زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۶۷۱
۱۷ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۴۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  صرفاٌ جهت ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

تقریباً مطمئنم کسی اینجا از روی چارتای من سهمی نمیخره و از این بابت آفرین. اما اگه کسی از بچه‌ها طبق Zone پیشنهادی من (اولی, نه آپدیتش) وارد سهم فروی شده به نظرم به سود ۱۰۰درصدی قناعت کنه و سیوش کنه. هرچند که به نظرم با اون پترن invert H&S تا Zone بعدی که جدید مشخص کردم جا برای پیشرفت داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

- بچه‌هایی کریپتو باز احتمالاً این خبر مهم رو شنیدن اما اگه نشنیدن:
The U.S. Office of the Comptroller of the Currency has publish an interpretive letter clarifying that banks are allowed to use stablecoins and blockchain networks for payments

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۶۷۲
۱۷ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۰۳ ق.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۹ ۰۹:۰۹ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه نکته دیشب از قلم افتاد و اون این بودکه من همین دیشب متوجه شدم تلفظ task تاسک هست و تا الان خیلی با اعتماد به نفس میگفتم تَسک.

یه پیام بازرگانی ببینیم تا بعد چندتا خبر اقتثادی هم براتون بگم امشب...
[تصویر:  478399_20210106_020206.jpg]
ارسال: #۵۶۶۷۳
۱۷ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۴۱ ق.ظ، توسط ezra.)
طلا هم با اولین گلوله‌ی جنگ میره رو هوا

(۱۷ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۰۳ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ...
خود گوگل مگه لهجه امریکایی نیست؟

ارسال: #۵۶۶۷۴
۱۷ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۲۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
[تصویر:  478401_z35y__cap.jpg]
اوه مای گاش جیزز Big Grin

(۱۷ دى ۱۳۹۹ ۰۳:۲۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  خود گوگل مگه لهجه امریکایی نیست؟
گزینه داره.

(۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  ۷۵ تا بیت کوین داشتم تا ۵ ماه پیش، و این مقدار رو به یکی از همکارهام دادم
یک هفته بعد کشته شد بیچاره با چند نفر از اعضای دیگه
همه چیز به باد رفت اون روز ......
خورشید پشتش به ماست، اگر برگرده اینور تامام هر چی زمین اینا رو دیرخت اینا رو کوه‌ها رو میسوزنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۶۷۵
۱۸ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ ق.ظ
فردا باید کاخ سفیدو با وایتکس بشورن

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۶۷۶
۱۸ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۳۵ ب.ظ
به زمزم گر بشویی دست از خون، باز بیهوده‌ست...
چو تا زانو نمی‌بینی که پایی در لجن داری!

مگویی: "کاری از دستم نمی‌آید برادرجان"
هواری می‌توانی زد... که می‌بینم دهن داری!

حسین جنتی.

#ps752

انشالله که خداوند حافظه قوی‌بده از یاد نبریم این جنایت و لجن بودن این حزوم زاده‌ها رو...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۶۷۷
۱۸ دى ۱۳۹۹, ۰۶:۴۲ ب.ظ
سلام.کسی دانشجوی دانشگاه ازاد قزوین هست؟من تو انتخاب رشته بر حسب سوابق شرکت کردم شبکه دانشگاه ازاد قزوین قبول شدم.ارزش داره برم؟برای شاغلها تایم کلاساش مناسب هست؟

من میخواهم پس میتوانم
ارسال: #۵۶۶۷۸
۱۸ دى ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ
کار در یک شرکت غیر معروف که تازه می خواهد بستر ابری رو ایجاد کند و احتمالا شما فرصت حضور در یک پروژه از ابتدا رو پیدا می کنید بهتر است یا کار در شرکت معروفی که اون خدمات رو چند سال است ارائه می دهد و شما فرصت کار کردن کنار افراد حرفه ای رو دارید؟
ارسال: #۵۶۶۷۹
۱۸ دى ۱۳۹۹, ۰۷:۱۹ ب.ظ
(۱۸ دى ۱۳۹۹ ۰۶:۵۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کار در یک شرکت غیر معروف که تازه می خواهد بستر ابری رو ایجاد کند و احتمالا شما فرصت حضور در یک پروژه از ابتدا رو پیدا می کنید بهتر است یا کار در شرکت معروفی که اون خدمات رو چند سال است ارائه می دهد و شما فرصت کار کردن کنار افراد حرفه ای رو دارید؟

من نظرم رو گزینه دومه اگر فرصت و دسترسی لازم رو بدن

من میخواهم پس میتوانم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , gogooli , big cloud
ارسال: #۵۶۶۸۰
۱۹ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ، توسط bita.z.)
سلام

زمان امتحانات شد بالاخره
یکی از سخت ترین تروم گذشته
کلی تحقیق و مقاله
کلافه و خسته ام
استاد ه نه جزوه میده نه چیزی
کلی ویس پیاده کن آخرش هم میگه مقالاتی هم که معرفی کردم تو امتحان میان
اخه کدوم استاد از مقالات سوال میده
Huh

راستی بن کتاب میدن .. دانشجویی ..هر کس خواست اینترنتی ثبت نام کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۶۶۸۱
۱۹ دى ۱۳۹۹, ۰۲:۳۳ ب.ظ
خب همینو کم داشتیم ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به ایران ممنوع شد !
دیگه فقط واکسن ایرانی : ) : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۶۶۸۲
۱۹ دى ۱۳۹۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب همینو کم داشتیم ورود واکسن آمریکایی و انگلیسی به ایران ممنوع شد !
دیگه فقط واکسن ایرانی : ) : )

روس‌ها باهوش نیستن, صبورن.

ارسال: #۵۶۶۸۳
۲۰ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۴۳ ب.ظ
یه اتفاق عجیب تو تلگرام افتاد:
یه شخصی مثلا a با شماره x بود من از لیست اصلی مخاطبان گوشیم حذفش کرده بودم تو لیست تلگرامم نبود مث یه ادم ناشناس حالا امروز تلگرام رو که باز ردم دیدم نوشته a جوین تلگرام درصورتیکه که تو لیست مخاطبای گوشی من نبود که تلگرام عضو شدنش رو بخواد اطلاع بده شماره رو دیدم گفتم عه این که فلانیه با خودم گفتم حتما دلیت اکانت کرده باز جوین شده تلگرامم یه جوری (که نمی دونم چجوری!) به منم اطلاع داده حالا این بماند موضوع عجیب تر اینه که همون شماره تلفن رو به اسم b امتحان کردم و به لیست کانتکت تلگرامم اضاف کردم دیدم عه همین شماره تلفنه با یه اسم و عکس و بیو و ای دی متفاوت حضور داره! یعنی هم دوتا مشخصات متفاوت با یه شماره تلفن خیلی عجیبه!

think positive
ارسال: #۵۶۶۸۴
۲۰ دى ۱۳۹۹, ۱۰:۴۷ ب.ظ
...........
ارسال: #۵۶۶۸۵
۲۱ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۲۱ ق.ظ
چند وقت پیش یه فرصت خوب کاری برام پیش اومد، آدرس خونه رو پرسید بعدش به خاطر فاصله مون که نسبتا دور بودم بهشون، رد کردن -_-
.
خب شاید من آدم منضبطی ام، به موقع سر کارم حاضر شم، حالا میذاشتی دو هفته میومدم بعد :| البته تا حدی هم حق میدم بهشون ...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۲۱۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۴۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close