زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۷۹۶
۱۸ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اصن همسر ۱۷ ساله خودش واژه ی غریبی هست. اینکه سرش رو بِبُری و بری با سرش وسط خیابون قشنگ یه صحنه آخرالزمانی هست.
آقا من همین الان فیلم اون پسره رو دیدم که سرش رو تو خیابون می چرخوند ! اصلا ادم یجوری میشه این چیزا رو تو فیلم های ترسناک هم ندیده بودم پسره هم می خندید ! ولی من از یکی از بچه های اهواز شنیدم گفت که این دختره با اینکه متاهل بوده با یکی دیگه دوست شده و با دوست پسرش فرار کرده ترکیه بعد پدر دختره رفته از ترکیه اینو آورده ایران و این شوهر سابق هم فهمیده این اومده رفته سرش رو بریده !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۷۹۷
۱۸ بهمن ۱۴۰۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۳۶ ب.ظ، توسط ghaderZ.)
(۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۲۰ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(15 بهمن ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ)ghaderZ نوشته شده توسط:  برای ما ناخنا رو نگاه می کردند با کابل ...
یادش بخیر چه دوران خوبی بود

خوب بود؟
کجاش خوب بود؟
جدی شماها کتاب بهداشته رو نداشتید؟
البته کتابو دست ما نمیدادن, هر سری یکی رو میبردن جلو صف روزی یه صفحشو بخونه!
یه قطع مربعی هم داشت اگه درست خاطرم باشه!

دوستان اینو میخوام دانلود کنم از نرم افزار و ... استفاده میکنم باسرعت پایین دانلود میشه و وسطاش فیل میشه. ۱۰۸۰شو میخوام فقط.
یوتیوب هم که اینجا فیلتره وسرعت افتضاحتره. سایت مرجعش هم فقط لینک اختصاصی نزده
کسی راهکاری بلد نیست؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
الکی مثلا از گذشته که حرف میزنیم میگن یادش بخیر عجب دوران خوبی بود
نه ما کتاب بهداشت اصلا نداشتیم ، ولی یادمه دقیقا چند بار تو برف کابل خوردم البته این بخاطر ناخنا نبود ، بخاطر دیر رفتن سر صف بود ، شاید بدتون بیاد ولی واقعا اگر یادمون میرفت ناخنا رو بگیریم تا نوبت ما تو صف برسه سریع با دندون ناخنا رو می گرفتیم تا کابل نخوریم

برای دانلود از یوتیوب توی url صفحه یوتیوب قبل از کلمه youtube از ss استفاده کنید مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۷۹۸
۱۸ بهمن ۱۴۰۰, ۰۸:۰۵ ب.ظ
گفتگوی من با یه ضد واکسن:
+ پزشکی جدید چه بیماری ای رو تونسته کامل درمان کنه؟
- آبله، فلج اطفال، هاری
+ خب اما بعضی از بیماری ها رو نتونسته کامل درمان کنه و دنبال درآمد زاییه.
- :|
چند دقیقه بعد:
+ پزشکی جدید نتونسته بیماری من رو درمان کنه پس من بهش اعتقادی ندارم.
- طب سنتی تونسته بیماریت رو درمان کنه؟
+ نه ولی شاید در آینده درمان کنه
- :|

ارسال: #۵۷۷۹۹
۱۸ بهمن ۱۴۰۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط ezra.)
(۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ولی ارتباطش به این قضیه رو نفهمیدم

نفهمیدی چون نگاهت به همه چی همینقد سطحی و تلگرامیه. درست مثل همون جملات قصاری که گذاشتی!

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۸۰۰
۱۹ بهمن ۱۴۰۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  اصن همسر ۱۷ ساله خودش واژه ی غریبی هست. اینکه سرش رو بِبُری و بری با سرش وسط خیابون قشنگ یه صحنه آخرالزمانی هست.
این دختره با اینکه متاهل بوده با یکی دیگه دوست شده و با دوست پسرش فرار کرده ترکیه
دو تا قانون ایرانی-اسلامی توی همین جمله دیده میشه‌:
۱- مرد میتونه همسرش رو طلاق نده! حتی اگه همسرش بخواد نمیتونه جدا شه ( برده داریه قشنگ)
۲- زن بدون اجازه همسرش حق خروج از کشور‌ نداره

تا وقتی قانون ی مملکت براساس قوانین عرب ۱۴۰۰ سال پیش نوشته میشه اوضاع درست بشو نیست.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam
ارسال: #۵۷۸۰۱
۲۱ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
مردم چشون شده؟! اول از گرینوود بعد هم زوما. پس مردم یمن چی؟ ۷ سال شد...
لابد مردم یمن سنگریزه و شن هستن و بی اهمیت.

ارسال: #۵۷۸۰۲
۲۱ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۷ ق.ظ، توسط Amir V.)
برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه. مواظب روان خودتون باشید. پیشنهاد میکنم برید بخونید برای جلوگیری از افسردگی چکار باید کرد و حتما رعایت کنید. چون وقتی بیاد زندگیتون مختل‌میشه.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , nlp@2015 , MarkLand , crevice
ارسال: #۵۷۸۰۳
۲۱ بهمن ۱۴۰۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط hope....)
.....
ارسال: #۵۷۸۰۴
۲۲ بهمن ۱۴۰۰, ۰۵:۴۲ ق.ظ
(۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه. مواظب روان خودتون باشید. پیشنهاد میکنم برید بخونید برای جلوگیری از افسردگی چکار باید کرد و حتما رعایت کنید. چون وقتی بیاد زندگیتون مختل‌میشه.
داداش چی شده دلیل افسردگیت چیه ؟
البته ما تو ایران همه بای دیفالت افسرده هستیم شما چرا : )
ارسال: #۵۷۸۰۵
۲۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۲:۴۱ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه. مواظب روان خودتون باشید. پیشنهاد میکنم برید بخونید برای جلوگیری از افسردگی چکار باید کرد و حتما رعایت کنید. چون وقتی بیاد زندگیتون مختل‌میشه.
خود درمانی واقعا جواب نمیده که بریم بخونیم، حس میکنم مطالعه کنی میتونی بقیه رو کمک کنی فقط Smile بهترین راه کمک گرفتن از ی متخصصه.
تجربه‌ی شخصیم اینه که افسردگی. رو باید به سرعت براش اقدام کرد، چون اگه طول بکشه خودش ممکنه درمان بشه ولی ترکش‌هایی که داره دیگه درمان شدنی نیست (خیلی زمان میبره)

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۸۰۶
۲۲ بهمن ۱۴۰۰, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه

انتخاب یه روانپزشک حاذق تو این کیس شما اولویت بالایی داره
میکس افسردگی_اضطراب فکر کنم درمان از طریق دارودرمانی رو خیلی پیچیده میکنه
داروی هرکدوم اثر عکس بر اون یکی داره تا جایی که میدونم

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۸۰۷
۲۳ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ
من نمیفهمم که این چه عدالتیه که به کسی که متاهله باید بیشتر پول بدن فقط برای اینکه متاهله! اگه اون فرد نیاز بیشتری داره یعنی باید بیشتر کار کنه نه اینکه همینطوری رو هوا بیشتر بهش بدن.

ارسال: #۵۷۸۰۸
۲۳ بهمن ۱۴۰۰, ۰۳:۵۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیفهمم که این چه عدالتیه که به کسی که متاهله باید بیشتر پول بدن فقط برای اینکه متاهله! اگه اون فرد نیاز بیشتری داره یعنی باید بیشتر کار کنه نه اینکه همینطوری رو هوا بیشتر بهش بدن.
فکر کنم تو شرکت های دولتی اینجوری باشه درسته ؟ و اینکه چقدر بیشتر میدن ؟ یعنی اگر اون شخص بدون فرزند باشه و حق اولاد نگیره و فقط ازدواج کرده چقدر حقوقش از یه مجرد بیشتره ؟
ارسال: #۵۷۸۰۹
۲۳ بهمن ۱۴۰۰, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ۰۳:۵۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۰۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من نمیفهمم که این چه عدالتیه که به کسی که متاهله باید بیشتر پول بدن فقط برای اینکه متاهله! اگه اون فرد نیاز بیشتری داره یعنی باید بیشتر کار کنه نه اینکه همینطوری رو هوا بیشتر بهش بدن.
فکر کنم تو شرکت های دولتی اینجوری باشه درسته ؟ و اینکه چقدر بیشتر میدن ؟ یعنی اگر اون شخص بدون فرزند باشه و حق اولاد نگیره و فقط ازدواج کرده چقدر حقوقش از یه مجرد بیشتره ؟
تو بخش های مختلف هست. حداقل قانون کار نمونه اش.
برای ما هم بعضی وقت ها که میخوان بن غذا بدن به تعداد اعضای خانواده میدن.
در کل پولی که بیشتر میدن به فرد کفاف هزینه های اضافیش رو نمی کنه اما همون پول رو هم دلیلی نداره بدن.

پ.ن: من تو شرکت دولتی کار نمی کنم. تو دستگاه حاکمیتی کار می کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۸۱۰
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۰۲ ق.ظ
پرسپولیس: ۳۲۰۰ میلیارد تومان
استقلال: ۲۸۰۰ میلیارد تومان
بزودی عرضه در بازار پایه فرابورس.
۴۰۰ تا اختلاف خودش نشون دهنده خیلی چیزاست Big Grin

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۴۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۷۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۸۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close