هنر موسیقی اون هستن کار جالبی نیست و فک هم نکنم این مدل تبلیغ در جاهای دیگه دنیا هم باب باشه میشه گفت فرق بین هنرمندی که اصالت داره و نداره تو همین چیزاست.
شادمهر عقیلی رو میشه با محسن چاووشی مقایسه کرد هر دو از مردم تقاضای پول می کنن یکی برای ازاد کردن بدهکارای مالی یکی هم برای پر کردن جیبش به قولن هر کس رسالت خودش رو داره

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۵۶۸
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۳۶ ب.ظ
چقد باید نابغه باشی که بورس و قمارو هم‌کفو هم قرار بدی!!
....ولش کن.....

+
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۵۶۹
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  چقد باید نابغه باشی که بورس و قمارو هم‌کفو هم قرار بدی!!
....ولش کن.....

+
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بورس قمار نیست ولی تو ایران دولت می تونه ازش به عنوان قمار و کشیدن پول مردم استفاده کنه راه خوبیه ...
+ ولش کن
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۵۶۵۷۰
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۵۰ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.
توو بورس آمریکا پول رو میسپاری به صاحابش و سهام bundle میخری، در طولانی‌مدت سود میکنی. مثلا خرید ملک. لازم نیست یکی ضرر کنه تا حتما تو سود کنی. اما در شرط‌بندی، در طولانی مدت پولت رو از دست میدی.
--------
هیچ‌وقت با صدای شادمهر و ابی! نتونستم ارتباط برقرار کنم. ابی برام قابل درک هست که صداش از نظر خیلی‌ها خوب باشه، اما شادمهر نه Huh
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , ele
ارسال: #۵۶۵۷۱
۱۸ آذر ۱۳۹۹, ۱۱:۱۹ ب.ظ
شما بیا فرزاد فرزین گوش بده یا گرشا ... : )
ارسال: #۵۶۵۷۲
۱۹ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط codin.)
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۳۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  چقد باید نابغه باشی که بورس و قمارو هم‌کفو هم قرار بدی!!
....ولش کن.....

+

با توهین کسی نمیگه به به عجب خوب حال طرفو گرفت فقط شخصیت و ادب خودتو نشون میدی : ) اگر دوست داری یه بحثی را انجام بدی با اطلاعات حرفتو بزن نه این که یه چیزی بگی بعد بگی "ولش کن" و انتظار داشته باشی بقیه هم چیزی نگن Smile

(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۰۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۴ ق.ظ).:tarannom:. نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۶:۲۷ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیکار کرده شادمهر؟
راستش من نمیدونم مشکلش چیه راستش به جز این که کار چیپی بوده
تو این شرایط داغون اقتصادی الان خیلیا آگاهی ندارن به این سایت ها. به اعتبار شادمهر وسوسه میشن میرن که مثلا پولشون و بیشتر کنن. همه زندگیشون و می بازن.
متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه..
مسیله فقط این قضیه نیس. توی آمریکا هم کازینو هست که طبق چارچوب قانون کار میکنن و اگه من نوعی اونجا قمار کنم ۴۹ درصد شانس برنده شدن دارم (اگه اشتباه نکنم). بهرحال قانونمندن و اگه بخان تخطی کنن روزگارشونو قانون سیاه میکنه.
اما این شادمهر با چهار تا غول مجازی که معلوم الحال هستند و توی کار قاچاق دختر هم هستند ریخته رو هم و سایت بت زده که چند تا سایت بت دیگه هم دارن (نمونه ش دنیا جهانبخت و پویان مختاری و میلاد حاتمی.. با اینا الان همکار و زیر نظر یک شخص مشترک کار میکنه شادمهر و فقط کافیه اسم اونا رو سرچ کنی ببینی چه فاضلابهایی هستند). این سایتها مشخص شدن که کلی پول جوونا و ادمهای ساده ی بدبختو دزدیدن (نه با قمار قانونمند) و هیچ قانون و قاعده ای هم نیست که بگی اینا طبق چارچوب مشخص و درستی کار میکنن.
از نظر من شادمهر با ورودش به این قضیه چیزی بجز "دزد" نیست.

آهان من از جزییات ادم هایی که پشتش هستن و این که کی هستن خبر ندارم ; )

(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.

من اتفاقا اون زمان که زبان کده میرفتم دوران راهنمایی یک باشگاه بیلیارد تو راه خونه بود هر هفته من و دوستم همین مسابقات پیشبینی فوتبال را شرکت میکردیم اون زمان ها کاغذی بود... اتفاقا خیلی هم جالب بود و اوقات فراغت خوبی برای من بود میشستم بازیا رو میدیدم. همون زمان بعضیا میومدن صد تا برگه را هم زمان میخردین و کلی میبردن یا میباختن ولی من هر هفته فقط یک دونه برگه میخریدم...نمیدونم والا هرکی مسئول زندگی خودشه به نظرم در کل

البته این نظر شخصیمه و متوجه منظور شما میشم و احترام میگذارم Wink
منم برای هیجانش و اینکه فوتبالی‌‌ام شرط‌بندی میکنم، در حد اینکه کلا فک کنم ۱۰۰ هزارتومن تا الآن توی سایت گذاشتم Big Grin با همون مقدار هم هیجانش رو بدست میارم چون هدفم برد و باخته نه پول درآوردن
ولی واقعا کار چیپی هست واقعا، از خواننده‌ی خوبی مثل شادمهر بعید بود (من ازون اول هم از شخص شادمهر خوشم نمیومد ولی آهنگاش رو دوست دارم) ولی مثلا اگه سیاوش قمیشی بره این سمت فک کنم دیگه هیچوقت اون آدم سابق نشم Big Grin
منم با شما موافقم کار چیپیه ولی حس کردم درامایی که درست شده بیش از اندازه بود. البته یکی از بچه ها میگه این شروع کرده با همکاری با یه باند از آدم های دزد و فلان اونشو من نمیدونم راستش... ولی قبول دارم کار چیپی بوده Big Grin

(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۴۱ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  متاسفانه یه دیدگاه غلظ ما اینه که بهم دیگه به چشم بچه نگاه میکنیم نه آدم های بالغ که مسئول زندگی خودشونن...کسی که عقلش نرسه که پولشو اولویت بندی کنه میتونه همون پولو توی بورس ببازه که خیلی کم از شرط بندی و قمار نداره یا هزار جور دیگه... هرچقدر که شما توی سهام سود کنین معادلش ( با تقریب خوبی) یکی دیگه یا همین الان ضرر کرده یا در گذشته ضرر کرده یا در آینده ضرر خواهد کرد... اقتصاد امریکام ۳۰ درصد رشد پایدار نداره چه برسه به مملکت ما.
توو بورس آمریکا پول رو میسپاری به صاحابش و سهام bundle میخری، در طولانی‌مدت سود میکنی. مثلا خرید ملک. لازم نیست یکی ضرر کنه تا حتما تو سود کنی. اما در شرط‌بندی، در طولانی مدت پولت رو از دست میدی.
--------
هیچ‌وقت با صدای شادمهر و ابی! نتونستم ارتباط برقرار کنم. ابی برام قابل درک هست که صداش از نظر خیلی‌ها خوب باشه، اما شادمهر نه Huh
من منظورم بورس یران بودش... حتی در مورد امریکا هم بستگی داره... خیلیام خرید و فروش روزانه و موقتی میکنن و آدم هایی بودن به خاک سیاه نشستن.. حالا همه که نمیرن S&p 500 بخرن ۳۰ سال صبر کنن و دست نزنن بهش Smile من قصدم این نبود بگم بورس و شرط بندی فوتبال دقیقا یه چیزن من بحثم این بود تا جایی باید روی مسئولیت های فردی هم حساب کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ
ارسال: #۵۶۵۷۳
۱۹ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
داشتم تحقیق می‌کردم که ی سری ابزار جدید برای مدیریت کارهام و مدیریت زمان و ... پیدا کنم که با ی ابزار باحال روبه‌رو شدم!
Beeminder میشه گفت ی ابزار habit tracker یا goal tracker عه ولی ویژگی‌ای که این ابزار رو متمایز میکنه اینه که پول واقعی توی اپ میزاری و اگه کاری که میخواستی انجام بدی رو انجام ندی پولت از بین میره Big Grin حالا شاید فکر کنید که خیلی راحت میشه این ابزار رو پیچوند و مثلا تیک انجام دادن تسک رو زد و ... ولی در اشتباهید Big Grin این ابزار به سرویس‌هایی که باهاشون کار میکنید متصل میشه و چک میکنه! مثلا میتونه به اکانت اپل وصل بشه و ببینه واقعا ورزش کردید یا خیر Tongue یا به گیتهاب وصل بشه ببینه که ده‌تا کامیتی که مد نظرتون بود رو امروز زدید یا خیر

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۶۵۷۴
۱۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  سیاوش قمیشی
من از وقتی فهمیدم این بزرگوار هفت مرتبه ازدواج کرده. بسیار دقیق تر آهنگ هایی که راجع به عشق و عاشقی خونده رو گوش میدم. بهرحال تجربه بیشتری داشته و درک بیشتری ازین مسائل داره : )))))

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo , ezra , .:tarannom:. , NP-Cσмρℓєтє , ghaderZ , big cloud
ارسال: #۵۶۵۷۵
۱۹ آذر ۱۳۹۹, ۰۸:۱۰ ب.ظ
دارم سریال the office رو میبینم. من فکر امریکاییا خیلی سنگین کار میکنن توی محیط کار، ولی توی این سریال همه چیز یه جور دیگه س اگه به واقعیت نزدیک باشه Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud
ارسال: #۵۶۵۷۶
۱۹ آذر ۱۳۹۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۰ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  دارم سریال the office رو میبینم. من فکر امریکاییا خیلی سنگین کار میکنن توی محیط کار، ولی توی این سریال همه چیز یه جور دیگه س اگه به واقعیت نزدیک باشه Smile

منم آفیس را خیلی دوست داشتم البته سیزن های اخرش را دوست نداشتم زیادShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۶۵۷۷
۲۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۲ ق.ظ
اللّه اللّه پشمام

ارسال: #۵۶۵۷۸
۲۰ آذر ۱۳۹۹, ۰۹:۴۷ ق.ظ
آدمهایی خنگ خودشون هم اذیت میشن یا فقط بقیه رو اذیت میکنند؟!

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ele
ارسال: #۵۶۵۷۹
۲۰ آذر ۱۳۹۹, ۱۲:۲۶ ب.ظ

حقیقتا تحقیق بسیار جالبی بوده. اکیدا بهتون توصیه میکنم بخونید.
در قسمت دوم از حقایق مربوط به حس لامسه گفته که "حس لامسه با افزایش سن کمتر میشه و گیرنده های لمسی بیشتری رو از دست میدیم با افزایش سن". که فکر میکنم یه چیز دو طرفس.
پس تا گیرنده‌های لمسی بیشتری رو از دست ندادید، گرفتن دست، بغل و بوسه رو جزو برنامه‌هاتان بزارید : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۶۵۸۰
۲۱ آذر ۱۳۹۹, ۰۲:۴۹ ق.ظ
امشب یه بار دیگه بهت افتخار کردم آقای بیرانوند

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۳۴۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۲۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۰ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close