زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۲۵۶
۲۱ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۵۹ ب.ظ
این قسمت از مافیا رو دیدم. به نظرم اگه به جای بعضی از خانم‌ها مخصوصا داوودنژاد، اولِ برنامه جلبک میکاشتند بعد از یک ساعت و نیم در حدی تکامل میافت که لااقل هر کسی رو که با ظن مافیا میندازه بیرون بعدش دوباره نگه ۲ تا مافیا مونده. هیچی اندازه آدم کودن اعصابمو خورد نمیکنه.
اگه کسِ دیگه‌ای دیده نظرشو بگه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , SepidehP
ارسال: #۵۷۲۵۷
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
انقدر ملت از memento تعریف کردن گفتم چی هست دیگه این! فیلم چرتی بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۲۵۸
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(20 مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۰ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من با شناختی که از خودم دارم ی ددلاین یک ساله گذاشتم که بعد از اون بررسی کنم و اگه دیدم حالم توی ایران بهتر بوده برگردم. البته همه ی مشکلات ایران رو داکیومنت کردم که بعد از ی سال دچار فراموشی نشم (مثلا اشک هایی که موقع قطع وصل اینترنت میریختم [تصویر:  smile.gif]))))) )
شما کجا رفتید؟ البته فکر کنم آقای بهنام بتونن جواب بدن : ))))))))
کپنهاگ

(۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مثلا من خودم تهرانم خودت هم می دونی تهران کسی تنها خونه بگیره و دوست دختر نداشته باشه غیر قابل باوره ولی این داستان منه و تغییر هم نکرد تو این سال ها و من می دونم خارج هم باشم داستان همینه خیلی سعی کردم این روند رو تغییر بدم ولی نشده .
میشه بگید چه سعی هایی کردید؟ درمان و تغییرات شخصیتی به راحتی اتفاق نمیفته.
حالا من کاری به روش های درمانی اصولیش ندارم ولی این رو پیشنهاد میدم:
۱- باید آدم زیاد ببینید (دانشگاه، محل کار و .... ) چون اگه نبینید قاعدتا نمیتونید سر صحبت رو باز کنید Big Grin
۲- ی سری کتاب مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بخونید و سعی کنید از نکاتش استفاده کنید. خوبی این کتاب اینه که نکاتش جدا از همه و میتونید هر کدوم رو مستقل از کل کتاب استفاده کنید!

اگه این کار رو کردید و جواب نگرفتید میشه گفت تلاش اصولی کردید و جواب نگرفتید Smile

(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر ملت از memento تعریف کردن گفتم چی هست دیگه این! فیلم چرتی بود.

یکی از چرت ترین فیلم های سبک خودشه. فیلمای معروف این سبک مثل Inception رو که اکثرا دیدن، ولی ی فیلمی هست به اسم Predestination کمتر معروفه ولی من خیلی دوسش دارم. پیشنهاد میکنم اگه خواستید ببینید نه تریلرش رو ببینید نه خلاصه داستان بخونید، بدون اطلاع از داستان ببینید و لذت ببرید Tongue

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۲۵۹
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۴۶ ق.ظ
(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر ملت از memento تعریف کردن گفتم چی هست دیگه این! فیلم چرتی بود.

ازون فیلم هایی هست که باید چند بار دید. مثلا منم همین حس رو راجع به fight club داشتم. حتی تا نصفش دیدم و پاکش کردم یه بار. ولی خب بارهای بعد بیشتر خودم امد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته پیش یه فیلم دیده بودم به اسم oldboy. محصول کشور کره سال ۲۰۰۳/ چقدر سم بود این فیلم. انتقام آدم رو به کجا میکشونه حقیقتا.
و چیزی که برام جالب بود این بود که سینمای کره به این خوبی و قوی ای (گل های سر سبدشون یکی همین فیلم oldboy، memories of murder و parasite و ... )، چرا پس سریالاشون آشغاله اینقدر؟

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۵۷۲۶۰
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۰۶:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  یکی از چرت ترین فیلم های سبک خودشه. فیلمای معروف این سبک مثل Inception رو که اکثرا دیدن، ولی ی فیلمی هست به اسم Predestination کمتر معروفه ولی من خیلی دوسش دارم. پیشنهاد میکنم اگه خواستید ببینید نه تریلرش رو ببینید نه خلاصه داستان بخونید، بدون اطلاع از داستان ببینید و لذت ببرید Tongue
inception که عالیه.
این چند وقته بهترین فیلمی که دیدم سکوت برره ها بوده. Predestination جزو watchlistم بود اتفاقا.

(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۴۰۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  انقدر ملت از memento تعریف کردن گفتم چی هست دیگه این! فیلم چرتی بود.
ازون فیلم هایی هست که باید چند بار دید. مثلا منم همین حس رو راجع به fight club داشتم. حتی تا نصفش دیدم و پاکش کردم یه بار. ولی خب بارهای بعد بیشتر خودم امد.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هفته پیش یه فیلم دیده بودم به اسم oldboy. محصول کشور کره سال ۲۰۰۳/ چقدر سم بود این فیلم. انتقام آدم رو به کجا میکشونه حقیقتا.
و چیزی که برام جالب بود این بود که سینمای کره به این خوبی و قوی ای (گل های سر سبدشون یکی همین فیلم oldboy، memories of murder و parasite و ... )، چرا پس سریالاشون آشغاله اینقدر؟
حافظه خوبی دارم و هر وقت نیاز باشه فیلم رو عقب جلو می کنم. ولی هرچی فکر می کنم واقعا چیز جذابی نبود.
Oldboy رو تا نصفه دیدم ولی خوشم نیومد و بیخیال شدم. فیلم به فرهنگ ما نمیخوره به نظرم و بعضی چیزاش عجیب و غریبه و توضیحی برایش نیست. مثل spirited away که من نفهمیدم اون امتیاز و تعریف و تمجید برای چی بوده.
memories of murder و parasite تو watchlistم هست.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۲۶۱
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۰۹:۴۰ ب.ظ
یکی از کلیدای صفحه کلید لپ تاپ از جا در اومده نگهدارنده پلاستیکی پشتش شکسته کسی تجربه تعمیر تو این زمینه داره؟

think positive
ارسال: #۵۷۲۶۲
۲۲ مرداد ۱۴۰۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۶:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(22 مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  یکی از چرت ترین فیلم های سبک خودشه. فیلمای معروف این سبک مثل Inception رو که اکثرا دیدن، ولی ی فیلمی هست به اسم Predestination کمتر معروفه ولی من خیلی دوسش دارم. پیشنهاد میکنم اگه خواستید ببینید نه تریلرش رو ببینید نه خلاصه داستان بخونید، بدون اطلاع از داستان ببینید و لذت ببرید Tongue
inception که عالیه.
این چند وقته بهترین فیلمی که دیدم سکوت برره ها بوده. Predestination جزو watchlistم بود اتفاقا.
من فیلم قدیمی زیاد نگاه نمیکنم، مخصوصا اگه سیاه سفید باشه، ولی به اصرار خیلی زیاد دوستان چند هفته پیش دوازده مرد خشمگین رو دیدم و راضی بودم.
اگه داستان برات خیلی مهمه پیشنهاد میکنم انیمه هم نگاه کنی. چقدر این اتک آو تایتان عالیه Tongue یا انیمه‌های طولانی‌تر مثل ناروتو و وان پیس.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۲۶۳
۲۳ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۴۷ ق.ظ
در حوزه‌ی مهندسی نرم‌افزار الان بازار زبان‌ها و فریمورک‌های زیر داغه:
۱- فرنت‌اند -» قطعا تسلط خوب به جاوا اسکریپت خیلی کمک میکنه، لایبراری (یا به گفته‌ی بعضی دوستان فریمورک) ریکت هم خیلی خواهان داره.
۲- بک‌اند -» زبان Golang خیلی بازار کار خوبی داره، شاید تعداد پوزیشن‌هاش نسبت به پایتون و فریمورک هاش کمتر باشه، ولی نسبت پوزیشن به افرادی که میتونن برای اون پوزیشن اقدام کنن خیلی نسبت جذابت‌تریه. زبان‌هایی مثل اسکالا هم دقیقا به همین خاطر گزینه‌ی خوبی هستن
۳- حوزه‌ی موبایل -» اندروید نیتیو با کاتلین و ios با سوییفت خیلی خوبن. فلاتر هم در حال رشده و فریمورک خیلی خوبی‌ خواهد شد، ولی برای آینده Smile)

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , moslem73421 , crevice , .:tarannom:. , Javad Street
ارسال: #۵۷۲۶۴
۲۳ مرداد ۱۴۰۰, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ)ثمیرا نوشته شده توسط:  با این وضعیت واکسن اینجا هرکی باید جونشو دو دستی بچسبه بره من کسی رو میشناختم که بهش میگفتن
، از کرونا یه مدت بستری بود و بعد از دنیا رفت ، تعداد خیلی زیادی هم از فامیلم گرفتن ، خیلی ها هم به ظاهر خوب میشن و بعد از یه مدت سکته قلبی میکنن ، اینو دو مورد دیدم .
تبلیغ می کنی یا درد دل؟

ارسال: #۵۷۲۶۵
۲۴ مرداد ۱۴۰۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ
اولین برخورد با VS Code (شایدم دومین برخورد!): به درد کار جاوا نمیخوره. خطاهای کامپایلر رو عوض می کنه!

ارسال: #۵۷۲۶۶
۲۴ مرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اولین برخورد با VS Code (شایدم دومین برخورد!): به درد کار جاوا نمیخوره. خطاهای کامپایلر رو عوض می کنه!

محصولات JetBrains خیلی قوی تران. فقط Autocomplete هوشمند اینتلیج می ارزه به کل VS Code

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۲۶۷
۲۴ مرداد ۱۴۰۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۲۰ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(24 مرداد ۱۴۰۰ ۱۱:۲۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اولین برخورد با VS Code (شایدم دومین برخورد!): به درد کار جاوا نمیخوره. خطاهای کامپایلر رو عوض می کنه!

محصولات JetBrains خیلی قوی تران. فقط Autocomplete هوشمند اینتلیج می ارزه به کل VS Code
بله درسته. بین سه تا IDE مطرح جاوا منم IntelliJ رو میپسندم اما به دلیل شرایط خاصی که دارم مجبورم از یه چیز سبک استفاده کنم. چیزی که با رم ۳ گیگ اجرا بشه!

ارسال: #۵۷۲۶۸
۲۵ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۰۱ ب.ظ، توسط crevice.)
چقدر کیف میده که هشت ماه وقت بزاری و یک فریم ورک رو از صفر تا صدشو خودت تنهایی پیاده سازی کنی و در تمام این مدت به هزار تا مشکل ریز و درشت برخورد کنی و قشنگ پوستت کنده بشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini , .:tarannom:. , فاطمه سلیمانی , blackhalo1989 , RASPINA , Javad Street
ارسال: #۵۷۲۶۹
۲۵ مرداد ۱۴۰۰, ۱۲:۵۹ ب.ظ
سلام بچها اقا اگه کسی مایل بود شبکه رو استارت بزنه و دنبال یه نفر میگشت به ایمیل زیر پیام بده (:
ts.milo18@gmail.com
ارسال: #۵۷۲۷۰
۲۶ مرداد ۱۴۰۰, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۲ مرداد ۱۴۰۰ ۰۲:۱۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  یکی از چرت ترین فیلم های سبک خودشه. فیلمای معروف این سبک مثل Inception رو که اکثرا دیدن، ولی ی فیلمی هست به اسم Predestination کمتر معروفه ولی من خیلی دوسش دارم. پیشنهاد میکنم اگه خواستید ببینید نه تریلرش رو ببینید نه خلاصه داستان بخونید، بدون اطلاع از داستان ببینید و لذت ببرید Tongue

آقا این فیلم Predestination خیلی جالب بود. :-)) البته شبیه سریال دارک هم بود. مرسی برای معرفی.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۷۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close