زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۸۲۶
۲۷ بهمن ۱۴۰۰, ۱۱:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۲:۳۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  یه پرتفولیوی پیشنهادی اگه بخوام معرفی کنم؛
ورود در همین حوالی

وبملت ۳۰% هرمز ۲۰% اپرداز۲۰% نوین۱۰% دلر۱۰% خاور۱۰%

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وبملت و نوینو که همون اول ملغی کردم خوشبختانه
الان جفتشون حدود ۳۱۰۰هستن
آپردازم بعد از حداقل سود انتظاری ملغی کردم و نوشتم که گزارشای بدی داده. تا ۲۹۰۰رفت الان حدود۱۴۰۰
هرمزم که مثل همه‌ی فولادی ها دولت کریمه دندون تیز کرد براش و با نرخ سوخت کمرشو شکوند... سهمی بود که بین اینا خیلی امیدوار بودم بهش... نه من تنها, خیلی از تحلیگرا دیگه هم نگاه مثبتی داشتن بهش... اینجا ننوشتم ولی واقعاً انتظار داشتم حداقل تا ۲۶۰۰ بره... الان ۱۴۰۰
درس اول: شما ببین در بین ۶ سهم پیشنهادی ۴تاشو وسط راه پشیمون بشی!
کلاً بورس ایران اینجوریه که ایستادی به جنگ رو در رو خنجر از پشت میزند دشمن!

اون ۲تای دیگه یکیشون ضرر کرد یکیشون سود؛
دلر الان حدود ۳۶۰۰ هست, ولی از اونجا که سال مالیش نزدیکه هنوز حمایتای کلیدی رو از دست نداده و کماکان معتقدم یه موج ۵ بدهکاره
خاور که از نظر من میشه گفت بهترین سهم سال بود, تا نزدیک ۱۴۲ رفت هیچ, افزایش سرمایه‌هایی که تو این مسیر داد اثر مضاعف روی سود داشت که حوصله ندارم حساب کنم.

مجموعاً انتظار بیشتری از خودم داشتم, هرچند که بازار پر غل و غشیه, بعلاوه اینکه مجموع بازار در موج اصلاحی به سر میبره؛ از اینکه همیشه اولین پیشنهادم این بوده که وارد این بازار نشید راضیم!

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۸۲۷
۳۰ بهمن ۱۴۰۰, ۰۳:۰۶ ق.ظ
امسال چه زود گذشت اصلا نفهمیدم اسفند که میشه من هر روز فکر می کنم عیده هر چند اون حس و حال چند سال پیش ندارم ولی من فصل بهار رو از بقیه فصل ها بیشتر دوست دارم دلیلشم نمی دونم
امیدوارم اول سلامتی و تندرستی بعد پول نصیب همه بشه : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Milad_Hosseini , Amir V , crevice , .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۸۲۸
۳۰ بهمن ۱۴۰۰, ۰۱:۰۵ ب.ظ
(۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه. مواظب روان خودتون باشید. پیشنهاد میکنم برید بخونید برای جلوگیری از افسردگی چکار باید کرد و حتما رعایت کنید. چون وقتی بیاد زندگیتون مختل‌میشه.
الآن خوبید؟
ارسال: #۵۷۸۲۹
۰۱ اسفند ۱۴۰۰, ۱۰:۲۳ ق.ظ
sass ظاهرا چیزی نداره اما وقتی مستنداتش رو میخونی میبینی اتفاقا چیز میز زیاد داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۸۳۰
۰۲ اسفند ۱۴۰۰, ۰۴:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۴۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)hope... نوشته شده توسط:  
(21 بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۴۵ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  برای اولین بار رسما افسردگی و اضطراب رو با هم دارم تجربه میکنم. خیلی حس عجیبیه. مواظب روان خودتون باشید. پیشنهاد میکنم برید بخونید برای جلوگیری از افسردگی چکار باید کرد و حتما رعایت کنید. چون وقتی بیاد زندگیتون مختل‌میشه.
الآن خوبید؟

آره چند هفته طول کشید ولی خوبم الان.

واقعا تف به این ملیت بیاد. هر کاری میای بکنی میگن عههه شما ایرانی هستی؟ شرمنده شما نمیتونید‌ فلان کارو بکنید.
مشکل اینه که ملیت ایرانیت رو هم نمیتونی پسش بدی. تا همیشه گاو پیشونی سفیدیم ما.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۷۸۳۱
۰۲ اسفند ۱۴۰۰, ۰۶:۱۵ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واقعا تف به این ملیت بیاد. هر کاری میای بکنی میگن عههه شما ایرانی هستی؟ شرمنده شما نمیتونید‌ فلان کارو بکنید.
چرا تف به اونا نیاد که نمیزارن کار بکنی ؟
وقتی یه چیزی این اندازه به آدم چسبیده و جزیی از وجود و روابط آدمه باید دوستش داشت
همونایی که میخوای واسشون کار کنی اگه به تاریخشون نگاه کنی با تکیه به ملیتشون پیشرفت کردن نه با تف کردن بهش
ارسال: #۵۷۸۳۲
۰۲ اسفند ۱۴۰۰, ۱۱:۴۴ ب.ظ
مثبتای پیش روی بازار سهام رو بگیرید.
دلار زیر ۲۵ تومن مفته, جوگیر نشید با یه خبر برجام لختتون کنن!
همین.

ارسال: #۵۷۸۳۳
۰۳ اسفند ۱۴۰۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واقعا تف به این ملیت بیاد. هر کاری میای بکنی میگن عههه شما ایرانی هستی؟ شرمنده شما نمیتونید‌ فلان کارو بکنید.
وقتی یه چیزی این اندازه به آدم چسبیده و جزیی از وجود و روابط آدمه باید دوستش داشت
همونایی که میخوای واسشون کار کنی اگه به تاریخشون نگاه کنی با تکیه به ملیتشون پیشرفت کردن نه با تف کردن بهش

دقیقا تف‌ به اونا هم بیاد که تبعیض قائل میشن.

There is no there there.
ارسال: #۵۷۸۳۴
۰۳ اسفند ۱۴۰۰, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  واقعا تف به این ملیت بیاد. هر کاری میای بکنی میگن عههه شما ایرانی هستی؟ شرمنده شما نمیتونید‌ فلان کارو بکنید.

حاجی سلام برام سوال پیش اومد تو با مدرک دکتری تو المان کجا رفتی که قبول نکردن !؟
اینجا هم طرح صیانت رو تصویب کردن Big Grin
ارسال: #۵۷۸۳۵
۰۴ اسفند ۱۴۰۰, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آره چند هفته طول کشید ولی خوبم الان.
خب خدا رو شکر
ارسال: #۵۷۸۳۶
۰۴ اسفند ۱۴۰۰, ۰۴:۲۰ ق.ظ
(۰۳ اسفند ۱۴۰۰ ۱۱:۴۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۴۰۰ ۰۶:۱۵ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  

حاجی سلام برام سوال پیش اومد تو با مدرک دکتری تو المان کجا رفتی که قبول نکردن !؟
اینجا هم طرح صیانت رو تصویب کردن Big Grin
من رفتم Airbus جلسه، از در نگهبانی اونطرف تر نگذاشتن برم. Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۷۸۳۷
۰۴ اسفند ۱۴۰۰, ۰۴:۳۸ ب.ظ
جدی جدی بهار دلکش رسیده‌ها...
هَلی دار تی‌تی کرده...
(یعنی درخت آلوچه شکوفه داره میده)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۷۸۳۸
۰۴ اسفند ۱۴۰۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۲۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من رفتم Airbus جلسه، از در نگهبانی اونطرف تر نگذاشتن برم. Big Grin
خب گفتی جلسه دعوتی چی گفتن؟

think positive
ارسال: #۵۷۸۳۹
۰۵ اسفند ۱۴۰۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۰۴ اسفند ۱۴۰۰ ۰۵:۰۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(04 اسفند ۱۴۰۰ ۰۴:۲۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من رفتم Airbus جلسه، از در نگهبانی اونطرف تر نگذاشتن برم. Big Grin
خب گفتی جلسه دعوتی چی گفتن؟
گفتن شرمنده نمیشه بری تو.
بعد زنگ زدم به کسی که باهاش جلسه داشتم اومد منو از دم در برد تو.

There is no there there.
ارسال: #۵۷۸۴۰
۰۵ اسفند ۱۴۰۰, ۱۲:۲۰ ق.ظ
(۰۵ اسفند ۱۴۰۰ ۱۲:۱۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  گفتن شرمنده نمیشه بری تو.
بعد زنگ زدم به کسی که باهاش جلسه داشتم اومد منو از دم در برد تو.
باز خدا رو شکر مشکل حل شد خوب بعد چی شد؟ جلسه خوب بود؟ راستی المانی می حرفی باهاشون؟ Big Grin

think positive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۰۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۴۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۹۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۴۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close