زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۶۸۶
۲۱ دى ۱۳۹۹, ۰۸:۲۷ ق.ظ
(۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  جناب بهنام:
منظور شما برای من واضح نیست!! کمی فصیح تر لطفا....
همچنین محترم erza. معذرت بیداری مفرط توان درک شهودی رو سلب کرده.
منظورم این بود اینکه فکر میکنید ۵ ماه پیش ۷۵ بیت‌کوین (۷۰۰ هزار دلار، ۱۷ میلیارد) داشتید هم ممکنه از اثرات بیداری مفرط باشه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۶۶۸۷
۲۱ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۵۸ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۸:۲۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(20 دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ب.ظ)raam نوشته شده توسط:  جناب بهنام:
منظور شما برای من واضح نیست!! کمی فصیح تر لطفا....
همچنین محترم erza. معذرت بیداری مفرط توان درک شهودی رو سلب کرده.
منظورم این بود اینکه فکر میکنید ۵ ماه پیش ۷۵ بیت‌کوین (۷۰۰ هزار دلار، ۱۷ میلیارد) داشتید هم ممکنه از اثرات بیداری مفرط باشه.
شاید داشته ، شاید هم دروغ می گه الله اعلم .
ارسال: #۵۶۶۸۸
۲۱ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۵۴ ب.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۲۱ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چند وقت پیش ...

چند وقت پیش قرار بود یه نفر اینجا یه سری توضیحات به ما بده ولی نداد. سرم کلاه گذاشت.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۶۸۹
۲۱ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۲۸ ب.ظ
............
ارسال: #۵۶۶۹۰
۲۲ دى ۱۳۹۹, ۰۶:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۱۹ ب.ظ، توسط moslem73421.)
......
ارسال: #۵۶۶۹۱
۲۲ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
هیچوقت نمیفهمم چرا علم یا اقل‌کم پژوهشگران علم دنبال اثبات مسائل کلان معنوی و فلسفی مثل خدا و دین و .. هستن!!
خدایی که با جبر و حساب و هندسه بخواد اثبات بشه رو من یکی بنده نیستم!
ولی این مقاله‌ی جالبی بود
تحت این عنوان که چرا میکی‌مواس خدا نشده!؟
خوندنش خالی از لطف نیست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۵۶۶۹۲
۲۳ دى ۱۳۹۹, ۰۷:۵۶ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  هیچوقت نمیفهمم چرا علم یا اقل‌کم پژوهشگران علم دنبال اثبات مسائل کلان معنوی و فلسفی مثل خدا و دین و .. هستن!!

اتفاقا ساینتیست ها به نظرم دنبال اثباتش نیستن چون‌ میدونن از نظر‌علمی وجودش قابل اثبات نیست.
به نظر بیشتر دنبال روشنگری کردن باورمندان‌ هستن، با منطق خودشون.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud
ارسال: #۵۶۶۹۳
۲۳ دى ۱۳۹۹, ۱۲:۳۱ ب.ظ
اگه قصد خرید در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دارید, اتفاقاً امروز وقتشه.

ارسال: #۵۶۶۹۴
۲۳ دى ۱۳۹۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط ghaderZ.)
(۲۳ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۳۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اگه قصد خرید در
دارید, اتفاقاً امروز وقتشه.

اتفاقا تنها راه حل برای همه اونایی که تو ضررن اینه که نه سهمی بخرن نه سهمی بفروشن
اونموقع اگر اکثریت اینکارو بکنن کم کم درست میشه
چون الان حقوقی ها با کدهای حقیقی ای که دارن در قیمت بالا به مردم میفروشن و بعد از فروش سنگین اونا سهم خودکار برمی گرده
بعد میان با " کد حقوقی" پایین میخرن
بعد همه نگاه میکنن تو تابلو میگن حقوقی فقط خریده و هیچی نفروخته (یعنی اینقدر گوسفنده که بخره تا ضرر کنه حقوقی ها گرگ های درنده ای هستند که تقاوتشون با گرگ اینه که امکان دارد گرگ لحظه ای در خوردن طعمه درنگ کند ولی اینها مطمئنا ثانیه ای درنگ نمی کنن)
در واقع حقوقی فروشش رو با کد حقیقی انجام میده تا سهامدارا نگن که این وضع بازار کار حقوقیاست
و خودشون رو مظلوم جلوه بدن که دارن از سهم حمایت میکنن (چون روی تابلو نشون میده اینا خریدن و نفروختن)
در مورد حرف شما هم هیچ کس نباید در این تله گرفتار بشه
حتی اگر تو کمترین قیمت سهم رو به قیمت اولیه هم بگیری فرداش یه ۵ درصد منفی حتما میخوری
پس الان وقت اینه هیچ کس هیچی نخره

برای شناختن اینکه یک وضعیت بوجود آمده کار چه کسی است تو هرموضوعی اینه که ببینید چه کسی از آن وضعیت نفع می برد
الان در بورس ۱/۵ درصد به ازای هر خرید و فروش دولت و کارگزاری ها از سهامدار بدبخت می گیرند حال برای این که بیشترین سود برای دولت و کارگزاری ها محقق بشود وقتی است که تعداد خرید و فروش ها زیاد شود
حال چه زمانی تعداد خرید و فروش ها به حداکثر تعداد میرسد ؟
وقتی که بازار توسط حقوقی ها به شکلی درآید که همه فکر کنن میتوانند نوسان بگیرند و خرید و فروش کنن
ولی حقوقی با توجه به سهمی که در اختیار دارد در حال بازی دادن این سهامدارهای بیچاره هست
و مثل الان بازار بعد از مدتی تبدیل میشه به توبالا بخر تو پایین بفروش همینی که الان میبینید چون مطمئنا هر کسی در این بازار سهمی رو میفروشد با احتمال خیلی بالا تو ضرر می فروشد که شاید فردا در قیمت پایین بخرد
ارسال: #۵۶۶۹۵
۲۳ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۱۶ ب.ظ
..........
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۶۶۹۶
۲۴ دى ۱۳۹۹, ۰۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۵۹ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  اتفاقا ...

به نظرم یکی از بزرگترین معضلات بورس ایران و یکی از بزرگترین اشتباهاتی که حقیقی‌های بازار گرفتارش هستن همین پرداختن و تمرکز کردن به رفتار حقوقیاست. حرف شما رو از این باب که حقوقیا غل و غش زیاد درمیارن قبول دارم, اما از یه وجه دیگه همینم خودش تمرکز رو رفتار حقوقیا می‌مونه! اونا زورشون از ما بیشتره, رانت اطلاعاتی دارن و از همه مهمتر پولشون زیاده و احتمالاً با هم متحدن. پس اونا نافذترن و ما نمیتونم وارد یه بازی بشیم که دست برترش با اوناست.
من کلاً بهای چندانی به تحلیل رفتار اونا نمیدم و سعی میکنم یک entry واسه یه سهم پیدا کنم که در اون قیمت اون سهم ارزش خرید داشته باشه. و بعد چندین روز منتظر می‌مونم تا به اون Zone برسه. یه جورایی شکارچی‌طور! برای فروش هم حتماً باید هدف داشت و به هدف وفادار موند.
اینیم که الان گفتم چون میدونم بعضی از سهما واقعاً در نقطه‌ی مناسبی هستن واسه خرید.
اما حتی خودمم نمیتونم بخرم چون پول ندارم و به قول شما وقت فروش هیچ سهمی نیست.
اینو صرفاً واسه دوستانی گفتم که قصد خرید داشتن. و البته بیشتر یه تذکر و نهیب بود واسه کسانی که احیاناً قصد فروش داشتن. چون میدونم هروقت فرصت خرید میشه بازی روانی راه میندازن تا سهم سهامدارا رو مفت از چنگشون درارن. واین قرمز یکدست امروز و کندل عجیب دیروز بعد از اون سیگنال ریورسال کاملاً مشخصه که یه بازی کثیفه به پرچمداری شستا!

بفرما! هاتف از غیب رسید!
همین الان رفتم رو کدال اینو دیدم

سپاس‌گزاری شده توسط: ghaderZ
ارسال: #۵۶۶۹۷
۲۴ دى ۱۳۹۹, ۰۹:۵۱ ب.ظ
داشتم رد میشدم گفتم تا اینجا اومدم یه سلامم بدم به مُشرکین مانشت

ارسال: #۵۶۶۹۸
۲۴ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۵۰ ب.ظ
مانشت جدیدا خیلی خلوت شده
شایدم هیچکی دیگه دلش تنگ نمیشه ک بیاد اینجا چیزی بنویسه : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۶۹۹
۲۵ دى ۱۳۹۹, ۰۳:۴۷ ق.ظ
(۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  مانشت جدیدا خیلی خلوت شده
شایدم هیچکی دیگه دلش تنگ نمیشه ک بیاد اینجا چیزی بنویسه : )
اره موافقم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۵۶۷۰۰
۲۵ دى ۱۳۹۹, ۱۱:۱۳ ق.ظ
بیاییم مانشت چی بگیم ؟ همه چی تکراری شده قبلا بحث های مانشت یه جذابیتی داشت همه تو بحث ها شرکت می کردن الان کسی حوصله و رغبتی نداره دیگه هر چند من خودم همیشه ناخوداگاه وقتی مروگر باز می کنم میام مانشت و یه نگاهی می ندازم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , diligent , blackhalo1989

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close