زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۸۱۱
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پرسپولیس: ۳۲۰۰ میلیارد تومان
استقلال: ۲۸۰۰ میلیارد تومان
بزودی عرضه در بازار پایه فرابورس.
۴۰۰ تا اختلاف خودش نشون دهنده خیلی چیزاست Big Grin
تیمی که طرفدار داره معلومه ارزششم بیشتره تیمی هم که اندک طرفدار داره ارزشش کمتره Big Grin

راهی داره اجازه ندیم کاربر به خصوصی پستامون رو ریپلای بزنه؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۸۱۲
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۴۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پرسپولیس: ۳۲۰۰ میلیارد تومان
تیمی که طرفدار داره معلومه ارزششم بیشتره تیمی هم که اندک طرفدار داره ارزشش کمتره Big Grin
طرفدار تیم هم تو صورت های مالیش اومده که ارزشش بیشتره شده؟!Huh

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۸۱۳
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۵۲ ق.ظ
فقط استقلال پرسپولیس به گرد استقلال دیگه نمی رسه تو لیگ
ارسال: #۵۷۸۱۴
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(24 بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  پرسپولیس: ۳۲۰۰ میلیارد تومان
طرفدار تیم هم تو صورت های مالیش اومده که ارزشش بیشتره شده؟!Huh
صورت مالی چه ربطی داره! ارزش برنده ارزش برند هم به معروف بودن و مقبول بودنشه که قطعا طرفدارا نقش دارن وگرنه شرکت ابنبات سازی جوجه طلایی هم هست صورت مالی عالی!

think positive
ارسال: #۵۷۸۱۵
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۷:۳۴ ب.ظ
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  صورت مالی چه ربطی داره! ارزش برنده ارزش برند هم به معروف بودن و مقبول بودنشه که قطعا طرفدارا نقش دارن وگرنه شرکت ابنبات سازی جوجه طلایی هم هست صورت مالی عالی!
ارزش گذاری بورس بر اساس صورت های مالی انجام میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۸۱۶
۲۴ بهمن ۱۴۰۰, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ارزش گذاری بورس بر اساس صورت های مالی انجام میشه.
به گزارش برنا؛ ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال ۲ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان است.
این ارزش‌گذاری، از سوی کارشناسان رسمی دادگستری از دارایی‌های این دو باشگاه و به ویژه دارایی نامشروط که برند دو باشگاه بوده که‌موردتصویب اعضای‌هیات‌ واگذاری قرار گرفت.

حالا بازم حرف خودتون رو بزنین اشکال نداره بازم بگین کسی که خودشو به خواب زده رو میشه بیدار کرد؟

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۸۱۷
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۲۱ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  به گزارش برنا؛ ارزش نهایی باشگاه پرسپولیس ۳ هزار و ۲۱۰ میلیارد تومان و ارزش نهایی باشگاه استقلال ۲ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان است.
این ارزش‌گذاری، از سوی کارشناسان رسمی دادگستری از دارایی‌های این دو باشگاه و به ویژه دارایی نامشروط که برند دو باشگاه بوده که‌موردتصویب اعضای‌هیات‌ واگذاری قرار گرفت.

حالا بازم حرف خودتون رو بزنین اشکال نداره بازم بگین کسی که خودشو به خواب زده رو میشه بیدار کرد؟
الان فرضا باشگاه در شرایط برشکستگی قرار بگیره، برندش رو میبره میفروشه پول سهامدارها رو میده؟!

ارسال: #۵۷۸۱۸
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الان فرضا باشگاه در شرایط برشکستگی قرار بگیره، برندش رو میبره میفروشه پول سهامدارها رو میده؟!
برند باشگاههای مث پرسپولیس و استقلال اعتبارشون به علاقه مردم به فوتبال که تا زمانی که فوتبال هست این علاقه هم هست و خیلی از هلدینگ ها حاضرن واسه تبلیغاتشون هزینه کنن برند چیزی نیست که با ورشکستگی از بین بره مث برند نوکیا که اجاره داده میشه حالا مثلا بارسا رئال منچستر استادیومشون هم جز دارایشون حساب میشه که تیمای ما استادیوم اختصاصی ندارن ولی همین استادیوم هم در مقایسه با برند مثلا منچستر یونایتد چیزی به حساب نمیاد و گرنه مگه هزینه ساخت یه استادیوم مدرن چقده؟ یا مثلا ارزش همه بازیکنای تیم چقده؟ مثلا بارسا ارزشش ۴/۲ میلیارد دلاره که ارزش نیوکمپ و بازیکنا نهایت بشه ۱/۵ میلیارد بقیه ارزش برند اون باشگاه هست

think positive
ارسال: #۵۷۸۱۹
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۳۵ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  برند باشگاههای مث پرسپولیس و استقلال اعتبارشون به علاقه مردم به فوتبال که تا زمانی که فوتبال هست این علاقه هم هست و خیلی از هلدینگ ها حاضرن واسه تبلیغاتشون هزینه کنن برند چیزی نیست که با ورشکستگی از بین بره مث برند نوکیا که اجاره داده میشه حالا مثلا بارسا رئال منچستر استادیومشون هم جز دارایشون حساب میشه که تیمای ما استادیوم اختصاصی ندارن ولی همین استادیوم هم در مقایسه با برند مثلا منچستر یونایتد چیزی به حساب نمیاد و گرنه مگه هزینه ساخت یه استادیوم مدرن چقده؟ یا مثلا ارزش همه بازیکنای تیم چقده؟ مثلا بارسا ارزشش ۴/۲ میلیارد دلاره که ارزش نیوکمپ و بازیکنا نهایت بشه ۱/۵ میلیارد بقیه ارزش برند اون باشگاه هست
من دارم در مورد مسائل مالی حرف میزنم و شما میری تو کار فوتبال. از نظر حسابداری حقوق صاحبان سهام هر وقت منفی بشه یعنی اون شرکت برشکست شده و این وقتی اتفاق میفته که شرکت نتونه با فروش دارایی هایش، بدهی هایش رو بپردازه. وقتی داریم در مورد دارایی یه شرکت صحبت می کنیم باید یه چیزی باشه که قابل نقد شدن باشه مثل زمین و حساب بانکی. اعتبار باشگاه در زمان برشکستگی باشگاه قابل نقد شدن نیست. پس تو صورت های مالی هم نمیاد.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۷۸۲۰
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۰۲ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من دارم در مورد مسائل مالی حرف میزنم و شما میری تو کار فوتبال. از نظر حسابداری حقوق صاحبان سهام هر وقت منفی بشه یعنی اون شرکت برشکست شده و این وقتی اتفاق میفته که شرکت نتونه با فروش دارایی هایش، بدهی هایش رو بپردازه. وقتی داریم در مورد دارایی یه شرکت صحبت می کنیم باید یه چیزی باشه که قابل نقد شدن باشه مثل زمین و حساب بانکی. اعتبار باشگاه در زمان برشکستگی باشگاه قابل نقد شدن نیست. پس تو صورت های مالی هم نمیاد.
بر عکس من دارم در مورد برند باشگاه حرف می زنم شما زدی تو کار حسابداری!

کاربر ezra یه لطفی کن رپیلای پست منو پاک کن دیگه هم پستای منو لطفا ریپلای نزن کلا ندید بگیر خصوصی هم برات نوشتم توجهی نکردی

think positive
ارسال: #۵۷۸۲۱
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۰۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۵ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۰۴ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  راهی داره اجازه ندیم کاربر به خصوصی پستامون رو ریپلای بزنه؟

نقل‌قول منظورته؟
میتونی بری دادگاه شکایت‌نامه تنظیم کنی تحت اتهام تضییع حق مالکیت معنوی اثر
اگه بلد نیستی وکیل بگیر
من تا رای دادگاه صادر نشه به کارم ادامه میدم

(۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من دارم در مورد مسائل مالی حرف میزنم و شما میری تو کار فوتبال. از نظر حسابداری حقوق صاحبان سهام هر وقت منفی بشه یعنی اون شرکت برشکست شده و این وقتی اتفاق میفته که شرکت نتونه با فروش دارایی هایش، بدهی هایش رو بپردازه. وقتی داریم در مورد دارایی یه شرکت صحبت می کنیم باید یه چیزی باشه که قابل نقد شدن باشه مثل زمین و حساب بانکی. اعتبار باشگاه در زمان برشکستگی باشگاه قابل نقد شدن نیست. پس تو صورت های مالی هم نمیاد.

این چیزی که شما میگی کاملاً درسته اما اصلاً کار به اینجاها هم نمیرسه
شرایط ورود به بورس یکیش اینه که زیان انباشته نداشته باشه, یکی دیگشم اینه که شکایت حقوقی علیه‌ش نباشه و الخ...
اصلاً یک سیرک به تمام معناست از بس که خلاف قانونه!

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۸۲۲
۲۵ بهمن ۱۴۰۰, ۰۶:۲۰ ب.ظ
امروز داشتم یک خبر میخوندم که نماینده شهر ما، بعد از انتشار این فایل صوتی فساد اقتصادی که همین دو سه روز پیش منتشر شده فرمودند که: این مسائل قابل استناد نیست و هیچ مفهومی ندارد، هر آدم عاقلی می‌تواند بفهمد که این‌ها دست ساخته و پرداخته کارهای گرافیکی و رسانه‌ای است. همینقدر گاو بخدا : )
یعنی من برام سواله که چطوری شب سرشون رو بالشت میزارن اینا واقعا. این حجم از فساد اقتصادی رو اصن چطور کسی جرات میکنه افشا کنه اسنادش رو؟ آخرش یکی مثل یاشار سلطانی که بخاطر پیگیری فساد قالیباف توی شهرداری سر از دادگاه و تهمت بی جا و چندین سال حکم زندان در آورد.
بعد سخنگوی سپاه پاسداران امروز واکنش نشان داد در مورد فایل صوتی، گفت انتشار این فایل کار شبکه های معاند است، در ادامه بعد یکی رو از این اتفاق مبرا کرد، در مورد اون یکی آدم اصن حرف نزد. عجبا واقعا. سر یه سفره گسترده ای نشستید خب همه دارید میخورید، زیر پای همو خالی نکنید لعنتیا.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۷۸۲۳
۲۷ بهمن ۱۴۰۰, ۱۲:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۴۷ ق.ظ، توسط hope....)
من با اینکه مسائل سخت رو حل میکنم
ولی گاهی اوقات پیش میاد که تووی مسائل خیلی ساده و پیش پا افتاده دوزاریم کج میفته.
واقعا عجیبه
به خاطر اینه که اون لحظه حواسم نیست.
شما هم اینجوری هستید یا فقط من اینجوری‌ام؟
ارسال: #۵۷۸۲۴
۲۷ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۳۳ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)hope... نوشته شده توسط:  من با اینکه مسائل سخت رو حل میکنم
ولی گاهی اوقات پیش میاد که تووی مسائل خیلی ساده و پیش پا افتاده دوزاریم کج میفته.
واقعا عجیبه
به خاطر مشغول بودن ذهنمه
شما هم اینجوری هستید یا فقط من اینجوری‌ام؟
من نه می تونم مسائل سخت رو حل کنم نه مسائل ساده رو : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: hope...
ارسال: #۵۷۸۲۵
۲۷ بهمن ۱۴۰۰, ۱۰:۲۱ ب.ظ
چقدر سطح فوتبال امباپه بالا رفته

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۳۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close